בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראים סביר? מכוערים? אז אין לכם מה לעשות פה.

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007

נראים סביר? מכוערים? אז אין לכם מה לעשות פה.

מיתוסית​(שולטת) • 1 באוק׳ 2007
החזה שלך קטן מידי?
אין לך מספיק קוביות בבטן?
יש לך רווח בין השיניים?
אתה שעיר בגב?
יש לך תחת קצת גדול?
אתה נמוך?

מצטערים, אתם כנראה לא תוכלו להירשם לאתר ההיכרויות הזה: http://www.yafimyafot.co.il/index.asp

לפי האתר, אתן לא צריכות להיות 90-60-90 ואתם לא חייבים להיות בעלי קוביות בבטן כדי להתקבל (!) לאתר ההיכרויות הזה שאליו נרשמים רק אנשים יפים ורק כאלה שאכפת להם מאוד מהיופי של זה שהם מחפשים.
מספיק שתיראו טוב.
אבל מי מחליט אם אתם נראים טוב?
הבנזוג הפוטנציאלי? אתם?

לא ולא.
פאנל של חמישה שופטים משני המינים שיחליטו לאחר בחינה מדוקדקת של התמונות שלכם (שאחת מהן תצטרך להיות מלווה בסימן זיהוי כדי לדעת שזה באמת אתם) אם אתם מספיק שווים כדי להכנס לאתר הזה, או לאו.
ואם יחליטו שאתם לא מתאימים, אתם יכולים לערער ובמידת הצורך, ישימו את התמונה שלכם בגאון מול חברי האתר ויתנו להם להצביע אם לדעתם אתם מתאימים להיות בין האנשים מהגזע העליון הזה או לא icon_rolleyes.gif

לאנשים הקטנים, שזה אנחנו, אין אפשרות לדעת מי המתחרים שלהם או אם הם בכלל עומדים ברף (בשום מקום, אגב, לא מציינים מה התנאים שהם כנראה שרירותיים ו/או סובייקטיבים לחלוטין)- הם יכולים לראות תמונות רק לאחר שיתקבלו icon_biggrin.gif

יש גם אתר בינלאומי שנקרא "הדייט של דארווין" ושם אתם כן יכולים לראות את יפי ויפות העולם ואפילו להצביע עבור המועמדים שיכולים להתקבל: אם הם קופים או מדהימים.
http://www.darwindating.com/
החזק והיפה שורד, לפי מנהלי האתר, ולכן רק הם רשאים להכנס לאתר הזה שהוא אי של יופי בעולם המגעיל והמכוער שלנו icon_rolleyes.gif

כנראה שלאנשים שנראים סביר, או "רק" טוב (הס מלהשכיר מכוערים) אין זכות לאהבה בימינו...

מה דעתכם על שיטות הסינון האלה? icon_rolleyes.gif
כמה מכם ישלחו תמונה בחשאי וינסו לראות האם יש טפיחה לאגו או השמדה מוחלטת שלו? icon_rolleyes.gif

ממליצה לקרוא בנושא:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3252560,00.html
The Shield​(שולט)
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007

בראד פיט

The Shield​(שולט) • 1 באוק׳ 2007
בעלי האתר מתקשרים אלי כל שבוע ומנדנדים לי. ואני אומר להם שנמאס לי מנשים כוסיות אני הולך רק על מכוערות.
וברצינות. מי זה מתאים לו והדבר החשוב לו ביותר זה יופי חיצוני, זכותו להרשם לאתר הזה. אבל נראה לי שכל גבר ואישה שמערכים את עצמם כאנשים אינטילגנטים חושבים ועם עומק ריגשי לא יתקרבו לאתר שהקריטריון החשוב בו זה המראה החיצוני.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

אנג'לינה :)

venus in our blood​(שולטת) • 2 באוק׳ 2007
דני D כתב/ה:
בעלי האתר מתקשרים אלי כל שבוע ומנדנדים לי. ואני אומר להם שנמאס לי מנשים כוסיות אני הולך רק על מכוערות.
וברצינות. מי זה מתאים לו והדבר החשוב לו ביותר זה יופי חיצוני, זכותו להרשם לאתר הזה. אבל נראה לי שכל גבר ואישה שמערכים את עצמם כאנשים אינטילגנטים חושבים ועם עומק ריגשי לא יתקרבו לאתר שהקריטריון החשוב בו זה המראה החיצוני.

מה שהוא אמר.

מעבר לכך,
כל אדם נמשך ליופי , אלא שהיופי הוא בעיני המתבונן ..
וכפי שציין בראדני בחוכמה, אנשים בעלי עומק מסויים, לא יתקרבו לאתר כזה, המעיד על עצמו מראש כשטחי..