בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אצילות

bambit​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 29 באוג׳ 2007

אצילות

bambit​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2007
זו ההחלטה הנכונה, אמרת.
זו ההוראה האחרונה שאני נותן לך ואני מצפה שתקיימי אותה במלואה.
ואני התמרדתי , בכיתי , כעסתי, לא קיבלתי .....אבל ביצעתי.
ואתה ... אתה צדקת...כרגיל.
בראייתך השלווה ,ברגישותך, בחוכמתך , באהבתך ....צדקת.

שמונה חודשים של טירוף חושים , שמונה חודשים של חשיפה נפשית וגופנית כואבת ומזככת, שמונה חודשים של התקלפות טוטאלית, שמונה חודשים של התרסקות ובנייה מחדש , שמונה חודשים בלי גאווה בלי שחצנות, שמונה חודשים של גילוי תמצית ה"אני" שלי, שמונה חודשים של מילוי הוראות ופקודות וניהול חיי על ידי אחר, שמונה חודשים של נתינה אין סופית שלא מותנית בדבר.

שמונה חודשים בהם קיבלתי יותר מאשר קיבלתי כל חיי , שמונה חודשים בהם הייתי שלך ולך.

......לא מעוניין ולא יהיה כאן רומן הזהרת, לא מחפש בת זוג לחיים ולא קשר זוגי.

מבינה ומקבלת אמרתי.

ואני אישה צעירה , מנהלת ,מחוזרת , אסרטיבית ובעלת דעות , לוחמת בעולם של גברים , אך בפנים בחורה מבולבלת , נשואה לזה שאהבתי כל כך, לפני אך מעט, ולא מבינה מה באמת קרה לנו ואיך הידרדרנו. רוצה כל כך לשחרר את הילדה שבי , לשחרר שליטה לגמרי , לתת את עצמי בידי האחד הראוי שיכוון אותי שידריך אותי , שייקח אותי.

ואתה בחרת בי מכולן ואני בחרתי בך וזאת הייתה בחירתי האחרונה למשך שמונת החודשים הקרובים.

ומיד הרגשתי בטוחה. בשקט שלך , ברגישות שלך ובקשיחות שלך.

ואתה לקחת , ופתחת אותי , קליפה אחר קליפה , הסרת ברגישות, באגרסיביות, באהבה ובקשיחות כל מחסום של הגנה והעמדת אותי לפנייך עירומה ועריה.

ואני לקחתי על עצמי לציית , לקחתי על עצמי לעשות ולהקשיב , לקחתי על עצמי כל שתאמר.

ולימדת אותי לאהוב את עצמי ואת העולם מסביב ולימדת אותי מה חשוב ומה טפל ולימדת אותי פרק חשוב בענווה וברגישות ולימדת אותי כמה הנתינה מעשירה ולימדת אותי את הדבר שמעולם לא ידעתי - לקבל.

ובאצילותך הרבה לימדת אותי לאהוב שוב את אהובי הישן החדש.

וכשהגיעה ההצעה ממקום עבודתו , שלחת אותי איתו מעבר לים לגור שם תקופה.
את בשלה שפחתי היקרה ,בשלה להקים משפחה , ויש לך בן זוג שאוהב אותך ואת אותו. הגיע הזמן ,אמרת , לשחרר אותך.

ואתה ... אתה צדקת...כרגיל.
בראייתך השלווה , ברגישותך ,בחוכמתך , באהבתך ....צדקת.

אז לבן האדם שנתן לי יותר מכל אחד אחר מבלי לצפות לתמורה , תודה.

שלך לתמיד,
האוהב...ת
קרוקודיל

נתת למישהו אחר לבחור למי תנשאי?

קרוקודיל • 29 באוג׳ 2007
הפוסט כתוב בהתרגשות אבל אם נבחין בעובדות נתת לגבר להחליט עבורך למי תנשאי אחרי שלא רצית להנשא לו בעבר.

הגבר הפסיק את קשריו איתך אחרי שנישאת כי נסעתם לחו"ל והינה את פה בכלוב: אישה נשואה שמחפשת גבר שישלוט בך וכנראה לא מסופקת עם בן הזוג שהגבר אמר לך להנשא לו.

השאלה שלי אם לדעתך היה סיכוי שאישה אינטלגנטית כמוך היתה מוצאת גבר שהיה יכול למלא את צרכיה במסגרת הזוגית, בלי שהיא תצטרך לחפש שולט שאינו בעלה?
אני מבין שהגבר שהוא בעלך נאמן לזוגיות שלכם ואת היחידה שמחפשת השלמות בחוץ אבל יתכן מצב שהבעל ירגיש וגם הוא יחפש השלמות בחוץ.
אני חושב שאם אחרי זמן גבר או אישה מרגישים שהמסגרת הזוגית לא מספקת ואין להם ברירה אלא להסתיר מהבעל או האישה את ההשלמות בחוץ יש מצב שונה מנישואין כאשר מראש ידוע שהזוגיות לא מספקת ובעתיד יהיה צורך בהשלמות בחוץ.

ה"שולט" שלך לקח החלטה קשה עליך ועל בעלך.
הוא דן אותו לנישואין עם אישה שתחפש השלמות בחוץ ואותך דן למצב שחלק מהזוגיות שלך יהיה לא מושלם ותחפשי השלמות בחוץ.
אחרי שדן אותך למצב הזה הוא ניתק קשר ולא המשיך למלא את הצרכים שלך.

אם הוא קורא בכלוב השאלה שלי היא אם הוא חשב שיכול להיות לך סיכוי לזוגיות שלמה לולא נתן את הפקודה?
תומך איכותי​(שולט)

הבנת הנקרא

תומך איכותי​(שולט) • 29 באוג׳ 2007
קרוקודיל - תקרא אותה שוב !

היא כבר היתה נשואה ,ונשואה למישהו שמאוד אהבה בעבר, רק שהנישואים היו במשבר כשהוא לקח אותה. (כמו מרבית מערכות הנישואין שבני הזוג לא משקעים בהן ....)
הוא עשה לה coaching אמיתי (ועוד כמה דברים ...) ועזר לה לשקם את הנישואין ,ולחזור שוב עם הרבה אהבה לבעלה ולהקים משפחה , משהו שהוא כנראה הבין שהוא לא מסוגל לתת לה.
לרגע נדמה היה לי שהתחלפו היוצרות והדום הוא זה שנותן ונותן ומקריב אך במחשבה נוספת זהו תפקידו האמיתי של הדום - לכוון ולדאוג לשפחתו . וכמו שאמר וויפ בבלוג שלה - ריספקט לאותו אחד !

והעובדה שהיא כאן בכלוב לא מראה שהיא מחפשת אדון חדש יש כאן הרבה אנשים שמסתובבים כדי לקרוא , לדבר ולהביע ולאו דווקא כדי לחפש סשן.
קרוקודיל

Re: אצילות

קרוקודיל • 29 באוג׳ 2007
המעצב,
אני חושב שאני קראתי בתשומת לב אבל חשבתי שלא היתה אצילות בהחלטה.
העובדות שאני קראתי היו על קשר שנמשך 8 חודשים, החלטה של הדום שתחזור לחבר הישן ותתחתן איתו, נישואין לחבר הישן ונסיעה לחו"ל עם החבר הישן ביחד עם פרידה מהדום.

bambit כתב/ה:

שמונה חודשים בהם קיבלתי יותר מאשר קיבלתי כל חיי , שמונה חודשים בהם הייתי שלך ולך.

......לא מעוניין ולא יהיה כאן רומן הזהרת, לא מחפש בת זוג לחיים ולא קשר זוגי.

מבינה ומקבלת אמרתי.

ואני לקחתי על עצמי לציית , לקחתי על עצמי לעשות ולהקשיב , לקחתי על עצמי כל שתאמר.

ובאצילותך הרבה לימדת אותי לאהוב שוב את אהובי הישן החדש.

וכשהגיעה ההצעה ממקום עבודתו , שלחת אותי איתו מעבר לים לגור שם תקופה.
את בשלה שפחתי היקרה ,בשלה להקים משפחה , ויש לך בן זוג שאוהב אותך ואת אותו. הגיע הזמן ,אמרת , לשחרר אותך.

שלך לתמיד,
האוהב...ת

נשלטת שמתמרדת כשאומרים לה לחזור לחבר הישן ולהקים משפחה לא נכנסת לזוגיות עם נתוני התחלה טובים.
יכולים לדעת לפי הפרופיל אם במבית נמצאת פה רק מתוך סקרנות ולא מחפשת השלמות לזוגיות שלה.
אני חושב שהחלטות כאלו לא צריכות להיות של השולט.
תומך איכותי​(שולט)

Re: אצילות

תומך איכותי​(שולט) • 29 באוג׳ 2007
ואני אישה צעירה , מנהלת ,מחוזרת , אסרטיבית ובעלת דעות , לוחמת בעולם של גברים , אך בפנים בחורה מבולבלת , נשואה לזה שאהבתי כל כך, לפני אך מעט, ולא מבינה מה באמת קרה לנו ואיך הידרדרנו. רוצה כל כך לשחרר את הילדה שבי , לשחרר שליטה לגמרי , לתת את עצמי בידי האחד הראוי שיכוון אותי שידריך אותי , שייקח אותי.

נשואה ! היא היתה נשואה ! הוא לא חיתן אותה עם איזה חבר ישן.
קרוקודיל
קרוקודיל • 29 באוג׳ 2007
המעצב,
אם היא היתה נשואה המצב אחר לגמרי.
במקרה הזה ההחלטה שלו לצאת מהקשר ולתת להם סיכוי לשקם את נישואיהם היא בהחלט אצילה.
Uranus
Uranus • 29 באוג׳ 2007
במבית,

אני מוקיר אותך מעומק ליבי על השיתוף שכתבת,
על שהראית לנו מי היית פעם, ומי את היום, והדרך שעברת.

כמו מעצב, גם אני רואה פה קואוצ'ינג לכול דבר כמו זה הנעשה באמצעות מאמן אישי או סדנאות למיניהן אשר בשניהם המאמן חסר פשרות עם עצמו ועם המאומן שלו וחסר פשרות כלפי הבחירה של המאומן לשחרר עצמו מכבלי החיים שעטף עצמו בהם לאורך השנים כשהדגש הוא נאמנות לבחירתו של המאומן בשינוי.

יש לציין שאני השתתפתי בכזו סדנא אחרי שהבנתי שאצלי משהו לא עבד והיה עליי להשתחרר מהמון דיעות ותפיסות אשר הגבילו אותי. ובחרתי בשינוי דרך אימון.

אני לא רוצה כרגע לשתף בדיעותי בנוגע לקואוצ'ינג ובדסמ.
אבל אני בכול זאת מתעניין ורוצה לשאול אותך:

1. אם הבנת לפני כשנה או קצת פחות שמשהו בחיים לא עובד בתחומים שונים, והמשהו הזה קשור בשינוי שאת חייבת לעשות עם עצמך, ובהנחה שהיו ידועות לך הסדנאות או האופציות של מאמנים אישיים... למה בחרת דוקא בבדסמ ובשולט מתחום הבדסמ כמסגרת שלך לאימון ושינוי?

2. בהבנה ששינוי אינו מספיק וכמו באימון להשגת כושר גופני, יש גם אימון לשימור הכושר הגופני, איך ואילו כלים יצרת לעצמך כדי לשמר את ההישגים המדהימים שאת מתארת כאן ?

אם תבחרי לענות או לא, אני עדיין מוקיר ומודה לך על הפוסט.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 29 באוג׳ 2007
אוראנוס - מנסה לענות לך על השאלה הראשונה.

צריך המון כח לבצע שינוי מהותי בחיים.
דרוש המון כח להתחיל בתהליך ולפעמים כאשר יש רגשות עזים כמו אהבה ותשוקה (ואולי אף פחד) יותר קל להתרכז בהם ולשמוע בקול "הקאוצ'ר".
אהבה היא מקור אנרגיה עצום ולכן במיקרים מסוימים, אצל אנשים מסוימים היא יכולה להניע כמו או טוב יותר לקראת שינוי.
bambit​(נשלטת)
bambit​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2007
אורנוס יקר,
האמת שלא בחרתי את הבדסמ כאימון , אבל היום בראייה לאחור היה בזה הרבה מהקאוצ'ינג.
חיפשתי את הבדסמ כדרך לחוות דברים עמוקים בי, לשחרר את ההגנות את הציניות , להרגיש כמו ילדה בלי אחריות , להזכר מי אני באמת מתחת לכל השריון.

למזלי נפלתי אצל אדם מוכשר ונפלא שגם הצליח לגרום לי להחשף בצורה מאוד עמוקה כלפיו וכלפיי עצמי וגם הוציא את הילדה שבי , תוך שימוש בשיטות שאני לא בטוחה שמשתמשים בהם באימון רגיל icon_smile.gif .
בנוסף הוא גם לקח אחריות אמיתית על חיי וכיוון והדריך אותי ביום יום והאיר לי פינות שלא ראיתי-בראייה לאחור ממש אימון אמיתי.

הוא גם לימד אותי והטמיע בי שכדי לשמר צריך להשקיע כל הזמן ולא לשקוע בשגרה ובנוסף לימד אותי כמה טריקים שגורמים לבעלי אושר רב icon_smile.gif.

והכי חשוב - הוא תמיד שם בשבילי , כשאני לא בטוחה במשהו , שולחת לו שאלה והוא מכוון אותי אם כי הצורך בכך יורד עם הזמן.