שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איה רפאל?

סטרלינג
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007

Re: הערת שוליים:

סטרלינג • 14 באוק׳ 2007
Queeny כתב/ה:
סטרלינג כתב/ה:

אני מקווה שמישהו ירים את הכפפה ויפתח קומונה בנושא כי אחרי שכתבתם שיש לכם מה לומר על הכיבוש מעניין אותי מה רציתם לומר. (לא היתה הענות להזמנה שלי).

סטרליניג, הפרופיל שלך ריק. גם הפרופיל שלך בתפוז - ריק.
קשה קצת לשתף פעולה כשאין מושג מי עומד מולך... אפילו אם המושג הזה וירטואלי בלבד.
אולי זו אחת הסיבות לחוסר ההענות להזמנתך?

icon_smile.gif

יש משהו בדבריך. מילאתי את הפרופיל.
סטרלינג
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007

Re: קצת באלאנס..

סטרלינג • 14 באוק׳ 2007
שוטרת* כתב/ה:
והנה דוגמא מצויינת להעפה מוצדקת לגמרי , שאני בעדה

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=20890&postdays=0&postorder=asc&start=90

כלובוניסט.. קבל ח"ח icon_cool.gif

לא יאמן. הוא נקרא כמו בטריפ רע.
ההרחקה היתה מוצדקת.
שלומציון
לפני 16 שנים • 15 באוק׳ 2007

האם כלובי מחזיר אותנו

שלומציון • 15 באוק׳ 2007
לדיון על רוצחי בני משפחת קנדי ? זה גם פוליטיקה .
אלא אם כן הוא התכוון לשים שלושה איקסים .
זה מריח לי כמו קונספירציה רצינית .
אני תוהה מה כלובי יודע ולא מספר לנו .
ובכלל , איפה הוא זרק את המפתח ?
אולי בכלל זה קשור להודיני ? ואיפה האישה כשצריכים אותה ?
ולמה לא סומכים עלינו ולא חושפים את כל הפרשה ?
האם מזלזלים באינטיליגנציה שלנו ?

השרשור מעלה הרבה שאלות .מטריד .
מה שאנשים עושים בכדי לצוד ברווזים !
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
אני דווקא יש לי איזה רעיון שעלה בי כתוצאה מהפוסט הזה. אם דיונים פוליטים אינם אפשריים יותר בתחומו של הכלוב, אפשר לקיים דיון מטא - פוליטי. במסגרת הדיון הנ"ל נשאל שאלות לגיטימיות בנוגע למהותו של דיון פוליטי:
במסגרת הדיון הנ"ל נשאל - מהי בכלל עמדה פוליטית? האם לדוגמא מישהו שמייצר פרספקטיבה פסיכואנליטית על הכיבוש זו עמדה לגיטימית במסגרת דיון פוליטי? שמא יש משהו בעייתי בהצגתה, שכן היא אינה מאפשרת לאדם המותקף, המוצג במקרה הזה "כסאדיסט" וכדומה להתגונן, משום שהיא שוללת את התוקף הרציונאלי של עמדתו. ובכל זאת, כיצד יכולה השקפה פסיכואנליטית כן לתרום לדיון הפוליטי וליכולת של הצדדים במסגרת משא ומתן להגיע להסכמה?
ב. במסגרת הפוסט הנ"ל, נבחן לעומק את המסורות הפילוסופית האנטי - דמוקרטית של המערב, מאפלטון דרך מקאיוולי, הובס , ניטשה, היידגר, קארל שמידט וכדומה. ולכל אלה שמתלוננים אל חסרונם של עמדות ימניות באתר הזה, אז רק לצורך הדיון, אני מוכן לקחת על עצמי את התפקיד של הצגת עמדה ימנית תקיפה, אנטי - דמוקרטית ועל גבול הפאשיזם. ואני מזהיר - עמדתי לא תהיה רטוריקה זולה, אלא דיאלקטיקה צרופה, ולשם כך, אגייס לטובתי את טובי המוחות וההוגים.
ג. במסגרת הפוסט נזמין מרצי אורח מאוניברסיטאות שונות בחו"ל העוסקים בתחום הנ"ל.
ד. את הפוסט הנ"ל נפתח במאמרו המפורסם של סארטר בו הוא טוען שאנטישמיות אינה עמדה פוליטית.
ה. רק מי שיהיה שותף פעיל בפוסט הנ"ל יקבל רשיון מטעם מנהל האתר לשאת דברים בשירשורים פוליטיים icon_lol.gif
dragon fly
dragon fly • 15 באוק׳ 2007
ואני אחרי כל כך הרבה קריאה אני מאמץ את דבריה של הג"אונה "מרמת אביב 90210
הגברת בר רפאלי.
אולי היא צריכה להגיב פה גם icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
משינה אומרים אז למה לנו פוליטיקה עכשיו?
באמת למה? icon_cry.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 15 באוק׳ 2007
dragon fly כתב/ה:
הגברת בר רפאלי.
אולי היא צריכה להגיב פה גם icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
באמת למה? icon_cry.gif

BDSM אתה רואה כאן???? icon_eek.gif

אז שתהיה פוליטיקה... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
dragon fly
dragon fly • 15 באוק׳ 2007
BODYGUARD כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:
הגברת בר רפאלי.
באמת למה? icon_cry.gif

הלכתי לרופא עיניים להתלונן על בעיות ראייה.
הוא בדק אותי ואמר שהכל בסדר.
שאל אותי מה קרה?
אמרתי לא אני לא רואה טוב ,אין בדסם בכלוב. icon_lol.gif icon_lol.gif
אז בוא נפתח פורום חדש
פופוליטיקה הגרסה הסוטה.
מי מתנדב לתפקיד של טומי לפיד ומי הוא דן מרגלית?
אני צעיר מדי לתפקידים אלו icon_twisted.gif icon_evil.gif
בעצם שיהיה אני רון קאופמן icon_lol.gif icon_lol.gif
יאללה תביאו תה ועוגיות icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
סטרלינג
סטרלינג • 15 באוק׳ 2007
BODYGUARD כתב/ה:
dragon fly כתב/ה:
ואני אחרי כל כך הרבה קריאה אני מאמץ את דבריה של הג"אונה "מרמת אביב 90210 הגברת בר רפאלי.
באמת למה? icon_cry.gif

אין BDSM פה? מה עם השרשור העמוק (תרתי משמע), שדורש להגיד למאסטר לא לזרוק את שפחתו שלא רוצה לבלוע, והשרשורים האחרים שפתחה הגברת? icon_eek.gif
BDSM עמוק במיטבו. icon_lol.gif icon_lol.gif
כדי להתחיל בפוליטיקה, הגרסה הסוטה, היא חסרה.

הקטור, כל דבר בעולם מוגדר כפוליטי. אם יהיה לך אויר לנשום הוא נושא פוליטי ואם תוכל לחיות על כדור הארץ הוא נושא פוליטי.

כלובי הסביר מה הנושאים שהוא מבקש שלא יהיו בכלוב והם כל נושאי הגזענות והפוליטיקה, שקשורים ליהודים ולפלשתינאים.

בהצעה שלך, שרק אנשים שמכירים פילוסופיה ידונו בנושאים פילוסופים, יש הנחה של משקל גבוה יותר לדעות של אנשים שיודעים פילוסופיה. ההנחה, לפי עניות דעתי, שגויה מיסודה.

הפילוסוף הידוע Ted Honderich כתב לאחרונה שלפלשתינאים יש זכות מוסרית מלאה להרוג תינוקות, ילדים ואזרחים ולהשתמש בטרור בגלל הכיבוש. הדעה שלו היא בניגוד לאמנות הבינלאומיות, שאוסרות על טרור כנגד אזרחים. להגנתו הוא טען שיש לו אישה יהודיה ולכן אינו אנטישמי.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Honderich
פילוסוף ויודע פילוסופיה אבל עם דעות שלא מקובלות על רוב האנושות.
כל שאלה על אנטישמיות תוביל לדיון על הגזענות ואם היהודים ראויים לשנאה שיש נגדם בכל אירופה, בניגוד לבקשה של כלובי להשאר בשאר הנושאים הפוליטיים, בלי הדיון בגזענות.

אחותו של ניטשה, שערכה את כתביו הפילוסופים והיתה בעלת ידע בפילוסופיה, היתה נאצית מוצהרת ואדוקה. היא זאת שהכניסה את הנאציזם לכתביו כי ניטשה בעצמו לא היה נאצי.
הנזירה תרזה היתה חסרת ידע פילוסופי אבל דעותיה היו מעניינות יותר מדעות של כמה יודעי פילוסופיה כמו אחותו של ניטשה.

כל דיון על דמוקרטיה ומה גבולות הדמוקרטיה יוביל לשאלות הפוליטיות של היום אם הגיע הזמן לחסל את המדינה הציונית בישראל ולעבור למדינת "כל אזרחיה" פוסט ציונית עם זכות שיבה לכל הפלשתינאים ואם הדמוקרטיה בישראל יכולה לקבל את זכותה של קבוצה גדולה לבקש זכות הצבעה כדי לחסל אותה, שוב בניגוד לבקשתו של כלובי לא לדבר על הנושאים הפוליטיים של ישראל והכיבוש.

הצעתי שכל השאלות האלה יוצגו בבית הקפה הכתום הסמוך אבל אני חושב שהדרישה היתה עקרונית ולא מעשית.
אני חושב שמבחינה מעשית הרוב לא רוצים את הדיון.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 15 באוק׳ 2007
ונאמר שהרוב לא רוצים את הדיון

לא ידוע לי עדיין כן או לא

אבל נאמר שכן

האם אז תכבדי אותם?

או שתכתבי עוד הודעה בעלת תוכן פוליטי...

שוב,
באם הדעה שלך ושלי שונה.
זה דבר אחד
אני עדיין מכבד את הדעה שלך כדעה.

אבל את עדיין מתעקשת על להכניס מסרים פוליטים בתגובות שלך....בציפצוף מוחלט על הכללים...וגם על כך שהעירו לך על זה כבר...

אין לך שום איפוק?
סטרלינג
סטרלינג • 15 באוק׳ 2007
טאבי, על מי אתה מדבר?
כלובי בעצמו הציע שנדבר על הנושא בשרשור הזה.

יש רמיזות לדעות פוליטיות לפי הניסוחים אבל אתה לא יכול לנחש בודאות מה הדעות הפוליטיות של אף אחד מהכותבים.

לניה קולסון, שפתחה את השרשור ורצתה דיון פוליטי בכלוב, לא הגיבה הרבה זמן.
למי התכוונת?