לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה סטירה?

מאיה​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 31 במאי 2003
מאיה​(נשלטת) • 31 במאי 2003
שלום לנמצאים.

סטירה , וואו.
אף פעם לא חשבתי שאני אוהב את זה עד שהיא הגיעה , הסטירה הראשונה. מי שאמר שזה לא כואב כנראה לא קיבל סטירה icon_smile.gif . סטירה כואב , סטירה מצלצלת באוזניים ובכל הגוף , אחרי סטירה לא שומעים כלום רק מרגישים איך העור רוצה להיקרע.
למה סטירה זה דבר קצת אחר , כי סטירה זה בפנים. אם תשימו לב כאשר אנחנו מתגוננים ממכה או הולכים מכות הדבר שאנחנו מנסים לשמור עליו זה פנים כי זה הכי פגיע. כי שם נמצאים כל החושים , ראיה , שמיעה ועוד. לקבל סטירה זה כאשר את הכי חשופה , לקבל סטירה בהפתעה או סטירה ראשונה זה תמיד מפתיע , אם את לא קשורה מתוך רפלקס תנסי למנוע את הסטירה. ואז בסטירה השניה יוצאת הכניעה - כי אסור לך למנוע אותה. ואתה יודעת שהנה זה הולך לבוא , והויכוח כבר לא בינך ובין עצמך , אלא ויכוח בין הרפלקסים הלא מצונזרים והרבה יותר קשה להישאר ולא להפריע לו לסטור.
ואת יודעת שזה הולך להיות כואב , את רוצה ואת מפחדת אבל רוצה , מכורה.
הזמן הזה שלוקח בין המכה וזה החזרת הפנים חזרה , להיות שוב פעם פרונטלית מולו. הפנים שלו קרובים אליך בזמן שהוא עושה את זה , היד מלטפת ומשחקת לפני. קיבלת סטירה , את מעלכת את הכאב , הדמעות יוצאות ואת כמו שיפחה טובה צריכה להחזיר את הפנים לקדמותם , עבורו.
כאשר את המחזירה את הפנים , את אומרת : אני מוכנה , אני שלך.

הרגעים האלה , המתח הזה , הם קסומים בעיני.
שולמית​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 1 ביוני 2003
שולמית​(לא בעסק) • 1 ביוני 2003
איך אמרו חכמינו.... "נעשה ונשמע"

וכמו בכל דבר בקטע העיתוי זה הדבר הכי חשוב.

זה יכול לגרום לגירוי אדיר אך יחד עם זאת משפיל נורא.

ומאיה, אהבתי את עניין הרפלקסים, כל כך נכון icon_smile.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 1 ביוני 2003
מאיה כתב/ה:
שלום לנמצאים.

סטירה , וואו.
אף פעם לא חשבתי שאני אוהב את זה עד שהיא הגיעה , הסטירה הראשונה. מי שאמר שזה לא כואב כנראה לא קיבל סטירה icon_smile.gif . .

שלום לך מאיה,אהבתי את ההסבר שלך,אולם בהסתיגות:
זכור לי שקיבלתי כמה סטירות בילדותי,אבל תאמיני לי,את לא זוכרת את הכאב,את זוכרת רק את העלבון.
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 1 ביוני 2003
יו , כמה טעויות יש לי לפעמים מרוב שאני מדפיסה מהר , תסלחו לי icon_smile.gif

דומדומינה , נכון סטירה ראשונה , שניה שלישית , רביעית , בסשן ראשון , שני שלישי זה עלבון.
אבל אח"כ אתה כבר קולט את הקטע ומתחיל לחקור את זה. לחקור את עצמך , אחרי שלב העלבון בסטירה החמישית אתה כן חוקר את הכאב , כי אם לא תחקור זה יכאב יותר. אני לומדת להכיר את הכאב , לפזר אותו , לאהוב אותו , להבין איפה הוא גורם לגוף שלי להשתנות.
לפעמים בסשנים יש הרבה זמן לחשוב , כך גם בין סטירה לסטירה. שוב הכל תלוי בעיתוי.
סטירה פה ושם זה באמת עלבון , אבל אני אוהבת גם את הכאב שבזה והקיצר שילוב של הרבה דברים.

יווו , בא לי איזה סטירה טובה icon_smile.gif
רק אני חייבת להוסיף שאם מישהו בחיים מעז לגעת בי , סטירה או לא סטירה הוא יקבל אחת חזרה כי גם אני אוהבת לתת סטירות. אבל בסשן , סטירות זה דבר משחרר.
אדון האור​(שולט)
אדון האור​(שולט) • 1 ביוני 2003
מאיה כתב/ה:
יו , כמה טעויות יש לי לפעמים מרוב שאני מדפיסה מהר , תסלחו לי icon_smile.gif

דומדומינה , נכון סטירה ראשונה , שניה שלישית , רביעית , בסשן ראשון , שני שלישי זה עלבון.
אבל אח"כ אתה כבר קולט את הקטע ומתחיל לחקור את זה. לחקור את עצמך , אחרי שלב העלבון בסטירה החמישית אתה כן חוקר את הכאב , כי אם לא תחקור זה יכאב יותר. אני לומדת להכיר את הכאב , לפזר אותו , לאהוב אותו , להבין איפה הוא גורם לגוף שלי להשתנות.
לפעמים בסשנים יש הרבה זמן לחשוב , כך גם בין סטירה לסטירה. שוב הכל תלוי בעיתוי.
סטירה פה ושם זה באמת עלבון , אבל אני אוהבת גם את הכאב שבזה והקיצר שילוב של הרבה דברים.

יווו , בא לי איזה סטירה טובה icon_smile.gif
רק אני חייבת להוסיף שאם מישהו בחיים מעז לגעת בי , סטירה או לא סטירה הוא יקבל אחת חזרה כי גם אני אוהבת לתת סטירות. אבל בסשן , סטירות זה דבר משחרר.

ממש אוהב את התשובה שלך מאיה, מעידה על התחברות מדהימה icon_smile.gif
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 3 ביוני 2003
שוקולית​(שולטת) • 3 ביוני 2003
מאיה,אהבתי את תשובתך.

בשבילי,לתת סטירה בסשן זה לא הקטע של הכאב זה הקטע של,ההשפלה ועלבון לתת לעבד או השיפחה,שהות-זמן מחשבה למה בעצם,הוא הושפל כך.
הילה icq​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 ביוני 2003
הילה icq​(נשלטת) • 4 ביוני 2003
סטירה זה אחת ההשפלות המעוררות ביותר
יש כאלו שזה גורם להן להכנס לשיכרון חושים
אותי זה מוציא מהפוקוס לצערי icon_redface.gif
אדון האור​(שולט)
אדון האור​(שולט) • 4 ביוני 2003
הילה יקירה,
יכול להיות שכאשר חוית את הסטירה היא לא היתה מהאדם, הזמן או המקום הנכון.
עקרונית סטירה כאשר לא באה מהאיש שגורם לך לחוש שהוא האדון שלך
עשויה לגרום לך לחוש כי זו אלימות לשמה או עלבון icon_smile.gif
הילה icq​(נשלטת)
הילה icq​(נשלטת) • 4 ביוני 2003
אני יודעת למה אני מצפה
ויודעת גם למה לא הייתי רוצה לצפות
הבחירה בידי
DeepBlue
לפני 20 שנים • 5 ביוני 2003
DeepBlue • 5 ביוני 2003
סטירה היא כאב משפיל או השפלה כואבת , טבועה לנו בגנים ההסטורים שלנו הידיעה וההרגשה שכשאדם סוטר לאחר על פניו זה אפקט של השפלה ושל ענישה, ולכן ההשפעה הגדולה של הסטירה.
מכיון שלסטירה השפעה נפשית כל כך חזקה לא כולם מצליחים להתחבר אליה בקונוטציה של השפלה שמענגת. (וזה בסדר , לא כולם חייבים להתחבר לכל icon_smile.gif
אותי אישית זה מרגש , לאחוז בקולרה של שפחתי , לקרב את פניה אלי , להסתכל עמוקות בעיניה ואז לסטור לה.... icon_smile.gif