צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שוקולית איימה: "אתה תהיה תחת רגליי- תלקק, תמצוץ.."

slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 9 בינו׳ 2004

שוקולית איימה: "אתה תהיה תחת רגליי- תלקק, תמצוץ.."

slave for ever​(נשלט) • 9 בינו׳ 2004
"סלייבי- אני אהרוס אותך,אני ארמוס אותך,אתה תהיה תחת רגליי תלקק,תמצוץ,אדחוף לך את זה כל-כך עמוק לגרון שלא תוכל בכלל לנשום..."
ככה היא איימה עליי. כך איימה עליי שוקולית.

האיום הזה נבע בעקבות הבטחתי שאעשה לה מסג' טוב בכל הגוף בעיקר בכפות הרגליים וזה מה שאיימה שיקרה אם לא אעשה זאת בצורה הטובה ביותר.

האיום היה רציני ביותר ופחדתי אך יותר מכל פחדתי מכך שזה חרמן אותי.

"סלייב", אמרתי לעצמי "תתאפס על עצמך ותתכונן לעשות לשוקולית מסג' הכי טוב שאתה רק יכול אחרת שוקולית תגרום לך לסבול סבל רב".

התקשרתי אל אינפי וסיפרתי לה על איומה של שוקולית. אינפי אמרה שאם כך אני אהיה חייב לעשות זאת על הצד הכי טוב אם אני לא רוצה להענש ושאם שוקולית רוצה אז זה מה שיהיה.
ביקשתי מאינפי שתתלווה אליי בכדי לקנות שמן וקרם עיסוי והיא הסכימה מיד.

התקשרתי גם אל ערן, עבדה של שוקולית, סיפרתי את הסיפור וביקשתי שגם ילווה אותנו. גם הוא מיד הסכים.

נפגשנו בגראנד קניון חיפה באחת מהמסעדות.

לאחר שאינפי ערכה הכירות בין ערן וביני יצאנו לקניות. אחרי חיפוש והתבלטות בחרנו בשמן עיסוי מעורר (להעצמה מינית ונשית)*.

התיישבנו באחת מהמזללות ודיסקסנו על הא ועל דה וגם על מה ששוקולית אמרה.

לבסוף ערן ואינפי איחלו לי בהצלחה. ערן נסע למשרדו ואילו אינפי המשיכה איתי אל ביתה של שוקולית.

כשהגענו אינפי ואני התפשטנו והמתנו לשוקולית שתגיע. כאשר שוקולית הגיעה הייתי בהתרגשות רבה.

"שלום שיפק'ה ושלום לך סלייב אפס חמוד. סוף סוף נפגשים. הגיע הזמן".

אינפי לחשה לי להתקרב, להשתחוות ולנשק את כפות רגלייה של שוקלית וזה מה שעשיתי.

בהיסוס אך במהירות ירדתי על ארבע, זחלתי לכיוונה, השתחוותי ונישקתי את כפות רגליה המדהימות והשחומות של שוקולית.

"אתה רוצה לשתות משהו, אולי קולה?" שאלה שוקולית בטון ידידותי ונחמד.

"כ..כ.. כן אני אשמח לשתות הוד מעלתך".
שוקולית צחקקה ואמרה שאין לי ממה להתרגש.

היא נגישה אל המטבח בעודי ממתין על ארבע וחזרה עם כוס קולה.

לפני שהספקתי להבין מה קורה שוקולית דחפה אותי על הרצפה והתיישבה אליי.

"סלייב מתוק, אתה חושב שכל-כך מהר תקבל לשתות? צריך להתאמץ בשביל זה. קדימה תלקק את כפות רגליי. הן מלוכלכות נורא ומישהו חייב לנקותן וזאת לא תהיה אני".

הבנתי את הרמז והתחלתי במלאכת הליקוק. ליקקתי ומצצתי את אצבעותיה ולשוקולית לא נמאס גם אחרי חצי שעה. היא התענגה על לשוני ולא נתנה לי לפספס אפילו מילימטר מכפות רגלייה.

בשלב מסויים שוקולית התרוממה מעליי ואמרה שהרווחתי את הקולה.

היא החלה שופכת במעט מהקולה על כפות רגלייה וציוותה עליי ללקק ושלא אעיז להשאיר שיהיה דביק.

משסיימתי לשתות שוקולית התיישבה על בטני שוב ונתנה לי להמשיך ללקק.

"אתה מלקק דיי טוב ואני אוהבת את הלשון שלך. אני רוצה שתדע שמקומך הוא תחתיהן בלבד".

"כן הוד מעלתך", מלמלתי והמשכתי בליקוק. אחרי עוד 10 דקות שוקולית קראה לאינפי שעד עתה שכבה ערומה בשקט וצפתה במתרחש.

שוקולית החדירה את אצבעה אל תוך הכוס של אינפי ונישקה אותה צרפתית. שוקלית שיחקה עם אצבעה בכוס הלוהט של אינפי והכניעה אותה עוד יותר. תוך כדי שוקולית ביקשה ממנה שתחזיק אותי שלא אזוז.

אינפי מיהרה לעשות זאת ואחזה בי. שוקולית הכניסה את כף רגלה עמוק אל תוך פי וחנקה אותי.

היא שיפדה אותי לכף רגלה.

מסשיימה היא ביקשה שאעשה לה את המסג' וכדאי שיהיה מוצלח.

אחרי שעתיים שוקולית הורתה לי להפסיק את המסג'.

הייתי במתח איך יצא המסג'. שוקולית לא אמרה דבר ורק שלחה אותי להיות עם אינפי.

במהלך הדיבור של אינפי איתי הגיעה שוקולית ואמרה: "סלייב, כל-הכבוד, נהנתי מאד ואין ספק שאתה עושה מסג' נפלא. אתה צריך ללמד את אינפי".

הייתי מאושר ושמח.

בתור פרס נתנה לי שוקולית ללקק את כפות רגליה והורתה לאינפי לענוד לי קולר ואמרה: "עכשיו אתה גם העבד שלי ובעיקר המסג'יסט".

שוקולית לקחה דילדו, שימנה את התחת שלי והחדירה אותו עמוק אל התחת וזיינה אותי כאילו אין מחר ואין לה אלוהים.

* שמנים מן הטבע:

http://www.aromateva.com/products/p2_treatoil.htm
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 9 בינו׳ 2004
infinite​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2004
icon_biggrin.gif
אוי סלייבי
אתה והפנטזיות שלך... icon_biggrin.gif
SEAMASTER​(שולט)
לפני 20 שנים • 14 בינו׳ 2004

מה ?

SEAMASTER​(שולט) • 14 בינו׳ 2004
זו רק פנטזיה ? חשבתי שזה באמת היה הלכה למעשה ..
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 14 בינו׳ 2004

גם אני הייתי בטוחה כי זה באמת התרחש

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 14 בינו׳ 2004
בכל אופן כל הכבוד לך סלייבי, גם אם זו רק פנטזיה תיארת אותה בצורה כל כך טובה, אם אינפי לא הייתה כותבת שזו רק פנטזיה לא היה ניתן לדעת icon_wink.gif