שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

ווסטה
לפני 16 שנים • 28 באוק׳ 2007
ווסטה • 28 באוק׳ 2007
כאשר אישה מוכרת את גופה כתוצאה משימוש בסמים ונאלצת להשיג את מנת הסם שלה אני לא רואה בהסכמה שלה "יחסי מין בהסכמה".
יש מדינות שהחוק שלהן שונה בגלל שגם אצלם חושבים שיש ניצול של הנשים.

אתם חושבים שמדובר על נשים עצמאיות, שמוכנות למכור את גופן, ויש מסחר הוגן בין גברים ונשים.

אני לא רואה את המצב בצורה הזאת. נשים שעובדות בזנות נאלצות בהתחלה לקחת סמים והם מוזרקים להם בכפיה ע"י הסרסורים שלהם. אחרי שהסמים הוזרקו בכפיה הסרסורים יכולים לשלוט על הנשים כי הן זקוקות למנת הסם שלהן.

חייבים לעצור את הדבר המזוויע הזה.

דולי מתארת אישה במצב הזה.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2007
כן, אבל ווסטה מה שאולי לא שמת לב אליו זה שדולי אמנם מתארת אישה במצב כזה אבל כלל לא מתייחסת אליה כאל אישה או כאל אדם.
את חוזרת ואומרת שדולי השתנתה והיא היום אמא לילדים וכולי וכולי, אבל שוב אולי לא שמת לב שדולי לא מביעה כל חרטה או תחושה שמדובר במעשה של התעללות. להפך, היא מתגאה במה שעשתה.
ועוד משהו, כל הדיבורים התמוהים על הפנימייה של דולי ומה שעשו שם לילדים ממש לא רלבנטיים לדעתי. יש מספיק אנשים שעברו דברים גרועים הרבה יותר מאשר חיים בפנימייה ולא הזיקו לאף אדם.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 28 באוק׳ 2007
רק אלוהים והשב''כ יודעים מהיכן הנתונים שהבאת,ווסטה....

אני לא אתייחס למהות הפוסט,לפותחת הפוסט, לתוכן הבלוג מאחר ואין לי דיעה

מגובשת בעניין, אבל אתרום מניסיוני "הקט" בנושא.

בעוונותיי, וחלפו שנים רבות מאז, שירתתי במחלק סמים של היחידה המרכזית בת''א,

ואכן היו מיקרים של דירדור נשים לשימוש בסמים על ידי סרסורים ואז הענין המשיך

למתן שירותי זנות.

חלק לא קטן של המיקרים היה הפוך לגמרי.

הכרתי לא מעט זונות שהיו נרקומניות שממיליון סיבות אחרות הגיעו לסמים ובלית

ברירה הגיעו לעבודה בזנות על מנת לממן את הצורך בסמים.

סמים אינם תופעה אלא מחלה קשה וחלק מהתופעה מתחבר לזנות,סחר אנושי

ואלימות קשה.

הצעת החוק של הגב' גלאון מתייחסת לסחר האנושי באופן ישיר לדעתי,

בטח לא לבלוג של דולי.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 28 באוק׳ 2007
ווסטה כתב/ה:
אייקו, את לא השתכנעת שדולי כנה ואמיתית ואני כן השתכנעתי.
יש לה תכונות טובות ותכונות רעות, אבל בכל מה שקראתי יש רמזים למקומות אמיתיים בזמנים אמיתיים.

זיהיתי את הפנימיה שהיא כתבה עליה ועד היום כותבים על הפנימיה הזאת דברים זהים לדברים שדולי כתבה.

אם נוח לכם לא להאמין, בבקשה.
אני מאמינה לה והיא כנה ואמיתית. העובדות מסתדרות עם דברים אחרים שאני מכירה.

עברו יותר מ20 שנים ודולי היום היא אמא ואישה אחרת. אם זאת היתה האמת מותר להתמודד איתה.

תראי, אני מוכנה לקבל את האפשרות שאירועים יוצאי דופן כמו זה המתואר בבלוג האחרון של דולי קורים לפעמים. לו היה מדובר בסיפור הזה בלבד הייתי פשוט מושכת בכתפי ומוותרת מראש על הניסיון חסר התכלית לנחש את מידת האמת שהוא מייצג. אלא שמי שיקרא מבחר אקראי מפרסומיה של דולי - כולם, כמובן, מלווים בהצהרת המחברת על כך שמדובר באמת לאמיתה - יקבל את הרושם שחייה, מילדות ועד בגרות, הם רצף אחד ארוך של פרשות התעללות, שעבוד, השפלה ומין בכפיה אליהם נקלעה המחברת פחות או יותר בעל כורחה, כמיטב מסורת עלילות הפורנוגרפיה החביבות עלינו. בקיצור, אבדתי את בדל הספק שעוד קינן בי אחרי שמשהו במתכונת הזו קרה לדולי הנערה/החיילת/אשת הקריירה בפעם העשירית.
ווסטה
ווסטה • 28 באוק׳ 2007
BODYGUARD, בדיוק מה שאמרתי.

גם אתה כתבת שחלק מקורבנות סחר הנשים מקבלות סמים בכפיה כדי שהסרסורים ישלטו עליהם וחלק מהזונות מתדרדרות לסמים. יוצא שקורבנות סחר הנשים, הזנות והסמים הן אוכלוסיות שהרבה פעמים חופפות.

הנתונים הם מהשתלמות קורס קצינות, שבה הביאו את כולנו לפגישה עם קורבן סחר נשים והסבירו לנו על התופעה בכמה הרצאות.

המצב של האישה שתוארה בפוסט של דולי הוא מצב של קורבן זנות וסמים.

המקרה קרה לפני יותר מ20 שנים ולדעתי הפרסום שלו משרת את המטרה להלחם בתופעה הזאת.

הכותרת של הפוסט של דולי היתה שהיא נגד תופעת הזנות הזאת. מכאן הסקתי שיש לה חשיבה אחרת היום. אני לא חושבת שצריך לטאטא דברים מתחת לשטיח.

קורבנות הזנות והסמים לידנו וצריך לעזור להן בתמיכה אזרחית.

מייפל ואייקו, אני חושבת שלטובת הנושא הפוסט הזה משרת את המלחמה בסחר הנשים ובקורבנות הסמים.

בגלל שזיהיתי פרטים, שאני מכירה ממקורות אחרים, אני חושבת שהסיפור אמיתי.
aka BODYGUARD

אני בעד.

ברגע הראשון שהבנתי שסמים הם מחלה ,היה לי ברור שאני בעד כל דבר

שיוציא את המשתמשים ממעגל הקסמים השחור הזה.

טענתי שיש מיקרים שאכן מדובר במיכלול של כמה גורמים אבל באותה נשימה טענתי

שהכללה אינה נכונה.

אני מכבד את קורס הקצינות ואת מפגשיו אבל גם אלה אינם תורה מסיני.

ועדיין, אין קשר בין כל זה למהות הפוסט.

אגב, גם על רצח יש התיישנות, והרוצח לא בדיוק נדרש להביע חרטה.

מציע שכל אחד ואחת יצמדו למה שעושה להם/ן טוב ולא למה שעושה רע.

שבוע טוב לכולם.
ווסטה
ווסטה • 28 באוק׳ 2007
כתבתי שהמקרה ארע לפני 20 שנים ולא שופטים היום על דברים שארעו בנערות המוקדמת.

אני בטוחה שדולי האמא היא אישה אחרת.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ואני, אני פה רק לשאלה (:
מחר אכתוב שתוך 24 שעות סירסתי 10 גברים, אנסתי 5 נשים, הזרקתי הירואין
לשופטת בית המשפט העליון ועוד הספקתי לאכול ארוחת בוקר בשלוותה (הבית קפה,
למרות שלפי מה שתיארתי חופשי היו מאשפזים אותי בבית החולים LOL).
ועוד לכתוב על זה פוסט בבלוג.

אז??

אז אמרתי שעשיתי זאת, וכתבתי על זה, ואני טוענת בתקיפות שזו אמת.

ועדיין SO???

אז אני אומרת, אז מה? האמת ידועה רק לי לא?

הבעיה היא באלו שיאמינו לי, הם אלו המזינים לי את הפנטזייה, אני בכלל לא אשמה,
הלא כן?

ודי לחכימה ברמיזה. (:
aka BODYGUARD
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
ואני, אני פה רק לשאלה (:
מחר אכתוב שתוך 24 שעות סירסתי 10 גברים, אנסתי 5 נשים, הזרקתי הירואין
לשופטת בית המשפט העליון ועוד הספקתי לאכול ארוחת בוקר בשלוותה (הבית קפה,
למרות שלפי מה שתיארתי חופשי היו מאשפזים אותי בבית החולים LOL).
ועוד לכתוב על זה פוסט בבלוג.

אז??

אז אמרתי שעשיתי זאת, וכתבתי על זה, ואני טוענת בתקיפות שזו אמת.

ועדיין SO???

אז אני אומרת, אז מה? האמת ידועה רק לי לא?

הבעיה היא באלו שיאמינו לי, הם אלו המזינים לי את הפנטזייה, אני בכלל לא אשמה,
הלא כן?

ודי לחכימה ברמיזה. (:

הלו !

תזכירי לי לא לשבת לידך בצ'ט...

לסרס 10 גברים??????????

(BODY שמחבק בפחד את אשכיו...)
פפריקה

ווסטה, את חיה בסרט.

פפריקה • 28 באוק׳ 2007
א. את חורגת בהרבה מהקונטקסט של הפוסט.
ב. בין אם הפוסט אמיתי ובין אם לא, חייב להמתח כאן קו אשר לפיו, כמו בכל פורום ו/או אתר שמכבד את עצמו, יהיה גבול מסויים שמגביל את התוכן על מנת שיכבד את קוראיו, את האתר ותוך שמירה על חופש הביטוי.
בטקסט של דולי, נעשה שימוש בוטה בתוכן שמבזה לא רק אותה אלא גם את האתר שאפשר לה לפרסם את הדברים. תהיה מוכשרת ככל שתהיה, נמחקו כאן בלוגים של אנשים מוכשרים לא פחות, שלא כתבו דברים בזויים מעין אלה.
התוכנים הללו מוציאים שם רע לנוכחים באתר ולתחום עצמו ולכן ישנה בקשה למחוק את הפוסט של המפרסמת.
אבל בהקשר של תעשיית הזנות - את מתארת מצב שהיה תקף לשנים עברו ואינו עוד (כמעט).
כיום כמעט ואין סרסורים שכופים סמים על הזונות שלהם, רוב הזונות עובדות כיום באופן עצמאי ובדירות דיסקרטיות וליווים. חלקן מכורות לסמים, חלקן סטודנטיות שזאת הדרך שלהן לשלם את שכר הלימוד, חלקן סתם אוהבות את הכסף שהמקצוע הזה מכניס להן.
נשים אשר מובאות לכאן דרך מצריים בכפייה, נתפסות עד מהרה ומוחזרות חזרה לרוסיה ללא כל אפשרות לחזור לישראל.
הזונות המסוממות נמצאות ברובן ברחובות והן עובדות לבד, אף אחד לא מזריק להן בכפייה.
הנתונים אותם קיבלת מקורס קצינות כזה או אחר, הם נתונים לא מעודכנים בעליל.
תעשיית הזנות משגשגת, הכסף הגדול נמצא אצל אנשים אשר בבעלותם דירות דיסקרטיות ומכוני ליווי וכמו שכתבתי קודם - רוב הבנות עובדות מרצון.
החוק שעליו מדברת גברת זהבה גלאון תקף רק לאנשים אשר מגיעים לדירות ויכולים להתפס שם, משטרות כמעט לא משוטטות ברחובות ולא עורכות פשיטות על דירות.
אני מכירה דירות שעובדות בתל אביב ושבמשך שנה או יותר לא נסגרה ולא נערכה בה פשיטה.
החוק הוא כסת"ח אחד גדול, במקום לטפל בשורש הבעיה פוליטיקאים בונים לעצמם רייטינג ע"י הלאת חוקים מופרכים בכנסת.
רוצים למגר את הזנות - תקצו משאבים למרכזי תמיכה לבנות שרוצות לצאת מהזנות, ויש בנות שרוצות לצאת מהזנות
עמותת "תודעה" - עמותה שפועלת ללא מטרות רווח שעוזרת לנשים המוחזקות בכפייה, לנשים שרוצות לחזור למסלול חיים תקין ולמעל עבודה רגיל, עובדת כיום עם כ 30 בנות ואין לה כסף ומשאבים ורוב המקרים הבנות חוזרות לעבוד.
יותר כוח אדם למשטרת ישראל על מנת לערוך פשיטות ולעצור פעם אחת ולתמיד את אותם המגלגלים מיליונים מתעשייה פורחת ומגשגת.

אני הולכת לאכול סביח אצל עובד.