שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אצילות

bambit​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 30 באוג׳ 2007
bambit​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2007
Uranus כתב/ה:
אז באותה ראיה לאחור,
מעבר לקשר הנפלא שנרקם ביניכם והמחויבות ועשיית ההבדל,

היית היום זוקפת את השינויים שעשית לבדסמ ?
או למשהו שמצאת בבן אדם שגם במקרה אוהב בדסמ ?

המיקוד של שתי השאלות הללו הוא -
האם היית ממליצה מהניסיון שלך והתוצאות שהשגת - לנשים או גברים לא מרוצים, שמשהו לא עובד אצלם ולא יודעים מה, מבולבלים או בקונפליקט מתמיד בינם ולבין עצמם - לחפש את השינוי באמצעות שליטה ובדסמ ?

אורנוס היקר,
את השינויים שעשיתי אני זוקפת לאיש שהוביל אותי (הוא כדרך אגב , זוקף אותם לזכותי...).
הבדסמ הינו כלי מאוד חזק לשינוי בחיים שכן המחוייבות של הנשלטת הינה טוטאלית והיא תעשה כל שאדונה יורה לה.

מנגד הבדסמ הוא גם כלי מאוד מסוכן לכך שכן הבקרה העצמית של הנשלטת על מה שעובר עליה נמצאת ברמה מאוד נמוכה ובהעדר האיש הנכון את עלולה להגרר\להשלח למקומות לא טובים שמשרתים אינטרסים אפלים של אחרים (ולא חסרות כאן בכלוב דוגמאות לכך)

לשמחתי ולמזלי (ותודה גם לאינטואיציה שלי...) האוהב הוא זה שפרס עליי את חסותו ולא מישהו אחר והוא שם לו למטרה את טובתי ולימד אותי לראות את הטוב בחיי , החזיר לי חיוך ועזר לי לשקם את חיי..

בכל אופן ולמען ה
ה-חור שלך​(שולט){ק}

Re: צר לי

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 30 באוג׳ 2007
vv כתב/ה:
מהפוסט שלך אני לומדת על אשה נשואה , שבגדה במשפחה שלה, בבעלה, שחוות ריגושיים חזקים מאוד והגיעה השעה להמשיך הלאה.....

לא ניראה לי שאדונה האציל הצליח במה שביקש כלומר "סוף טוב". עובדה שאת עדיין מסתובבת כאן, מחפשת....

מה מחפשת לא ברור לי.

מעט מאוד נשים נשואות אם בכלל... חייהן אחרי מערכת יחסים "חזקה וטוטאלית" חזרו למקום שבאו ממנו . צעדו עם החוקי יד ביד אל האופק המתוק.

כאילו מה שחוו נשמר כזיכרון מתוק וזהו... החיים שבים למסלולם.

חושבת ... שברוב המקרים לנשואות אין סוף טוב.

התבלבלת בשירשור VV. בתור אחת ללא פרופיל עם סך הכל 4 הודעות בפורום בהן את נכנסת בנשואים שבכלוב המסקנה פשוטה למדי לא? מילא היה לך משהו ממש חכם לומר לבמבית ששיתפה אותנו במילים חמות ומדהימות, שהמשבר בחייה החזיר אותה הביתה במקום לפוצץ הכל אבל יאה לך מאד להשתלח במקום לקרוא את הבלוג שלה למשל . אז אם את אישה מרירה שהגיעה לכאן על מנת להיות המטיפה התורנית אני מניח שנוכל לוותר על השירות הזה. תחיי את החיים המרירים שלך לבד ואל תלכלכי מילים מרגשות ויפות. הנטייה המגעילה הזו פשטה בכל חור אפשר ולכל הרוחות - חורים זו הממלכה שלי !
במבית, מילים מקסימות ואפילו שלא מכירים אני מאחל לך תמיד שתרגישי מלאה בהתרגשות מלאה באהבה ומלאה ביופי של החיים.
Brida​(נשלטת){DDDOM}

במבית יקרה...

Brida​(נשלטת){DDDOM} • 30 באוג׳ 2007
זה בטח דרש ממך אומץ לבוא ולחלוק כאן קהל עם וכלוב את האינטימיות והמורכבות של הקשרים שלך...תודה ששיתפת.

אני מאחלת לך שאיפה שאת נמצאת את מאושרת ושלמה עם עצמך, ושבאמת טוב לך...(ולבעלך- עם הטריקים החדשים icon_smile.gif )...

מילים חזקות ומרגשות, המון אהבה ואושר לך יקירה....}{
Boss45​(שולט)
לפני 17 שנים • 31 באוג׳ 2007

שאלה חשובה

Boss45​(שולט) • 31 באוג׳ 2007
במבית כתבה :

ציטוט: הוא תמיד שם בשבילי , כשאני לא בטוחה במשהו , שולחת לו שאלה והוא מכוון אותי

מעניין מאד אם בן הזוג שלך לחיים
זה שחזרת אליו, זה ששוחררת אליו באצילות כל כך רבה ומרשימה
יודע שאת עדיין בקשר עם האדון שגופך היה שייך לו שמונה חודשים.
אם התשובה חיובית, זה אומר משהו עליו
ואם התשובה שלילית, זה אומר משהו עלייך.

אז עם כל הכבוד לאצילות,
אם יש גבר אחד בחיים שלך, שאיתו בחרת להמשיך חיים
הוא זה שצריך להוביל אותך, אם הוא מסוגל,
ואם הוא לא מסוגל ואת צריכה שגבר אחר ימשיך להוביל אותך
כדאי שתחשבי, ותחשבי חזק חזק במבית.

להמשיך עם האצילות, לדעתי היא לא מלאה.
מחובתו לנתק טוטאלית קשר איתך כדי לאפשר לך לבנות חיים עם בעלך,
אם זה מה שבחרת, לראות אם את מסוגלת לכך.
העובדה שהוא נענה לקשר עקיף איתך, מרמזת על השלב הבא.
SO BE CAREFULL MY DEAR
LIFE IS NOT SO SIMPLE
Uranus
לפני 17 שנים • 31 באוג׳ 2007
Uranus • 31 באוג׳ 2007
בוס
כול הדברים שאמרת היו נכונים אילו כול מהות הקשר בין הכותבת ואדונה היו של שליטה בלבד.

אני דוקא זיהיתי שהרבה מעבר לקשירות והחדרת אביזרים לנקבים שונים בגופה, אם בכלל, גם היה ביניהם קשר של מחויבות. לא המחויבות שאתה מכיר אלא מחויבות מתוך היותו מרחב עבורה להשתנות, לצמוח ולהתפתח. מחויבות מתוך היותו חסר פשרות (לאו דוקא תכונה "אדונית") כלפי הבחירות שלה בחיים וזה כולל השותפות שלה עם בעלה. אני לא מאמין שכדי לתמוך בה בעת השינויים שרצתה לעשות הוא היה זקוק רק לשוט ומשמעת.

על כן, יש אפשרות שטיב היחסים שנותרו ביניהם הוא של שני אנשים שתמיד מחויבים לחייו של האחר לא מתוך הרצון בהכרח להשכיב אותו...
אלא מהרצון לעשות הבדל
או פשוט להיות משהו שבעידן הציניות קצת איבד מהמשמעות האמיתית שלו - "חבר".

ודרך אגב:
Life is that simple
we are just too full of:
prejudice, ego, traumas and SHIT
so we complicate life in order to make excuses for our mediocracy.
בובונת​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 9 בספט׳ 2007
בובונת​(נשלטת) • 9 בספט׳ 2007
וואו , מדהים ומרגש.

סוף סוף אדון אמיתי כזה ששם את טובת שפחתו בראש מעייניו גם אם זה על חשבונו.

ולך במבית חמודה נותר לי רק לומר - זכית ועכשיו תורינו , אז נא לרשום אותי ברשימת ההמתנה של

האוהב הזה שלך (ואם אפשר תשימי אותי בראש הרשימה icon_redface.gif )
DOM Perignon​(שולט)

הלוואי

DOM Perignon​(שולט) • 9 בספט׳ 2007
כבר לא קורא כאן כל כך (תודה יקרה ששלחת לי את הפוסט המיוחד הזה), פעם היו שרשורים אין סופיים שכל עניינם רשימת הדומים המסוכנים.

הלוואי שמנגד היתה קמה רשימה של דומים ראויים, הייתי רוצה לראות את שמו של אותו אדון שהוביל אותך במבית, באותיות קידוש לבנה בראש הרשימה.

מכיוון שאין רשימה כזו, ומן הסתם גם לא תהיה, אני מנצל את ההזדמנות כדי לומר לך שאפו. על האיכפתיות ועל הנתינה. על הטוב שעשית ובוודאי עדיין עושה רק בגלל שאתה יכול ורוצה.

שאפו מאסטר שלה.
venus in our blood​(שולטת)

אצילות לשמה.

venus in our blood​(שולטת) • 9 בספט׳ 2007
נדרשים לא מעט אומץ, רגישות ,הכלה ואהבה עמוקה כדי לחלוק קסם שכזה.
במבית,
ריגשת אותי מאוד מאוד.
מי ייתן ותדעי רק אושר ואהבה.
צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 10 בספט׳ 2007
צ'יטה​(שולט) • 10 בספט׳ 2007
נשמע לי שולט מדהים, ים של כבוד.

פשוט לא יאומן, אך כל מיני פה, יכולים למצוא פסול, בכל דבר, אפילו באצילות.
walking dead
לפני 17 שנים • 11 בספט׳ 2007
walking dead • 11 בספט׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
נשמע לי שולט מדהים, ים של כבוד.

פשוט לא יאומן, אך כל מיני פה, יכולים למצוא פסול, בכל דבר, אפילו באצילות.

כן, פשוט מזעזע שיש שוני בין דעות ואנשים אפילו מעיזים להביע אותן בחופשיות, כאילו היינו חלק ממדינה דמוקרטית או משהו איום ונורא כזה.

איזה עולם.