ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד - על זהות מינית/ לאומית/ עדתית ותרבות פופולרית.

דרדסית
לפני 17 שנים • 30 באוג׳ 2007
דרדסית • 30 באוג׳ 2007
היה גמר מזעזע.
"ים של דמעות בשתי עיני.
ליבי זועק נו עד מתי? icon_smile.gif

ליאור שליין פספס שלא ידע לצחוק בשידור חי על מופע הזוועה.
התחילו במופע של מיומנה ומרינה שהזכיר קולות תיפוף בג'ונגל יחד עם קפיצות חינניות של קרנפים.
המשיכו בדיוויד ברוזה הגדול אבל בועזון שלנו בקושי התחבר אליו.
השיא היה אצל שלומי בראל. הדי ג'יי ביצע במקביל לשלומי והם לא התחברו.
התלבושות היו מזעזעות, הסאונד איום, הקהל נראה מזועזע ולא התלהב.
השירים של שלושת המועמדים היו הבחירות הגרועות ביותר שאפשר למצוא, הביצועים בחצי הגמר היו טובים יותר.

שפכו טונות של חול לכנרת וכל ארגוני איכות הסביבה מחו על הרס הכנרת.
הם הבטיחו לנקות ולהוציא את טונות החול ששפכו לכנרת ולתקן את הנזק לכל האזור אבל בישראל כמו בישראל.
לפני קדם האירוויזיון מכונת היחצנות תספר לנו על מופע בלתי נשכח.
icon_smile.gif
Yosefus​(שולט)
לפני 17 שנים • 30 באוג׳ 2007

אההממממ

Yosefus​(שולט) • 30 באוג׳ 2007
כשבועז מעודה התחיל לשיר והיתה הבעיה עם הסאונד היה ברור לי שכבר ימצא האידיוט שיטען שזו קנוניה אשכנזית שנועדה לפגוע בסיכויים שלו.
כשג'קו איזנברג עלה לשיר השתקתי את הטלביזיה - אני לא מאזין למשתמטים (איש איש והמחאה שלו)
י.
נ.ב.
למה להשתמט מהצבא זה לגיטימי ואח"כ גם אפשר לעשות כסף על הבמה, אבל כשמעלימים מס עפים לכלא? המחאה הפרטית שלי על 35 ימי מילואים מראשית השנה תהיה העלמת מס על הכנסות של 35 ימי עבודה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 3 בספט׳ 2007

Re: אההממממ

Yosefus כתב/ה:
כשבועז מעודה התחיל לשיר והיתה הבעיה עם הסאונד היה ברור לי שכבר ימצא האידיוט שיטען שזו קנוניה אשכנזית שנועדה לפגוע בסיכויים שלו.
כשג'קו איזנברג עלה לשיר השתקתי את הטלביזיה - אני לא מאזין למשתמטים (איש איש והמחאה שלו)
י.
נ.ב.
למה להשתמט מהצבא זה לגיטימי ואח"כ גם אפשר לעשות כסף על הבמה, אבל כשמעלימים מס עפים לכלא? המחאה הפרטית שלי על 35 ימי מילואים מראשית השנה תהיה העלמת מס על הכנסות של 35 ימי עבודה.

אחי אני חייב להודות הפלת אותי מהכסא ממש אהבתי את התגובה הזו.
קודם העל הקטע שכאילו האשכנזים רצו לדפוק את מעודה .אם מעודה לא היה זוכה
כל הזמן היו מדברים על זה.
דבר שני זה ממש הרג אותי מצחוק שהורדת את הוליום כדי לא לשמוע את ג'קו כי הוא לא עשה
צבא גדול אהבתי .חחחחח