לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכרז: כיסא פייס סיטינג מלכותי ל- גודיס

אלון-סאב​(נשלט)
לפני 16 שנים • 16 בספט׳ 2007
אלון-סאב​(נשלט) • 16 בספט׳ 2007
ליידי נכבדה, גם אני חשבתי כך בהתחלה אבל גודיס הסבירה את זה כל כך טוב שלא יכולתי להתווכח: כשהסאב שוכב על הרצפה, במקום שהגבירה תשב בנחת בגובה נורמאלי מול המחשב או מול הטלוויזיה היא פתאום מוצאת את עצמה על כסא גמדים, או לחילופין העבד המסכן מוצא את עצמו מתאמץ להצמיד פניו לחוריה הנעלים: או על ידיי אימוץ השרירים או על ידיי חצי ישיבה חצי שכיבה כשהראש מוטה לאחור וכל הצוואר בתנוחה קאמאסוטרית שרק נס יציל את המפרקת של הנ"ל, והרי הסיפתח של כיסא כזה הוא חצי שעה וככל שיהיה נוח לשני הצדדים כך זמן ההנאה רק יתארך ...

לא כל שכן, ככל שהעבד סובל פחות כך ימצאו לו פחות תירוצים לחוסר סיפוקה של גבירתו, והרי אחת המטרות המקודשות ביותר לכל עבד היא מציאת כמה שיותר דרכים עם כמה שיותר מקוריות כדי שלעולם לא יצטרך להגיע למצב בו ימציא תירוצים, "נכונים" ו"אמיתיים" ככל שיהיו, על למה לא עלה בידו לספק את כל תאוות גבירתו במלואם ובמהירות המקסימאלית.

ופשוט לדמיין:
"המסכן" icon_smile.gif שוכב לו בנוח ועוד עם כרית, אם מותר לו אז אפילו יכול בקלות לאונן תוך כדי, והיא באה עם (כמעט) מלוא משקלה הישר על פרצופו. היא לא צריכה לזוז הרבה, לא צריכה לקמט שום דבר, לא צריכה לאמץ שום דבר, אפילו לא לאמץ את מיתרי קולה בפקודות מיותרות ...icon_smile.gif האקט הינו ישיבה מלאה על פרצוף העבד, כולל יכולת רכיבה וקפיצה. וכשמסיימים את הסשן, את הסרט, את מה-שזה-לא-יהיה, הופ, הכיסא הופך תוך פחות מחצי דקה לכיסא אלגנטי/מלכותי ורגיל למראה, כשפשוט מחליפים את המושב עם החור במושב זהה ללא חור, מיטת העבד הופכת לשולחן נוסף, והמזרון והכרית חוזרים לשימוש בחדר אחר.

אפשר אם רוצים להוסיף למיטה או לכיסא במקום אסטרטגי לולאות ברזל לאזיקים ולהפוך את הכיסא לסוג של "SmotherBox" , כשמתחשק לגבירה למנוע מהסאבי תזוזת ידיים. בכלל, לבצע Smother קל מאוד על כיסא שכזה.

בקיצור, אני בעד.
אם יש עוד רעיונות ו/או שיפורים כאן זה בהחלט גם המקום וגם הזמן לכך. icon_smile.gif
לאסי​(מתחלף){עע}

הצעת ייעול

לאסי​(מתחלף){עע} • 16 בספט׳ 2007
אני מציע שאם כבר עפים באוויר
נוסיף לכיסא מנוע קטן וג'ויסטיק וכך הגבירה תוכל לנווט ברחבי ממלכתה ואולי אף לדהור איתו במעלה הרחוב, כל הזמן, כמובן, העבד תחתיה מלקק ומשתנק.
ואפשר גם חדר מקלחת קטן בקומה התחתונה של הכיסא
וקומה מעל כלוב איחסון לעבדים

בעצם הכיסא יחליף את הממלכה כולה...

יש נגר שמוכן להרים את הכפפה?
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 16 בספט׳ 2007
מותר וגם רצוי הומור כל זמן שזוכרים ויודעים שהכוונה כאן אמיתית, כנה ורצינית לחלוטין, ומקסימום אם לא ימצא נגר בעל ידיי זהב, עם רצון להרוויח את שמגיע, תמיד קיימת האפשרות לקנות את הכיסא בחו"ל, גם אם אצטרך לטוס לשם להביא אותו.

אנשים בתחום שלנו מחזיקים חדרים שלמים, מזוודות ואפילו קרוב למחסן שלם של אביזרי סאדו, קשירה, תלייה וכו'. כולה ביקשתי כיסא ומיטה, אפשר לחשוב ביקשתי שאלוקים ירד ויעשה לי נס! icon_confused.gif
לא כאן יותר
לא כאן יותר • 16 בספט׳ 2007
אני בעד לגמרי, אהבתי את כל הרעיון.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 16 בספט׳ 2007
לדעתי אפשר משהו יותר פשוט וקליל ואפילו יותר ידידותי לסביבה (פחות עץ):

לוקחים מיטת שיזוף כזו מבד, רצוי נמוכה, רצוי מתקפלת,

אם יש לך שולטת קבועה עם מידות קבועות icon_smile.gif אז מספיק לפתוח פתח במקום הנכון, אם לא אז אפשר לתפור שם ריץ' - רץ' .

עכשיו רק נותר לך לגלגל לשם כרית ומזרון שטח (אולי אפילו מזרן ים מתנפח),

זה יכול להיות טוב למרפסת שמש או לים (לביישנים כמוני עדיף חוף מבודד מאוד בקצה אוסטרליה - או פשוט סדין/לונגי שיכסה את כל המיטה וצידייה - בתקווה ששום כלב לא ישתין שם בטעות) - ככה היא יכולה להשתזף ואתה רק צריך לספוג את הזעה.. icon_smile.gif

זה בכל אופן בטח טוב לבית אם היא רוצה לקרוא משהו, או לראות טלויזיה וכיו"ב,

עם המחשב יש בעיה אלא אם כן משתמשים בנייד (בחסכון שבמיטה הקלה בהשוואה למיטת העץ הכבדה אפשר לרכוש נייד עם מנוי זהב לשנה).
lady inBlack
lady inBlack • 16 בספט׳ 2007
אלון-סאב כתב/ה:
ליידי נכבדה, גם אני חשבתי כך בהתחלה אבל גודיס הסבירה את זה כל כך טוב שלא יכולתי להתווכח: כשהסאב שוכב על הרצפה, במקום שהגבירה תשב בנחת בגובה נורמאלי מול המחשב או מול הטלוויזיה היא פתאום מוצאת את עצמה על כסא גמדים, או לחילופין העבד המסכן מוצא את עצמו מתאמץ להצמיד פניו לחוריה הנעלים: או על ידיי אימוץ השרירים או על ידיי חצי ישיבה חצי שכיבה כשהראש מוטה לאחור וכל הצוואר בתנוחה קאמאסוטרית שרק נס יציל את המפרקת של הנ"ל, והרי הסיפתח של כיסא כזה הוא חצי שעה וככל שיהיה נוח לשני הצדדים כך זמן ההנאה רק יתארך ...

לא כל שכן, ככל שהעבד סובל פחות כך ימצאו לו פחות תירוצים לחוסר סיפוקה של גבירתו, והרי אחת המטרות המקודשות ביותר לכל עבד היא מציאת כמה שיותר דרכים עם כמה שיותר מקוריות כדי שלעולם לא יצטרך להגיע למצב בו ימציא תירוצים, "נכונים" ו"אמיתיים" ככל שיהיו, על למה לא עלה בידו לספק את כל תאוות גבירתו במלואם ובמהירות המקסימאלית.

ופשוט לדמיין:
"המסכן" icon_smile.gif שוכב לו בנוח ועוד עם כרית, אם מותר לו אז אפילו יכול בקלות לאונן תוך כדי, והיא באה עם (כמעט) מלוא משקלה הישר על פרצופו. היא לא צריכה לזוז הרבה, לא צריכה לקמט שום דבר, לא צריכה לאמץ שום דבר, אפילו לא לאמץ את מיתרי קולה בפקודות מיותרות ...icon_smile.gif האקט הינו ישיבה מלאה על פרצוף העבד, כולל יכולת רכיבה וקפיצה. וכשמסיימים את הסשן, את הסרט, את מה-שזה-לא-יהיה, הופ, הכיסא הופך תוך פחות מחצי דקה לכיסא אלגנטי/מלכותי ורגיל למראה, כשפשוט מחליפים את המושב עם החור במושב זהה ללא חור, מיטת העבד הופכת לשולחן נוסף, והמזרון והכרית חוזרים לשימוש בחדר אחר.

אפשר אם רוצים להוסיף למיטה או לכיסא במקום אסטרטגי לולאות ברזל לאזיקים ולהפוך את הכיסא לסוג של "SmotherBox" , כשמתחשק לגבירה למנוע מהסאבי תזוזת ידיים. בכלל, לבצע Smother קל מאוד על כיסא שכזה.

בקיצור, אני בעד.
אם יש עוד רעיונות ו/או שיפורים כאן זה בהחלט גם המקום וגם הזמן לכך. icon_smile.gif

כשאתה מסביר את זה ככה...אז אני קצת מסכימה (אבל ממש קצת אל תתלהב!) icon_wink.gif
theslv​(נשלט)
theslv​(נשלט) • 16 בספט׳ 2007

גדול
המלכה ננה NNA
לפני 16 שנים • 18 בספט׳ 2007

אז אתה בעצם

המלכה ננה NNA • 18 בספט׳ 2007
מחפש נגר?
אני יכולה להמליץ לך על מישהו
שישמח לבצע לך א הכיסא הזה