שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות, צריך עזרה בבקשה - שיקרתי!

Eli85
לפני 16 שנים • 23 בספט׳ 2007

מלכות, צריך עזרה בבקשה - שיקרתי!

Eli85 • 23 בספט׳ 2007
טוב קודם כל, בקצרה על עצמי, אני אדם רגיש, רוחני, לביראלי, אוהב ועושה מוזיקה, יש לי ראש פתוח, מגדיר את עצמי כדבר אחד אך ורק: "אדם". בלי דתיות או אזרחיות או או.. מה שעושה אותי, ATHEIST, שזה מצב אני חיי בו כבר כמה שנים, ומאז, כל החיים שלי השתנו, אבל דבר שהכי בולט בשינוי, שאני עכשיו מרגיש יותר חופשי ויותר.. מאובטח, מבחינה נפשית. כמו שאדם עם ווליום. קשה להדמיה אבל.. מכירים ת'תמונה פחות או יותר.

הצטרפתי לאתר זה לפני... שבוע אולי.. מהיום השני, היכרתי נערה מאוד יפיפיה, מאוד איכותית, מאוד דומיננטית, פשוט נדלקתי עליה, כי הייתה גמישה איתי מההתחלה, לא משלבת את ה"דומיננטיות" שלה עם חיי היום יום, והכי חשוב, צעירה כמוני, בת 22, וגרה כ 20 דקות רחוק ממני.
התחלנו לדבר במסנג'ר, הלך באיטיות אבל.. היה בסדר וזרמנו.. עד היום בלילה (או הבוקר חח..).

אני שיקרתי לה על דבר אחד, והיום בבוקר אמרתי לה על זה. אכזבתי אותה והכעסתי, ואולי היא אפילו לא תדבר איתי יותר. היא גם אמרה שלעולם לא תצא איתי, בכלל. נכון אני שיקרתי, אני לא אדם פרפקט, ולפעמים אנשים חייבים לשקר, אין מה לעשות, אבל הטעות היא להמשיך לשקר, ולגיד עוד שקרים, ולסבך דברים יותר ויותר.

מלכתי, דבר ראשון אני מאוד מצטער, לעולם לא רציתי להכאיב לך, לעולם לא רציתי לשקר עלייך, רק רציתי להיות חבר או ידיד שלך במציאות, סאב שלך במיניות. בבקשה תנסי להבין שכל המטרה שלי הייתה רק להתחיל איתך, להכירך, ולא לחיות בשקר כל הזמן. ועובדה שאמרתי לך מהשבוע הראשון. וכשתגידי לי "לא", אז אני אדע זה בגלל שלא אהבת את האישיות שלי, ולא בגלל שום דבר אחר. והייתי אומר לך ת'אמת לפני שאת יוצאת איתי בכלל, לפני שאנחנו עושים דבר אחד "אמיתי". הייתי חייב, חייב לגיד את מה שאמרתי ביום הראשון. בלעדיו, היית סוגרת את כל הדלתות בפניי, ואני ארגיש אדם חסר, ומאוד בודד.

אני מצטער שהתאכזבת. הלוואי הייתי יכול לשנות ת'מציאות. אבל אני לא יכול. בבקשה מלכתי, יקרתי, אל תרחיקי אותי בגלל דבר אחד יחיד. ואני יכול להבטיח לך שזאת הפעם האחרונה שאני משקר, אפילו בדברים הכי קטנים. תסלחי לי. תתנהגי אלי כמו אדם נורמלי, רגיל. כמו שאני מתנהג עם כל האנשים בכל מקום בעולם.

מלכתי, את יכולה להגיד לכולם פה במה שיקרתי. באמת לא אכפת לי. אני לא אגיד, את מחליטה אם להגיד או לא. ואני רוצה לשמוע תגובות מכולם, במיוחד המלכות פה. ואני בשמחה אקבל קריטסיזם.

תודה.
bambit​(נשלטת)
bambit​(נשלטת) • 23 בספט׳ 2007
הילד נוטף אהבה - לסלוח ומיד ! icon_sad.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 23 בספט׳ 2007
אם השקר היה בנוגע נגיד להיותך נשוי או עם בת זוג, אפשר להבין למה היא כועסת, ומעבר ללסלוח או לא, פשוט לא תהיה מעוניינת להיכנס למערבולת רגשית איתך...

שיהיה בהצלחה....
Eli85
Eli85 • 23 בספט׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
אם השקר היה בנוגע נגיד להיותך נשוי או עם בת זוג, אפשר להבין למה היא כועסת, ומעבר ללסלוח או לא, פשוט לא תהיה מעוניינת להיכנס למערבולת רגשית איתך...

שיהיה בהצלחה....

לא לא.. הדבר קצת יותר פשוט 🙂 אני עדיין קטן לבולשט הנישואין הזה חח
Venus in Furs
Venus in Furs • 23 בספט׳ 2007
אם כך, אז יכול להיות שהיא מנצלת את המקרה הזה כפלטפורמה להעמקת החינוך שלך והטיית מאזן הכוחות ביניכם לטובתה. דבר שלא בהכרח (או בכלל) רע.

מה שכן, בניגוד לנהוג לחשוב, היחס המספרי בין דומיות לסאבים *שווים* (בהנחה שאתה כזה, היות שנראה שמצאת חן בעיניה) הוא פחות או יותר מאוזן, כך שגם לך יש איזה קלף או שניים.

המשך להתרפס, זה בדר"כ עוזר... icon_rolleyes.gif
lady inBlack
lady inBlack • 23 בספט׳ 2007
אה כן..אתה שלחת לי מודעת היכרות יש לי את זה בהיסטוריה של ההודעות icon_lol.gif

(אני מלשנית!)
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 23 בספט׳ 2007
אם שיקרת לגבי מצב משפחתי, נטיות מיניות, גיל, גובה, אמונה דתית, ניתוחים כלשהם לשינוי מין, עיסוק וכיו"ב אז סביר שהיא תסלח לך.

אם שיקרת בעניין רמת האיבזור של הרכב שברשותך, או נפח המנוע או שנת הייצור או חלילה לגבי עובדת היותו משועבד כנגד הלוואה - הלך עליך, וותר ופעם הבאה "נהג" בהגינות.

.

סתאאאם
lilith

אני לא מאמינה

lilith • 23 בספט׳ 2007
ממתי אי אפשר לשלוח הודעות פרטיות בלי להיות מנווים !?
רציתי לשלוח לבחור הנחמד בן ה21 ...
אהבתי נורא את הכנות שלך ואת ההתנצלות הפומבית ... כל הכבוד !
ואם היא לא תסלח לא נורא יש עוד המון אבל המון "דגים" בים

lilith
Eli85

Re: אני לא מאמינה

Eli85 • 23 בספט׳ 2007
lilith כתב/ה:
ממתי אי אפשר לשלוח הודעות פרטיות בלי להיות מנווים !?
רציתי לשלוח לבחור הנחמד בן ה21 ...
אהבתי נורא את הכנות שלך ואת ההתנצלות הפומבית ... כל הכבוד !
ואם היא לא תסלח לא נורא יש עוד המון אבל המון "דגים" בים

lilith

גם היא אהבה אותם 🙂 ואנחנו עדיין בשבלב ההכריות, אז לא היה נוא לשלוח כמה הודעות פרטיות למלכות אחרות. אם היא תסכים שנהיה ביחד רשמי, אז אני אהיה, אך ורק, כולי לה, בשמחה. icon_smile.gif
תודה LILITH על תגובתך הנפלאה, אני מרגיש יותר טוב עכשיו, דווקא שנפתחנו אחד עם השני יותר עכשיו.
ותודה לכולכם על כל התגובות.