בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי שאלה

פנטין
לפני 16 שנים • 7 באוק׳ 2007
פנטין • 7 באוק׳ 2007
אבל טום, זה אדם שאמר על עצמו שהוא לא בסדר ולפעמים מאבד את הראש...
אני מסכימה שלא צריך להעיף כל אחד, אבל אם יש סיכוי לסכנה לאדם אחר צריך לפחות לברר את זה, אולי לא ישר להעיף ואני די בטוחה שידברו איתו לפני ש(אם בכלל) יעיפו אותו.

אני חושבת שאם בא אלי בנאדם ואומר לי דברים די מזעזעים על עצמו (ולא שהוא אוהב דם ורוצה לעשות סשן עם המון דם) אלא שהוא מרגיש לפעמים שהוא מאבד שליטה ושבכל מקרה ממש לא איכפת לו מאנשים אחרים, ובעיקר שהוא אומר לי את זה במקרה, בשיחה שהתפתחה לכיוון הזה, כמה שעות לפני שנפגשנו!
זה בנאדם שהוא לא אחראי במקרה הטוב ומסוכן במקרה הרע.
ואין שום רע בלבדוק ולשאול אותו, למען הבטיחות שכ"כ חשובה באתר היכרויות מעין זה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 7 באוק׳ 2007
אפשר לייעץ לו, לנסות לעזור לו או לתת רשימת מקומות שיעזרו לו.
אני לא חושב שללכת מאחורי גבו זה רעיון טוב.

הוא בוודאי סיפר לך את הדברים כי סמך עלייך שזה ישאר ביניכם.

----------------

למיטב ידיעתי,אין פה גוף שמטפל בדברים האלה
מלבד כלובי שהוא מנהל האתר ומחליט כראות עיניו
מה לעשות כאשר פונים אליו.
אסף99
אסף99 • 7 באוק׳ 2007
אהלן תום icon_smile.gif.

ציטוט:
אותו בן אדם, כנאמר בהודעה, לא עשה כלום ולא פגע באף אחד.
אז לדווח עליו כי יש מחשבה ש"אולי הוא מסוכן"?
...
לכולנו יש פוטנציאל להיות מסוכנים.

לא.
אפשר להרחיק לכת רק עד קו מסוים בשם הפוליטי-קורקט.
האמירה שלכולנו יש פוטנציאל להיות מסוכנים מועילה בערך כמו האמירה שלכולנו יש פוטנציאל להיות ציירים טובים - חסרת משמעות בהיעדר אינפורמציה נוספת.
אבל אם היית נכנס לקאפלה הסיסטינית ורואה בחור עומד על סולם ומצייר על התקרה ציור בגודל של מסך קולנוע, היית יכול לומר שיש סיכוי לא רע לפחות שאמנם כולנו ציירים (בפוטנציה) וכולנו חכמים וכולנו יודעים את התורה, אבל הבחור ההוא יודע קצת יותר.

ובנימה קצת יותר מעשית.
האם היית נותן לבחור עם הצהרות כאלה לנהל נשקיה בצה"ל?
הנזק הפסיכולוגי והגופני שהוא עלול לגרום למישהי יכול להיות גרוע פי כמה מכדור בתחת. לכן הטיעון הגורף ש:

ציטוט:
אותו בן אדם, כנאמר בהודעה, לא עשה כלום ולא פגע באף אחד.
אז לדווח עליו כי יש מחשבה ש"אולי הוא מסוכן"?

לא מובן לי. כמוהו גם הטיעון:

ציטוט:
אני לא חושב שללכת מאחורי גבו זה רעיון טוב.

אבל מעבר לזה - היכן ההיסחפות? רק אמרתי שאם היה לי ידוע שמעבר לכל ספק סביר היה אדם מסוכן שמסתובב בקהילה, הייתי עושה כל שביכולתי להעיף אותו משם, חד וחלק. לא מדובר פה ב"לסנן אדם שאינך רוצה בקשר איתו", כדבריך, אלא באדם שלדעתה של נועה'לה מהווה איום לשאר האנשים בכלוב. לא "לא נעים לי", אלא סכנת נפשות. אני כבר הסברתי מה יש לעשות לדעתי. אם אתה רוצה לקרוא לזה היסחפות, אין משהו שאני יכול לעשות בעניין.

ציטוט:
תיזהר שמישהו לא יגיד שאתה "לא בסדר"

מתי הייתי בסדר? icon_smile.gif
פרס דילדו הזהב

Re: יש לי שאלה

פרס דילדו הזהב • 7 באוק׳ 2007
נוע'לה כתב/ה:

אני לא נפגעתי אישית וככל הידוע לי אף אחת לא נפגעה פיזית או נפשית מאותו דום, אך אני חושבת שהוא עלול להיות מסוכן.
האם יש גוף בכלוב שמטפל בעניינים כאלה?

נוע'לה,

מישהו קרא את הפרופיל שלך. למזלנו הוא ידע מי מטפל בעניינים כאלו, והחליט לדווח עליך לפרס דילדו הזהב. מאחר שאיננו לוקחים סיכונים בעניינים אלו, ומאחר שבפרופיל שלך נמצאו כמה ביטויים מטרידים, החלטנו פה אחד להעניק לך את פרס דילדו הזהב.

בברכות על זכייתך,
צוות שופטי הפרס
קליבר​(שולט)

א.א.א.

קליבר​(שולט) • 7 באוק׳ 2007
או "אישה אחת אמרה " חרושת שמועות מרושעת , ובשביל ציד מכשפות צריך גם מכשפות וגם ציד .. ומכשפות לא חסר כאן .

בתכלס אני עוד לא מבין למה בכלל לא מוחקים את השירשול ( שירשור שילשולי ) שמשמיץ מישהוא שבכלל לא בטוח שהוא קיים וההשמצה לא בטוח שנכונה , וע"י מישהיא שלא בטוח שקיימת במציאות .

כמו כן אני מוחה , עם כל השטויות שאני כתבתי לא קיבלתי עדיין את פרס דילדו הזהב ואני חושב שיש כאן קונספירציה , לדעתי הפרס מגיע לי ( ביושר אושר וכושר ) ואני דורש אותו , על 4 שנות כתיבה רקטומאקטיבית , עוד היום . ( או שחברי ועדת הפרס יאלצו להפגש איתי בחדר סגור )

יאללה תעשו שמייח !!!
Jake​(שולט)
Jake​(שולט) • 7 באוק׳ 2007
אסף99 כתב/ה:

אבל מעבר לזה - היכן ההיסחפות? רק אמרתי שאם היה לי ידוע שמעבר לכל ספק סביר היה אדם מסוכן שמסתובב בקהילה, הייתי עושה כל שביכולתי להעיף אותו משם, חד וחלק........

אילו הייתה "קהילה", ואילו הייתי יודע איך למצוא אותה......

הייתי מציע להעיף את אסף 99 ממנה - מי בעד?

ובמידה ויתוספו מעוניינים - כיצד עושים זאת?
המלט
המלט • 7 באוק׳ 2007
Jake כתב/ה:
אסף99 כתב/ה:

אבל מעבר לזה - היכן ההיסחפות? רק אמרתי שאם היה לי ידוע שמעבר לכל ספק סביר היה אדם מסוכן שמסתובב בקהילה, הייתי עושה כל שביכולתי להעיף אותו משם, חד וחלק........

אילו הייתה "קהילה", ואילו הייתי יודע איך למצוא אותה......

הייתי מציע להעיף את אסף 99 ממנה - מי בעד?

ובמידה ויתוספו מעוניינים - כיצד עושים זאת?

אני בעד. אנשים כאלה עושים לי רע. icon_sad.gif
אסף99
אסף99 • 7 באוק׳ 2007
ציטוט:
הייתי מציע להעיף את אסף 99 ממנה

לא הבנתי בדיוק באיזה אופן פגעתי במישהו מכם או מה היה החטא שלי.
בכל אופן, say no more, אני כבר מבין איפה אני לא רצוי.
Queencie​(שולטת)

Re: יש לי שאלה

Queencie​(שולטת) • 7 באוק׳ 2007
פרס דילדו הזהב כתב/ה:
נוע'לה כתב/ה:

אני לא נפגעתי אישית וככל הידוע לי אף אחת לא נפגעה פיזית או נפשית מאותו דום, אך אני חושבת שהוא עלול להיות מסוכן.
האם יש גוף בכלוב שמטפל בעניינים כאלה?

נוע'לה,

מישהו קרא את הפרופיל שלך. למזלנו הוא ידע מי מטפל בעניינים כאלו, והחליט לדווח עליך לפרס דילדו הזהב. מאחר שאיננו לוקחים סיכונים בעניינים אלו, ומאחר שבפרופיל שלך נמצאו כמה ביטויים מטרידים, החלטנו פה אחד להעניק לך את פרס דילדו הזהב.

בברכות על זכייתך,
צוות שופטי הפרס

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

ענק !!!! (וזה רק העובי)
פנטין
פנטין • 7 באוק׳ 2007
מה שאסף99 אמר icon_confused.gif