ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ כדרך חיים

eden1
לפני 16 שנים • 7 בנוב׳ 2007
eden1 • 7 בנוב׳ 2007
IvoryDom כתב/ה:
eden1 כתב/ה:
אמממממ....

הכוונה היא שיש אנשים שמבחינתם סשן הוא משחק לאותו רגע ואחרי שנגמר הם חוזרים לחיים נורמטיביים וכאלה שמבחינתם זה חלק בלתי נפרד מהחיים.

אבל בגדול אשמח לתת לך פנס ולהסביר לך באופן אישי icon_wink.gif

עדן יפיפיה אחת
את תמיד מוזמנת להסביר לי בפרטי.

תזהר, זה הסבר ארוך מיגע וכואב...(:
IvoryDom
IvoryDom • 7 בנוב׳ 2007
eden1 כתב/ה:
IvoryDom כתב/ה:
eden1 כתב/ה:
אמממממ....

הכוונה היא שיש אנשים שמבחינתם סשן הוא משחק לאותו רגע ואחרי שנגמר הם חוזרים לחיים נורמטיביים וכאלה שמבחינתם זה חלק בלתי נפרד מהחיים.

אבל בגדול אשמח לתת לך פנס ולהסביר לך באופן אישי icon_wink.gif

עדן יפיפיה אחת
את תמיד מוזמנת להסביר לי בפרטי.

תזהר, זה הסבר ארוך מיגע וכואב...(:

הבנתי אני חושב
את רוצה לקרוא לי הבוס ואני אקרע לך את הצורה.
סוג של ארוך ומעייף אבל בטוח כואב
Diz
Diz

אני אתן לך דוגמה...

Diz • 7 בנוב׳ 2007
מי שאומר שהוא "חיי חיי סשן"..או שהבדסמ הינו דרך חייו מנסה להגיד שהוא מכיר בעצמו כדמות בעלת נטיות מסויימות, וחיי איתן בגלוי! זה מישהו שיצא מהארון-ויש רמות שונות, ושלבי יציאה שונים... ממש לא כולם יגיעו לשלב הסופי! מכל מני סיבות.

ניקח אדם שיש לו עסק מצליח..למשל בתוחם ההיי-טק. הוא "שולט" כל יום על המוני אנשים..מתעסק עם דברים חשובים קובע..מחליט..בוחר...מאשר/לא מאשר... זה דברים שדורשים הרבה ריכוז ולחץ... בסוף היום הוא רוצה להתפרק..
אז יש כאלה שאוהבים לישון, לראות טלויזיה..לאכול.. לצאת... ללכת לבריכה.. או כל דבר אחר-כי זה מה שמרגיע אותם!
ויש כאלה שאוהבים לקבל עונשים על כל הסירובים שלהם לבעלי הפרוייקטים, וליחס המגעיל שלהם למזכירה... ולבחור החדש שרצה לשאול שאלה וקיבל צעקות!... יש כאלה שרוצים להרגיש זונה בסוף היום-ונותנים לעצמם את החופש לקבל את זה... icon_smile.gif

אין הרבה אנשים שהבדסמ אצלהם הוא 24/7 (אישית) הוא נטו!... בדיוק בגלל העבודה, הבילויים, וכל מה שיש מסביב.
אז מנסים לדבר עם האנשים שבקרבם אתה מרגיש שייך...ולא מקבל יחס כמו לחייזר...
ומנסים לבלות במועדונים בדסמיים ולא במועדון ריקודים רגיל...
ומנסים לשבת בכלוב...
חחחחח..
ככה זה בארץ! בחו"ל כנראה זה הרבה יותר "אין".
IvoryDom

Re: אני אתן לך דוגמה...

IvoryDom • 7 בנוב׳ 2007
Rabinya כתב/ה:
מי שאומר שהוא "חיי חיי סשן"..או שהבדסמ הינו דרך חייו מנסה להגיד שהוא מכיר בעצמו כדמות בעלת נטיות מסויימות, וחיי איתן בגלוי! זה מישהו שיצא מהארון-ויש רמות שונות, ושלבי יציאה שונים... ממש לא כולם יגיעו לשלב הסופי! מכל מני סיבות.

.

זאת ללא ספק הגדרה מעניינת
Diz
Diz

אני אדם מאוד מעניין!

Diz • 7 בנוב׳ 2007
ויפה
וחכם
וצנוע icon_smile.gif
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 7 בנוב׳ 2007
IvoryDom כתב/ה:
אושה כתב/ה:
אני יכולה להסביר את הצד השני - למה בדס"מ זה כן משחק אבל אני מפחדת שיטרפו לי את הראש...

אני אשמח לשמוע

ואל תדאגי אני שומר פה שלא יטרפו אף אחד.

כתפיים מספיק רחבות בחיי

טוב, נתחיל. מקווה שיצא לי ועוד יותר שאצא חיה מהענין ... :

אני ממפה שני סוגי אנשים שמשחקים בבדס"מ :
אלה המשחקים במסגרת זוגית נורמטיבית
אלה ששמשחקים בסשנים מזדמנים או שהאינטראקציה עם הפרטנר הקבוע הינה בדסמית בלבד.

לגבי האחרונים - מדובר באנשים שחיים את חייהם, תרים אחר זוגיות ואף חיים בה עם פרטנר שלא בעסק. הם יכולים להסתשן מידי פעם (סטוצים) או לשחק עם פרטנר קבוע אך הם לא חיים איתו.
לאחר הסשן כל אחד חוזר לביתו וחי את חייו.
הסשן תחום בזמן מוגבל בו שני אנשים בסיטואציה מסוימת, בזמן נתון עוטים על עצמם את תפקיד השולט/נשלט. יתכן שנשלטת מנהלת מערכת יחסים בדסמית עם דום כלשהו - אוהבת, מתמסרת ותמיד תמיד חשה למטה כאשר היא במחיצתו אבל זוהי בחירתה שלה. היא לא נשלטת של כל העולם ואישתו.

הדבר נכון גם לגבי הקבוצה הראשונה - אנשים שחיים במערכת זוגית בדסמית.
מעטי מעט חווים 24/7 אם בכלל
המציאות חזקה יותר - יש עניינים פיננסיים, משכנתא, ילדים וחיי יומיום רגילים שלא מאפשרים להיות תמיד באותה העמדה.
אני לא טוענת שאין אנשים שהם דומיננטים באופיים או שבמערכת זוגית זה לא נורמלי שצד אחד חזק יותר, להיפך - זה הכי טבעי שבעולם אך השקפת עולמי הינה :

שבדס"מ הינו משחק תפקידים שבסיסו מיני
אנשים עוטים על עצמם תפקיד מסוים כי זה מה שעושה להם את זה
אף אחד לא באמת עבד או מלך וכל אלה שלוקחים את הענין ברצינות תהומית - סחטיין עליכם.
תהנו מזה כל עוד החיים מאפשרים זאת, לאורך זמן זה לא אפשרי.
אנחנו כאן כי זה מה שמדליק אותנו, מרגש אותנו, מחרמן אותנו ולא כי זה מה שאנחנו אך ורק.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 7 בנוב׳ 2007
כשרק נכנסתי לבדס"מ, היה משחק בשבילי. אחר כך, כשרציתי להכנס לקטע ברצינות, הוא הפך להיות דרך חיים מלאת אידיאולוגיות והגדרות זהות מגובשות.

עברו שנים, ועכשיו בדס"מ אינו דרך חיים ואינו משחק. הוא פשוט חלק ממה שאני. הזהות שלי, שמורכבת מהרבה רבדים, מורכבת גם מהיותי בדס"מית. אין ביכולתי לנתק חלק זה. כיום אני מבטאת רבות את זהותי הבדס"מית, אך לא בהכרח תמיד יהיה כך. ייתכן שבתקופות עתידיות חלקים אחרים מזהותי ידחפו לקדמת הבימה.

משחק? דרך חיים? תשפטו אתם. לי באמת אין מושג. המילים האלו איבדו משמעותן עבורי.
ערגה

לא להאמין אבל השאלה שלך גורמת לי להתרחק מהגדרות...

ערגה • 7 בנוב׳ 2007
את זהותי כנשלטת הטמעתי לגמרי ואיני רואה את עצמי ללא חלק זה בעולם.
מהצד השני, לא מצליחה לחלק את העולם לבדסמיים ווניליים לגמרי, גם לא רואה סיווגים אחרים של נפגשים עם וניליים ומסשנים - מי לעזאזל המציא את המילה המכוערת הזו ולמה אני משתמשת בה?- עם אנשים מהתחום.
אצלי בשלב כלשהו הכל התערבב לו.
אני רוצה חיים מלאים, בזוגיות בדסמית נורמטיבית (חחחח), עם מישהו שיהיה שולט כשזה נכון ולא יפחד להיות שווה כשזה נכון ויוכל לצחוק כשאני מתחכמת לו או כשמתעוררת סיטואציה שיש בה גיכוך עצום ולא יהיה נפוח מחשיבות עצמית, ומצד שני יהיה חזק וראוי וטוב לי....
מישהו שגם יהיה שולט חסר פשרות כשזה מדליק וכייף וגם עוטף וחמים ומתרפק בשבת בבוקר.
לא משחק כמו טאקי (למרות שטאקי מדליק - תודו) וגם לא רצינות תהומית.
פשוט טבעי ומתאים.

מסתדר?
לי כן.
שמפניה

בדסמ כדרך חיים

שמפניה • 7 בנוב׳ 2007
בדסמ כדרך חיים הוא לקבל שיש מי שאומר את המילה האחרונה בבית, אבל לדעת שהוא דואג שהמילה הזאת ברוב המקרים תתאים גם לי.icon_razz.gif

בדסמ כדרך חיים הוא לתת לבעלי לבחור את הבילוי בערב ואת המנות בתפריט ולהנות ממה שהוא בחר. icon_razz.gif

בדסמ כדרך חיים הוא לשמוע מה שהוא אומר ולהסכים לציית לרצונותיו, אבל לדעת שברוב המקרים הם חופפים לרצונות שלי, ואם לא, הוא בסוף צודק.

בדסמ כדרך חיים הוא לתת לו לבחור מה לעשות בסשן ולקבל הפתעות נעימות.

בדסמ כדרך חיים הוא לבחור שולט מהכלוב כבעל ולהודות לכלוב על השידוך.
.
Brave Dwarf

Re: בדס"מ כדרך חיים

Brave Dwarf • 7 בנוב׳ 2007
IvoryDom כתב/ה:
יותר מפעם אחת שמעתי אנשים אומרים בגאווה

אצלי הבדס"מ הוא דרך חיים ולא משחק.

אני חייב לומר כי אין לי שמץ של הבנה למה הם מתכוונים.

נשמע בעיני כמו גיבוב מילים ללא קשר.

אשמח אם יוכלו להאיר את עיני לכוונתם בנושא.

ואם אמרו בגאווה, הרי שאחד מן השניים:
זאת ההרגשה האישית שלך
הם רצו להרשים אותך (אללה יודע למה)

מי שחי חיי BDsM אינו מתגאה ואינו מספר על כך. הוא חי. כי אין לו צורך במחיאות כפיים או באיזה חדר חצי פומבי כדי להראות את מה שהוא יודע לעשות עם הכלים.

ואני עדיין לא מבין איך זאת שבלילה צרחה לו "כן מאסטר אני עפר ואפר לרגליך זיין לי את הגרון כי לשם כך נבראתי" בבוקר מחטיפה לו סטירה (גם אם מילולית) בטענה ששכח להוריד את הזבל.

(מי שמתגאה בניהול אורח חיים מסויים אינו מנהל אותו. ומי שכן אינו מתגאה כי כך זה יוצא לו לבנזונה - כלאחר יד מבלי שהוא עצמו ישים לב.)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי נוב' 08, 2007 2:18 am, סך-הכל נערך פעם אחת