אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מאסטרים ששווים ל...

זאלוטוסים
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007

Re: היש צדיק אחד בסדום?

זאלוטוסים • 5 באוק׳ 2007
LINOR קוקס כתב/ה:
יש דרכים לטפל באדונים כאלו והם לא לתת להם את הכוח לשלוט!

ואיך בדיוק את מציעה לעשות את זה?
נסיך הכתר
נסיך הכתר • 5 באוק׳ 2007
עם על הכבוד לשירשור- הוא הגיע לנקודה שהדברים גורמים להתנצחויות שבמילא לא ישפיעו כהוא זה על מה שקורה בין הסדינים- תודה ליוזמת השירשור- השבת הגיע - בואו נשרה אוירה
נעימה בלי התנצחויות- שבת נעימה ומהנה.
DEVIL EYES

קוקC

DEVIL EYES • 5 באוק׳ 2007
LINOR קוקס כתב/ה:
לאחר שהפגנת טיפשות אני אענה לך חמודיicon_smile.gif

תהליך השינוי מין הוא מזכר לנקבה שנקרא "טראנס-סקסואל" או בהמצאה צרפתית קוקסינל.
כשהייתי זכר דיברו אליי בלשון זכר.
כיום כשאני נקבה אני מבקשת שיפנו אלי בלשון נקבה בלבד,מי שלא פונה בלשון נקבה ההתעלמות שלי מאותו ייצור חי היא אוטומטית ...
אני חייה חיים רגילים ונשיים בדיוק כמו אישה רגילה!
כשאני הולכת לשירותים ציבוריים אני נכנסת לשירותי נשים.
אני מקווה שזה הכניס משהו בגולגולת הריקה!

לעיניננו אני לא צריכה להופיע בדאנג'ן או בנו לימיט כדי להוכיח את כוח השליטה שלי. אני לא צריכה להופיע בכלל כדיי להוכיח כוח שליטה.
ואני לא צריכה להוכיח לך שום דבר!

אני מקווה שהכסיל למד
icon_smile.gif

כפרה עליך....

מצאת לך על מי לטפס...

אבל אני אסלח לך .

מאחר ואת עדיין לא מכירה את האנשים שסביבך.

שיהיו לך חיים מזה טובים..

כאלה ורודים ורודים וחמודים חמודים.

בעולמך ההזוי והוירטואלי.

כי פה עשית מזה צחוק מעצמך

אני רוצה לומר שתביני בעתיד..

אבל אם בגיל כל כך צעיר עשית מעשים הופכי עולמות

מי כסיל כמוני שיעיר לך

אני משתחווה אפים ארצה ומלקק את נעליך המלכותיות בלשוני העלובה

בבקשה סילחי לי

בבקשששה מלכתי !!!

מלכי...

או מה שלא תהיה...

אם תרצי לדבר עם אנשים בגובה העיניים, ושיקחו אותך ברצינות..

אני מציע לך להוריד את הווליום של הפה הגדול שלך
לדבר בצורה מכובדת לאנשים

אחרת מישהו פשוט יקצוץ לך את הלשון איזה יום עם מזמרה קטנה

שיהיה לך סופש מדדדדהים!

נשיקות!

DEVIL
LINOR
לפני 16 שנים • 6 באוק׳ 2007
LINOR • 6 באוק׳ 2007
חמוד אני מדברת עם כולם בגובה העיניים אין לי מטרה לפגוע באף אחד/ת לכן לא עשיתי אאוטינג לאף אחד!
אבל כשבחור כמוך מדבר אליי בכלל בצורה גזענית שלא קשורה לנושא שאני כותבת ומעיר הערות גזעניות לגביי המיניות שלי אז התאמתי את עצמי לרמה ועניתי בהתאם...תכבד את בני האדם כבני אדם ויכבדו אותך כבן אדם!
אני לא צריכה שתשתחווה אפיים ארצה וגם לא בציניות.
אתה מוזמן בכייף לרשום את הדעה שלך לגביי השרשור אבל לא להתנהג בצורה גזענית ומנסה להעליב.
אני להיפגע מאנשים סטיל אתה כבר מזמן לא! אני רק מתפללת שיום אחד הם יבינו שכולנו יצירה של אלוהים(ועל זה בטח ובטח אני לא מתכוונת לדון עם אף אחד בנושא
)
DEVIL EYES

. . .

DEVIL EYES • 6 באוק׳ 2007
LINOR קוקס כתב/ה:
חמוד אני מדברת עם כולם בגובה העיניים אין לי מטרה לפגוע באף אחד/ת לכן לא עשיתי אאוטינג לאף אחד!
אבל כשבחור כמוך מדבר אליי בכלל בצורה גזענית שלא קשורה לנושא שאני כותבת ומעיר הערות גזעניות לגביי המיניות שלי אז התאמתי את עצמי לרמה ועניתי בהתאם...תכבד את בני האדם כבני אדם ויכבדו אותך כבן אדם!
אני לא צריכה שתשתחווה אפיים ארצה וגם לא בציניות.
אתה מוזמן בכייף לרשום את הדעה שלך לגביי השרשור אבל לא להתנהג בצורה גזענית ומנסה להעליב.
אני להיפגע מאנשים סטיל אתה כבר מזמן לא! אני רק מתפללת שיום אחד הם יבינו שכולנו יצירה של אלוהים(ועל זה בטח ובטח אני לא מתכוונת לדון עם אף אחד בנושא
)

אף אחד לא העיר הערות גזעניות בקשר למניותך.
מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב ומכבד את כולם אם טוב להם בדרכם.
הבעיה מתחילה ברגע שמישהו תופס תחת על חייהם של אחרים
שמישהו מלכלך על האחר מבלי להכיר אותו ואת סיפורו כלל
שמישהו עושה הכללות אחרי שהוא שמע רק קמצוץ סיפור

את אמרת שכל המאסטרים מנייאקים ומסוכנים
וכל השפחות מסכנות וחסרות עמוד שדרה
או כך לפחות זה השתמע מדבריך.

אחרי יציאה כזאת הייתי חייב לעקוץ אותך בעניין המוסד הפסיכיאטרי.

וזה ששאלתי אם את הולכת לשירותי הנשים או הגברים, זה לא היה בקטע של ירידה
אלה עניין שתהיתי לגביו ורציתי ללמוד.
ואת במקום ללמד בצורה יפה ומכובדת
יצאת עלי שאני טיפש וכסיל
אז מה את חושבת שאני אעשה, אוריד את הראש ?
זה לא קיים בבית סיפרי לצערי.

בכל מקרה.

תעשי מה שטוב לך

כל אחד עושה פה את מה שטוב לו.

רק להקפיד על שפוי - בטוח - בהסכמה .

וזה הכל.

ותתחילי לכבד אנשים - אז יכבדו אותך.

DEVIL
LINOR
LINOR • 6 באוק׳ 2007
כשנרשם בכתורת יש מאסטרים ששוים ל... זה לא נאמר כל המאסטרים שווים ל.. זה דבר ראשון
דבר שני כמו שאמרתי למטבע יש שני צדדים אני רוצה לספר לכם את הסיפור חיים שלי ממש בקצרה ותבין מאיפה החולשה שלי מגיעה לעיניין הזה!

כמו שאתם יודעים אני נולדתי זכר בבית משפחה דתית חרדית.
אבא אמא ועוד 5 אחים ואחיות שאני הקטנה מבין כולם ...
אצלנו כל הבנים במשפחה לפי המסורת מייד אחרי הבר מצווה מתחילים ללמוד בישיבה דתית
אני התחלתי ללמוד בישיבה,הייתי ילד מאוד מופרע ורעשן.
יום אחד הרב שלי הוציא אותי מהשיעור גמרא להירגע בחוץ,אחיו של הרב (במקרה שניהם הבנים של הרב הראשי של הישיבה) ראה אותי בחוץ ושאל מה אני עושה בחוץ,אמרתי לו שהפרעתי לרב והוא הוציא אותי!
הוא הציע לי לבוא לסיבוב ולדבר על מעשיי..כשאני הלכתי איתו לסיבוב מצאתי את עצמי זרוקה במיטה באחד החדרים והוא היה מעליי מנסה לאנוס אותי אלו היו ה2 דקות הכי ארוכות שחוויתי בחיים,הנשימה נעתקה לי כמעט ולא יכלתי לזוז או לצרוח ובכלל לא יכלתי לבכות. כשהתאפסתי על עצמי הצלחתי להכניס את הרגלים קדימה ולדחוף אותו מעליי, כשהוא נפל על הרצפה לא היססתי לרגע לקחתי שולחן שהיה בחדר וזרקתי עליו. בקיצור כללי הישיבה שאסור להוציא לשון הרע ובלה בלה בלה והעיפו אותי מהישיבה...סיפור ארוך ומיגע.
אחרי שכל המשפחה שלי חזרה בשאלה והפכה להיות משפחה חילונית (מייד לאחר פטירתו של אבא שלי) סיפרתי את זה לאימא שלי וטופלתי פסיכולוגית בנושא.
עכשיו למה אני דווקא מספרת את סיפור חיי..כי מקרים כאלו למשל של טראומה שעברתי בחיים שלי אם הייתי נשלטת ואיזה אדון היה עושה לי חוויה מתקנת לאונס ממקום בטוח.
ובטח בטח אני מאמינה שאותו אדון לא בא בכוונה רעה אבל חשב שזו דרך לפיתרון עם מקרים כאלו גם אני הייתי מגיבה בקיצוניות ובצורה תוקפנית ללא ברור עם אף אחד בנושא..
כשבאו אליי 2 בנות עם סיפור דומה השלבים הראשוניים היו קודם להירשם לכלוב ודבר שני לדעת קצת על הנפשות הפועלות לקח לי בדיוק יום וחצי לדעת מי האנשים וזה לא אחד שעשה את זה לכן כתבתי ברבים שיש מאסטרים ואני שוב מציינת לא כולם יש אחדים!
אחרי מקרה כזה אני לא הייתי מתקרבת לעולם הבדס"מ וחבל כי
א.זה הוציא שם רע לאותם אדונים!
ב.זה החזיר את אותן בנות שנים אחורה.
כשאני נכנסתי לעולם הסאדו רציתי ללמוד הכל מלמטה מהתתחלה והפקרתי את החיים שלי בידי מלכה מסויימת אבל אני ידעתי שאני יכולה לבטוח בה ב100% ורק ככה למדתי איך להיות מלכה כמובן שאני לא מתכוונת להתברבר בנוגע לשליטה שלי...מה ששלי שלי!
וכאן גם מגיעה החולשה שלי לגבי אנשים כאלו ואני יכולה להגיע למצבים של להשתמש בכל הכלים שיש לי כדי לרמוס אנשים כאלו שמוציאים שם רע לאדונים אחרים! ויש לי המון כלים!
אני מקווה שהבנתם מאיפה הנקודה שלי מתחילה!
אני מבקשת רק תעזרו לשמור על כללי המשחק ולהוציא שם טוב למי שמגיע!

תמיד למדתי בילדותי "צדק צדק תרדוף" אני מצטערת כזו אני!
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 6 באוק׳ 2007
כואב לי מאד לקרוא את סיפור חייך, זה מזעזע. ליבי ליבי.

לדעתי, ללכת למקום של חוויה מתקנת, בין אם זה אונס ובין אם לאו, זה מקום מסוכן ביותר, שמחייב מיומנויות טיפוליות שלרוב האנשים פה אין. היומרה להיות מטפל היא מסוכנת, ואפילו אסורה לדעתי.

השליטה פתחה בבלוג שלה שיחה בעניין, ואני חושב שמומלץ לקרוא.
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=98993&blog_id=360

אבל תשמעי, תיזהרי נורא, לא להוציא דיבת אנשים, מבלי שטרחת לברר קודם באופן יסודי והגון, מה קרה שם בדיוק, עם כל הצדדים בפרשה.

היומרה לשים עצמך שופטת, מבלי לעשות משפט צדק באמת, היא לא ראויה, בלשון המעטה.

צדק צדק תרדוף.
אליסון
אליסון • 6 באוק׳ 2007
אני מצטערת מאוד על מה שקרה לך בילדותך.
בהתחלה חשבתי שאת מדברת על רוב המאסטרים והנשלטות באופן כללי אבל הבנתי מהתגובות ששמעת על כמה מקרים. אני לא יודעת על מה את מדברת אבל אסור לקבוע דברים בלי לדעת את העובדות ואנחנו לא מוסמכים ולא יודעים איך לדעת מה קרה. יש פסיכולוגים ומרכזי תמיכה והם יודעים לעזור יותר מאיתנו.

צ'יטה הפנה אותך לבלוג של השליטה ונכנסתי לקרוא. השליטה כתבה שכל מי שהיא מכירה בבדסמ, נשלטות, שולטות, נשלטים ושולטים הגיע לבדסמ ממקום של אירוע קשה שהיה בילדותו.
הטענה היא חזקה כי השליטה מכירה הרבה אנשים. גם את כתבת שעברת אירוע קשה בילדותך.

לפי מה שכתבת צריך לסרב לכל נשלטת שמבקשת יחסי מין שדומים לאונס אבל לא חייבים להעצר בדמוי אונס. השליטה נתנה דוגמא של הצלפות קשות. אנחנו לא יודעים כמה מההצלפות שנשלטים ונשלטות מבקשים הן אחרי שעברו הצלפות בילדותם. יש פסיכולוגים שאומרים שאסור לחוות בדסמ בכלל וכל דבר בדסמי הוא פסול.

אני חושבת שכל שולט שמתימר לטפל עושה מעשה פסול אבל מותר לקיים יחסי מין בכל צורה וגם בצורה דמוית אונס. בגירים יכולים לקיים יחסי מין בכל צורה שהם רוצים כשהם נזהרים.

צריך להזהר בהצלפות ובכל דבר בבדסמ. יש פסיכולוגים שמציעים לאסור את רוב הדברים בבדסמ ואומרים שהם לא בריאים אבל רוב האנשים שנמצאים כאן חושבים אחרת.

אני מצטערת מאוד שעברת אירוע קשה ומקווה שהכל מאחוריך.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אליסון כתב/ה:
אני מצטערת מאוד על מה שקרה לך בילדותך.
בהתחלה חשבתי שאת מדברת על רוב המאסטרים והנשלטות באופן כללי אבל הבנתי מהתגובות ששמעת על כמה מקרים. אני לא יודעת על מה את מדברת אבל אסור לקבוע דברים בלי לדעת את העובדות ואנחנו לא מוסמכים ולא יודעים איך לדעת מה קרה. יש פסיכולוגים ומרכזי תמיכה והם יודעים לעזור יותר מאיתנו.

צ'יטה הפנה אותך לבלוג של השליטה ונכנסתי לקרוא. השליטה כתבה שכל מי שהיא מכירה בבדסמ, נשלטות, שולטות, נשלטים ושולטים הגיע לבדסמ ממקום של אירוע קשה שהיה בילדותו.
הטענה היא חזקה כי השליטה מכירה הרבה אנשים. גם את כתבת שעברת אירוע קשה בילדותך.

לפי מה שכתבת צריך לסרב לכל נשלטת שמבקשת יחסי מין שדומים לאונס אבל לא חייבים להעצר בדמוי אונס. השליטה נתנה דוגמא של הצלפות קשות. אנחנו לא יודעים כמה מההצלפות שנשלטים ונשלטות מבקשים הן אחרי שעברו הצלפות בילדותם. יש פסיכולוגים שאומרים שאסור לחוות בדסמ בכלל וכל דבר בדסמי הוא פסול.

אני חושבת שכל שולט שמתימר לטפל עושה מעשה פסול אבל מותר לקיים יחסי מין בכל צורה וגם בצורה דמוית אונס. בגירים יכולים לקיים יחסי מין בכל צורה שהם רוצים כשהם נזהרים.

צריך להזהר בהצלפות ובכל דבר בבדסמ. יש פסיכולוגים שמציעים לאסור את רוב הדברים בבדסמ ואומרים שהם לא בריאים אבל רוב האנשים שנמצאים כאן חושבים אחרת.

אני מצטערת מאוד שעברת אירוע קשה ומקווה שהכל מאחוריך.

ממש אבל ממש לא נכון.ארוע קשה?
מעולם לא עברתי ארוע קשה בילדותי ואני מכיר עשרות פה שלא עברו.
זה ממש לא נכון.וזה אני מאמין גם לא הרוב.
לי היתה משיכה מינית בילתי מוסברת עד שהגעתי לפה והבנתי שזה פטיש ואני קינקי.
אני חושב שמרבית האנשים סקרנים.סקרנות נובעת משכל .
אני מאמין שרובנו מפותחים מינית בהרבה מיונילים.אנחנו כותבים שירים ופנטזיות .
אצלנו הסקס זה לא רק לגמור.אלא זה תרבות.אני רואה את עצמי והרוב פה אנשים בעלי יצר מיני גבוה מהסביבה הונילית.
לא הכוונה לחרמנות אלא לגיוון לפתיחות.
הסקס הרגיל לא ממש מעניין את רובנו או יותר נכון לא מספק.
קראתי בלוגים רבים של נשלטות שפויות שמדברות בהגיון.
והבנתי שאילו היה מושג שנקרא איטילגנצייה מינית אז היתה להן איטילגנצייה מינית מאוד גבוהה.
גם היכולת של האנשים לתאר את הפנטזיות בצורה מענינת חכמה .
זה מראה שאולי אנחנו לא מתוסבכים.גם ונילים אנשים עם בעיות ההבדל שהם לא פתוחים בראש.
ונילים מאוד קונפורמיסטים(נוטים ללכת לפי הנורמות ,במילים אחרות יותר ציטנים לנורמות).
אליסון
אליסון • 6 באוק׳ 2007
אני לא כתבתי שכולם עברו ארוע קשה. ההצהרה היתה בבלוג בקישור של צ'יטה.
הארוע לא חייב להיות במשפחה ולא חייב להיות בילדות. נשים נאנסות גם כשהן בוגרות. הן נשארות בסדר אחרי שאנסו אותן ולא תדע שאנסו אותן.
הוא כתב שהבן של הרב ניסה לאנוס אותו. הפסיכולוגים אומרים שיש קשר.

אני לא יודעת.

אני רוצה להאמין שBDSM הוא פתיחות מינית.