שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לי :)

Shadow_Prince​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 ביוני 2003

שאלה לי :)

Shadow_Prince​(שולט) • 4 ביוני 2003
[color=cyan ] אבל בכל זאת,
שאלה שמנקרת במוחי מזה זמן מה והייתי מבקש לשתף אתכם בה.
למשל: מערכת יחסים "ונילית" בין שניים, וישנן פעמים בהם אחד מהם מתנהג או לובש בגד סקסי ומתנהג ומצפה להיות מחוזר עם כל המשחקים הנלווים, לא מחוייב אקט סקס אך גם אם כן, הרי שבאיזשהו שלב הוא עשה זאת למשוך את הצד השני או לספק משהו בתוכו, במהלך כל המפגש הוא מנחה. בפעם הבאה, הפוך הוא ממש כנוע לו.
אינני מצפה לתגובה נוסח "סוויצ'" זה ברור לי, אך האם באמת ישנה הקצנה- דום מוחלט או סאב מוחלט ללא הפכים?
האין זה מרתק להיות שניהם וזהו?
או בכלל מי צריך הגדרות?
אתן דוגמה מחושית מעצמי- כאשר אני במפגש, סשן תקראו לזה, בהחלט אני למעלה, אני נהנה ביותר מכך שהפרטנר שלי מתפתל כדי לגעת בי, ההערצה שלו אליי, לא יודע אם זו השפלה אך בהחלט משימות "משוגעות" המוטלות עליו. לא , אינני מאוחזי השוט (אני נסיך לא?) זה לא מדבר אליי, קשירות, מקלחות זהב וכו' זה כן, אינני "עצבני" המחפש פירוק קריז, אך בהחלט מתעלל היטב בגופו של העבד ובעדינות ובזהירות רבה גם בנפשו.
אבל, למרות שאני מעליו וכל מה שהוא רואה או טועם זה את הביצים שלי הזיין ומה שמסביב, יש פעמים שבא לי, אני רוצה! להתעלק על זיין, להרגיש אותו, ללקק ביצים, לטבוע בגופו הגברי וכו'
לתגבותכם אודה. [/color]
שוקולית​(שולטת)

Re: שאלה לי :)

שוקולית​(שולטת) • 4 ביוני 2003
Shadow_Prince כתב/ה:
[color=cyan ] , יש פעמים שבא לי, אני רוצה! להתעלק על זיין, להרגיש אותו, ללקק ביצים, לטבוע בגופו הגברי וכו'
לתגבותכם אודה. [/color]

חחחחח-אהבתי

אין כאן קשר ,לשליטה.
ידידי נסיך,יקר בוא תתקרב אגלה לך סוד בשקט שלא ישמעו......
יש לי פטיש לזין, של מוטי. ללקק,למצוץ,לשאוב,להתעלק,להרטיב,להכניס את כולו לפי,אני ממש אוהבת את זה..........אז מה אני לא שולטת??? icon_smile.gif

אין חוקים להנאות החיים
Shadow_Prince​(שולט)

אין חוקים להנאות החיים

Shadow_Prince​(שולט) • 4 ביוני 2003
היי שוקו icon_smile.gif

"אין חוקים להנאות החיים"
אהבתי את המשפט.
(כמובן כשהכל בהסכמה icon_redface.gif )
תודה על התגובה.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 4 ביוני 2003
נסיך ידידי,

נתקלתי השבוע בהודעה של אדון באחד מן הפורומים בזה הנוסח:

"שלום לכל העבדים !!
אני אדון בן 29 מת"א
אני מחפש עבד בכל מובן המילה....ללא גבולות!
הקטע האחר הוא שאני אוהב להיות פסיבי ולקבל ולא לזיין....יעני בסוף הסשן אני אוהב לתת פקודה לעבד לזיין אותי ולא ההפך.
אם זה מעניין אותך צור קשר באימייל או פה"

אחרי הכול, לכל אחד מאיתנו יש את הצרכים שלו.
אם אתה מצליח להגיע למצב בו אתה יכול להסתער במציצה על הזין של העבד שלך,
או לתת לו את חור ישבנך...

אני פותר את הבעיה בדרך אחרת. ישנן 2 דרכים:
1- מקיים יחסים עם אדון אחר, שהרי בין שני אדונים הכל אפשרי ובתנאי ששניהם נותנים את עצמם האחד לשני.
2- מחפש מישהו לסקס ונילי.

במקרה של זוגות נשואים, זה הרבה יותר קל!

בהצלחה!