בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

את חייבת לבלוע

פתוחה ל...
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

יוווו

פתוחה ל... • 2 באוק׳ 2007
אסף99 כתב/ה:
ציטוט:
למה האדון מזופת?
איך כולם "קונים" את התאור של קשר נפלא

אני לא קוסם, אני לא יכול לראות בעד לאינטרנט ואל תוך היחסים שלהם. אני רק יכול להתבסס על הדברים שהכותבת עצמה רשמה:

ציטוט:
אדון יצר קשר נהדר עם נשלטת

ציטוט:
זרק אותה רק בגלל שלא הסכימה לבלוע לו

אם הכותבת לא כנה עם עצמה ואיתנו - קטונתי icon_smile.gif.

לאסף ולכל המפקפקים
הכל כאן נאמר בכנות וזה קשר שהחל לפרוח היה יפה ופתאום על הצבת הגבול הזה שהיא העלתה הוא זרק אותה
כן זה אולי נשמצ מוזר וזה מה שהביא אותי להעלות את הנושא ולשאול את כולכם מה אתם אומרים על התנהגות כזו של אותו שולט?
ודרך אגב הוא קורא את כל השרשור הפניתי אותו לכאן בכוונה שיראה מה כותבים על המעשה שלו.
אז בבקשה תאמינו לי ואני באמת שמחה על התגובות שלכם ותודה
פתוחה ל...
Black Tears כתב/ה:
בההה רובנו לא בקטע של ביזאר קשה...

והוו אתה אפילו מייחס את הדרישה הזו שלו לביזאר קשה?
פתוחה ל...

חחחחחח

Mass production כתב/ה:
הו, סוף סוף שאלה רצינית, שאי אפשר לפטור אותה בתגובה פשטנית.

אז כך: בניגוד לכל רכי הלבב שמעלי, שחושבים שאישה לא צריכה לבלוע אם אין לה חשק, ולגבר אסור להתעקש על כך, אז אני חושב שלא כך.

מה הכוונה?

הכוונה היא שאני חושב שהגבר צריך להתעקש על בליעה מצד האישה, מתוך דאגה אמיתית לרווחתה ואושרה של האישה!

חוזר שנית: אושרה של האישה.

אוקיי, לפטפט כולם יודעים. הקהל רוצה הוכחות, ולא סתם סיסמאות, נכון?

נכון.

אז קדימה.

(אה, רק הערה קצרצרה: שם מדובר על זרע דרך הפות, אבל הדעת נותנת שגם דרך הפה תהא אותה תוצאה בדיוק, כי ספיגה היא ספיגה.)

זהו. די לפטפוטים. ההוכחה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2914885,00.html

והוווו איזה גילוי אני מגלה פה
אם ככה אז אותה נשלטת צריכה לברך את האדון שלה שמכריח אותה לבלוע כדי להיות מאושרת ? icon_surprised.gif
שולט אכותי​(אחר)

ליבלוע

שולט אכותי​(אחר) • 2 באוק׳ 2007
פתוחה ל... כתב/ה:
Black Tears כתב/ה:

פתוחה ל את יכולה ליצור קשר
Needles And Pins​(לא בעסק)
Needles And Pins​(לא בעסק) • 2 באוק׳ 2007
פתוחה ל... כתב/ה:
Black Tears כתב/ה:

מותק, אני נקבה.
ואני דווקא חושבת שלאדון יש את הזכות לדרוש משפחתו לבלוע.

הקטע של "מוצקים" לא דיבר אליי. מצטערת, דברים כאלה גורמים לקיבה שלי להתהפך.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 2 באוק׳ 2007
"אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת "

לגבי אותו "אדון" שזרק אותה בגלל שסרבה שיגמור בפיה , לדעתי זה סתם תרוץ.
כובש יצרה​(שולט)
כובש יצרה​(שולט) • 2 באוק׳ 2007
הנושא שהפוסט הזה מעלה, מראה על גישה שגויה לכל הנושא של זוגיות בדסמית. גברים שמוסיפים ליד הניק שלהם את "התואר" שולט ממהרים לקחת שפחה ושפחות ממהרות לקחת אדון בלי לעשות מה שנקרא "תאום ציפיות" .

ברוב המקרים האשמה היא בגבר "השולט" מאחר וכשולט כל האחריות מוטלת עליו. הוא מי שצריך ליזום שיחה על גבולות וציפיות ואז להחליט אם זה מתאים לו או שלא. המקרה היחיד שהאשמה מוטלת על השפחה זה אם היא בשיחה על גבולות לא צינה את זה כגבול שלה או גרוע מכך שיקרה בקשר לכך ורק בסשן "נזכרה" שבעצם זה גבול שלה.

לי לא ברור איך בכלל אפשר להגיע לסשן בלי לדעת ולסכם מראש מה מותר ומה אסור בקשר שבין האדון והשפחה.
מכשפונת ממתק

ממתי בליעת זרע קשורה לBDSM?

מכשפונת ממתק • 2 באוק׳ 2007
לסשנים?
לגבולות?
לתאום ציפיות?

אם גבר ונילי רוצה לגמור לאישה שלו בפה, זה עושה אותו שולט?
אם האישה בולעת, זה עושה אותה נשלטת?
אם היא לא רוצה לבלוע, היא היתה צריכה לספר לו את זה בשלב ההכירות כי אחרת אולי הם לא היו ביחד?

פיה בשוק טוטלי. icon_eek.gif
הכלבה לייקה
הכלבה לייקה • 2 באוק׳ 2007
כובש יצרה כתב/ה:
הנושא שהפוסט הזה מעלה, מראה על גישה שגויה לכל הנושא של זוגיות בדסמית. גברים שמוסיפים ליד הניק שלהם את "התואר" שולט ממהרים לקחת שפחה ושפחות ממהרות לקחת אדון בלי לעשות מה שנקרא "תאום ציפיות" .

ברוב המקרים האשמה היא בגבר "השולט" מאחר וכשולט כל האחריות מוטלת עליו. הוא מי שצריך ליזום שיחה על גבולות וציפיות ואז להחליט אם זה מתאים לו או שלא. המקרה היחיד שהאשמה מוטלת על השפחה זה אם היא בשיחה על גבולות לא צינה את זה כגבול שלה או גרוע מכך שיקרה בקשר לכך ורק בסשן "נזכרה" שבעצם זה גבול שלה.

לי לא ברור איך בכלל אפשר להגיע לסשן בלי לדעת ולסכם מראש מה מותר ומה אסור בקשר שבין האדון והשפחה.

מראה על דרך שונה של ראית הזוגיות הבדסמית.

אתה חושב שהוא זרק אותה באמצע הסשן כשהיא הסכימה לאוראלי אבל לא לבלוע. אני חושבת שהוא לא זרק אותה באמצע הסשן.
כאילו. הוא לא חיכה לגמור את הסקס וזרק אותה באמצע הסקס? icon_rolleyes.gif
שולט או לא כשזורקים באמצע הסקס או כמה דקות אחרי, בלי קשר לשיחת תאום הציפיות ומה היא הודיעה לו על הגבולות שלה, הוא לא יודע להתנהג.
כאילו, כל ונילי יודע להגיד "זו לא את זה אני" וכל בדסמי יודע להגיד שהוא אכסטרימי אבל באמצע הסקס בסשן? הוא לא יכול לחכות עם שיחת הבדסמ אחרי גמר הסשן?

האחריות היא לא על ה"שולט".

הנשלטת נשארת עם IQ ברמה שתספיק בשביל להחליט מה היא רוצה לעשות, יש מילת ביטחון באמצע סשן ושניהם יכולים להחליט בכל שעה שלא בא להם והקשר נגמר.

לי לא ברור איך אפשר לומר משהו מלבד "יאללה ביי" כשאומרים שנגמר למישהו מקשר בגלל א' ב' ג' ד' או כל סיבה. כשהוא זורק אותה הוא מסתכן שהיא תלך ואם לא משנה לו שהיא עוזבת היא צריכה ללכת

גם אני בפליאה טוטלית.
כאילו: גברים אומרים תנאי לנשים שיבלעו ולפי זה בוחרים בקשר?

יש שני אנשים שאחד רוצה לגמור קשר והשניה צריכה לקבל את ההחלטה.
אסף99
אסף99 • 2 באוק׳ 2007
ציטוט:
לאסף ולכל המפקפקים

לא פקפקתי.