סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדונים על המלכות?!

MASTER BELT​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 בדצמ׳ 2003

גבר רוצה לכבוש

MASTER BELT​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2003
גם מה שהוא לא אוהב וגם מה שהוא לא צריך icon_twisted.gif
MASTER BELT​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 בדצמ׳ 2003

ודרך אגב

MASTER BELT​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2003
תודה שנתת לנו כלוב לשים בו את הלב icon_razz.gif
דורדום​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
דורדום​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2003
כולם סויצ'ים כפי הנראה במידה זאת או אחרת.

ההבדלים במינון, ההבדלים בפתיחות, ההבדלים במודעות העצמית, ההבדלים במחסומים הנפשיים.

בנוסף מי שהיא דומית לעבד עדיין יכולה להיכנע לדום חזק ממנה (מנטלית) ולהפך.
teacher​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 בינו׳ 2004

חזרה למציאות..

teacher​(שולט) • 4 בינו׳ 2004
מישהי פעם אמרה משפט שתופס לאחרונה בהמון דיונים.
נראה לי רלוונטי גם פה: .."אנחנו קודם כל בני אדם, אח"כ גברים/נשים ורק אז דומים/יות או סאבים/יות..." (אני מקווה שציטטתי נכון... icon_rolleyes.gif )

ברור לי שיש המון אנשים שקל להם להציג איזו חזות חד-מימדית תחת כותרת כזו או אחרת ולומר. זה אני, זה הכל.
אבל במציאות (הדבר הזה שקורה בין פנטזיה לפנטזיה...) זה לא ממש כך.
מה היה אפשר לומר על רגש כל שהוא, שלא לומר אהבה, שנובע מכותרת אחת כזו בלבד. הרי זה מצחיק לא? להתאהב בסאבית כי היא סאבית? דומית כי היא דומית? זהו??
מה זה אומר? שכל אחת שמתאימה לכותרת הזו תתאים? נידלק על כולן? נתחיל עם כולן?

מה עם כל השאר? הרי כל אחד שמסתכל סביב יכול להיזכר במישהי שפעם אמרה משהו כמו:
" אותי לא יתפסו עם מישהו נמוך ממני/מלא/שעיר (שימו איזה תיאור שתרצו..) .." ויומיים אח"כ יש לה חבר שעונה בדיוק על התאור הז, והזוגיות פ ו ר ח ת !!! וכששואלים את השאלה המתבקשת, מיד מקבלים את ה"..הוא מבין אותי בלי מילים, הוא מתחשב בי, אנחנו מתחברים מצויין..." לה לה לה...

*על אף אחת מהתכונות הללו אין בלעדיות לדומים או סאבים..

הידלקות, התאהבות, איך שלא תקראו לזה, מי באמת יודע לומר מה בדיוק מביא אותו לרצות בקרבתה של מישהי? יש חוקיות מוחלטת? היא מורכבת ממילה אחת? דומית? סאבית?

אני לא חושב כך.
ובכלל, הנסיון לכמת אחוזי דומיות או סאביות באדם, היציאה בהכרזות שכולם הם סוויצ'ים..
שכל אחד רוצה לשלוט מנטאלית בבת הזוג שלו... ?! icon_eek.gif
זה יכול להיות מחקר מעניין.

וואלה, יש כ ל כ ך הרבה יותר מזה. הרצון בקרבה זוגית הוא ברמת הגבר/אישה. שם המשמעות של היותך דום או סאב היא משנית לעיקר.

כל דום או דומית שחושבים שמי שרוצה את קירבתם הזוגית מעוניין להישלט על ידם, חיים בסרט.
תהיו סובלנים מספיק לשמוע מה שיש לשני לומר. לפעמים יש הפתעות, וזכות ההחלטה תמיד נתונה בידכם, זו לא חולשה.

יום רגוע
teacher
קליבר​(שולט)
קליבר​(שולט) • 4 בינו׳ 2004
icon_evil.gif Never say never
אז ככה : האם יש מכשיר שנקרא דום-מטר ( שמודד את מידת הדומיות או הסאביות של כל אחד? )
זה לפני ההרגשה .. זה לפי הפרטנר .. זה לפי תקופות בחיים
שמעתי על דומים / דומיות נוראי הוד שהיו לפני זה רחמנא ליצלן סאבים או שהיו לפני או על דומים נוראי הוד שהם סוויצ'ים , ואני חייב להודות: נגולה אבן מעל ליבי .. הם בני אדם !!!!! ( לפחות לאחד מהם זו נקודת הזכות היחידה שאני מוצא בו )
אני מניח שיש כאלה שהם יותר כאלה או יותר כאלה : לאלה שהם חצי חצי אנחנו קוראים מתחלפים
עד כאן מוסכם..
אין לי כלום נגד אף אחד מהצדדים ... כל עוד זה להנאה הדדית ונעשה בבטחון ולא פוגע באף אחד מעבר לדרוש .. אבל יש בעיה של תיוג , מעמדות וכד'..

טוב גם ככה זה יותר מדי icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 4 בינו׳ 2004
אני קורא את השרשור ואני משועשע. נכון יש כאלו שהם סוויצים, יש כאלו שבאו לבידיאסאמ למצוא זיון ולא איכפת להם מאיזה צד של השוט הם מוצאים זיון....אבל אלו מעידים על הדומים? בגלל שהתחום מושך כל מיני שאין להם מושג מה זה להיות דום, אז הם מייצגים את הדומים?

אעיד על עצמי שמעולם, בכל חיי לא הייתי עם אשה שיכלה לצוות עלי מה לעשות. כמובן שהייתי גם ביחסים עם וניליות ואז נושא השליטה לא היה קיים אם כי הדומיננטיות תמיד היתה קיימת. יוצא לי מדי פעם לדבר עם שולטות, אבל זה יהיה תמיד בתנאים שלי או שלא תהייה שיחה כלל. יצא לי גם פה ושם להיות בקשרים הדוקים עם מלכות, אבל תמיד רק כשולט עם כניעה מוחלטת שלה אלי.

אז מי שסוויץ וחושב שכולם כאלו, מי שמלכה ופנו אליה כאלה שמחפשים זיון בכל מחיר, או מי שפשוט לא מבין מה זה דום, כל אלו אם הם רוצים מזה להסיק על כל הדומים, שיערב להם.
ניר לב
לפני 20 שנים • 5 בינו׳ 2004

Re: חזרה למציאות..

ניר לב • 5 בינו׳ 2004
teacher כתב/ה:
מישהי פעם אמרה משפט שתופס לאחרונה בהמון דיונים.
נראה לי רלוונטי גם פה: .."אנחנו קודם כל בני אדם, אח"כ גברים/נשים ורק אז דומים/יות או סאבים/יות..." (אני מקווה שציטטתי נכון... icon_rolleyes.gif )teacher

זהו משפט הזהב של רחפנית. אכן משפט זהב, שמסביר גם את התופעה הזאת.
שכן, יש לכולנו רצונות חזקים יותר מאשר שליטה/כניעה. למשל אהבה, נאמנות, צורך מיני וכו'.
אז נכון, יש בנו את הצורך לשלוט/להישלט אבל הוא "חלש".

אכן משפט זהב!
Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 5 בינו׳ 2004
Lolita​(שולטת) • 5 בינו׳ 2004
ראשית , הצורך באהבה ובנאמנות לא רק שאינו סותר , אלא גם בא לידי ביטוי וסיפוק הרבה יותר
במערכת של יחסי שליטה <בהנחה שהחיבור הוא נכון - כמובן תופס לגבי כל סוג של מערכת יחסים באשר היא >.

שנית , אצטט את המלך אריה הראשון מפוסט אחר :

ציטוט: אם באותו רגע הדחף שלך לשלוט היה חזק מהדחף לזיין, היית הופך לאדון באמת.

משפט כל כך נכון , שתופס בדיוק את אותה נקודה חמקמקה בין שליטה למראית עיין , לשליטה אמיתית .

כך שמסתבר שלא אצל כולם הצורך לשלוט או להשלט הוא "חלש".