שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ כדרך חיים

RIS
RIS
לפני 16 שנים • 8 בנוב׳ 2007
RIS • 8 בנוב׳ 2007
.

העולם מחולק לשני חלקים או לשני סוגים של אנשים, אמר פעם בחור צעיר שהכרתי: כאלה, שמחלקים את העולם לשני חלקים וכאלה הנבונים יותר, כמוני.....

באשר לשאלה אם בדסם הוא רק משחק תפקידים מהנה או אולי סימפטום למשהו עמוק יותר והוא משהו ששייך לתחום דמיוני ותיאורטי הנקרא "יחסי שליטה" - זו שאלה שהיא במידה רבה חסרת טעם באשר היא מקרה פרטי של הויכוח בין עיוור צבעים למי שאיננו כזה.
כלומר, בין כאלו שאינם מבחינים בין צבעים מסוימים וכאלו אשר מבחינים ביניהם ועוד איך.

אם כך גם במקרה הפרטי שלנו, מדובר בשני סוגים של אנשים. כאלה הנעדרים מדוכים מסויימים, בין אם מדובר בהעדר תורשתי או נרכש, ומצד שני - כאלה שאיברי חישה אלו אינם נעדרים מהפיזיונומיה שלהם. הנפשית והגופנית כאחד...

לך תוכיח למישהו שאין בו את הקולטנים והחיישנים והשד יודע מה שצריך כדי לחוות יחסי שליטה "מלאים" שיש שם עולם ומלואו מעבר לצד של "משחקי שליטה מיניים"....

ומצד שני - אותו עיוור-צבעי-שליטה רגשי, בטוח בכל מאת האחוזים שאתה חי בסרט, סרט מד"ב או סרט בלהות, הכל תלוי-הקשר, אבל הוא משוכנע שאתה בודה את העולם הזה ממדוחי ליבך ההזויים ובכלל מה אתה מבלבל את המוח על לב כשמדובר אך ורק באיברי המין.

מקרה אבוד.

.
פייה{O}
פייה{O} • 8 בנוב׳ 2007
RIS - אני מוכרחה לציין שזו אחת התגובות היומרניות, מתנשאות וחסרות טעם ביותר שקראתי כאן מזה זמן רב.
Mooooon

ל- אייבורי

Mooooon • 8 בנוב׳ 2007
תקפתי פעם את הנושא, באתר אחר, בפוסט הנקרא When it is no longer a game
קיבלתי תגובות צוננות מאוד, בלשון המעטה. הנה גרסה מצונזרת של מה שכתבתי אז.

----------------------------------

When it is no longer a game

הנה מסר כללי המתייחס לגישה בעייתית בעיני, המוצגת כאן בפורום לעתים קרובות.
כתבתי את זה די מזמן לא פרסמתי, אבל העלה מחודשת של השירשור המעצבן "XXX" כנראה הקפיצה לי את הפיוזים.
אזהרה – הטקסט מכיל תכנים הפוגעים בנשמה העדינה של שפחות.

בלובי של מלון בלס-ווגס ראיתי פעם שלט שכותרתו
"When it is no longer a game”. היה כתוב בו בערך כך - באת לכאן לבלות, לא להשתגע, קבע לך גבולות ושמור אליהם. הימורים הם משחק. אל תאבד את הראש, אחרת אתה בבעיה.
מתחת לשלט עמד בחור וניהל מונולוג הזוי מול אחד מפקידי הלובי – קהל שבוי. לדבריו הוא עלה על השיטה וכבר קרוב לזכיה. עוד דחיפה קלה והכסף שלו. רק שבדיוק נגמרו לו אסימונים והוא חייב, אבל ממש חייב עוד כסף לאסימונים, איפה אפשר להשיג ?

כואב לראות את אותה מתכונת כאן. שגם בדס"מ אפשר לאבד את הכוון ולרדת מספסים. בדס"מ זה להיות קצת בספייס ואז לחזור לחיים השותפים. אפשר לעשות זאת לעתים קרובות או רחוקות, אבל בדס"מ זה בילוי, לא דרך חיים. זה משחק, מימוש דחפים, הנאה, סקס. זה לא "מטרת החיים", “מסע" (שגם כותבים לו יומן), “כל עולמי", “השקפת עולם", “תפקיד שמגדיר את האדם", ועוד כל מיני ביטויים שסאביות צובעות בהם את החוויה שלהן. אי אפשר לבסס את דרך החיים על חוייה נפשית אחת שדחפיים מיניים בצידה. זו דרך שתסתיים בהתפכחות מרה, ובהרבה פעמים - מאוחרת מדי. יש לי רושם שבכל מקום אחר רואים בבדס"מ מה שהוא קליל שיש להתייחס אליו בהתאם, ורק כאן הפכו את החוויה למצג מנופח הרבה יותר ממה שהיא באמת. צריך לחזור לפרופורציות. בדס"מ זה משחק. ואם בשבילכם זה לא – אתם בבעיה.
הוא​(שולט)

כמו כל אורח חיים

הוא​(שולט) • 8 בנוב׳ 2007

זה יכול להיות דת, עושר, רוחניות, בדסמ ספורט יו ניים איט.
זה מתבטא בכמות הזמן שאתה פעיל בענין בכמות הזמן שזה בתודעתך
במגוון התחומים שאתה מערב את אותו ענין: ביגוד, חברה, אוכל, בילוי , עיסוק , חו"ל , זוגיות וכו'.
יש כאלה שיותר יש שחלקית כל אחד וטעמו ובעיקר כמה הוא צורך את זה, כי זה -בדסמ-צורך
שיש לספקו לפחות לגבי.
לגבי הגאוה והצורך להרשים , זה גם נתון לסגנון ומבנה אישיות גם זה סוג של צורך כל אחד לפי דרכו.
IvoryDom

ל RIS

IvoryDom • 8 בנוב׳ 2007
נהוג לשים קונדום לפני שמזיינים את השכל.
IvoryDom

Re: כמו כל אורח חיים

IvoryDom • 8 בנוב׳ 2007
הוא כתב/ה:

זה יכול להיות דת, עושר, רוחניות, בדסמ ספורט יו ניים איט.
זה מתבטא בכמות הזמן שאתה פעיל בענין בכמות הזמן שזה בתודעתך
במגוון התחומים שאתה מערב את אותו ענין: ביגוד, חברה, אוכל, בילוי , עיסוק , חו"ל , זוגיות וכו'.
יש כאלה שיותר יש שחלקית כל אחד וטעמו ובעיקר כמה הוא צורך את זה, כי זה -בדסמ-צורך
שיש לספקו לפחות לגבי.
לגבי הגאוה והצורך להרשים , זה גם נתון לסגנון ומבנה אישיות גם זה סוג של צורך כל אחד לפי דרכו.

הוא ידידי

אני מסכים לדעתך, שיש שהבדס"מ קיים בחלקים גדולים מחייהם
חברי בדס"מים והזמן שאני מקדיש לנושא הוא בוודאי רב
ועדיין קשה לי לומר שזאת דרך חיים.
כמו שרכיבת האופניים שאני נורא אוהב לעשות
איננה דרך חיים.
אלא סוג של תחביבים.
שמפניה

Re: בדסמ כדרך חיים

שמפניה • 8 בנוב׳ 2007
פייה כתב/ה:
שמפניה כתב/ה:
בדסמ כדרך חיים הוא לקבל שיש מי שאומר את המילה האחרונה בבית, אבל לדעת שהוא דואג שהמילה הזאת ברוב המקרים תתאים גם לי.icon_razz.gif

בדסמ כדרך חיים הוא לתת לבעלי לבחור את הבילוי בערב ואת המנות בתפריט ולהנות ממה שהוא בחר. icon_razz.gif

בדסמ כדרך חיים הוא לשמוע מה שהוא אומר ולהסכים לציית לרצונותיו, אבל לדעת שברוב המקרים הם חופפים לרצונות שלי, ואם לא, הוא בסוף צודק.
.

בעיני מה שכתבת אינו בדסמ, אלא סתם שוביניזם.
למה בעצם שהוא יאמר תמיד את המילה האחרונה בבית?
הוא יותר חכם? יודע יותר טוב ממך מה טוב לבית?
זה שאת מתחרמנת מדומיננטיות גברית הופך אותו ליותר צודק?

scratchead.gif

למה שהוא יגיד את המילה האחרונה? כי אני רוצה? icon_smile.gif כי יש טקס רציני בין שנינו ושנינו אוהבים אותו?
מדברים לפני שמחליטים ובסוף צריך להגיע להחלטה אחת. ההחלטה היא שלו, אבל יכולה להיות לפי מה שאני אמרתי קודם.
למה שהוא יבחר לאן יוצאים? כי יותר כייף שהוא יבחר אחרי שאני מציעה כמה מקומות? כי יותר כייף שהוא יבחר את המנות ותהיה לי הפתעה לטעום מאכלים חדשים?
הוא תמיד צודק, גם כשהוא לא צודק, כי שולט חכם יודע מה גבולות השליטה שלו ומתי הוא יכול לקבוע.
IvoryDom

IvoryDom • 8 בנוב׳ 2007
שמפניה כתב/ה:
פייה כתב/ה:
שמפניה כתב/ה:
בדסמ כדרך חיים הוא לקבל שיש מי שאומר את המילה האחרונה בבית, אבל לדעת שהוא דואג שהמילה הזאת ברוב המקרים תתאים גם לי.icon_razz.gif

בדסמ כדרך חיים הוא לתת לבעלי לבחור את הבילוי בערב ואת המנות בתפריט ולהנות ממה שהוא בחר. icon_razz.gif

בדסמ כדרך חיים הוא לשמוע מה שהוא אומר ולהסכים לציית לרצונותיו, אבל לדעת שברוב המקרים הם חופפים לרצונות שלי, ואם לא, הוא בסוף צודק.
.

בעיני מה שכתבת אינו בדסמ, אלא סתם שוביניזם.
למה בעצם שהוא יאמר תמיד את המילה האחרונה בבית?
הוא יותר חכם? יודע יותר טוב ממך מה טוב לבית?
זה שאת מתחרמנת מדומיננטיות גברית הופך אותו ליותר צודק?

scratchead.gif

למה שהוא יגיד את המילה האחרונה? כי אני רוצה? icon_smile.gif כי יש טקס רציני בין שנינו ושנינו אוהבים אותו?
מדברים לפני שמחליטים ובסוף צריך להגיע להחלטה אחת. ההחלטה היא שלו, אבל יכולה להיות לפי מה שאני אמרתי קודם.
למה שהוא יבחר לאן יוצאים? כי יותר כייף שהוא יבחר אחרי שאני מציעה כמה מקומות? כי יותר כייף שהוא יבחר את המנות ותהיה לי הפתעה לטעום מאכלים חדשים?
הוא תמיד צודק, גם כשהוא לא צודק, כי שולט חכם יודע מה גבולות השליטה שלו ומתי הוא יכול לקבוע.

שמפניה אני שמח על האידיאליה

אבל מי מוריד זבל בבית ?
מי עושה כביסה
מי שוטף רצפות
מי קונה בסופר
מי משלם חשבונות

איפםה הזוגיות ואיפה החיבור ?
שמפניה

שמפניה • 8 בנוב׳ 2007
IvoryDom כתב/ה:

שמפניה אני שמח על האידיאליה

אבל מי מוריד זבל בבית ?
מי עושה כביסה
מי שוטף רצפות
מי קונה בסופר
מי משלם חשבונות

איפםה הזוגיות ואיפה החיבור ?

מוריד זבל-הוא. אני מרימת משקולות? שקית הזבל כבדה ומתאימה לשולט. icon_smile.gif
קונה בסופר-הוא. כנ"ל. בשביל מה בראו את הגברים חזקים ויודעים לסחוב משאות?
כביסה ושטיפת רצפות-אני. (זריזה).
משלם חשבונות ומשתעמם איתם-הוא.
מזמין במסעדה, בוחר את המנות ומשלם מהחשבונות-הוא.
בינתיים זוגיות אידאלית. icon_smile.gif
הוא​(שולט)

אייב

הוא​(שולט) • 8 בנוב׳ 2007
זה הכל בסקאלת הפנאטיות
כמו שיש רוכבי אופניים פאנטים שכל עולמם סובב סביב האופניים החל מצריכת מגזינים ביגוד
תחרויות ומירוצים השאיפה לגלגל עגול יותרicon_smile.gif למסלול ההכי קשה הכי מפחיד ,
תודבר עם דתי ורמת ההשקעה.
אתה לא יכול לשפוט או להכנס לנעליו של דוס שכל עולמו סובב סביב הדת
לא תחביב ולא אופניים. זה בדם שלו.