סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוא...? והיא...?

דורון גונן
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

Re: הוא...? והיא...?

דורון גונן • 2 באוק׳ 2007
פתוחה ל... כתב/ה:
אדון ערבי מוסלמי ודתי
סאבית יהודיה ודתיה
מה דעתכם על הקשר הזה?
יש מקום להצלחה?

נושא מטופש! (מה לא עושים כדי למשוך קצת תשומת לב, אה?!)

אני מציע שבעוד חודש תפתחי נושא חדש כדי לקבל תשומת לב:

הוא: אדון פיליפיני מוסלמי הגיע לארץ והתגייר ומשרת מנהל חברה זקן וסיעודי במלון באילת

היא: סאבית, עולה מחבר העמים, סבה שלה יהודי, נישאה למוסלמי והתאסלמה, נחטפה ושוחררה ע"י אירגון "יד לאחים" בחזרה למשפחתה בחדרה.

מה דעתכם על הקשר הזה?
יש מקום להצלחה?

פחחחח.....
פתוחה ל...
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

חחחח

פתוחה ל... • 2 באוק׳ 2007
אדון גונן היקר
אתה לא באמת חייב להגיב אם אין לך מה לומר
אני אסלח לך אם לא תגיב תאמין לי זה רק ייפה יותר את הנושא הזה icon_biggrin.gif
דורון גונן
לפני 16 שנים • 3 באוק׳ 2007
דורון גונן • 3 באוק׳ 2007
j2fxx כתב/ה:
הנסיכה מרי כתב/ה:

סיפור אהבה ידוע היה של הבת של קצין הרפואה של צה"ל ומנכ"ל משרד הבריאות הראשון.
הבת שלו התאהבה בפעיל קומוניסטי בשם חמיס.
שניהם היו קומוניסטים שרופים ונולדו להם שני בנים.

הנכד של קצין הרפואה של צהל ומנכ"ל משרד הבריאות הוא השחקן ג'וליאנו מר שהוא בן לאמא יהודיה ואבא ערבי.
האמא שלו הקימה במחנה הפליטים בג'נין קבוצה שעזרה לפלשתינאים והבן שלה הוא יוצר הסרט ג'נין ג'נין שעורר הרבה רעש.

דוגמא לקשר אהבה שהצליח בגלל ששניהם היו עם תרבות משותפת. [/color]

(1
* יש אנשים שלא הפנימו אחרי 100 שנות מלחמה שהאיסלם הוא דת האויב
* בערבי מוסלמי אני שמח להכיר רק דרך הכוונות, במיוחד אם הוא מבני הכפר, מהג'ומהא אל איסלמיה, ושאר התנועות האיסלמיות. * לפי הקוראן דין מוחמד בסייף ומפני שאני גר ב"דאר אל חרב" אני אשתמש בה ללא לאות להשמדת האויב.
אויב הוא אויב.

(2)
* הערבים שמנהלים "רומנים" עם בחורות יהודויות האוניברסיטה - מבחינתם הן הזונות שלהן. אילו הן רק ידעו מעט ערבית וידעו מה הם אומרים אליהן באמת...

(3)
לעניין הדוגמא שהבאת:
* לא רלוונטית, שניהם היו בני אותה הדת - הקומוניזים הטליניסטי הרצחני
* שניהם עסקו בפעילות נגד המדינה, כאשר חמיס היה מרגל לטובת סוריה הנבלה שאיתו עזרה לו
* שני הילדים שלהם פסיכופטים, שקרנים ודפוקים ברמה
* ג'וליאנו אולץ לשרת בצבא, ספרטקוס - לאור הניסיון - תייג כערבי וסיכון בטחוני ונזרק
* אין דבר כזה פלאסטינאים, יש ערבים. כדאי לדעת קצת היסטוריה לפני שאנחנו מצליחים ברוב טפשות לעזור לערבים הפולשים לארץ ישראל להמציא עוד עם.
* ג'נין ג'נין זה לא סרט, זהו קומיניקט תעמולה א-לה יוזף גאבלס, עיין סעיף קודם
* היחידים שחשבו אז שהקומוניזים יכבוש את כל העולם ושהוא "הדת חדשה" שעומדת או טו טו להחליף את כל הדתות בעולם הם האידיוטים בקיבוצים בישראל (בעיקר הדבילים של ה"מאוחד" \ מפ"ם) שפרקו משפחות על "שמש העמים" בתוך יצירת השטן השיתופית שלהם.

(4)
* מי שמספיק מטומטמת ללכת אל האוייב, מבחינתי ראויה לנידוי

אהבתי!!! כל הכבוד!!!

אגב, ג'וליאנו מר נשפט לפני שנתיים על הכאת מפגינים מול מרכז חורב בחיפה הזבל אליםן באופן קיצוני, שונא יהודים וגם את עצמו....
אסף99
לפני 16 שנים • 4 באוק׳ 2007
אסף99 • 4 באוק׳ 2007
ציטוט:
* יש אנשים שלא הפנימו אחרי 100 שנות מלחמה שהאיסלם הוא דת האויב

[התחל סארקאזם] נו, נחמד לקרוא מדי פעם פוסט ללא כל גזענות, דעות קדומות ושנאת חינם. [סיים סארקאזם]

לא שאני עומד ללכת ולפתוח שולחן באמצע רמאללה, אבל ההכללות שלך מקוממות. גזענים כמוך צריך להוקיע בריש גלי - נראה שרק חיכית להודעה כמו זו כדי שתוכל לפרוש את משנתך חדורת השנאה בפרהסיה (שאגב יש לה קשר מועט מאד לשאלה המקורית.)

ציטוט:
יש אנשים שלא הפנימו אחרי 100 שנות מלחמה שהאיסלם הוא דת האויב

אתה מבלבל "ערבי" עם "מוסלמי".

ציטוט:
הערבים שמנהלים "רומנים" עם בחורות יהודויות האוניברסיטה - מבחינתם הן הזונות שלהן. אילו הן רק ידעו מעט ערבית וידעו מה הם אומרים אליהן באמת...

ואתה באופן אישי בחנת כל קשר כזה כדי שתוכל לומר את מה שאתה אומר? ...
וחוץ מזה, אסמח לי, בתחכי אלערביה בלאנתה בתחכ בכלל? (לא שהערבית שלי מציאה גדולה ...)

העובדה שג'וליאנו מר יצא דפוק לא מעידה על כלום (וגם אם כן, היא מעידה על המקרה היחיד של הוריו). יש בארץ זוגות יהודים-ערבים שחיים בהרמוניה, וחבל שאתה לא מסוגל לראות את זה. על אף שנכון שמבחינה פוליטית ותרבותית הסיכויים שיהודיה וערבי יאהבו האחד את השני (ובכלל יפגשו) נמוכים, מעניין שאתה ממהר לשלול את זה כל כך מהר.

אם יש דבר אחד שהבנת נכון הוא שג'נין ג'נין הוא סרט תעמולה בזוי.
*מנגינה*{התווים שלו}

אוייב???

*מנגינה*{התווים שלו} • 4 באוק׳ 2007
)
"* מי שמספיק מטומטמת ללכת אל האוייב, מבחינתי ראויה לנידוי"
שכחת רק דבר אחד יקירי
שגם אתה נחשב לאויב שלהם
ובכל זאת אולי כדאי לחסיר את ההכללות הגורפות האלו שכל ערבי באשר הוא נחשב לאוייב וכל יהודי גם הוא אוייב?
זה שכתבו פה על דום ערבי גמרנו זו התקשרות עם האוייב?
מה כולנו טלי פחימה?
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 4 באוק׳ 2007
קשר בדסמי יכול להתפתח בין כל זוג אנשים בעלי ענין והתאמה,
לא קשור לדת, מראה, השכלה ואפילו גיל.
עם זאת, קשר בדסמי הינו מערכת יחסים אינטימית מאד שעשויה
להצמיח קשר רגשי עד כדי התאהבות ובהדרגה להפוך לקשר רציני
עם מחשבות על זוגיות ממוסדת.
ופה שורש הבעיה.
למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?
חסרים שולטים? חסרות נשלטות? למה לסבך את החיים?
j2fxx
לפני 16 שנים • 12 באוק׳ 2007
j2fxx • 12 באוק׳ 2007
[quote="אסף99"]
ציטוט:
> יש אנשים שלא הפנימו אחרי 100 שנות מלחמה שהאיסלם הוא דת האויב

[התחל סארקאזם] נו, נחמד לקרוא מדי פעם פוסט ללא כל גזענות, דעות קדומות ושנאת חינם. [סיים סארקאזם]

לא שאני עומד ללכת ולפתוח שולחן באמצע רמאללה, אבל ההכללות שלך מקוממות. גזענים כמוך צריך להוקיע בריש גלי - נראה שרק חיכית להודעה כמו זו כדי שתוכל לפרוש את משנתך חדורת השנאה בפרהסיה (שאגב יש לה קשר מועט מאד לשאלה המקורית.)

יש אנשים טיפשים עם בעיות בהבנת הנקרא שממש צריכים להוכיח זאת קבל עם ועולם...
ראשית יש לך כמו לכל סמולן מצוי וטיפש בעיה יסודית בהבנת המושג גזענות, אבל אתהלא אשם, צירוף של אידאולגיה מסמאת עיניים ושטיפת שאריות המח היסודיות של בית מאת ציר התקשורת ובתי המשפט בישראל עשו עליך עבודה לא רעה. גזענות היא אפליה הנובעת מהכרה כי קבוצה אחת עליונה לאחרת משום מוצאה ללא כל אחיזה במציאות... בבית המדרש שלך ושל דומך הגזעניים האמיתיים להגיד שכושים רצים מהר יותר בגלל מבנה אנטומי משפור של מפרק הירך זה תקין, לומר שהם נחותים ביכולות קוגנטיביות מתמטיות, בהפשטה ובתפית מרחב 3D זו גזענות - למרות אין ספור מחקרים שמוכחים זאת. המציאות לא ממש מעניית אוויל משריש שכמותך, בעיקר כאשר העובדות לא מסתדרות עם האידאולוגיה המטורפת שלך.

עכשיו, הצבע על מקום אחר בו אמרתי שאני שונא ערבים באשר הם, שאני חושב שהם נחותים לך באופן אינהרנטי או כל רמז גזעני אחר. הגזענות האמיתית היא של הסמול הישראלי - כמוך, אלא שחושבים "אההה... הם לעולם לא יכולים להשמיד אותנו, יש לנו תמיד צבא טוב יותר" וכו'. עיים ערף שימק פרסקי הנשיא הארור שלך בבואו להצדיק את חטאי אוסלו ופשעי הרס האידאולגיה הציונית בנאום תגובה לנתניהו שחזה את הקמת חמסטן (נאום ה"אל תתנו להם רובים"): "צה"ל מפחד מאש"ף, מה"ל מפחד מצבאות ערב? זה מה שיש לכם להגיד? אנחנו תמיד חזקים יותר"

בתלמוד נאמר "האומר לחברו טול קיסם מבין שניך אומרים לו טול קורה מבעד עינייך" - הבנת גזען קטן.

ציטוט:
> יש אנשים שלא הפנימו אחרי 100 שנות מלחמה שהאיסלם הוא דת האויב

אתה מבלבל "ערבי" עם "מוסלמי".

לא אני מבלבל, אתה מבלבל את המח! המלחמה שלנו היא מלחמה תרבותית וכללית עם שני זרמים איסלמיים: האיסלאם הווהאביסטי והאיסלאס השיעי. האירנים אינם ערבים והם (לצערי הרב!) אויבינו. לעיתים מה לעשות, לא אתה בוחר לך את אויביך, כי הם בוחרים להיות כאלה.
הערבים הנוצרים אינם אויבינו. אילו מהם שפנו לטרור נגד ישראל (עיין ערך החזית הלאומית לשיחרור פלסטין של ג'ורג חבש), עשו זאת בעיקר בכדי להוכיח ל"אחיהם" המוסלמים שהם יותר קיצוניים מהם, שהם בסדר... שלא יבואו איתם בחשבון אחר כך, כי הם זוכרים היטב מה עשו להם המוסלמים, שדין מוחמד בסייף ושיש להם דוגמאות חיות לכך למכביר: טבח הארמנים, רצח הנוצרים בארץ ישראל על ידי הממלוכים, מה שעושים מיצרים לקופטים (שהם המיצרים האמיתים ולא הפולשים הערבים!) ואפילו כיום מה שעושה חמאס לנוצרים בעזה. יודע היכן הומצא הטלאי הצהוב? מס גולגולת ליהודי וא מקומה של עלילת הדם האחרונה? ועוד כהנה וכהנה, בור !

ציטוט:
הערבים שמנהלים "רומנים" עם בחורות יהודויות האוניברסיטה - מבחינתם הן הזונות שלהן. אילו הן רק ידעו מעט ערבית וידעו מה הם אומרים אליהן באמת...

ואתה באופן אישי בחנת כל קשר כזה כדי שתוכל לומר את מה שאתה אומר? ...
וחוץ מזה, אסמח לי, בתחכי אלערביה בלאנתה בתחכ בכלל? (לא שהערבית שלי מציאה גדולה ...)

אינני צריך לבחון כל קשר באופן אישי טיפש שכמותך. באשר אתה שומע מהם פעם אחר פעם אחר פעם את אותה המנגינה מאות פעמים ומעולם לא שמעתה משהו הפוך הנסקנה היא בלתי נמנעת. אתה מסרב להכיר בגזענות הערבית כלפיך כי זה ישבור את התפיסה סמולנית הצדקנית המעוותת שלך "אנחנו אשמים והערבים המסכנים בסדר" פחחחחח... נסה לצאת עם ערביה פעם ותראה את התגובה של אחיה שמזיין "זונות יהודיות" כל יום... תראה את התגובה שלו ותספר לי (אם תחייה לספר). ספר לו שזיינת את אחותו ונראה מה יהיה... חחחחח

ציטוט:
העובדה שג'וליאנו מר יצא דפוק לא מעידה על כלום (וגם אם כן, היא מעידה על המקרה היחיד של הוריו). יש בארץ זוגות יהודים-ערבים שחיים בהרמוניה, וחבל שאתה לא מסוגל לראות את זה. על אף שנכון שמבחינה פוליטית ותרבותית הסיכויים שיהודיה וערבי יאהבו האחד את השני (ובכלל יפגשו) נמוכים, מעניין שאתה ממהר לשלול את זה כל כך מהר.

ג'וליאנו מר דפוק, אלים ופחדן שמרים את ידיו רק על מי שלא יכול להשיב לו. בכמה פעמים שראיתי את האידיוט ואמרתי לו לזוז הצידה או לעוף לי מהעניים (כמו במועדון הפיבר בשנות השמונים) האפס התנדף כמו אוויר... לצערי הוא מעולם לא נהג באלימות לידי, כי אז סביר להניח שזה היה מעשה האלימות האחרון שלו להרבה זמן.
משפר הזוגות ה"יהודים-ערבים" שחיים בישראל קטן, הם לא חיים בהרמוניה כי אם בביטול עצמי של צד אחד, כאשר ברוב מוחלט של המקרים מדובר בבחורה יהודיה עם בחור ערבי, כאשר היא מוותרת על זהותה הלאומית והדתית וכל שנותר ממנה הוא כרטיס כניסה למועדון הביטוח הלאומי על חשבוני.

ציטוט:
אם יש דבר אחד שהבנת נכון הוא שג'נין ג'נין הוא סרט תעמולה בזוי.

יש עוד הרבה דברים שאני הבנתי ואתה לא... ואתה גם כנראה לעולם לא תבין.
Limited capacity
אבל אתה לא שם, ואתה רואה זה לא עניין גזעני, משום שגם אתה, לבושתי, מעמי ומהגזע שלי.
j2fxx

Re: אוייב???

j2fxx • 12 באוק׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
)
שכחת רק דבר אחד יקירי
שגם אתה נחשב לאויב שלהם
ובכל זאת אולי כדאי לחסיר את ההכללות הגורפות האלו שכל ערבי באשר הוא נחשב לאוייב וכל יהודי גם הוא אוייב?
מה כולנו טלי פחימה?

(1) לא שכחתי דבר
(2) ברור לי שאני האויב שלהם, זוהי הבחירה שלהם ולכן הם אויביי
(3) לא כל ערבי באופן אינדיבידואלי היא אויבי, העם הערבי הוא אויבי ואני נלחם בעם לא בפרט זה או אחר.
(4) כן! כל התקשרות שכזו היא
sleeping with the emeny
וכל מי שנכנסת לקשר כזה היא טלי פחימה. פשוט ולעניין.
(5) יש מספיק אנשים, ארצות ועמים שלא חיים עם אג'נדה להשמידך, האוקינוס גדול צאי לדוג במקום שאיננו באופן מוצהר בריכת ההשמדה שלך.
(6) לא כדאי להסיר את ההכללות, משום שכוחה של החברה האנושית הינו ביכולת קבוצתית הנשענת על קשרים פנים קהילתיים והכללות.
(7) כאשר הערבים (כעם - לא כפרטים!) יחליטו שהם לא אויביי עוד, שהם מקבלים את נוכחותי ואת קיומי כאן כעם ואת בעלותי על ארץ אבותי הם יפסיקו להיות אויביי. עד אז - "נוכח קיר הברזל" (אם יש לך מושג על מה אני מדבר)... וזאת מתוך הכרה ותפיסה ברורה של הלאומיות הערבית באופן לא פטרנליסטי כפי שעושה הסמול הישראלי.
A v​(שולט)

Re: אוייב???

A v​(שולט) • 12 באוק׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
)
שכחת רק דבר אחד יקירי
שגם אתה נחשב לאויב שלהם
מה כולנו טלי פחימה?

מנגינה..חייב לספר לך בתור נער הוצאתי רשיון והתחלתי לעבוד אצל קבלן יהודי

וחלק מהמטלות שלי היה להסיע את הפועלים (בני אותה חמולה) וכל יום כשהייתי מביא אותם הביתה

היו מקבלים אותי בקפה ובדיברי מתיקה..התיחסו בכבוד והתפתחו יחסים טובים

יום אחד שאלתי..אם הייתם יכולים להרוג אותי ולצאת מזה ללא עונש..? אז הבכיר שבניהם

אמר ללא מחשבה כן. והשאר הינהנו בראשם..

גם עוד מאות בשנים הם ישנאו אותנו גם אם יקבלו הכול..

ולעניין-אם היא היתה דתייה היתה יודעת שלפי הדת שהיא מאמינה בה..באם תשכב עם גבר

שלא יהודי העונש הוא מהחמורים שקימים לאדם ומהקשים ביותר.

במציאות שאנו חיים למוסלמי הדבר היחיד שיש לחפש אצל יהודיה זה זונה ומבחינתו

מהסוג הנחות ביותר..

להצליח ..לעולם זה לא יצליח!!

ומבחינתי..כל אחד שמתחבר לאוייב הוא גם אוייב.

Av icon_twisted.gif
המרקיז דה גנרט​(שולט)
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007

יש לזה המון פוטנציאל

אפשר לשחק בטרוריסט\לוחם חופש וחטופה\אסירה, אפשר לנהל דיונים תיאולוגיים אל תוך הלילה בעוד היא קשורה למיטה והוא עם שוט ביד, אפשר לשחזר את סצנת האונס מאופרת הרוק מאמי (מיוחד אם הם רוצים להזמין חברים) אידיליה.