צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

עוגיעוגי​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 29 באוק׳ 2007

בחייאת זומזום...

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 29 באוק׳ 2007
מדהים אותי כל פעם מחדש איך אנשים נהנים להוציא דברים מהקשרם ולקחת כל פוסט לכוון שמתאים להם במקום להתרכז בנושא שלשמו התכנס הפוסט.
אולי היה מתאים לחבר את פוסט פרויד-בן-זונה לפוסט הזה ולהראות איך כלום כאן לא קשור בכלל לבדס"מ וכל מה שיש כאן זה אגואים שצפים...

בחיי, התפתיתי לקחת את זה עוד יותר רחוק ולהכנס בבודי על שנאתו לחצילים ואז גם היינו הופכים את זה לשרשור מתכונים.
לי אישית די ברור שכל מה שדולי רצתה לספר זה כמה היא יפה-מחוננת-אשכנזיה ושות' בע"מ אבל אנחנו מדברים על התוצאה הסופית.

אני מודה ומתוודה שנושא פנטזיות האונס מעורר בי בחילה ואינסטינקטיבית בא לי לשדך את כל המפנטזים לאיזה אנס שאני מכירה ולשאול אותם איך היה, ולהנות מלראות אותם הורסים לעצמם את החיים, אבל זו כנראה הפנטזיה שלי.
למרות כל זאת, אני יכולה להבין שזאת פנטזיה ואני בטוחה שיש הרבה אנשים שנגעלים מהפנטזיות שלי.

לו רק דולי היתה כותבת שזו פנטזיה שלה, הייתי איכשהו יכולה לחיות עם זה, כי יש משהו בריא בלפרוק אגרסיות על הנייר במקום על אנשים.
אבל היא לא עשתה את זה, להפך- היא מתעקשת שמדובר בסיפור אמיתי ונורא מהכל, גם היום, עשרים שנה אחרי, היא גאה במה שהיא עשתה ולא מתחרטת.
ומה שהיא עשתה,
לא קשור לבדס"מ – בשום צורה פנים ואופן!
ואם מישהו מתחרמן מזה זו בעיה שלו אבל אני מסרבת לתת לגיטימציה להתעללות באנשים ואני לא רואה שום סיבה שהאתר הזה ייתן אישור כזה ולשמחתי עשו לזה סוף.

אז לכל מעריצי החצילים/זהבה גלאון/דולי כותבת מאממם והיא הכי יפה ואשכנזיה-אתם סתם מקנאים בה/יחי הפנטזיות הכי חולניות שיש/היא קורבן פנימיות - תודה רבה לכם, אבל השטויות האלה פשוט,
לא רלוונטיות!
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: בחייאת זומזום...

עוגיעוגי כתב/ה:
מדהים אותי כל פעם מחדש איך אנשים נהנים להוציא דברים מהקשרם ולקחת כל פוסט לכוון שמתאים להם במקום להתרכז בנושא שלשמו התכנס הפוסט.
אולי היה מתאים לחבר את פוסט פרויד-בן-זונה לפוסט הזה ולהראות איך כלום כאן לא קשור בכלל לבדס"מ וכל מה שיש כאן זה אגואים שצפים...

בחיי, התפתיתי לקחת את זה עוד יותר רחוק ולהכנס בבודי על שנאתו לחצילים ואז גם היינו הופכים את זה לשרשור מתכונים.
לי אישית די ברור שכל מה שדולי רצתה לספר זה כמה היא יפה-מחוננת-אשכנזיה ושות' בע"מ אבל אנחנו מדברים על התוצאה הסופית.

אני מודה ומתוודה שנושא פנטזיות האונס מעורר בי בחילה ואינסטינקטיבית בא לי לשדך את כל המפנטזים לאיזה אנס שאני מכירה ולשאול אותם איך היה, ולהנות מלראות אותם הורסים לעצמם את החיים, אבל זו כנראה הפנטזיה שלי.
למרות כל זאת, אני יכולה להבין שזאת פנטזיה ואני בטוחה שיש הרבה אנשים שנגעלים מהפנטזיות שלי.

לו רק דולי היתה כותבת שזו פנטזיה שלה, הייתי איכשהו יכולה לחיות עם זה, כי יש משהו בריא בלפרוק אגרסיות על הנייר במקום על אנשים.
אבל היא לא עשתה את זה, להפך- היא מתעקשת שמדובר בסיפור אמיתי ונורא מהכל, גם היום, עשרים שנה אחרי, היא גאה במה שהיא עשתה ולא מתחרטת.
ומה שהיא עשתה,
לא קשור לבדס"מ – בשום צורה פנים ואופן!
ואם מישהו מתחרמן מזה זו בעיה שלו אבל אני מסרבת לתת לגיטימציה להתעללות באנשים ואני לא רואה שום סיבה שהאתר הזה ייתן אישור כזה ולשמחתי עשו לזה סוף.

אז לכל מעריצי החצילים/זהבה גלאון/דולי כותבת מאממם והיא הכי יפה ואשכנזיה-אתם סתם מקנאים בה/יחי הפנטזיות הכי חולניות שיש/היא קורבן פנימיות - תודה רבה לכם, אבל השטויות האלה פשוט,
לא רלוונטיות!

עוגי.

אחרי תגובה כזו את בהחלט שווה עוגיה.
icon_lol.gif
אחת התגובות היותר ראויות ונכונות כאן.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
dragon fly כתב/ה:

כל ילד עבר בחייו התעללות מכל סוג שהיא הן מצד המתעלל והן מהצד השני.

אה וואלה?
פששששששש איזו הצהרה גורפת, אשר בוודאי מתבססת על מחקר מעמיק,
של כל ילד ואדם באשר הם.
הקם יורש חדש לפרויד ? (לא כי אתה בטח יודע שאת חלק מהתיאוריות ה"סו קולד"
מוצקות שלו, עם השנים הפריכו אותן).
מעניין איך אתה מגדיר התעללות, אם זה "משפט המחץ" שלך.
אלא אם כן, זה שלא שיתפו אותך במחבואים בגן הילדים,
או אף ילדה לא הזמינה אותך לרקוד איתה במעגל-מצטייר אצלך
גם כסוגשל התעללות.
ישנה הגדרה מאוד , אבל מאוד ברורה להתעללות, איני נכנסת כאן
לאופייה של הכותבת כי זה לא מעניין אותי בשיט, אך אם אתה רוצה לכתוב
תגובה שתהייה ראוייה להתייחסות כלשהי מעבר להרמת גבה משועשעת,
נסה לפחות להיות ולו במעט אובייקטיבי, למרות הקושי שבדבר עבורך.
Jake​(שולט)

תסלחו לי אנשים.....

Jake​(שולט) • 29 באוק׳ 2007
קראתי את מרבית השרשור והדבר גרם לי לחרוג ממנהגי ולקרוא בלוג (אני אנטיבלוגיונר מוצהר), אך חוץ מהתנהגות בהמית, חסרת אנושיות, קטנונית ומטומטמת לא מצאתי דבר חריג במיוחד. במחשבה שניה, ההתגאות של הכותבת במעשים המתוארים שם גם גרמה לי למצוא אדם קטן, טיפש (בניגוד לרושם אותו ביקשה להעביר לקוראים) וחלש. אך כאלה הם גם כל הילדים הקטנים התולשים או שתלשו כנפיים מזבובים.

אם מנסים להשוות בין הנעשה שם לבין בדס"מ שהנו בבחינת SSC - לא מצאתי דבר שלא היה בהסכמה. זה אמנם היה מרושע לנפנף בפניה של נרקומנית בכסף הדרוש לה למנת סם, אך ניתן לשוות את הדבר לכל "לקוח" המציע לה אתנן תמורת שירותיה. היא לא אולצה בכוח לעשות דבר ולא הביעה התנגדות גלויה או מרומזת לנעשה.

התנהגות בזויה ורעה ניתן למצוא בחיי היום יום אצל כולנו. ורוב המתרעמים בשרשור לא היו מניפים אצבע בכדי למנוע זאת. בכל יום לקוחות מתנהגים בגסות רוח ובאופן משפיל כלפי מלצרים/יות, מקללים נהגים בכבישים, מאלצים את עוזרות הבית לבצע מלאכות העשויות להחשב לבזויות, מספרים בדיחות גזעניות - אך מעטים היו המקרים בהם הייתי עד לאביר שקם והגן על הנפגעים.

לסיכום - הסיפור מלמד על טיבו של הכותב - ותו לא. אדם קטן.
מUחדת
מUחדת • 29 באוק׳ 2007
אני לא ממש מצליחה להבין איך מישהו שחוזר וכותב דברים שכל מטרתם להוכיח שוב ושוב כמה אכזרית וחולה דרך ההתנהלות שלו/ הדיבור שלו/ הניסוח שלו ויחסו לאנשים לא מועף לאלתר כשעל דעות הרבה פחות קיצוניות ואפילו מנוסחות טוב ויכולות לגרור, מקסימום, ויכוח- אחרים הועפו מכאן בטענה שהאתר פרטי, יש חוקים, ובדס"מ הוא הנושא שלשמו התכנסנו בלה בלה בלה.

הסיפור של דולי אינו מקרה חד פעמי, ולצערי ניראה שחוקי האתר הזה מגמישים עצמם לטובת ניקים מסויימים כשאחרים אינם זוכים במידת הרחמים והסבלנות הלא ברורה שהראשונים זוכים לה.

גם אני מסוגלת לקבל פנטזיות חמורות של אחרים- כשהן נשארות בגדר פנטזיה ומובאות ככאלה
ואין ספק שדולי עשתה ככל שביכולתה להסביר לכל המעוניין וגם לאלו שלא- שמדובר בסיפור אמיתי, של (הרשו לי לגחך) קורבן פנימיות שצמחה להיות קורבנו של הדימוי שבחרה לעצמה.

אבל אותה לא יעיפו, חלילה.
יש לה יותר מדי מעריצים שעלולים ללכת בעקבותיה (וכולם מנויי זהב! טוב, בנים למשפחות אמידות וזה), והחלל האינטלקטואלי שישאר לא יוכל להתמלא על ידי סלט חצילים זה או אחר.

ואם הטיעון שזה "בית לקהילה הבדס"מית" עוד עובד על מישהו- אני, בבית כזה, הייתי מעדיפה לראות מאה זונות נרקומניות מרוקאיות חובבות חצילים מטוגנים- על דולי אחת.
בכוח המוח-אשה
בכוח המוח-אשה • 29 באוק׳ 2007
מיוחדת. כתב/ה:
אני לא ממש מצליחה להבין איך מישהו שחוזר וכותב דברים שכל מטרתם להוכיח שוב ושוב כמה אכזרית וחולה דרך ההתנהלות שלו/ הדיבור שלו/ הניסוח שלו ויחסו לאנשים לא מועף לאלתר כשעל דעות הרבה פחות קיצוניות ואפילו מנוסחות טוב ויכולות לגרור, מקסימום, ויכוח- אחרים הועפו מכאן בטענה שהאתר פרטי, יש חוקים, ובדס"מ הוא הנושא שלשמו התכנסנו בלה בלה בלה.

הסיפור של דולי אינו מקרה חד פעמי, ולצערי ניראה שחוקי האתר הזה מגמישים עצמם לטובת ניקים מסויימים כשאחרים אינם זוכים במידת הרחמים והסבלנות הלא ברורה שהראשונים זוכים לה.

גם אני מסוגלת לקבל פנטזיות חמורות של אחרים- כשהן נשארות בגדר פנטזיה ומובאות ככאלה
ואין ספק שדולי עשתה ככל שביכולתה להסביר לכל המעוניין וגם לאלו שלא- שמדובר בסיפור אמיתי, של (הרשו לי לגחך) קורבן פנימיות שצמחה להיות קורבנו של הדימוי שבחרה לעצמה.

אבל אותה לא יעיפו, חלילה.
יש לה יותר מדי מעריצים שעלולים ללכת בעקבותיה (וכולם מנויי זהב! טוב, בנים למשפחות אמידות וזה), והחלל האינטלקטואלי שישאר לא יוכל להתמלא על ידי סלט חצילים זה או אחר.

ואם הטיעון שזה "בית לקהילה הבדס"מית" עוד עובד על מישהו- אני, בבית כזה, הייתי מעדיפה לראות מאה זונות נרקומניות מרוקאיות חובבות חצילים מטוגנים- על דולי אחת.

מה שהיא אמרה.
כלובי
כלובי • 29 באוק׳ 2007
הבעיה היא שכשמיהו מורחק מכאן לא מעניינת אתכם סיבת ההרחקה, מה היה, מה היו החוקים באתר. מעניין אתכם להפוך אותו לשאהיד ואת כלובי לחובב מנויי זהב או מעדיף כנופיה כזאת או אחרת. ואם דולי תעוף, מה ישאר מזה? אני אגיד לכם.

היא תהפוך ל"לוחמת חופש שנונה" שפרסומיה "אמנם מזעזעים לעיתים אך היה לה את האומץ להגיד את האמת בפרצוף", "תורמת חשובה לדיון הבדס"מי שעל אף שלא הסכמתי פעמים רבות עם דעותיה, היתה לה דרך מעניינת להביע אותם" ועוד קשקושים שאתם חוזרים עליהם שוב ושוב לגבי הגאון פגוש הגאון רפאל ועוד כמה גיבורי תרבות שלכם. מה יצא איפוא מלהעיף או לצנזר את דולי אם לא שרשורי אכזבה שוק הלם ותדהמה וקריאות להחליף את כלובי בחבורת אנשים מחבריכם שידעו לעשות צדק כמו שצריך.
בהמשך זה יהפוך להיות שנון הומוריסטי קורע תיגר ותעוזתני לכתוב אדם לרעהו "דפ"ר", לטבל כתיבתכם בכמה אימרות פוליטיות ככה כדי להתגרות ועכשיו אולי תוסיפו לתבשיל ה"הומוריסטי" קצת התעללות בחסרי ישע ככה כדי ללכת על הגבול ולשחק אותה ממש קולים בכלוב.

הטיפול בעניינה של דולי נעשה ברגישות ותוך מחשבה על פי המצפון ושיקול הדעת שלנו ועל פי הדיון הענייני והחשוב שמנוהל פה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 29, 2007 11:20 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
שחור עיניים​(שולט)

Re: מה שמטריד אף יותר

שחור עיניים​(שולט) • 29 באוק׳ 2007
בואו לא נדבר על שגיאות כתיב  כאילו יש לזה קשר לחכמה, אינטיליגנציה וכולי.
אין שום קשר בין הדברים.

חוץ אני לחלוטין מסכים עם מה שכתבת... :}

מיס קניון הזהב 94 כתב/ה:
זה הנוסח שחוזר על עצמו לא מעט פעמים בטקסט, והוא עניין המחוננות, בית עשיר
בת טובים וכל הבלה בלה.

יקירתי, בזה שכתבת שאת מחוננת וילדת שמנת לא הוכחת שאת יותר טובה מאותה אישה השכובה לה בסמטה כשהיא מרוחה בזרע.
לרפש אין צבע וצורה והוא מרוח עלייך כאות לטפשותך.
מה הקשר בין היכולות האינלקטואליות שלך, או להיותך בת טובים לעובדה שאת צורכת הנאה מלראות אנשים אחרים מושפלים?
אמיתי או לא, גם לאישה בת ארבעים פלוס למודת ניסיון שרוצה לכתוב סיפור יש דרך מעודת וקלאסית לספר סיפור שדומה בערך לחיבור שחיבר ילד ארבע עשרה על הפנטזיה שלו....
אני לא מחוננת ולא בת טובים, אני אישה רגילה בת להורים רגילים שלא החסירו ממני דבר, שחינכו אותי טוב - לערכים, עקרונות ובעיקר חמלה.
הצלחתי לסיים בית ספר לרפואה בהצטיינות ובחיים שלי לא טיפלתי פחות טוב בנרקומנים וזונות, היחס שלי לכל אדם תמיד היה שווה ותמיד תוך שמירה על כבודם.
אגב, מחוננים לא כותבים בשגיאות כתיב.
להבה חשופה
להבה חשופה • 29 באוק׳ 2007
הפוסט שלה עדיין קיים בבלוג שלה וטרם נמחק .!!

מעניין למה?!

להבה חשופה.!@!
שוגי​(מתחלף)

יושבת לה רגל על רגל ומצחקקת...

שוגי​(מתחלף) • 29 באוק׳ 2007
כלובי, במקום לנעול את הדיון ולהפסיק את ההנאה הסאדיסטית של זאת שכתבה את הפוסט המחריד, שלדעתי במזל הגיעה עד גילה המופלג ללא להתפס על איזשהוא מעשה קרימינלי,
אתה ממשיך לתת לאנשים להגיב.

שליטה מנטאלית היא הפכפכה, מתוחכמת ורשעית.
זה מה שהאינטיליגנטית הצליחה לעשות לכם כאן.

גם היטלר הצליח לעוות מוחם של מיליוני ארים בצורה דומה.
ושוב, כלובי, בזה שאתה נותן יד להמשך השרשור, לאחר שכבר עבר על אתיקת האתר אתה יורה לעצמך ברגל ומחליש את כוחך.

יש גבול לסלחנות.

ולדולי, ווסטה ושאר הדרקונים: לכו חפשו ארגז חול מורבידי מלא רפש ודם אחר להתעסק בו.
הגבול הזה הוא כאן.

icon_cry.gif icon_confused.gif icon_eek.gif
icon_question.gif icon_question.gif
icon_idea.gif