שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

ווסטה
לפני 16 שנים • 28 באוק׳ 2007
ווסטה • 28 באוק׳ 2007
אני רוצה להצטרף לדברים של עוגי על חשיבות הכנות.
קראתי את הפוסט והזדעזעתי מהמעשה עצמו. זה היה צריך להיות ברור לכל מי שקרא את התגובה שלי. דולי מוכשרת בכתיבה אבל המעשה עצמו היה מזעזע.

צריך להתחשב בעובדה שלפי המסופר עברו יותר מ20 שנים מאז המעשה והמתעללים היו מתבגרים צעירים, שבעצמם עברו סוג של התעללות.

לא נכון שאף אחד לא קרא ולא הגיב. יש מישהי מוכרת מאוד, שרמזה על הפוסט מיד כשהוא הופיע. וכתבתי לה שבעיניים שלי כל המשתתפים היו קורבנות. אני מנחשת באיזו פנימיה הנערה(דולי) למדה ועד היום יש על הפנימיה ביקורות שליליות ברשת.
כשדולי כתבה חיפשתי ברשת ומצאתי שעדיין כותבים על האוירה הקשה, תוך רמיסת כבוד האדם, שהיתה בפנימיה ההיא. כתבו ברשת שהאוירה הקשה עדיין ממשיכה והילדים שמגיעים לפנימיה סובלים, למרות שהם לא מבינים שגם הם עוברים התעללות.

אני מאמינה לדולי וקוראת לפעמים את הפוסטים שלה. יש לה תכונות שבעיניים שלי הן רעות ותכונות שבעיניים שלי הן טובות, אבל אחת התכונות הטובות שלה היא היושר שלה ולפי ההתרשמות שלי כשהיא אומרת משהו היא אומרת אמת ומתכוונת.

הכל קרה לפני יותר מ20 שנים והיום דולי היא אמא ולדעתי היום לא היתה מתנהגת בצורה זהה. כתבתי לה והיא ענתה שאינה יודעת. כמעט אין לי ספק שרוב הסיפור אמיתי כי הוא מתישב עם הרבה דברים שדולי כתבה על הילדות שלה.

הדבר המפחיד הוא מי שחשב שהסיפור מדליק, הסיפור בדסמי, הסיפור מגרה.

מחזק אצלי את התמיכה בהצעה של זהבה גלאון שגם כל המשתמשים באישה מנוצלת, בקרבן של סחר בנשים, יעברו על החוק כדי להגן על הנשים מפני עצמן ומפני הסרסורים.
לפי הסיפור האישה הסכימה לכל כי היתה זקוקה לסם. בעיניים שלי אין הסכמה כשאישה היא קרבן בסחר סמים.
הבעיה שלי אינה מה שדולי עשתה לפני 20 שנים, אלא מה שחושבים היום על סיפור כזה או סיפור דומה.
דולי בעצמה לא היתה חד משמעית, אבל מישהו, שכתב על העיסוק הקודם שלו בנעוריו, והיו עוד תגובות שכולן היו חד משמעיות והודיעו שהסיפור מגרה.

התגובות האלה מטרידות אותי יותר מהמעשה של דולי לפני יותר מ20 שנים, כאשר היתה נערה וגם בה התעללו בפנימיה הנוראה ההיא.
שוגי​(מתחלף)

גועל נפש.

שוגי​(מתחלף) • 28 באוק׳ 2007
גם לסיפורים פרובוקטיביים יש גבול מכיוון שהם מאפשרים פריצת גבולות מוסריים ונותנים לגיטימציה למעשי נבלה.
יש דברים שהשתיקה יפה להם.
יש דברים שקופסת פנדורה שם כדי שיישארו נעולים.

אם לכותבת הפוסט המחלחל והמזעזע יש בעיות עם תיבת הפנדורה שלה או שתשרוף אותה או שתכנס לטיפול.

יש אנשי מקצוע, אמנם לא רבים, שהיו מוכנים להכיל סיפור מזעזע שכזה.

וכמו שלידו אותי בצבא: זין זה בומרנג.
האאוטינג שנעשה כאן עובר כל גבול,
יימחק הבלוג לאלתר!
ווסטה
ווסטה • 28 באוק׳ 2007
אני לא מסכימה שצריך למחוק את הבלוג או את הפוסט.
הסתרת תיבת פנדורה לא משנה את המעשים שקרו או את ההתיחסות אליהם.

אם נעצום עיניים כשאנחנו רואים את התוצאות המזויעות של סחר הנשים והזנות לא נשנה את המצב.

שיחה אמיצה על הדברים שקרו יכולה לשנות השקפות ולהביא לדרכים חדשות להגנה על קרבנות זנות, סחר בנשים וסחר בסמים.

הפוסט של דולי רק מדגים את הצורך בקבלת ההצעה של זהבה גלאון, שמנסה להילחם בסחר הנשים.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 28 באוק׳ 2007
דבר אחד לא ברור לי בכל הפרשה - האם יש מי שסבור שהסיפור הוא אמיתי? כפנטזיה, כעלילה בדיונית, הפרסום של דולי הוא אלים, אכזרי ומעוות. אבל נתקלתי ביצירות מכל ז'אנר שהוא - ספרות, אמנות פלסטית, קולנוע, לפעמים של יוצרים מוכרים ומוערכים - אלימות ומעוותות לא פחות. לו דולי הייתה פוטרת את כל הטענות נגדה באמירה שזהו סיפור וזכותה למלא אותו בכל התכנים האלימים והכעורים שרק עולים בדעתה, הייתי מסכימה אתה. לו אפילו הייתה בוחרת שלא לומר דבר בתגובה, הייתי מרגישה שאני יכולה להתחלחל כאוות נפשי לנוכח התוכן, אבל אין לי זכות לבוא בטענות כלשהן אל המחברת. אבל מה שמפריע לי באופן אישי, מה שמבדיל בעיני את הפרסומים של דולי מכל יצירה אחרת בעלת תכנים מיניים אלימים ודמויות שליליות, היא ההתעקשות התמוהה של המחברת על אמיתות הסיפורים. פעם אחרי פעם, פרסום אחר פרסום, דולי הקפידה להדגיש שהדמות המתעללת והאכזרית שמככבת בסיפוריה זו היא עצמה. לא, לא השתכנעתי, והאפשרות שמדובר בסיפורים אמיתיים עם קורבנות אמיתיים לא מדאיגה אותי. מדאיגה רק ההתעקשות של אשה אחת - התעקשות מתמשכת, אובססיבית, חולנית - לייחס לעצמה מעשי התעללות מזוויעים, שוב ושוב, למרות שברור שכמעט איש אינו מאמין לה. למה שמישהי תעשה את זה, זו השאלה שמטרידה אותי. אובדן של היכולת להפריד בין מציאות לדמיון? סתם גימיק ספרותי שהרחיק לכת? כך או כך, ההצגה החוזרת ונישנית של הסיפורים כמציאות, ההתגאות בהם, היא שמחליאה אותי. לא עצם העלאת התכנים האלימים על הכתב.
ווסטה
ווסטה • 28 באוק׳ 2007
אייקו, את לא השתכנעת שדולי כנה ואמיתית ואני כן השתכנעתי.
יש לה תכונות טובות ותכונות רעות, אבל בכל מה שקראתי יש רמזים למקומות אמיתיים בזמנים אמיתיים.

זיהיתי את הפנימיה שהיא כתבה עליה ועד היום כותבים על הפנימיה הזאת דברים זהים לדברים שדולי כתבה.

אם נוח לכם לא להאמין, בבקשה.
אני מאמינה לה והיא כנה ואמיתית. העובדות מסתדרות עם דברים אחרים שאני מכירה.

עברו יותר מ20 שנים ודולי היום היא אמא ואישה אחרת. אם זאת היתה האמת מותר להתמודד איתה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 28, 2007 7:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
המפקדת​(לא בעסק)

Re: גועל נפש.

המפקדת​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2007
שוגי כתב/ה:
גם לסיפורים פרובוקטיביים יש גבול מכיוון שהם מאפשרים פריצת גבולות מוסריים ונותנים לגיטימציה למעשי נבלה.
יש דברים שהשתיקה יפה להם.
יש דברים שקופסת פנדורה שם כדי שיישארו נעולים.

אם לכותבת הפוסט המחלחל והמזעזע יש בעיות עם תיבת הפנדורה שלה או שתשרוף אותה או שתכנס לטיפול.

יש אנשי מקצוע, אמנם לא רבים, שהיו מוכנים להכיל סיפור מזעזע שכזה.

וכמו שלידו אותי בצבא: זין זה בומרנג.
האאוטינג שנעשה כאן עובר כל גבול,
יימחק הבלוג לאלתר!

על איזה אאוטינג אתה מדבר ?
ולמה למחוק את הבלוג ?

נכון, מדובר בסיפור קשה, אבל לדולי כבר יש כישרון בתחום הזה, כמו שיצא לי לראות פה בשנים האחרונות..
לא חייב להיות לטעמכם, אבל מדובר על מקרה שקרה או לא קרה לפני עשרים שנה, בין אנשים שהסכימו ליטול חלק בו.

ווסטה כתב/ה:

הפוסט של דולי רק מדגים את הצורך בקבלת ההצעה של זהבה גלאון, שמנסה להילחם בסחר הנשים.

מה הקשר ? על מה את מדברת ? ומי הפך אותך לעורכת דין של דולי למען השם ?
שוגי​(מתחלף)

ווסטה - פרופיל לא קיים

ווסטה כתב/ה:
אני לא מסכימה שצריך למחוק את הבלוג או את הפוסט.
הסתרת תיבת פנדורה לא משנה את המעשים שקרו או את ההתיחסות אליהם.

אם נעצום עיניים כשאנחנו רואים את התוצאות המזויעות של סחר הנשים והזנות לא נשנה את המצב.

שיחה אמיצה על הדברים שקרו יכולה לשנות השקפות ולהביא לדרכים חדשות להגנה על קרבנות זנות, סחר בנשים וסחר בסמים.

בפורום באתר באינטרנט לא תעצרי שום סחר ושם מכר. מי את בכלל? רוצה לשנות ת'עולם לכי תקימי תנועה ותיבחרי לכנסת, להזכירך אין כאן זיונים פוליטיים.

שיחה אמיצה?
את אמיצה?
דה?!

איך את יכולה להשוות את כותבת הפוסט עם זהבה, ומי זו בכלל?! לכי תעשי שיעורי בית על השחיתויות בממשל של ישראל ועל הגניזות של התיקים הבעיתיים ע"י היועץ המשפטי לממשלה, אח"כ אוליי תוכלי לפתוח ת'פה.
ווסטה
ווסטה • 28 באוק׳ 2007
אני כותבת מה הדעות שלי. אני לא עורכת הדין של דולי. כנראה שהדעות שלנו שונות בהרבה דברים.

כתבתי שעברו 20 שנים אבל בסיפור היתה הסכמה של קורבן סחר בנשים, שרובן משתמשות בסמים, ולדעתי זו אינה הסכמה.

האישה הסכימה למעשה! זה הקשר בין המעשה וההצעה של זהבה גלאון. הסכמה של קורבן סחר בנשים אינה הסכמה.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2007
ווסטה כתב/ה:
אני כותבת מה הדעות שלי. אני לא עורכת הדין של דולי. כנראה שהדעות שלנו שונות בהרבה דברים.

כתבתי שעברו 20 שנים אבל בסיפור היתה הסכמה של קורבן סחר בנשים, שרובן משתמשות בסמים, ולדעתי זו אינה הסכמה.

האישה הסכימה למעשה! זה הקשר בין המעשה וההצעה של זהבה גלאון. הסכמה של קורבן סחר בנשים אינה הסכמה.

מאיפה הבאת את זה ? אולי קורבן של סמים, זה כבר סיפור שלה ורק שלה.
הזונה בסיפור עשתה בהסכמה את האקט תמורת כסף.
זונה = סקס בתשלום (לפחות ככה אני יודעת...)

מאיפה כל הסחר הזה ?
שוגי​(מתחלף)

נקודה נוספת.

מייפל עלתה על משהו נכון, הרצון להיות כמה שיותר אקסטרימי מוביל לתחרות בין זונות הצומי הרבות של הכלוב וגורם לכאוס מוחלט לגבי החדשים ואילו שהחלו צעדיהם בעולם הזה.
דבר זה נותן לגיטימציה להתנהגויות לא מוסריות אקסטרימיות ולשם רע לעולם השליטה.

דרשתי את מחיקת הבלוג מכיוון שלטעמי הוא עבר את מידת האקסטרימיות, למרות שהשיג את מטרת הכותבת לרייטינג וצומי.

בין השורות אני מזהה רוע לשם רוע.
וזה דבר שיש לעקרו עוד מיסודו
שאו ברכה.