לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסשן שלי עם נערת הזוהר

kaly
לפני 16 שנים • 29 באוק׳ 2007
kaly • 29 באוק׳ 2007
פחות קריטי אורך הסשן

לדעתי יותר קריטי שהלכת לישון בזמן שזוגתך,שתיבדל לחיים ארוכים,הייתה חנוטה.

בוא נעזוב את כל ה"צדקנים" למיניהם רגע בצד.

ברור לך שיש בזה סכנה,למה לא היה יותר חשוב להשגיח עליה חנוטה מאשר לישון?

ואם היית כל כך עייף,למה לא שיחררת אותה וזהו?

בכל מקרה,אני שמחה שזוגתך עדיין בחיים icon_wink.gif
Mooooon

ל- red-cell

Mooooon • 29 באוק׳ 2007
בבדס"מ, כמו בכל פעילות אקסטרימי, יש סכנות. ודווקא לכן רצוי לסנן את התוכן ולא להעביר מסרים שגויים. למיטב ידיעתי יש לא מעט כאלו במה שכתבת, ולרוב כבר נתתי תשובות כאן בשירשור. אחזור על חלקם:

מניילון אין כל סכנת התייבשות. לא משנה כמה מעט או הרבה שתית קודם או במהלך. אם התחלת צמא - גם תסיים צמא. אם התחלת רווי במים - תסיים עם שלפוחית מלאה. דבר אחד בטוח - לא תאבד את הנוזלים בהזעה ולא תתיבש. בתחילת הניילון תתחיל להזיע, וברגע שתהייה רטוב הגוף יפסיק להפריש זיעה נוספת. למעשה, בשינה רגילה מאבדים יותר נוזלים באידוי נורמלי של הזיעה.

בחדר עם חום עד 26 מעלות, הניילון לא גורם להתחממות יתר. ניילון דק ורטוב מבפנים הינו מבודד חום גרוע, זה לא סוודר. ישנה בעיה אחרת - ניילון מונע אידוי זיעה, מה שלא מאפשר לגוף לקרר את עצמו. אבל זה בא לידי ביטוי רק בטמפרטורת הסביבה מעל 26 מעלות וגם אז ההשפעה היא הדרגתית, המתבטא בעיקר בחוסר נוחות. אתה צריך להיות במקום ממש חם כדי שהדבר יהפוך לסכנה ממשית. אבל מי בכלל רוצה לעשות סשן בחדר חם ?

אם כבר מדברים על הסכנות שבניילון הגוף (ללא ראש), אז אולי היחידה שאני מכיר היא הגבלת נפח החזה. אם שמים יותר מדי שכבות וגם מותחים, בית החזה אינו מסוגל להתרחב כנדרש לנשימה תקינה. על אף ששהייתי גם במצב זה משך זמן ארוך ולא קרה כלום, ההרגשה היא מאוד לא נעימה. לא מומליץ לנסות על אחרים. הפתרון - להניח את הניילון באמצעות גילגול הגליל ולא במתיחה. לא לשים יותר מ- 4-5 שכבות על החזה.

הסכנה לא פחות חמורה היא שהסאבית תברח אם לא ניילנת אותה היטב. אחרי שקצת מזיעים, נוצר סיכוך המאפשר לגוף להחליק החוצה מפתח העליון. ככה קרה לי שהשארתי פעם מי שהיא לכמה דקות, וכשחזרתי החצופה ברחה לי, ועוד הייתה מרוצה מעצמה. הייתי צריך לניילן אותה מחדש. בפעם השנייה עשיתי את זה כמו שצריך, עם חיזוקים פנימיים.

אם כבר מדברים על הניילון, יש לי עוד כמה הערות, בהקשר של נוחות והעדפות, ולא של בטיחות.

* רצוי ללבוש בגד גוף, ככה הזיעה לא מציקה.
* אני תמיד מלפף שכבה או שתיים על הגוף, רגליים וידיים בנפרד, לפני ניילון כללי. זה יוצר בהמשך קיבוע הרבה יותר יציב.
* חייבים להעביר כמה ליפופים באלכסון מעל הכתפיים (כל פעם כתף אחרת). אחרת קל מאוד להחליק החוצה למי שאוהבת פעלולים.
* לא יותר מ- 5 שכבות, אם זה ניילון מטבח, או שני שכבות עם ניילון תעשייתי (כזה שמוכרים ב- אופיס דיפו). להניח בעדינות, לא למתוח !!!
* לא לנעול מרפקים. ידיים חייבות להיות מקופלות קצת, לא ישרות לגמרה. נעילת מרפקים גורמת לכאב חזק אחרי שעתיים.
* לדחוף מה שהוא רך בין הקרסוליים, לפני שמניילנים אותם יחד.

תוצאה מעניינת מתקבלת אם במקום בגד מורחים את הגוף בשמן. אבל זה למי שיודע ללפף ניילון על שמן - משימה לא פשוטה.
dragon fly
dragon fly • 29 באוק׳ 2007
אתם רבים כל כך יפה פה אז החלטתי להוסיף לכם אקשן למדורה.

דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,

דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,דולי,

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

למה היא אוהבת זונות?

כי אני זונה icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 16 שנים • 30 באוק׳ 2007
red-cell​(מזוכיסט) • 30 באוק׳ 2007
אני כותב המון שטויות ואתה הכי חכם, תמשיך לזרוק מספרים הזויים על משקלים וכיוצא בזה, אין לך מושג כמה שאתה טועה ומטעה, אתה אפילו לא קורא את התגובות, ואתה גם לא רוצה להבין אז חבל על הזמן של כולנו.

על שאלה אחת ויחידה אתה לא עונה במשך ארבעה עמודים וזו בעצם השאלה העיקרית שכולם העלו,אחזור עליה שוב כי יש פה בעיה קטנה של חוסר הבנה מינימלית: ליפפת מישהי והלכת לישון, אתה לא חושב שזה חסר אחריות?

דווקא למקרה הזה של חוסר אחריות הלינק שנתתי מאוד מאוד קשור, תתפלל שזה לא יקרה לך יום אחד, ולא, אני לא מדבר על ניילון, הזעות וכיוצא בזה, אני מדבר על חוסר אחריות (אולי עכשיו תבין?).

אני מניח שלא, כי אתה הרי הכי "חכם".

דרך אגב, אתה לא חייב לענות יותר, קיבלנו את התשובה.
Mooooon

ל- red-cell

Mooooon • 30 באוק׳ 2007
גם לי יש הסתייגויות לגבי רמת האחריות שלך.
אתה חייב להפסיק לישון עם התחתונים. הגומי שלהם עלול ככה פתאום באמצע הלילה למעוך לך את הבטן, ולדחוף את המעי אל תוך שק אשכים שעד כו היה ריק. אתה עלול להתעורר עם שק מלא ולא תדעה מה לעשות איתו.
אני מזכיר לך שזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה לך. כבר בילדותך עברת ארוע דומה של לבישת תחתונים על הראש. אז הגומי גרם להפסקה זמנית של זרימת הדם למוח מה שניוון אותו למצב של מוח העבד, בו אתה שרוי עד היום. אין לי ספק שהצלחתי לשכנע אותך בצידקת דברי. ואם לא, קרא את הפוסט הבא, שיהיה זמין בעוד שתי דקות.
Mooooon

ל- kaly

Mooooon • 30 באוק׳ 2007
kaly כתב/ה:
פחות קריטי אורך הסשן
...
בכל מקרה,אני שמחה שזוגתך עדיין בחיים

עוד מתחילת הקשר שלנו זוגתי כבר היתה מתה ... עלי. icon_wink.gif
אבל עזבי אותך מהשטויות, כי מה שבאמת מטריד אותי הוא "פחות קריטי אורך הסשן" שלך.
מה זה צריך להיות ??
לא היה, אין ולא יהיה שילוב כזה "סשן קצר וטוב". אל תדברי איתי על שום דבר קצר מכמה שעות. הנה לך תאור עם לוח זמנים סביר:

קושר את ידיך ואת רגליך, בפריסה, לוווים בקיר. מותח כלפי מעלה עד שאת נאלצת לעמוד על קצות האצבעות. לוקח שוט ומצליף, בגב ובישבן. לא חזק מדי, עד קבלת גוון וורדרד-אדמדם אחיד. משאיר אותך ככך 5-10 דקות. חוזר על ההצלפה. בפעם השנייה קצת כואב יותר. את עדיין על קצות האצבעות. אולי אשחרר טיפה את החבל כדי שתוכלי לעמוד רגיל. לא בטוח, תלוי במצב שלך, כמה את יכולה להחזיק ככה. משאיר אותך עוד 10 דקות. כבר צברנו כחצי שעה, ועוד לא עשינו כלום. אני מניח שעד אז כבר תתעייפי מלעמוד על האצבעות קשורה לקיר.

משחרר אותך וקושר שוב בפריסה למיטת הברזל. על הגב, ידיים ורגליים מתוחות לצדדים.
שם גאג לפיך. מביט בהנאה דקה או שתיים. אאמממ, יפה, מעניין ...
מבצע פעילות אינטימית מהסוג שלא מקובל לתאר הפרוטרות. היא נמשכת כ 10 דקות נוספות. עם יד הדופק, מוודא שאת לא תגמרי. משאיר אותך ככה עוד 10 דקות, ערומה ולא מכוסה. מוודא שיהיה לך קר. כבר עברה בערך שעה מהתחלה. כל השעה הזאת היית עם ידיים ורגליים פרוסות ומתוחות והם כבר כואבות. קר לך, חוץ מהגב והישבן שעוד בוערים מההצלפה. את מגורה ולא באת אל סיפוקך. נבנית אצלך אנרגייה מינית שאין לא פורקן. פיך חסום עדיין בגאג.

משחרר, מעמיד אותך, ומתחיל לעטוף בניילון. קודם ידיים, רגליים וגוף בנפרד, אחר-כך הכל כחבילה אחת. אין צורך למהר, תהליך העטיפה מהנה בפני עצמו, ויכול לקחת כחצי שעה. נותן דגש מיוחד לחלק העליון של המומיה, כך שהניילון יזרום נכון מסביב ומעל הכתפיים, לפי תווי גופך. בונה מין צווארון, ו... מלפף על הראש! את נכנסת ללחץ היסטרי, לא יכולה לנשום ! בתנועה אחת מוריד את הליפוף מהראש. כולו 10 שניות בלי לנשום, אבל איזה פחד! השרידים האחרונים של בטחון העצמי שלך נעלמים. ואת עדיין עם גאג. אנחנו כבר שעה וחצי בסשן.

משכיב אותך על המיטה, עטופה כולך. מוריד את הגאג, גם ממנו צריכים לנוח. עושה לך מסג' בפנים, לשחרר את שרירי הלסת אחרי הגאג. אני ממש טוב במסג' פנים. נותן לך נשיקת לילה טוב, מסדר את ראשך על הכרית, מכסה אותך בשמיכה ושם לך כיסוי עיניים. עכשיו טוב לך, - חם, חשוך ונעים. ואת עטופה טוב-טוב. את רוצה לישון ובהדרגה את נרדמת. זה נחוץ, כי לשלב הבא אני רוצה שתגיעי בהפתעה, מתוך מצב של שינה. אני מעריך שתשני כשעה. ובסה"כ עברו כבר שעתיים וחצי.

זוכרת את הקשר המיוחד סביב קרסוליך, שתהיית קודם על מהותו ? הוא נראה מיותר, הרי הניילון מקבע את הרגליים גם בלדיו. אז זהו, זה לא סתם קשר, זה מאחז לתליה. כנראה שגם לא שמת לב ללולאה מתכתית חזקה שמוברגת לתיקרה, כי היא צבועה באותו גוון כמו התיקרה עצמה. בזמן שאת עדיין ישנה, אני שולף מהארון מתקן הרמה חשמלי קטן ותולה אותו על התיקרה. ממנו משתלשל מיתר ואני מחבר את קצהו לקשר שסביב קרסוליך. אני מפעיל את המנוף, ותוך שניות ספורות את תלוייה הפוך מהתקרה. את מתעוררת בבהלה ואובדן כל חוש התמצאות. עינייך מכוסות, אין לך מושג איפה את, יש תחושה של נפילה שלא נגמרת. אימה משתלטת על בינתך, את מפרכסת כמו דג התלוי על הקרס. את גם נראת כך, תלויה הפוך, כולך בניילון.

אני אוחז בך בחוזקה, מנסה להרגיע את הפירכוסים וגם את נפשך.
“תרגעי, את תלויה הפוך".
"תוריד אותי !!!”, את חצי צורחת חצי מחרחרת בבכי. אמממ, זאת לא מילת הבטחון ...
“אני אוריד אותך עוד מעט, תרגעי.”
בלת ברירה את מנסה להרגעה. אני נשכב תחתיך, אברי בגובה פיך.
"תמצצי! כשאגמור אוריד אותך.”
את מוצצת במרץ ובנחישות, כאילו חייך תלויים בזה. מה שפחות או יותר נכון.
הבעיה היא שאני לא נהנה לראות מי שהוא סובל הרבה זמן.
"טוב, נניח שגמרתי. תזהרי, אני מוריד אותך"
אני משחרר בהדרגה את המיתר, את גולשת אל המיטה.
מי שאף פעם לא היה תלוי הפוך, אינו יודע. יש אחר-כך טישטוש ועייפות נוראית, שנמשכת זמן רב. נוסיף אותם לזמן של הסשן. את שוכבת על המיטה, עדיין הניילון, חצי בהכרה. כעבור זמן מה אני משחרר אותך ואת ממשיכה לשכב תחת השמיכה החמה. הסשן נגמר. עברו 4 שעות.

אני מקווה שהצלחתי להסביר למה סשן טוב לוקח הרבה זמן. ואם לא – תודעי לי, אני אחזור על הכל במילים אחרות.
Tish Adams
לפני 16 שנים • 14 בנוב׳ 2007
Tish Adams • 14 בנוב׳ 2007
מעבר לשאלה המאוד חשובה ששאלו פה את IO עולות עוד כמה שאלות, למשל:
איך מישהו שנרשם ב7.9.07 יודע מהרגע הראשון לפתוח בלוג, לצטט בחלקים ולזרום כמו דג בנהר פה.
אה, יש לך ניסיון של 25 שנה. אופס, מצטערת שכחתי.
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 14 בנוב׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:
איך מישהו שנרשם ב7.9.07 יודע מהרגע הראשון לפתוח בלוג, לצטט בחלקים ולזרום כמו דג בנהר פה.

icon_eek.gif

icon_rolleyes.gif

icon_lol.gif
Mooooon

ל- Tish Adams

Mooooon • 14 בנוב׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:

אקדים ואומר שיש לי לא מעט מגבלות שכליות. אחד מהם היא שאני לא תמיד מבין רמיזות ציניות.
(וזה דרך אגב בניגוד ליכולת שלי לייצר כאלו בהתאם לצורך וגם ללא צורך)
אם אני מבין נכון, את מטילה ספק באמינות של הפרופיל שלי וחושבת שהיתה לי נוכחות קודמת כאן ? טוב, לא ממש קיימת אפשרות להכחיש, זה כמו להכחיש שאין לך אחות. בכל אופן, ללמוד להשתמש באמצעים של האתר לוקח כחצי שעה. לגבי טענות אחרות שלך: האם אלו טענות רטוריות או שאת רוצה התיחסות ? (אני שואל ברצינות)
donkishot​(שולט)
לפני 15 שנים • 21 באוק׳ 2008
donkishot​(שולט) • 21 באוק׳ 2008
כחולית כתב/ה:
שמת ניילון נצמד לפני החוט הזוהר או אחריו? icon_rolleyes.gif
היא ישנה עם הניילון הנצמד? icon_rolleyes.gif

יו, זה נשמע ממש ביזארי לזיין עץ חג מולד icon_lol.gif

חחחח.

ענק ! icon_razz.gif