ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו לא הגזמתם קצת 80 שקל

AIR​(נשלט)
לפני 16 שנים • 30 באוק׳ 2007
AIR​(נשלט) • 30 באוק׳ 2007
lady_in black כתב/ה:
אייר תודה על הבאת הלינק באמת לא שמתי לב אליו מאחר והוא קבור הרבה מתחת לשרשור הזה icon_wink.gif

באמת סחטיין על המחיר כניסה 40 שאפוו
אבל הערה קטנה-באופן אישי אני לא מתכוונת לחדש את הכרטיס חבר מאחר ומלפני מספר חודשים הוצאתי את הכרטיס וכרטיס חדש תוקפו יהיה לפי הבנתי עד 2008 אז אישית לפי חישובים שלי לא משתלם לי להוציא עכשיו 2 כרטיסי חבר לי ולבן זוג שלי-

אגב אייר, אתה כמדומני עשית מסיבות בצפון אז ציפית לקהל בליינים מהאזור הנ"ל , ועוד המסיבות שעשית היו נופלות על ימים של מסיבות נוספות מאותה הסצינה. אז בלי תלונות... icon_cool.gif

וכן מותר להביע דעה ולא כל תלונה משתמעת כבכיינות ! בינתיים המתבכיינים היחידים הם הללו שמגוננים בשאת נפשם על עיקרון סתימת הפיות שחלילה הבועה הוורודה שלהם לא תתנפץ!

מילה אחת לדרגון פליי--העיקר שאתה נהנה icon_biggrin.gif

אוקיי , הריי זו תשובתי : icon_wink.gif

מחיר הכניסה המוצע פה הינו 20 משום שאם את מגיעה ב40 שח יום שלישי ביום חמישי תיכנסי חינם ... זה שאין לך כרטיס חבר זו לא בעיה של המועדון ואם תקני אותו עכשיו הריי זה ישתלם לך בימי שלישי הבאים שתבואי לבקר או מאידך במבצעים כגון אלו המוצעים לך בשבוע הנ"ל .

וכן , אני עדיין מתכוון בקרוב מאוד להמשיך את הליין לצפוניים וכן , זה יפול על אחד הליינים במרכז או שאת אומרת שלא מגיע לצפוניים שיהיה להם מקום משלהם ? icon_eek.gif
דרך אגב , לא ציפיתי שיגיעו אנשים מהמרכז כמו שאני בטוח שהליינים מהמרכז לא מתבוססים על אנשיי הצפון לגביי הצלחתם (אין פה שום שדים שאת מנסה לעורר ולהוציא מהארון) .

אז בואי נסגור בכך שאין לי תלונות לגביי אף אחד ואף אחד לא חייב לי כלום , אבל למרות הכל , יחד עם מה שהדאנג'ן מציע לך השבוע עדיין יש לך דיעה שלילית \תלונה שכבר עכשיו זה נראה לי אישת ממש כבכיינות שאף אחד לא אמר שאסור לך להביע אותה , אשרך .
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 30 באוק׳ 2007
Aimee כתב/ה:
air כתב/ה:
Aimee כתב/ה:
ממה שראיתי, הכניסה אינה חינם, אלא 40 ש"ח, וחינם לחברי מועדון בלבד.

מי שבא בשלישי מקבל כניסה חינם בחמישי. ואם אני לא רוצה לצאת פעמיים באותו שבוע? אז לא בדיוק קיבלתי כניסה חינם.

מה שכן, הכניסה בשלישי היא בכל זאת במחיר שפוי, ונותר רק לברך על המגמה, ולקוות שתימשך.

icon_rolleyes.gif

כבר אין לי מילים

אז אולי באמת כדאי שתשתוק? icon_rolleyes.gif

שתקתי ועדיין icon_rolleyes.gif
אלון ב​(נשלט)

Re: תגידו לא הגזמתם קצת 80 שקל

אלון ב​(נשלט) • 30 באוק׳ 2007
בינתיים מי שמתנצח זה אתה ובת זוגתך- תמשיך לעשות שיעורי בית לפני שאתה פותח שירשור

אני את השיעורי בית שלי. השירשור נכתב על סמך עובדה בשטח (מחיר הכניסה)
בנוגע להתנצחות, לטנגו צריכים שניים. אני מבין שאתה מתעקש לומר את המילה האחרונה, בבקשה, קבל את הבמה
Venus in Furs​(מתחלף)

עוד קישורים חשובים בנושא

Venus in Furs​(מתחלף) • 30 באוק׳ 2007
שיבא - תעריפי השירותים ע”פ ההסדרים עם קופות החולים והביטוחים המשלימים:80 ש"ח. חיסון צהבת B. 50 ש"ח לכל מנה. חיסון קדחת צהובה. 90 ש"ח. חיסון דלקת קרום המח ... 80 ש"ח. חיסון דלקת קרום המח היפנית. 96 ש"ח. חיסון טיפוס הבטן. 88 ש"ח ...
www.sheba.co.il/h/1043/ - 38k - עותק שמור - דפים דומים

חוגיםהמחיר: 80 ש"ח לחודש. "סוגיות תלמודיות רצון ובחירה חופשית ואחריות מוסרית על מעשים ... המחיר: 80 ש"ח לחודש. רשימת החוגים לשנת תשס"ח אולם תירוש. המועדון המרכזי ...
www.ramat-gan.info/Teachers/moadongimlaim/hogim/ - 90k - עותק שמור - דפים דומים

מוקד ינ"ר - עמוד ראשיקהל מוזמן : נשים בלבד. מחיר : 80 ש"ח, לחברי האיגוד 50 ש"ח. לתוכנית הסדנא; שלח לחבר; להרשמה; למפה ודרכי ההגעה; אוטובוסים: 27,20,19,12 ...
www.ynr.org.il/moked/ - 60k - עותק שמור - דפים דומים

העמותה לקידום משחקי תפקידים בישראל :: משחקי תפקידים חייםמכירת כלי ...מחירון: חרב 70 ס'מ (הרוב באות בזוגות) 70 ש"ח גרזן 70 ס'מ (חד להבי או דו להבי) 80 ש"ח אלה 70 ס'מ (MACE לא נבוט) 80 ש"ח חרב 90 ס'מ 80 ש"ח גרזן 90 ס'מ (חד להבי ...
roleplay.org.il/phorum/read.php?5,317131,317131,quote=1 - 25k - עותק שמור - דפים דומים

לומדיה - מדיה דיירקט - חנות מקוונת מבצעים לוהטים - ספרים,מוזיקה ...רק 4990 ש"ח במקום 80 ש"ח. להוסיף לסל 'אדית פיאף - 2CD' · להוסיף לסל 'אדית פיאף ... רק 4990 ש"ח במקום 80 ש"ח. להוסיף לסל 'איב מונטאן - 2CD' · להוסיף לסל 'איב ...
www.lomedia.co.il/default.php?cPath=27_89& - 36k - עותק שמור - דפים דומים

לומדיה - מדיה דיירקט - חנות מקוונת מיסטיקה ורוחניות - ספרים,מוזיקה ...רק 4990 ש"ח במקום 80 ש"ח. להוסיף לסל 'אסטרולוגיה וקבלה- אנטומיה של גורל' · להוסיף לסל 'אסטרולוגיה וקבלה- אנטומיה של גורל' ...
www.lomedia.co.il/default.php?cPath=25_66 - 35k - עותק שמור - דפים דומים

ארוס רשת חנויות סקס :: סרטי סקס וידאומחיר-80 -שח. סקס ארוס -55602 · סרטי סקס - 55602. מחיר-80 -שח. סקס ארוס -55603 · סרטי סקס - 55603. מחיר-80 -שח. סקס ארוס -55604 · סרטי סקס - 55604 ...
www.drsex.co.il/storevideo.asp - 48k - עותק שמור - דפים דומים

yes מפצה: ערוצי פרימיום חינם ל-3 חודשים - וואלה! מחשביםספורט חינם- חסכתי 80 ש"ח בחודש. כפרה על yes! תגובות. הצג תגובות: 41-90 1-40. 90. אתה תמיד יכול לעבור לhot אף אחד לא מחזיק אותך בכוח 16:43 18/10/07 tact ...
computers.walla.co.il/?w=/4000/1181369&tb=/i/11822801 - 33k - עותק שמור - דפים דומים

Real Timing - מדידת זמנים אלקטרונית וארגון מרוצים :: ריל טייימינג ...28, שור, ליאת, מקצים 1+2+3: 80 שח. 29, ברק, שור, מקצים 1+2+3: 80 שח. 30, אור טל לורן, אסולין, מקצים 1+2: 60 שח. 31, אושר, הדרי, מקצים 1+2: 60 שח ...
www.realtiming.co.il/index.php?option=com_rreg&act=l&r=153 - 39k - עותק שמור - דפים דומים

Radio Barמחיר: 80 ש"ח. לפרטים, ערב מחווה לסיימון וגרפונקל, 22:00, 22/11/2007 ... יום ה 6.12 פתיחת דלתות: 20:30 תחילת המופע: 22:00 מחיר: 80 ש"ח. ...
www.radio-bar.co.il/shows0.asp - 32k - עותק שמור - דפים דומים
ohad - m​(אחר)
ohad - m​(אחר) • 30 באוק׳ 2007
לכל ה"מומחים" בניהול עסק (וזה כולל בעיקר אותך - נסיך הכתר)

לקוח שמתלונן זה לקוח טוב !

כי הוא יכול פשוט לקחת את רגליו ולא לחזור יותר !
והוא עדייו בוחר באופצייה הראשונה - להתלונן - על מנת לגרום לשינוי

זה מראה על נאמנות , זה מראה על אכפתיות והכי חשוב - זה מראה על נכונות לרכישה חוזרת !

לקרוא לזה בכיינות זאת פשוט אי הבנה של המצב...

שיהיה לכולם המשך חיים נפלאים ותעשו הרבה כסף ! icon_biggrin.gif
קליבר​(שולט)

במדינת היהודים

קליבר​(שולט) • 30 באוק׳ 2007
כל דבר זה תענוג , ועל תענוג צריך לשלם . ( באמת זו לא המצאה שלי , אבל לא נעים לי להגיד מי לימד אותי את זה מפאת כבודו )
ע"פ בדיקה שערכתי איש לא מכריח איש לבוא ( הכוונה לנשים וגברים כאחד )
נכון יש כאן עשירים יותר ועשירים פחות , וזה לא "פייר" ויש כאלה שעוד לקוחים כסף מההורים .
חברה בילויים אחרים לא עולים יותר זול , סרט לזוג , עם קצת משהוא ליד לפחות 100 ש"ח ללא החניה והנסיעה .
לי יש כרטיס חבר בדאנג'ן והוא מכסה את "ההשקעה" בו אחרי לא הרבה כניסות / בילויים .
לגבי מחירי המשקאות בבר - יש מקום לשיפור רציני במחיר , במגוון ובשרות .
Diz
Diz

אוליי פשוט נסכם...

Diz • 30 באוק׳ 2007
שמי שרוצה ויכול לשלם וללכת שיעשה זאת ומי שלא יכול שיפסיק לזיין את השכל ויעזור לארגן משהו זול יותר והרבה יותר שווה?????????
Alexey90210​(מתחלף)

Re: אוליי פשוט נסכם...

Alexey90210​(מתחלף) • 30 באוק׳ 2007
Rabinya כתב/ה:
שמי שרוצה ויכול לשלם וללכת שיעשה זאת ומי שלא יכול שיפסיק לזיין את השכל ויעזור לארגן משהו זול יותר והרבה יותר שווה?????????

מה??
עוד יותר שווה??
איך אפשר?? ))))))))))))))))))))))
נולי
נולי • 30 באוק׳ 2007
ohad - m כתב/ה:
לכל ה"מומחים" בניהול עסק (וזה כולל בעיקר אותך - נסיך הכתר)

לקוח שמתלונן זה לקוח טוב !

כי הוא יכול פשוט לקחת את רגליו ולא לחזור יותר !
והוא עדייו בוחר באופצייה הראשונה - להתלונן - על מנת לגרום לשינוי

זה מראה על נאמנות , זה מראה על אכפתיות והכי חשוב - זה מראה על נכונות לרכישה חוזרת !

לקרוא לזה בכיינות זאת פשוט אי הבנה של המצב...

שיהיה לכולם המשך חיים נפלאים ותעשו הרבה כסף ! icon_biggrin.gif

הרבה זמן לקח עד שמישהו הבין מה אלון רצה.
נראה לי....

ולכל אלו שצועקים: "בכיינים אל תבואו", תזכרו שלא רק בזכותכם, קומץ אנשים, המועדון קיים.
גם לגביכם תופס הענין של "עסק כלכלי" ואם לא יהיו המספיק מבקרים (כי שלחתם את הבכייינים הביתה)- המקום יסגר.
אבל אולי אם 80 קטן עליכם כדאי שלסע"ע יעלה את המחיר ל200 ואז תרגישו טוב עם עצמכם תרתי משמע.
ואל תשכחו להנות.

אחת שלא באה ולא בגלל המחיר.