לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסשן שלי עם נערת הזוהר

Mooooon
לפני 16 שנים • 27 באוק׳ 2007

ל- red-cell

Mooooon • 27 באוק׳ 2007
אתה יודע, כשקראתי את החצי הראשון של התגובה שלך עוד חשבתי שאתה כותב לעיניין ורק טועה במקורות המידע שלך. אבל שטויות שכתבת בהמשך כבר הציגו את תגובתך באור שונה לגמרה. כמו שאומרים: סייג לחוכמה - שתיקה. קראת בכלל את הכתבה שאתה מפנה אליה ? הסאב מת מחנק, כי חור במסכה היה קטן והדום לא השגיח אליו. מה הקשר להזעה ? זה שאתה מגדיר את עצמך כ- "נשלט" לא אומר שאסור לך להפעיל שכל.
הייתי מתייחס יותר ברצינות לשאר דבריך אם לא היית כותב שטויות. אני כן אתייחס למגיב השני (ציטה) ואני מציע שתקרא את התגובה שלי אליו כי יש לי מה להגיד בנושא. זאת כמובן בהנחה שאתה יודע לקרא ולא רק לכתוב.
Mooooon

ל- צ'יטה

Mooooon • 27 באוק׳ 2007
אני מטיל ספק במקורות המידע שלך. הרשת מלאה במידע שגוי ובאגדות אורבניות. אני משוכנע שלא קיימת כל סכנת התייבשות מניילון לזמן ארוך. אני מגבה את את הביטחון שלי בהבנת התהליכים פיסיולוגים הקשורים להתייבשות, וכן בהרבה מאוד ניסיון ומדדידות.
בתור חובב סשנים ארוכים במיוחד, שהייתי בניילון עשרות פעמים, למשך זמן של עד יממה.
לא רבע שעה ולא שעה, אני מדבר על קרוב ל- 24 שעות ברציפות !
עם הזמן מתחילות להיווצר בעיות שונות (לא חמורות) אבל התייבשות היא לא אחת מהן.
בתור חובב כמעט כפייתי של נתונים כמותיים ומדידות, בדקתי גם את אובדן הנוזלים. שקלתי את עצמי לפני ואחרי, וכן שקלתי את הניילון - גלילים המקוריים כנגד משקל סופי עם זיעה. השינוי מעולם לא עלה על חצי קילו. (אני מדלג כאן על הרבה פרטים טכניים אך צריך לשקול נכון)
בדקתי את הצבע וכמות השתן.
עכבתי אחרי רצון לשתות, בזמן ואחרי הסשן.
אני יכול להגיד לך בוודאות - אין כל זכר לסימפטומים של התייבשות.

גם ברמה תיאורטית לא קיימת סיבה. הניילון אינו מעודד את הגוף להפריש זיעה, ההיפך הוא הנכון. הסיבה להרגשת הזעה נובעת לא מהזעת יתר אלא מכך שלזיעה אין אפשרות להתאדות.
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 27 באוק׳ 2007
הוזהרת בצורה עניינית , אתה מתעלם , אתה משכנע את עצמך שאתה יודע הכי טוב - שיהיה לך לבריאות.
אז כולם טועים ורק אתה צודק,

חבל שנקרא עליך בעיתון איזה יום ,
ומסכנה זו שתסבול בגללך .
Tיפוס​(שולט)
הערה לכל הצופים בשרשור הזה:
אל תנסו את מה שפותח הפוסט מבצע !
Mooooon
Mooooon • 27 באוק׳ 2007
כתבת בסה"כ 3 תגובות, ובאף אחד לא הבאת אפילו טיעון אחד המבוסס על מידע אמיתי כל שהוא. אני מציעה שתשמור את הדעות הצדקניות שלך לעצמך, ועל תדחוף את האף לנושאים בהם אין לך צל של מושג.
Tיפוס​(שולט)
והנה הרביעית

אני חושב שאנשים צריכים להיות מודעים לסכנות במשחקים בדס'מים,

זה שיש מישהו שטומן ראשו בחו'ל ועלק עורך "ניסויים מדעיים" בשקילת זיעה ( כמבון ברור ששום זיעה לא מתנדפת , שהתנאים הם תנאי מעבדה נאותים , שיש תהליך מחקרי מתוכנן ומוקפד וכן הלאה ..), ובכך מסכן את עצמו ואחרים ( כי הרי דעתם של אחרים לא מבוססת, האינטנט מלא שקרים , ורק הוא צודק) - הרי זה מה שהופך את אותו אחד לבר סמכא היחידי וכל השאר באו להזיק לו .

אז שוב: משחקי חניטה עם ניילון נצמד לפרקי זמן ארוכים הם מסוכנים ועלולים לגרום להתייבשות ואף למוות .
Mooooon
Mooooon • 27 באוק׳ 2007
תגיד, אתה לא מתעייף לחזור על אותם דברים ?
טוב, בו נתחיל מהתחלה: יש לך בכלל נסיון מעשי כל שהוא בחניטה עם ניילון ?
או שאתה מדבר רק מתוך "אמונה צרופה בצידקת דבריך" ?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 27 באוק׳ 2007
בוא נדון בטענתך באופן פסיאודו מדעי.

לדעתי, בממיפיקציה, אין לגוף אפשרות לא רק שלא לאדות את הזעה, אלא גם להזיע בכלל, עקב הצמידות של הניילון למשטח העור. לכן, לדעתי לפחות, תצפיות של משקל כדי לבדוק אבדן נוזלים, שגויות בעצם הגישה.

העור אינו מזיע בממיפיקציה. הוא מתבשל. הסכנה בכך היא בכוויות בכלל, עקב חוסר באיוורור וקירור של משטח העור.

אבל איך שנראה לי מתגובותיך עד כה, לTיפוס, וגם לי, אתה לא תקשיב לדעתנו הלא מלומדה, שהרי אתה יותר חכם מכל ה"אגדות האורבניות" שמופצות לשווא ברשת.

אני מגיב פה לא עבורך בכלל, שהרי ממילא לא תקשיב לי כנראה, עקב חוכמתך הצרופה. אני מגיב פה רק כדי שלא תטעה אנשים פה, לעשות מעשים, כמו שאתה עושה, שלדעתי המלומדת טיפה, בגדר סכנת נפשות בכלל.

מצליב אצבעות בחזקה, על כל מקרה שלא יהיה.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 27 באוק׳ 2007
IO moon כתב/ה:
תגיד, אתה לא מתעייף לחזור על אותם דברים ?
טוב, בו נתחיל מהתחלה: יש לך בכלל נסיון מעשי כל שהוא בחניטה עם ניילון ?
או שאתה מדבר רק מתוך "אמונה צרופה בצידקת דבריך" ?

סתם ככה לידיעתך, ה- Tיפוס הזה העביר קורסים מלומדים על בדסם, כנראה עוד לפני שבכלל שמעת את צירוף האותיות הזה.
Mooooon

ל- ציטה

Mooooon • 27 באוק׳ 2007
חבל, היה לי רושם שאתה מסוגל לתגובה יותר חכמה.

שים לב איך קפצת מטיעון של התייבשות לטיעון על כוויות. אז יש פתאום הסכמה שזה לא התייבשות ? אולי עדיף שלא תגיב אם אתה לא מסוגל לבסס טיעון עקבי.

אין גם שום כוויות. הזעת יתר גורמת לגירוי. העור לא "מתבשל", אל תכתוב שטויות.
שים לב שזוגתי לבשה בגד גוף לספיגת הזעה. תקרא שוב את מה שכתבתי.

אני מוכן לדון ככל הנדרש בצורה עניינית על סכנות פוטנציאליות של סשן זה או אחר.
אבל אנא, חסכו ממני שטויות צדקניות המבוססות על בורות.