סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ועכשיו... רוצה לשמוע חוויות!

never
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007
never • 14 באוק׳ 2007
אני הלכתי יחסית מוקדם אז לא יכולה להעיד על כל הערב, בעיקר לאור העובדה שהגיעו יחסית מאוחר, ודוקא כשהלכתי התחיל להתחמם שם..

ולמרות הזמן המועט, הכרתי שם את בטי בום שנראית לי מותק אמיתית (שולחת לך נשיקה, על הדרך) ופגשתי עוד אישה יקרה שהתגעגעתי אליה (לך שולחת חיבוק גדול) אז אפילו רק בגלל שתיהן היה שווה לבוא.

בנוסף, היו שם כמה שבהחלט הייתי שמחה לרחרח מקרוב. אבל זה כבר יהיה בהזדמנות אחרת, כשיהיה לי קצת יותר אומץ.

לסיכום,
I'LL BE BACK
המלכה רוני​(שולטת)
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007

טוב נו אם אף אחת לא כותבת..

המלכה רוני​(שולטת) • 14 באוק׳ 2007
היה קצת מצעבן לטעמי... הייתה אווירה נחמדה - אנשים אחלה ונשים!

אבל מעבר לזה לא הייתה אוירה של בדס"מ הקהל הלסבי קצת ביישן לדעתי מידי במיטה... או יותר נכון מחוץ למיטה.
וזה קצת חבל זה היה יותר נראה כמו ערב נחמד עם תחפושות מאשר באמת ערב בדס"מ ...

וזה לא שאני ניסיתי לקחת חלק פעיל בערב (טוב בכל זאת החברה שלי כמעט לא הסכימה להתלוות אליי וגם אז הגיעה בגינס...את העניין שלי בבדס"מ היא מדחיקה בצורה חזקה)

אז מה המסקנות בנושא חוץ מהעובדה שאני צריכה לסדר לי איזה שפחה קטנה? שפעם הבאה אגיע לבד... ושצריך להכניס נשים שמתחייבות לעניינים אקטיביים יותר מלשבת ולהתמזמז (במקרה הטוב).
Queencie​(שולטת)
לפני 16 שנים • 15 באוק׳ 2007
Queencie​(שולטת) • 15 באוק׳ 2007
תודה אישית לשוקי ולנילי ונילי על אירגון המסיבה. נהניתי מאוד.

לא הכרתי פרצופים רבים בקהל הנוכחות/ים, והלואי והיו מגיעות יותר סאביות (ודומיות).
היתה קצת חסרה פעילות מסביב, אבל חלק מזה נובע לדעתי מקיום המסיבה במוצ"ש, מה שהשפיע על מידת ההגעה ובטוח שהשפיע על שעת העזיבה, ומכאן שגם על הפעילות - כיוון שהדינמיקה של מסיבות היא כזו שלוקח זמן עד שאנשים מרגישים בנח ונפתחים לפעילות פומבית.

שמחתי מאוד לגלות (ואני מודה שלא הייתי מודעת לזה) שיש לא מעט FTMים פעילים. ושאפו על ההופעה שלהם..... במיוחד - זה עם הראסטות הורס!!! cheer.gif

תודה לשוקי שאיפשר את השתתפותי בתחרות מציצת הדילדו:
לאכזבתי הרבה ( icon_evil.gif) גיליתי שהסיסי שלי "שכחה" להחזיר את הכלי שלי לתיק הציוד לאחר השימוש האחרון.... השתתפותי התאפשרה לבסוף בזכות ה"כלי" המושאל של שוקי, אז גם על כך תודה!
הטרנסית שהגיעה איתי נענשה קשות לאחר מכן על הפאדיחה האיומה ויצאה עם ישבן אדום וצורב בסוף הערב... icon_twisted.gif icon_spank.gif

חבל שהמזגנים לא פעלו, זה מנע ממני חופש תנועה - נצמדתי למאוורר התעשייתי כמעט לכל אורך הערב, אבל אספקת הקרטיבים והפופאייס היתה ממש לעניין והקלה מעט על החום!

מחכה כבר למסיבה הבאה!
Tish Adams
Tish Adams • 15 באוק׳ 2007
Q - זה עם הדרדלוקס שלי!!!!
נהנתי בערב.
טראני בוי, אני יודעת מה זה לעבוד על ערב עד הפרטים הקטנים: כל הכבוד לכם!
היה מאוד נעים וכיף להכיר ואפילו לפצוח בריקוד עם מישהי מדליקה שאת שמה אשמור לעצמי. icon_wink.gif

היה לי קצת מוזר בתחילה כי לא הכרתי. מהר מאוד הרגשתי 'בבית'.

חבל שלא היו יותר שולטות/נשלטות.
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 15 באוק׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:

חבל שלא היו יותר שולטות/נשלטות.

אני דווקא יודע שהיו הרבה יותר ממה שנדמה, אבל הן כולן בישניות... icon_wink.gif
אני מאמין שעם הזמן הן יצאו קצת מהארון ולא יחששו גם להראות את זה ואולי אפילו להחצין את זה טיפה בגאווה.

אני מתנצל בעניין המזגן. סיפרו לי על העניין שעות ספורות לפני המסיבה, ולא היה לי הרבה מה לעשות בנידון. אני מקווה שכניסה חינם במהלך החודש הנוכחי היא פיצוי הוגן.

וכן. מוצ"ש זה לא משהו בכלל. ביחוד בגלל שהייתי צריך לקום ברבע לשבע למחרת...

וחוץ מזה, הגשמתי פנטזיה קטנה בצורה מאד לא מתוכננת! אבל אני לא אכביר במילים, כי ע"פ החוקים "מה שקורה במסיבה נשאר במסיבה: כולל זהות המשתתפות, וכל המתרחש והנאמר במסיבה", ואני תמיד משתדל לציית לחוקים. icon_wink.gif

מה שמזכיר לי, קווינסי! ככה את עושה לי אאוטינג? לא יפה... (למזלך אני לא כזה ארוניסט, אז לא קרה כלום, אבל שווה להזהר עם שמות של אנשים אחרים)
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 15 באוק׳ 2007
אופס, סורי טראני בוי icon_redface.gif
מודה ועוזב ירוחם..... אני מקווה

(ואני מכחישה בתוקף שזה נחשב כאאוטינג לירוחם!!) icon_wink.gif

עונש של לעשות סשן פומבי במסיבה הבאה יכפר? icon_twisted.gif
רק תארגן איזו סאבית מתנדבת icon_spank.gif
Mary Jane
Mary Jane • 15 באוק׳ 2007
תודה למארגנים, היה ערב נעים ומחרמן במיוחד, בזכותה של עלמת חן צחורה, שופעת ומדהימה למדי ששמה שמור במערכת icon_smile.gif
toy-dyke
toy-dyke • 15 באוק׳ 2007
קווינסי, טיש-
לצערכן ולצערי, בעלת הראסטות לא כ"כ בענייני בדס"מ.
מירני המלאך
לפני 16 שנים • 19 באוק׳ 2007

מה היה מסיבה

מירני המלאך • 19 באוק׳ 2007
אוף חבל שלו הייתי בסה.

אם על זה אתם מדברות.או שאני מבולבלת.