ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תתפלספו על הנוסח - תפספסו את העיקר

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 10 בספט׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 10 בספט׳ 2007
אני מבינה אותה לגמרי.
בדסמ מגיע ממקום אחר.
לי קל לשלוט בסתם מישהו באיזה מועדון או בבית וקל לי (הכל יחסי) להתנשק עם סתם מישהו או לשכב עם שתם מישהו...
אבל לא יכולה להישלט על ידי כל אחד ולא יכולה להישלט כל כך מהר וגם אם אני נמשכת אליו, יקח לי זמן להסתשן על ידו ובכל פעם אני אוכל לשחרר רק קצת.

להיות על ארבע אני יכולה ולקבל מכות אני יכולה ולמצוץ אני יכולה.
השאלה מה אני מרגישה באותו זמן ואם אני לא מרגישה שהוא באמת שולט בי ואני באמת מתמסרת (וזה לא קורה מהר בדייט ראשון או שני) אז זה סתם קינקי וזה נחמד אבל זה לא באמת זה.

אז אני נמנעת מלעשות מיילדום ועושה יותר פאמדום, עד שאמצא מישהו שאני אכיר אותו מספיק ויהיה לי נוח איתו מספיק והוא ישדר לי "שולט" מספיק...
עש11
לפני 16 שנים • 11 בספט׳ 2007
עש11 • 11 בספט׳ 2007
הוא אומר לי "אל תזוזי כלבה" ואני זזה. למה? כי הוא לא יכול עלי. (זאת אומרת, אולי הוא כן, מי יודע?)
יכולתי לא לזוז, ציות זה אחד מכללי המשחק, אבל אז אני מוכרחה לשאול:
למי בדיוק אני מצייתת באי התזוזה הזה, בגלגול על השטיח. למי אתם מצייתים? הוא, בכל אופן, 'סתם מישהו' שהכרתי.
נשאר שאני מתמסרת להנאה המינית שלי. אבל הי, זה סטוץ, לא הייתם מצפים ליותר.
אז הנה, שוב: זה לא כמו סקס. בשביל ההנאה המינית הזו לא מספיק ש'אכנע' רק לה, ישנו אדון בחור.
אני אמתן את השאלה ל-
איך מתגלגלים על השטיח בשביל מישהו שלא הוכיח את עצמו מספיק?
* ''מתגלגלים'' זה לציית לפקודות, לספוג כאב, השפלה וכ"ו..
* ''מספיק'' זה אינדיבידואלי, אני מדברת על 'מספיק' בשביל להיקרא סטוץ.

אני מקווה שהבהרתי את עצמי הפעם.
אני מצפה להארה נגדית או הזדהות, או דעה בעניין. אם אפשר פושרת.. אם לא אז לא - כל המרבה.
-
היי רפאל, דברים נכונים, אבל שאינם תקפים לגביי. מהגיל הכי מוקדם, אני לא גומרת בלי אלמנט של שליטה.
כחולית, את נמנית עם אותם סוויצ'רים ברי המזל שיכולים לחיות בשלום עם ההסתייגות שלהם. כן, את הבנת אותי, זה נחמד.
the_drow​(שולט)
לפני 16 שנים • 16 בספט׳ 2007
the_drow​(שולט) • 16 בספט׳ 2007
יש משהו בדברייך.
מצד שני, אם את *רוצה* להישלט למה למנוע מעצמך.
אני בעצמי לא מחפש סטוצים בכלל.
אבל אם הם יבואו, מי אני שאמנע מהם לקרות? icon_lol.gif
בדס"מ לטעמי, הוא בדיוק כמו סקס. זאת הנאה ותו לא.
את נדלקת מזה שהוא אמר לך לא לזוז? למה שתזוזי?.
לא נדלקת? אז תפסיקי את הסשן.
הכל תלוי בבן אדם שאת איתו, גם אם הוא ללילה אחד. אם הוא באמת שולט, את לא תזוזי.