לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס לי.

Eli85
לפני 16 שנים • 12 באוק׳ 2007
Eli85 • 12 באוק׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:
לא חשבתי להגיב בפוסט אבל די, האמת שנגמרה לי הסבלנות.
ויישתבח שמה, יש לי!

בעקבות תגובה שלי באחד הפוסטים, קיבלתי הודעה בפרטי שהצהירה על כוונות רציניות.
ניסיתי להסביר למה חוסר כבוד זה Turn off וכתבתי שאני מקווה שלמד להבא.
זה מה שקיבלתי בחזרה:

"היית מתה להיות ברמה שלי בהמה"

זאת לא הדוגמה היחידה אבל, כל מילה נוספת מיותרת.
תודה לכלובי על קיום הכפתור "הוסף לרשימת התעלמות".

לפחות את ענית, ולא רק ענית, אלא גם נסית להסביר, הלוואי על המלכות כמוך ת'אמת icon_sad.gif
אבל יש לא מעט נשים פה שמטרתם לנצל, או סתם סקרניות, לעומת רוב הגברים פה בשביל להכיר.. לדבר.. לחוש משהו אמיתי. בטח אני לא אומר שכל אחת ואחת חייבת לענות על כל הודעה, אבל יש כאילה שלוקחים ת'זמן לכתוב הודעה מלאה ומובנה ומאוד ידידותים ונחמדה ואפילו לא מתיחסים לשליטה/סקס בה, ובסוף לא מקבלים אף תגובה, כלום. אני יכול להבין שזה קורא פעם אחת.. שנייה.. 6.. אבל עד עתה כך היה לי עם כל אחת שנסיתי לשלוח לה הודעה, חוץ מאחת או שתיים והן בכלל לא בקשר. אני לא אומר שזה טעות, כל אחת חופשיה לגיב למי שבא לה, אבל זה קצת מייאש.. סליחה על קצת "whining" ... אולי זה הגיל שלי? ... -.-
נולי
לפני 16 שנים • 13 באוק׳ 2007
נולי • 13 באוק׳ 2007
אלי85 רוב הגברים פה בשביל לתפוס זיון ולא חשוב אם הם נשלטים או שולטים. (ולא בשביל כל הסיפור שכתבת למעלה)
נשים בד"כ לא מחפשת זיון בכזו אינטנסיביות (בעיקר בשל עודף הצע על ביקוש) ולכן רוב הנשים פה לא מחפשות זיון אלא תועלת שולית גדלה והולכת.

ותפסיוק לעשות כזה רעש. לכל סיר המכסה שלו ולא שמעתי עדין תלונה שנפתחה במשטרה נגד אישה שאנסה גבר לקנות לה מתנות.

קוטרים.
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 13 באוק׳ 2007
נולי כתב/ה:
אלי85 רוב הגברים פה בשביל לתפוס זיון ולא חשוב אם הם נשלטים או שולטים. (ולא בשביל כל הסיפור שכתבת למעלה)
נשים בד"כ לא מחפשת זיון בכזו אינטנסיביות (בעיקר בשל עודף הצע על ביקוש) ולכן רוב הנשים פה לא מחפשות זיון אלא תועלת שולית גדלה והולכת.

ותפסיוק לעשות כזה רעש. לכל סיר המכסה שלו ולא שמעתי עדין תלונה שנפתחה במשטרה נגד אישה שאנסה גבר לקנות לה מתנות.

קוטרים.

נולי - מסקנה נושנה:
"רוב הגברים פה הם עונש ראוי לרוב הנשים ולהפך"

טיש למשל קיבלה עונש שלא מגיע לה בעליל (כל הכבוד שניסית לחנך את העונש המהלך - אבל עונש זה עונש icon_smile.gif)
חי שקלים{כל הסאביות}
חי שקלים{כל הסאביות} • 13 באוק׳ 2007
הכל אניין של היצא וביקוש.

שרמוטות טמיד יהיו וכאלה שאולכים לשרמוטות תמיד יהיו

מה שעותי מתריד זה בכלל שיש בחורוט שחושבות שהן שולתות
ואני שואל עת עצמי,על מה הם שולתות בדיוק.
וקל הגברים העלה שמאפשרים לבחורוט לעשות מה שעולה אל דאתן
מטריפים לי את הקוביה.
תקכו דוגמא ממאסתר חי-מאסתר על קל בחורה בעשר היא מוגדרת לצורח האניין כעציץ
עד שתוחיח את עצמה לעיות כלבא ראויה

אין בחורוט לא נשלתות יש גברים שלא שולתים![color=orange]
[size=18]
[/color][/size]
Tish Adams
Tish Adams • 13 באוק׳ 2007
Blondie the good כתב/ה:
טיש למשל קיבלה עונש שלא מגיע לה בעליל (כל הכבוד שניסית לחנך את העונש המהלך - אבל עונש זה עונש icon_smile.gif)

בלונדי,
אני אישה אופטימית. מאמינה שכן צריך לתקן מישהו אם הוא שוגה. לפעמים זה מחוסר ידע.
לגבי העונש? אני חמקמקה.
מאוד.
popworm.gif
קים​(שולטת)
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007

Re: נמאס לי.

קים​(שולטת) • 14 באוק׳ 2007
משרת_לעבודות_בית כתב/ה:
אני לא מעט זמן באתר, אבל ממעט לכתוב פה. יוצא לי לעיין מידי פעם במלכות החדשות שנרשמות לפה. דומה שלרובן טקסט קבוע בסגנון כזה:
"אוהבת מתנות"
"לא לתפרנים"
"אמידים גילוי נאות:
הח"מ נמצא במצב כלכלי לא טוב ואינני יכול לממן גחמות מסוג זה.

חחחחחחחח הרגת אותי מצחוק icon_razz.gif
האמת היא שאתה צודק... icon_biggrin.gif
4X4​(אחר)
לפני 16 שנים • 17 באוק׳ 2007

Re: מצחיק...

4X4​(אחר) • 17 באוק׳ 2007
אדון וחבר. כתב/ה:
אבל יותר גרוע...מאוד עצוב

יש אחוז לא מבוטל מ"מלכות" שפשוט מנצלות את גופן אומנם בצורה אחרת

קצת יותר מתוחכמת ...בעדינות של פיל בחנות חרסינה..

מה ההבדל בינן לבין זונת רחוב פשוטה...לטעמי אין הבדל!

אבל מה שכן ה"עבדים" שמוכנים לקנות אהבה לא יותר טובים

אני בטוח שיש כמה שולטות ראויות..אבל השאר ...נו כבר העיקרון מובן..

Av icon_twisted.gif

מצטרף בצער רב
חיית מחמד
חיית מחמד • 17 באוק׳ 2007
מצחיק. בזכות העובדה שיש לי כינוי יוניסקס (כלומר יכול להתאים גם לנקבה וגם לזכר) ומפני שהכרטיס שלי לעתים ריק, אני מקבל לא פעם פניות תועות מגברים, (שולטים ונשלטים) מה שמאפשר לי לחוות מזעיר מהחוויה הנשית באתר.
ומה אני אגיד לכם? מהמדגם הלא מייצג הזה אנחנו הזכרים לא נראים טוב.
מהודעות מגוחכות בנוסח "היי", או בגרסה המורחבת "היי רוצה להכיר?" (בטח! כל חיי חיכיתי לרגע הזה!) ועד לדוגמא הודעה שקיבלתי לאחרונה מ"שולט":
"את באמת חיית מחמד או שאת מהתפלצות שמתחבאות מאחורי ניק תמים?"
איזה כיף, אה?
וזה באמת חלקיק זעיר ממה שמקבלות נשים באתר.
מה אני בא להגיד? שלפני שמתלוננים על "מצב המלכות באתר" כדאי לזכור שגם הצד השני של המשוואה לא משהו. וכמו שקשה למצוא ולהכיר "מלכה טובה", לא פשוט למצוא "עבד טוב". נכון, מבחינת היחס המספרי לשולטות עדיין קל יותר, אבל הבנתם את העיקרון...
Eli85
Eli85 • 17 באוק׳ 2007
חיית מחמד כתב/ה:
מצחיק. בזכות העובדה שיש לי כינוי יוניסקס (כלומר יכול להתאים גם לנקבה וגם לזכר) ומפני שהכרטיס שלי לעתים ריק, אני מקבל לא פעם פניות תועות מגברים, (שולטים ונשלטים) מה שמאפשר לי לחוות מזעיר מהחוויה הנשית באתר.
ומה אני אגיד לכם? מהמדגם הלא מייצג הזה אנחנו הזכרים לא נראים טוב.
מהודעות מגוחכות בנוסח "היי", או בגרסה המורחבת "היי רוצה להכיר?" (בטח! כל חיי חיכיתי לרגע הזה!) ועד לדוגמא הודעה שקיבלתי לאחרונה מ"שולט":
"את באמת חיית מחמד או שאת מהתפלצות שמתחבאות מאחורי ניק תמים?"
איזה כיף, אה?
וזה באמת חלקיק זעיר ממה שמקבלות נשים באתר.
מה אני בא להגיד? שלפני שמתלוננים על "מצב המלכות באתר" כדאי לזכור שגם הצד השני של המשוואה לא משהו. וכמו שקשה למצוא ולהכיר "מלכה טובה", לא פשוט למצוא "עבד טוב". נכון, מבחינת היחס המספרי לשולטות עדיין קל יותר, אבל הבנתם את העיקרון...

ת'אמת, הניק שלך מאוד מבלבל icon_eek.gif אבל.... אתה חפשי לכתוב כל מה שבא לך.
דוקטור מרטינס​(נשלט)
לפני 16 שנים • 18 באוק׳ 2007

Re: שום אכלו לי ושום שתו לי

selfone כתב/ה:
פוסט זה אינו יוצא כנגד חוסר התגובה של מספר מלכות לפניות של עבדים זה ממש לא האישיו כאן .
הענין המקורי הוא הרמה המוסרית והדי מפוקפקת של מרבית המלכות אשר ברור לכל כי הן מחפשות לנצל כספית את הפרייארים מבינינו , לכן אני פונה לכל העבדים באשר הם , ולהציע כי
בפעם הבאה כשברור שהמלכה דורשת כי תקנה לה ....יש להפנות את גבינו אליה , להראות ולנענע את ישבננו החבוט והמלא סימנים ,( אם אפשר לתקוע נפיחה זה יהיה מצויין!!!!!) ופשוט ללכת לדרכינו ושתדע כל אם עיברייה כי גם לנו הנשלטים יש כבוד וזכויות
יאללה חברה מי אתי ?????????

אני ממש לא איתך

כן לא הכל רומנטי בפורום מסוג שכזה ואין לי שום בעיה עם בחורה דומיננטית שמפרסמת פה מה מתאים לה ומה היא מחפשת ביחסי שולטת נשלט.

יש לי כן בעיה שלמרות הפרסום בקושי זוכים לתגובה כלשהי. לפחות משהו בסגנון "הודעתך התקבלה אך כל העמדות תפוסות חכה עד ש...."