סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים ראויים

ה-חור שלך​(שולט){ק}
לפני 16 שנים • 19 בספט׳ 2007

Re: קול תרועת האבירים.

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 19 בספט׳ 2007
Nymphaea כתב/ה:
ה-חור שלך כתב/ה:
העולם על פי זאלופון. כעת ניתן לעוד שאולי ירצו להתבטא במטותא מכבודו.

את יודעת, חשבתי אולי לענות למרות שנתנו לך תשובות בהחלט לענין. אבל היחס שלך לעונים שלא לטעמך בהחלט גרם לי לחשוב שוב. כולם ענו לענין. גם מי שהללת את תשובתו וגם מי שלא. כולם בעצם אמרו את אותם דברים. לחלקם הגבת בזלזול לאחרים לא.
אולי הגיע הזמן שתשבי ותחשבי מה עושה אותך ראויה?

אבל נימפאה, את לא כזו מבוגרת שלא תיראי ותבדילי בין זכר ונקבה..
ולענין- חדות היא ענין סובייקטיבי. שאלתי את השאלה כדי לשמוע מה כן, מה לא אני מנחש לבד.
גם הגמד האמיץ עם הרמה שתואמת גן ילדים נידח באנטרקטיקה האבודה אמר משהו חכם, אולי יצא לו בטעות אבל יצא. מי שהוגדר דום מסוכן למעשה הוגדר כדום, אולי זה לא בדיוק קשור אבל לפחות אימרה חכמה. אני מעריך ומכבד לרוב את כיתבי הזאלוטוסים, לרוב. אני יותר מאשמח לשמוע את דעתך את בלי תמיכת הכנסת כולה, נימפיאה. לך קליבר- אתה מדהים ממש,כל מילה משקלה בזהב. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות מהחוכמה היומית שלך.תשתדל לשתף אותנו יותר .(או שלא.)
לומר ולכתוב "הוא אמר- היא אמרה" - אני יודע לבד.
למי שהשירשור הזה מעניין שיתרכז בו ומי שלא באמת שלא חייב שנראה את הניק שלו מגיב רק כדי לומר כמה הוא חכם, לכך קיים הפרופיל. תודה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 19 בספט׳ 2007
שירשור ראוי לדעתי וטעמי ,לפחות בנושאו...

חבל שכמעט כרגיל יש מי שיקחו את זה לאיי חורבות..

לדעתי ,הממש אישית, דום ראוי לא ימדד ביכולות שלו או בהערכה סביבתית

אלא דווקא באישיות שלו,ביכולת שלו להכיל את הנשלטת שהתמסרה לו,

ולא פחות חשוב ,להכיל את עצמו כנראה.

היכולת להיות ולתת מייצרת העברות כוח של לקבל ומאחר ולחוק הכלים

השלובים נדרשים לפחות שני כלים, אז הרי התשובה.

דום ראוי הינו שולט שבבסיסו הוא אדם ולא חיה מטורפת המשתמשת בתואר

כדי לשחרר אגרסיות לעולם.

דום ראוי הוא דום שאנשים פונים אליו ויודעים שהם יקבלו תשובות בגובה

העיניים מבלי לעטות מסיכה של איש גדול וחשוב.

דום ראוי הוא שולט שבבסיסו מסוגל לראות ,כשחקן שחמט מנוסה, היכן עלולה

הנשלטת שלו למעוד ויודע איך לבלום זאת.

העלתי בבלוג שלי את הנושא הדן בכך שאם היא קוראת לשולט שלה "מאסטר" באהבה,

ולא בפחד- הרי שהוא לפחות דום הראוי לה...

דום ראוי הוא הסלע שאפשר להתנפץ עליו שוב ושוב.

גמר חתימה טובה לכולם..
walking dead

Re: קול תרועת האבירים.

walking dead • 19 בספט׳ 2007
ה-חור שלך כתב/ה:

ה-חור שלך כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:
ה-חור שלך כתב/ה:
למעט ייסאן שצעדה קדימה ואמרה בפשטות שהשולט שלה ראוי אף אחת לא קמה לומר שהשולט שלה ראוי וטוב.נשמע קצת מוזר בהתחשב בעובדה שיש כאן 2.5 מיליון קילורים. גם לשאלה מה לדעתכן הוא שולט ראוי ברחתן והעדפתן לנאום בשלילה. פחדניות או חסרות דיעה עצמית?

העובדה שהתשובה לא מצאה חן בעיניך לא אומרת שלא ניתנה תשובה. כפי שהסבירה free spirit, כשם שלבדס"מ אין הגדרה המוסכמת על כולם לגבי האופן בו הוא אמור להתבצע, מה כלול בו ומה לא כלול בו, אין הגדרה אחת לשולט ראוי. מכיוון שאין בחינות בכניסה לאתר בטרם מחליטים על ההגדרה הבדס"מית כל תשובה שתקבל כאן תהיה חסרת משמעות *בדיוק* כמו כל תשובת "השולט שלי הכי ראוי ומדהים בעולם" שתושמע כאן (שהרי סאבית צריכה להיות די מפגרת כדי להשתייך לדום שהיא חושבת שאינו ראוי). אם כן, לא מדובר בפחד או בחוסר דעה עצמית אלא בהבנה שלבדס"מ פנים רבות ולכן מתקיימים בו סוגים שונים של שולטים ראויים בדרכם. סיבה נוספת שבגללה לא קיבלת תשובות היא משום שלא כולנו עוסקים ב"למי יש יותר גדול".

לוטוס היקרה.
אם כתבת את זה ממש לבד אז כל הכבוד וכעת אומר לך למה כיוונתי בשאלתי. כולם שומעים על נשלטות מסכנות נורא שעוברות תלאות ועינויים נפשיים והן נורא למודות ניסיון. מכאן הרעיון הוא ללכת קדימה ולהבין מה עושה את הדום ראוי ,באופן כללי יהיה מספיק טוב. מאחר והצטרפת לחבורה מלמעלה שעסוקה בלומר מה לא, במקום לומר מה כן, הרי שלמעשה לא תרמת לנושא מאומה. נצלי את זמנך עד הסוף ובמקומות הנכונים לוטוס, המילים שהעלת לא ממש היו חשובות.

ה-חור שלך כתב/ה:
Nymphaea כתב/ה:
ה-חור שלך כתב/ה:

את יודעת, חשבתי אולי לענות למרות שנתנו לך תשובות בהחלט לענין. אבל היחס שלך לעונים שלא לטעמך בהחלט גרם לי לחשוב שוב. כולם ענו לענין. גם מי שהללת את תשובתו וגם מי שלא. כולם בעצם אמרו את אותם דברים. לחלקם הגבת בזלזול לאחרים לא.
אולי הגיע הזמן שתשבי ותחשבי מה עושה אותך ראויה?

אבל נימפאה, את לא כזו מבוגרת שלא תיראי ותבדילי בין זכר ונקבה..
ולענין- חדות היא ענין סובייקטיבי. שאלתי את השאלה כדי לשמוע מה כן, מה לא אני מנחש לבד.
גם הגמד האמיץ עם הרמה שתואמת גן ילדים נידח באנטרקטיקה האבודה אמר משהו חכם, אולי יצא לו בטעות אבל יצא. מי שהוגדר דום מסוכן למעשה הוגדר כדום, אולי זה לא בדיוק קשור אבל לפחות אימרה חכמה. אני מעריך ומכבד לרוב את כיתבי הזאלוטוסים, לרוב. אני יותר מאשמח לשמוע את דעתך את בלי תמיכת הכנסת כולה, נימפיאה. לך קליבר- אתה מדהים ממש,כל מילה משקלה בזהב. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות מהחוכמה היומית שלך.תשתדל לשתף אותנו יותר .(או שלא.)
לומר ולכתוב "הוא אמר- היא אמרה" - אני יודע לבד.
למי שהשירשור הזה מעניין שיתרכז בו ומי שלא באמת שלא חייב שנראה את הניק שלו מגיב רק כדי לומר כמה הוא חכם, לכך קיים הפרופיל. תודה.

אכן, תגובות למופת...

רק כי כל כך ביקשת... שולט ראוי בעיני (ובעיני בלבד) מסוגל בין יתר תכונות הסופר-גיבור שלו להעלות נושא בפורום ולשמוע דעות שונות וכאשר הדעות השונות לא מוצאות חן בעיניו הוא עדיין מתייחס אליהן בצורה עניינית ולא רץ להשמיץ את כותביהן בבלוג שלו.
להבה חשופה
להבה חשופה • 19 בספט׳ 2007
free spirit כתבה :

אכן, תגובות למופת...

רק כי כל כך ביקשת... שולט ראוי בעיני (ובעיני בלבד) מסוגל בין יתר תכונות הסופר-גיבור שלו להעלות נושא בפורום ולשמוע דעות שונות וכאשר הדעות השונות לא מוצאות חן בעיניו הוא עדיין מתייחס אליהן בצורה עניינית ולא רץ להשמיץ את כותביהן בבלוג שלו.

אוסיף ואומר כמו בתגובתי הקודמת "הנושא מוצה עד תום"

ולו בגלל שלהרגשתי ידעתי שכותב פוסט זה לא מעוניין בדעות שאינן "תואמות" לדיעותיו.

גמר חתימה טובה לכם !!

להבה חשופה. !@!

נזירה בגלימת פרחים

הדום הכי שווה

נזירה בגלימת פרחים • 19 בספט׳ 2007
הדום הכי הכי שווה .. טעים ועסיסי.. הוא הדום שנקטף ישר מהעץ..
אהבתי את תגובתך גמד נכבד.. אין לי מושג איזה דום אתה אבל מה שבטוח הוא שאתה כותב נפלא..
גמר חתימה טובה לכולם 10x2.gif
קליבר​(שולט)

היופי בעיני המסתכל

קליבר​(שולט) • 19 בספט׳ 2007
מבול המלל בלי כיוון
הביא אותי לעשות היוון
זאת אומרת ריכוז של המילים
דיבולים , בעיקר זיבולים
ואתן שם יודעות בדיוק
מה זאת אומרת , השוק
ראיה -לאחת הוא השיא
אחרת תגיד , "אנסי"
ושלישית תעוות הפנים
יפה אבל לא מבפנים
אאם נבחן כל דבר בקפידה
חצי "קהילה" כך אבדה
דה כמו שאת התקנים
שוקלים ובודקים היצרנים
יש על אחד מעין תיק
שאם הוא למישהוא אולי יזיק
ללא תחלוף לה דקה שלמה
והכל בחוץ - על מאומה
שפכתי מלל מעבר ודי
ומספיק לי מה אומרות שפחותי
טוב להן אז אני "דום ראוי"
מעבר לכל פוסט וכיסוי
אם טוב אם נעים, אז את כאן
יתכן שאני לא כל כך מסוכן ?
רדי על 4 , אני מוכן ...

icon_lol.gif
icon_twisted.gif
CaveM
CaveM • 19 בספט׳ 2007
הדום הכי שווה
זה שמניחים עליו רגלים
ואני בכלל לא בעסק לפחות לא כאן
לולי​(נשלטת){אדון ברוך}

דום שלי הוא הכי שיש עבורי. ואני יודעת שיש עוד שחושבות כמוני.

[B]
הדום שלי הוא הכי שרק אפשר להכתיר דום[
[U][B]כדום ראוי
/U]
[/B]
[U]אין לי המון נסיון בשטח...
אבל אני יודעת שאני חשה הכי בטוחה ראויה ומוגנת שבעולם
בהיותי שייכת לו. בשבילו.
חבל שלא הכרתי אותו שנים קודם לכן.
זו הזדמנות לאמר לך אדון אהוב ויקר שלי,
כמה אני אוהבת אותך.
לולי שלך.
רפאל
רפאל • 19 בספט׳ 2007
בעיני השאלה של "ה-חור שלך" היא שאלה בסיסית, שכמעט לא משיבים לה בגילוי לב, ורחוקה ממיצוי כלשהו. למעשה, מלבד בודיגארד אף אחד לא השיב לעניין, ולא אמר דברים בעלי תוכן. אדם שאמר מה לא, עדיין לא אמר מה כן. וגם אדם שאמר שהכן הוא יחסי, ושונה מאדם לאדם, עדיין לא אמר מהו מבחינתו.

אותה עמדה ביחס לחיים שמאפשרת לאדם לפרט עד אינסוף "מה לא", אבל גורמת לו לגמגם בכל הקשור ל"מה כן", היא פתולוגית. היא מביאה לכך שהוא מלא און ביחס ל"לא", אבל אימפוטנט ביחס ל"כן".

עינבל ניסחה את הדברים בצורה הקיצונית ביותר והפתולוגית ביותר:

עינבל כתב/ה:

אני באופן אישי הכי אוהבת את השם דום מסוכן, כי זה ברור לי
מדובר על אלימות, ניצול, מניפולציות, סחיטות או התעללות סדרתית.
אין לי מושג מי יכול לקבוע מה זה דום ראוי או לא ראוי
וגם אין לי מושג מי יכול לקבוע מה זה דום מומלץ או לא מומלץ.

במילים אחרות: אנחנו אוהבים את הדומים מסוכנים. כי בכל הקשור להם ישנה מראית עין של וודאות ואמת מוחלטת. אנחנו אוהבים מילים מפורשות, והסברים מפורטים. ודומים מסוכנים לכאורה מאפשרים לנו את זה. אנחנו אוהבים לדבר על אחרים, להתערב מבחוץ, מבלי להסתכן בגילוי לב וחשיפה עצמית. ודומים מסוכנים לכאורה מאפשרים לנו את זה. קל להתנגח בהם. נוח להתבוסס ברכילות שנוגעת להם. אנחנו מגנים דומים מסוכנים בכל לשון של גינוי (ואין לשון שנוותר עליה), אבל אנחנו אוהבים כל כך לגנות אותם, ולדבר עליהם עד אינסוף, שגם אם לא היו קיימים היינו ממציאים אותם.

אבל מה בדבר הדום הראוי? מה בדבר הדום שאנחנו רוצים? אה... הו... אמממ... ובכלל אין אמת מוחלטת. אל מול השאלת הדום הראוי אנחנו מגמגמים בשבעים לשונות. זה נחמד למצוא דום ראוי, אבל ההתעסקות בנושאים האלו לא מספקת את האהבות הפתולוגיות שהדום המסוכן מספק.

מישהו הדום הראוי?
אדם שאוהב. ואדם שיודע שאהבה היא דבר אלים ולא מוסרי. באהבה שלו הוא בוחר פרט אחד מכל הפרטים שבעולם ומפלה אותו. הוא רוצה אותו, ולא את האחרים. הוא נלחם בשביל מה שהוא רוצה. כובש את מה שהוא רוצה. ולוקח את מה שהוא רוצה. ומטפח את מה שהוא רוצה.
דובדבן

רפאל

דובדבן • 19 בספט׳ 2007
הפיסקה האחרונה שלך כה ראויה לציטוט ולזיכרון.
הייתי אומרת שהיא מעידה שהכותב הוא הוא האיש אותו מגדירים כראוי.
אבל התמונה בפרופיל שלך הותירה אותי חיוורת.
בקיצור: מפלס נקודות הזכות שלך התיישר עם קו האפס.

Let the games go on.

May the best man win