בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיעור חינוך אצל הגבירה HEADMISTRESS המדהימה

אחד נשלט
לפני 16 שנים • 25 באוק׳ 2007

שיעור חינוך אצל הגבירה HEADMISTRESS המדהימה

אחד נשלט • 25 באוק׳ 2007
נכנסתי לחדרה של הגבירה HM כולי מרוגש וחושש מעט,
הגבירה אמרה לי לעמוד ולהשפיל מבט, בלעתי את רוקי בהתרגשות, היא הסתובבה סביבי, ריח הבושם והקשיחות גרמו לי לרטט. הגבירה צוותה עלי להתפשט ובחנה אותי, היא לימדה אותי בדרכה המיוחדת איך מתנהגים לגבירה. ירדתי על ארבע והיא לקחה אותי בקולר אשר קשרה לי סביב הזין ואשכים לסיבוב, תוך כדי הסבר על תפקידי בממלכתה, צוותי ללקק את נעליה תוך כדי סטירות בישבני עם שוט רכיבה, כאשר סיימתי את מלאכתי הגבירה התיישבה על הכסא וצוותה עליי לעסות את כפות רגליה, התחלתי בעיסוי כאשר רגלה השנייה של גברתי נחה על איבר מיני, דרכה להמריץ אותי הייתה פשוט ללחוץ על האשכים, לבסוף שהתעייפה מהעיסוי, צוותה עליי בזריזות להביא גיגית מים לשטוף את רגליה היפיפיות, היא ספרה ספירה לאחור 10 9 ... רצתי במהירות האפשרית, מילאתי את הגיגית במים, אך הגבירה סיימה לספור, איחרתי בכמה שניות, הגבירה אמרה לי "עכשיו תקבל עונש על האיחור, תעמוד ליד המיטה ותבליט את הטוסיק" נעמדתי בצייתנות היא שאלה אותי איזה עונש אני חושב שמגיע לי, השבתי לגברתי "מה שהמלכה תחליט". הגבירה אהבה את התשובה, דבר שכנראה הקל בעונשי, הגבירה הצליפה בי 10 הצלפות ובכל הצלפה צוותה עלי לספור ולהודות לה. בהמשך החזיקה הגבירה ברצועה שהייתה קשורה לאיבר מיני, היא צוותה עלי לזחול לישבנה המלכותי, האקט מאוד גירה אותי, היא הצמידה את פרצופי לישבנה המדהים ובידה השנייה משכה בחבל שהיה קשור לאיבר המין שלי, הוצאתי כזו צווחת כאב ועונג, הגבירה צחקה והמשיכה. הגבירה הוראתה לי לשכב על מיטה, כמאין מיטת סאדו, הייתי בחצי היפנוזה, היא נשכה את פטמותיי, נאנקתי, נשכתי את שפתותיי בכאב, הגבירה התיישבה על פניי ושיחררה את הקשרים מהזין והאשכים, צוותה עליי לקחת אויר ופשוט התיישבה עליי איזה 20 שניות עד שהוצאתי אנחה כזו של חוסר נשימה, היא הרפתה קצת ונעמדה לידי, הבטתי בפניה היפות, משתוקק לשפתותיה בידיעה שזה לא ייקרה, הגבירה החדירה כמה אצבעות לפי ומשכה לי באיבר, מצצתי את האצבעות הרכות בשקיקה היא הוציאה את האצבעות ואמרה לי, תפתח פה כלבלב, פתחתי והיא ירקה לתוך פי באיטיות, זה היה הדבר הכי טעים שטעמתי מעודי, לבסוף אחרי עונש הצלפות נוסף על התנהגות לא נאותה התיישבה הגבירה על פניי ישיבת פייססיטינג עם תחתון שחור ומגרה, הרחתי את ניחוחה המדהים ואז היא ציוותה עליי לשעשע אותה בהשפרצה, תוך כדי צביטות בפטמותיי,
הוצאתי אנקת גמירה של כלב מסוחרר.

תודה לך הגבירה HM על שיעור בלתי נשכח.
HEAD MISTRESS
לפני 16 שנים • 25 באוק׳ 2007

פישפשון

HEAD MISTRESS • 25 באוק׳ 2007
אכן היה עונג לחנך אותך