צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דנג'ן הוא דנג'ן הוא דנג'ן.

SPENKY{שייכת}
לפני 17 שנים • 3 באוק׳ 2007
SPENKY{שייכת} • 3 באוק׳ 2007

היה נהדר.
מעולם לא ראיתי כל כך הרבה אנשים בדאנג'ן
מצד שני אין לי כל כך הרבה זמן דאנג'ן בקילומטראז'
ונוס כפרה היית מדהים
וקטס נראית טוב בחולצת רכושו של ונוס בפרווה
כיף כיף
009​(אחר)
009​(אחר) • 3 באוק׳ 2007
www.dungeon.co.il

009
ברברה

ברברה

ברברה • 3 באוק׳ 2007
אין ספק שהאוירה בדאנג'ן טובה. הסיבות לכך רבות.

1) המבנה הארכיטקטוני של המקום.

2) הדאנג'ן אינו מועדון סקס וכל מיני גברים שמעולם לא נגעו באישה
לא מגיעים איליו כדי למצוא זיון, או כדי לראות אישה ערומה.

3) צ'חצ'וצים נרתעים מכך שמדובר במועדון סאדו מזו והם נזהרים
מהסטיגמה שתידבק בהם חלילה. הם כאמור לא סוטים אלא
גברים שבגברים.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 3 באוק׳ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
אתמול בלילה היה כיף גדול. מטבע הדברים, בזמן האחרון יוצא לי יותר לעבוד ופחות לבלות במועדון, אבל אתמול הכל זרם נכון והצלחתי ממש לבלות ולהנות. זה מסוג הלילות שנותנים את הכוח להמשיך ולהשקיע. תודה רבה לאנשים הרבים שהגיעו אתמול לחגוג ולבלות, ותודה מיוחדת לתהום ולוונוס - שני אנשים צבעוניים, מיוחדים ואהובים - שבחרו לחגוג ביחד איתנו את יום ההולדת של ונוס. כל מי שחושב שהוא סקס מניאק מוזמן לראות את ונוס בפעולה: האיש אינו יודע שובע. התעייפתי רק מלהסתכל עליו icon_redface.gif

שוב הוכח שכאשר אנשי הקהילה מגיעים למועדון בהמוניהם, באופן הכי טבעי הם "משתלטים" על המועדון ומכתיבים בו את הטון ואת האווירה. אתמול לא היה ערב סגור לקהילה, הערב היה פתוח לקהל הרחב, אבל הדבר כמעט ולא הורגש, בגלל הנוכחות המסיבית של חברי הקהילה. האווירה הייתה חמה ומשוחררת, וברחבי המועדון, למטה ולמעלה, התנהלו סשנים ספונטניים רבים ואיכותיים. מבחינתנו הדבר רצוי ומבורך: הדאנג'ן מחבק את אנשי הקהילה ורואה בהם חלק בלתי נפרד ממנו וממהותו. דלתנו פתוחה ואוזנינו כרויות. יש לקהילה הזמנה פתוחה להגיע ו"להשתלט" על המועדון בכל עת שתחפוץ. השער פתוח, אין חומה, ואנחנו מצידנו ניכנע ללא תנאי icon_smile.gif

בפינת האבידות והמציאות: אחת מאורחות המועדון (סינדרלה?) עזבה אתמול כשהיא מותירה מאחור נעל נשית אחת. כמו כן מצאנו במועדון חלק משרשרת עם גולגלות. בעלי האבידות מוזמנים לפנות אלינו.

חג שמח לכולם. מחר יום חדש icon_wink.gif

נכתב במקור בשרשור אחר, אבל חשבתי שזה רלוונטי גם לכאן...
ולסע"ע, תודה רבה על הכל, אתה חייב לנסות אותי פעם באחד על אחד icon_twisted.gif

וספנקי שכיית חמדה קטנה ומטריפה... נורא שמחתי לראות אותך אתמול flower3.gif
NelieL
לפני 17 שנים • 5 באוק׳ 2007

היה מדהיייייייייייייםםםםםםםםםםםםםם

NelieL • 5 באוק׳ 2007
*לבבות*

היה ככ כיף, חמש וחצי פאקינג בבוקר והמועדון חצי מלא... סשנים על ימין ועל שמאל.... דן ודנה ותהום(אוהבתאתכם)ואלפי אנשים מדהימים, אווירה מטורפת. היה כיף בשלישי, כל כך....

והדאנג'ן. היינו פעם אחת, התאהבנו, ומאז אנחנו שם כל הזדמנות, אני קצת יותר(כל שלישי חמישי, מקפידה לפגוש את הקבועים, ולא לפספס!)והוא מעט פחות בגלל הצבא הארור... (בימים שהוא לא שם יש לי שומר icon_cool.gif icon_wink.gif - אז דיר באלק להתקרב~~~!!!!)
אין על המועדון הזה.
(אם הייתי יודעת לעשות צבעים אז הייתי כותבת בגדול בצבעים->)

אין על הדאנג'ן!!!!!!
אני מכורה, זה ההיילייט של השבוע שלי, לחלוטין.
[B]
ימי הזוהר מתחילים עכשיו!

בהזדמנות פוסט בהרחבה, וגם בבלוג יש מעט על יציאה רגילה כזו(אעלק, כל פעם מיוחד מחדש) ל"בית" שלנו....
rollingeyes-024.gif

ייסאן העייפה אחרי לילה מ- ט - ו - ר - ף,שעודד אותי ביותר.
עטלפית על{לאסי}
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007

3>

עטלפית על{לאסי} • 14 באוק׳ 2007
אני כל כך שמחה, אני מרגישה ש"הגעתי בזמן". באיחור אופנתי, אבל בזמן!

ראיתי לאחרונה קומדיה מטופשת בשם "blades of glory"- מראים שם קבוצת תמיכה של מכורים לסקס. בסוף הפגישה כולם רצים להתחבא בזוגות בחצר ולעשות סקס... הדנג'ן הוא קבוצת התמיכה שלי שבאים אליה ישר לחצר icon_smile.gif
(זה היה חסר מאוד בחיי לפני שהתמכרתי... icon_twisted.gif )

ו-009,
מייספיס זה מקום בנ"ז! הדנג'ן צריך שם קישור, אבל אין תחליף לאתר בית ל"בית" הנפלא הזה (או אולי בעצם לחצר icon_wink.gif )

השבוע לא היינו ואני ממש מתגעגעת!

אגב, לסע"ע - אני סינדרלת הגולגלות!! איזה כיף שזה נמצא!