צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית- פמ.דום ההפך מהדדיות?

אלון-סאב​(נשלט)
לפני 16 שנים • 11 בספט׳ 2007

שליטה נשית- פמ.דום ההפך מהדדיות?

אלון-סאב​(נשלט) • 11 בספט׳ 2007
להזמין אותה לכוס או שלוש וליהנות מדברי מרגליות היוצאות מפנים כה יפות. גם כשלא מכירים. זו הדדיות.

להזמין אותה לארוחת ערב במסעדה טובה, אוכל טעים באווירה נהדרת, כייף הדדי.

להסיע אותה לקניות, בגדים, נעלים, שאר סידורים - אוכל לבית, דואר ועניינים אחרים. כשהיא בעלת עין חדה ויצירתית הביגוד וההנעלה שתקנה לעצמך לפי טעמה יהיו ברמה משלהם, האוכל תמיד טעים ומגוון והמחירים של כל דבר שתקנה תמיד בתחום ההיגיון. זה כבר יותר ממשתלם. זה הדדי.

לדעתי - להתרוצץ, לנקות, לארגן, לדאוג, הכול שווה, הכול בתחום הגבול רק כשקיימת הדדיות. כשהיא מסוגלת לדאוג שתדע לנקות את עצמך, ולסדר כמו שצריך, ותמיד לדאוג גם לך לכל דבר שאתה צריך, אפילו שאתה בעצמך לא חושב שזה "כזה" חשוב, או שוכח, זה הדבר האמיתי.

הדדי הוא נעלה.
חד כיווני הוא פתח לצרות.

בעיניי, שליטה נשית היא שיא התגשמות שיתוף הפעולה בין גבר לאישה. לא צריך הכרזות גרנדיוזיות כדי ליהנות מ 'חילופי כוחות', ותמיד מותר לעשות הנחות, בכל תחום, בכל שעה, בכל מקום. בני אדם אינם שחור ולבן. לא כל אחת מסוגלת או רוצה בדומיננטיות 24/7 , בטח ובטח לא עם כל אחד, תקף גם במיטה.

כל זאת נכתב על רקע מספר פרופילים של גבירות שקראתי בזמן האחרון והצטערתי לקרוא כמה אני רחוק מאותו עבד מושלם? בו הן מעוניינות, כשברור שהדדיות לא נמצאת בלקסיקון שלהן.

וברקע המחשבות.
"אבל איזה רע עשיתי שאבחר להשפיל את עצמי בפנייה ראשונה או בשיחה ראשונה, או שנייה ועוד לא החלפתי מילה ראשונה איתה בקול, ועוד לא ראינו אחד את השנייה ובדקנו האם יש גרגר כימיה?"

"ולמה אקדיש את זמני לאדם שאינני יודע עליו דבר וחצי דבר, אתבשל בחום ברכב בזמן שהיא מכייפת לה בקניות למשל, כשאני מראש יודע שאני לא רוצה דבר בתמורה מלבד להחליף איתה מילה, להכיר את אישיותה?"

מצד אחד אני מרגיש כל כך רחוק מלחשוב ולהתנהג כנוע, תלוי מול מי, תלוי בסיטואציה, אבל באינטרנט, בצ'אט, איזה סיטואציות כבר יש...? מצד שני יודע שזה בדמי, צרוב באישיותי. כבר לא מתגעגע. כבר לא להוט. פשוט, יודע. חיי את הרגע.

לכן אשאל, להיכן ההדדיות נעלמה?
אוכל לשמוע את דעתם של אותם אנשים שמאמינים שאין מקום להדדיות במערכת יחסים המבוססת שליטה נשית? ולמה , בעיקר למה אין.
האין ההדדיות שיא הרומנטיקה?
האם אני (ה"מוהיקני") האחרון שמאמין בכך? אחרון האופטימיים?

בכל אופן, מאחל לכולם שנה מאוד טובה ופורייה. שנה של בריאות מלאה ואיתנה. שנה של פריחה והגשמת חלומות. שנה של יחסים מהנים, מחרמנים ותכופים.
lady inBlack
lady inBlack • 11 בספט׳ 2007
זה עניין של כימיה
כל אחד ואחת רואים בדסמ או זוגיות בצורה שונה
הדדיות זו בהחלט לא מילה גסה אבל לא כולן צריכות לקבל או להסכים איתה בדיוק באותה מידה שלא כולם יסכימו על שאר דברים שונים שבינו לבינה לפי השקפתו על מערכות יחסים.
כשתמצא את זו שתתאים לך גם ההשקפות יהיו קרוב לוודאי דומות.
בהצלחה
לא כאן יותר
לא כאן יותר • 11 בספט׳ 2007
אלון החמוד, (ככה יש לי הרגשה)
אתה מעלה כאן שני דברים לפי נקודת מבטי,
1.אנושיות.
2.הדדיות.
לגבי הנקודה הראשונה- אנושיות - צר לי אפילו לדעת על כך וזאת לא הפעם הראשונה שאני
שומעת דברים אלו מפי נשלטים, שיחה ראשונה, פניה ראשונה, מפגש ראשון, לטעמי,
צריך להתנהל בגובה העיניים, יש כאן קודם כל הכרות עם אדם, כל עוד הוא
לא נשלט שלי, כל עוד לא בחרתי בו והוא לא בחר בי, מה פתאום שהשיחה וההכרות
לא יהיו ממקום שוויוני, קודם כל להכיר את האדם ואז יגיע העבד.
בנוגע לנקודה השנייה – הדדיות – יש תמיד הדדיות בקשר, יש להניח שבקשר פאמדומי
ההדדיות לא תהיה שוויונית.
אבל לא יכול להיות מצב שאין הדדיות במערכת יחסים לחלוטין.
הייתי אומרת שבשלב הראשוני אני מוצאת את עצמי אפילו משקיע שווה ערך עם לא יותר,
שיחות נפש, אילוף, חינוך, עידוד, כל אלו הם ההשקעה שלי בנשלט שאת פרותיהם
יש לקוות אקצור בעתיד הקשר.
שתהיה שנה טובה ובהצלחה
.
לאסי​(מתחלף){עע}
לאסי​(מתחלף){עע} • 11 בספט׳ 2007
יש כאלה שיש להם זוגיות בתוך יחסי שליטה
יש כאלה שיש להם יחסי שליטה בתוך הזוגיות
יש כאלה שיחסי השליטה שלהם הם הזוגיות
ויש כאלה שיש להם זוגיות בנפרד ויחסי שליטה בנפרד...

לגבי הדדיות
אני מאד חושב שהמקום של המלכה - גם אם היא סדיסטית - הוא להכיר את העבד שלה מבחוץ ומבפנים. עליה לדאוג לו ולהבין אותו (זה לא אומר שהיא לא תעניש תחנך ותדחף אותו אל הגבולות שלו)
יחסי ההדדיות הם כאלה שהמלכה משתמשת בעבד להנאתה אבל פועלת בתוך גבולותיו ויודעת לעשות לו טוב בחזרה כשהוא טוב אליה וכשלדעתה מגיע לו - עבד שמח זה אינטרס של המלכה.
מה הטעם באכזריות כשהעבד מתנהג למופת?כל איש חינוך יגיד שזה מוריד את האפקטיביות של העונש כאשר הוא סורר...

בסופו של דבר יחסי BDSM הם יחסים אינטימיים מאד עם רמה סופר-גבוהה של חשיפה מול בן/בת הזוג
לכן יחסים כאלה חייבים להיות מושתתים על אמון טוטאלי ואפילו על אהבה - ההדדיות כבר נגזרת אוטומטית מהבחירה בפרטנר הנכון
דוקטור מרטינס​(נשלט)
לפני 16 שנים • 12 בספט׳ 2007
לבדס"מ פנים רבות.

יש שרואים במערכת היחסים הזו זוגיות וקשר אמיתי לטווח ארוך ואפילו עד בניית קן משותף, במקרה שכזה יש מקום להדדיות מוחלטת.

יש שרואים ביחסי הבדס"מ סוג של חוויה, סוג של ריגוש עוצמתי, סוג של התנסות לא שגרתית , פלפל לחיים, או אז כללי ההדדיות קצת משתנים...

כל אחד והבדס"מ שלו.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 16 שנים • 25 בספט׳ 2007
אלון,

בעיני הדדיות היא חלק בלתי נפרד מהקשר. נכון, אני היא זו שמכאיבה והוא זה שכואב לו, אני היא זו שמצווה והא זה שמציית. אבל: הכל נעשה בהסכמה מלאה, הכל נעשה מתוך רצון משותף והכי חשוב - שני הצדדים נהנים במידה שווה. לפעמים, הצד המושפל והמשרת, שלכאורה לא זוכה ליחס הוגן, נהנה יותר.
מאידך, יש כאלה שלא בהכרח מחפשים סוג כזה של מערכת יחסים. יש כאלה שמחפשים, כפי שכתב ד"ר מרטינס, חוויה חד פעמית (או רב פעמית), שאין בה הדדיות אלא דווקא להיפך - שצד אחד הוא בפירוש מעל הצד השני.

אם אתה בוחר להסתכל על מערכות יחסים באופן כללי (גם וניליות), תוכל לראות ששם קורה בדיוק אותו הדבר: לרוב, הדדיות מאוד חשובה בקשר - על שני בני הזוג מוטלת החובה (הנעימה!) לחזר, לפנק, לתמוך וכולי. מאידך, יש קשרים רבים שאינם הדדיים, בהם אחד מבני הזוג משקיע בקשר בצרוה ניכרת יותר מהשני. וזה ללא כל קשר ל- BDSM.