בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחת השנה: אינפיניטי

Spicy
לפני 20 שנים • 3 בינו׳ 2004
Spicy • 3 בינו׳ 2004
לא מכיר אותךאמנם
אבל שיהיה מזלטוב
ואת בטח יודעת עכשיו-לשמור עלתואר יותר קשה מלזכות בו icon_wink.gif
אז בהצלחה icon_smile.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אינפי מקסימה................

אכן זה הגיע לך, בגדול.

והחיוך, יפה לך!
icon_smile.gif

נשיקות.

רחפנית-הדומית המרחפת.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 3 בינו׳ 2004
שיפק'ה!
לא אבקש וגם לא ארצה,שאנשים ישתנו אבל, הבנת למה התכוונתי ואני שמחה שאת מודעת להרס העצמי שלך ואני מאמינה שאת חזקה יותר מזה.

המון המון מזל טוב ובכלל לא היה ספק שאת היא,שיפחת השנה.

אוהבת
גבירתך.

ניו האחד והיחיד,תודה לך!
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 3 בינו׳ 2004
תודה לכולם עך התמיכה , אני מאד מאד מעריכה את זה
רחפנית מקסימה -נשיקות בחזרה !! (החיוך הזה היה חיוך דבילי שנדבק לי במשך הערב ולא ירד, מכירה כאלה ? icon_biggrin.gif )
ספייסי - בשביל לזכות בתואר צריך - דבר ראשון להשקיע במשהו , ודבר הכי חשוב -להיות עצמך. ואני הייתי עצמי במשך כל הזמן ולכן אני חושבת...שלהחזיק בתואר זה גם -פשוט להישאר עצמך. התואר הוא רק עוד משהו נחמד להיזכר בו ,אבל אני תמיד אשאר עצמי icon_biggrin.gif .
תודה לאלמוני (עוד לא שינית את הניק ??((: )
שבאית יקרה תודה ! }}{{
ואלונה אמנם עד עכשיו לא יצא לנו להכיר אבל ממבט ראשון נראית לי אישה מקסימה ושמחה שהכרנו ותודה !
יערה - זה הדדי חמודה icon_smile.gif

וגבירתי...נכון ,לא להשתנות אבל לשנות תכונת אופי מסויימת שעוזרת להרס הזה לצאת...אבל מעבר לזה - בשבילך אני כן אוכל להשתנות גם אם תרצי שאני אשתנה ואת יודעת למה ? כי אני יודעת עכשיו שמה שאת רוצה זה רק טוב בשבילי ובגלל שאני סומכת עלייך בעיניים עצומות ,בגלל שאת קוראת אותי מבפנים כמו ספר פתוח , בגלל זה אני אדע שאם את אומרת שאני צריכה לשנות משהו- זה לא רק בגלל שזה "מפריע" לך או "מעצבן" אותך ,זה לא רק מסיבות איגואיסטיות אלא כי את באמת רוצה שגם לי יהיה טוב .
זהו אמרתי את שלי . icon_smile.gif
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 3 בינו׳ 2004
אינפי, התואר הוא סתם תואר, גם לא היית זוכה תמיד היית עבורי, עבור שוקו, מוטי וערן שפחת השנה ומספר 1 בארץ.
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 בינו׳ 2004
קליבר​(שולט) • 4 בינו׳ 2004
רגע רגע רגע ?

היה איזה הירהור למישהוא שהיא לא שפחת השנה?

icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

אם היה למישהוא הרהור או ערעור על זה .. אני מקווה שזה עבר לו .........
icon_wink.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בינו׳ 2004
infinite​(נשלטת) • 4 בינו׳ 2004
תודה קליבר ! icon_smile.gif
גמני מתה עליך ! }{