שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ כדרך חיים

IvoryDom
לפני 16 שנים • 9 בנוב׳ 2007

Re: אורח חיים

IvoryDom • 9 בנוב׳ 2007
תמונה כפרית כתב/ה:

אני חולקת על דעתך אייב, לא כל אחד רהוט מספיק או בעל סבלנות להסביר הסבר ארוך ועדין. ובאמת יש הרבה לאן להתפלפל כאן

ואני הרחבתי את המברק של ריס למשהו שאדם מן הישוב יבין.

אך לגופו של עיניין להסבר הדיי קצר שלי כלל לא התייחסת

הבנתי מתגובתך שאת מצפה שהאדון יהיה אחראי עליך וידאג לך כל הזמן.

לא רואה שום הבדל בין זוגיות נורמלית לחיי בדס"מ

אולי לא הבנתי טוב את ההסבר.
IvoryDom

תגובה לצ'יטה

IvoryDom • 9 בנוב׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
איבורי, אייבורי. אתה הרי יודע היטב, ומכיר די מקרוב.

אומר בגאווה, כשחזי מתוח וראשי מורם,
אצלי הבדס"מ הוא דרך חיים ולא משחק.

איזו תשובה מנומקת היטב, נכון ?

צ'יטה חתיך שלה

שאתה מסביר לי כלכך יפה אני מבין כלכך מהר.

נ.ב.
תן נשיקה ליפה שלך
IvoryDom
IvoryDom • 9 בנוב׳ 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
בונה, בן אדם. מה אתה חושב אם תביט בעיניה של ילדה קטנה החובשת על ראשה כיפה אדומה ותגיד לה שהיא בסך הכל אגדה, יקרה?

היא תעשה סיבוב האוצ'גרי עם סל העוגיות ותחטיף לך בומבה בעין. ואחר כך תמשיך לדלג לתוך היער.

מה אמרת לתמונה כפרית? דק ועדין וארוך? ארוך כן, לגבי השאר אסתייג. לו היתי מנתח הרי שהעולם אכן היה מתחלק לשניים - לאלו שקוברים ולאלו שעדיין לא ניתחתי. ואם אי פעם תרצה לדעת - תשאל.
(-:

(בדווי ובנו פוסעים במדבר. אבא, שואל הילד, למה הירח נמצא מעלינו? וואלה יבני (ولدي.), אין לי מושג. ולמה המדבר כזה זהוב? וואלה יבני (ولدي.), אין לי מושג. ולמה התנים זועקים עם השקיעה? ואללה יבני (ولدي.), גם את זה אני לא יודע.
אבא, זה מפריע לך שאני שואל כל כך הרבה שאלות?
מה פתאום, יבני (ولدي.)!!! אם לא תשאל אז איך תדע?)

אתה צודק לגמרי

אני גם רוצה מאותו חומר
בכוח המוח-אשה

זה יופי של שאלה

בכוח המוח-אשה • 9 בנוב׳ 2007
אפשר אולי, לפני הכל, לשאול מה זה אומר דרך חיים?

מה זה אומר?

זה אומר שיש כאלה שנולדו לשלוט או להשלט? שרק במקרה הם נולדו במאה ה-20?
זה אומר שיש כאלה שחווים סיפוק משליטה גם כשהיא לא מינית?
זה אומר שההתעסקות בזה היא מז'ורית?
זה אומר שהחוסרים הם עמוקים וחריפים יותר?
זה אומר שהם מכורים לתחושות? להעצמה? לספייס?

ומה זה משחק?

זה אומר שמדובר באנשים רגילים, לא בנסיכים ומלכות שרוצים קצת שכרון שליטה,
או לחילופין, שוב, אנשים רגילים, לא עבדים ושפחות שנהנים מתחושת שליטה/כאב/ריתוק/ווטאבר?
זה אומר שכשהם עושים פוס הם נזכרים שהם לא נסיך או משרתת?
זה אומר שהם מבינים שצריכה להיות דינמיקה שעושה טוב לשני הצדדים, למרות שאחד הוא המלך?
אולי באמת מדובר בעיוורי צבעים?

אבל השאלה היותר חשובה היא -

מה זה משנה בכלל?
IvoryDom

Re: זה יופי של שאלה

IvoryDom • 9 בנוב׳ 2007
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
אפשר אולי, לפני הכל, לשאול מה זה אומר דרך חיים?

אבל השאלה היותר חשובה היא -

מה זה משנה בכלל?

בכוח המוח, יופי של שאלה ואחלה צודקת.

למרות זאת, שאני בתקשורת עם אנשים אני משתדל להבין את דעתם.
godisafemale​(שולטת)

בדס"מ כדרך חיים

godisafemale​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2007

בין שאנשים מבינים זאת או לא. בחיים כמו באתר כמו בכל מקום.. כמו בעסקים, כמו בגן הילדים, בבצפר..בכל מקום פשוטו כמשמעו יש שולטים ויש נשלטים ומי שבחרו לא להגדיר את עצמם עושים זאת מטעמי טקטיקה מחושבת מראש, או מטעמים של חוסר הבנה ויכולת להכיל את החיים על הכדור בו אנו חיים.

לג'ונגל חוקים משלו והאדם הוא החיה המסוכנת והחזקה ביותר.

זהו בכמה מילים.

שבת שלום
RIS
RIS
RIS • 9 בנוב׳ 2007
.
בדסם, מעבר למשמעות המילולית של ראשי התיבות שלו, הוא שם כולל לספקטרום רחב מאוד של פעילויות וקשרים.
לצורך ההפשטה וגם לטובת קשי התפיסה שבינינו, אתאר את הספקטרום הזה כקשת שבקצה האחד שלה נמצאים אנשים שבדסם עבורם הוא משחקי מין קלילים, כאלה שאח"כ מריצים עליהם דאחקות עם החברה, ובקצה השני נמצאים אנשים שמקיימים ביניהם קשרים של יחסי שליטה ומחויבויות שליטה שמכילות גם את התא המשפחתי הבודד ולפעמים גם את החיים בתוך קבוצות של כמה וכמה תאים כאלה.

במילים אחרות, ולטובת הרדודים שבינינו נקרא לקצה האחד - בדסם לייט ולקצה השני בדסם 24/7 או בדסם כבד.

באמצע, בין שני הקצוות, כמובן, ישנם כל היתר. מי הקרובים יותר ללייט ומי הקרובים יותר ל24/7.

במובן מסויים, ודאי בהקשר של מי שמקפידים על שימוש נכון בשפה, אפשר לומר שהדרך שבה משתמשים הלייטים במילה "בדסם" שונה בצורה מסיבית וניכרת מהדרך שבה משתמשים בה הכבדים.

וזה בסדר. בדיוק כמו שזה בסדר עבור כל אחד להיות איפה שנכון לו על גבי הספקטרום.

ברור גם שעל פני הספקטרום, הרבה יותר סביר שהכבדים מכירים, או הכירו, או נתקלו בחוויות על בסיס לייט מאשר שהלייטים חוו, או יצא להם להכיר את העולם דרך עיניים של כבדים.

ונשאלת השאלה המעניינת מה כל כך מאיים על הלייטים בעצם המושג של בדסם עמוק וכבד.
כל כך מאיים עד כדי כך שאחדים מהם - גם המאותגרים אבל גם אחרים הפיקחים מהם בהרבה - מתקיפים בחמת זעם קדושה את המושג של "עולם של בדסם כבד".

מה כל כך כואב להם?
והשאלה מקבלת משנה עניין אם מביאים בחשבון שאלה אשר מתקיפים את עולמם של הכבדים כלל אינם מכירים אותו - לפי עדותם שלהם גם לא יכירו אותו לעולם!

מה נושך להם בישבן?
אחת התשובות המעניינות היא שזה נובע משליחות מוסרית וציבורית. הם באים לקרוע את מעטה האשליה והשקר מעל עיניהם של הכבדים השרויים בהלוסינציות מסוכנות ואשר עשויים לגרור לעולמם החולני והמטורף גם לייטים תמימים אשר בטרם יידעו לאן נפלו ימצאו את עצמם בקומונה של אדונים ושפחות 24/7 שואבים מים, חוטבים עצמים ונבעלים מבוקר עד ערב או - לחילופין - מקבלים מניקור פדיקור ומציצות מסביב לשעון.

קראתי השבוע על הסנאים האפורים בבריטניה אשר הולכים ודוחקים את הסנאים האדומים מן העולם.
בין שאר דברים שהאפורים עושים לאדומים הוזכר שם שאע"פ שהזכרים האפורים לא יכולים להזדווג עם הנקבות האדומות - הם מונעים גם מהזכרים האדומים להזדווג עם הנקבות שלהם.
למה?
לא יודעים. ככה. כאילו, אם לנו לא יהיה, אז גם לכם לא.

ותודו שזו אנלוגיה קצת יותר מוצלחת מאשר ההשוואה האדיוטית להימורים בלאס וגאס.
.
Mooooon
Mooooon • 9 בנוב׳ 2007
RIS כתב/ה:
.
ותודו שזו אנלוגיה קצת יותר מוצלחת מאשר ההשוואה האדיוטית להימורים בלאס וגאס.
.

גם אותו מסכן, שעמד תחת השלט "when it is no longer the game"
והתעקש שהוא קלט את השיטה, היה משוכנע שהאמת איתו.
או שאולי, כמוך, גם הוא צדק.
בכוח המוח-אשה
לפני 16 שנים • 10 בנוב׳ 2007

וגם..

בכוח המוח-אשה • 10 בנוב׳ 2007
איך אפשר להשוות בין מי שמגלגל ג'וינט פעם בחודש וסבבה לו,
לאחד "כבד" שחייב את מנת ההרואין שלו היישר לדם.

אכן, זר לא יבין זאת.
זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • 10 בנוב׳ 2007
זאלופון​(שולט) • 10 בנוב׳ 2007
RIS כתב/ה:

ונשאלת השאלה המעניינת מה כל כך מאיים על הלייטים בעצם המושג של בדסם עמוק וכבד.
כל כך מאיים עד כדי כך שאחדים מהם - גם המאותגרים אבל גם אחרים הפיקחים מהם בהרבה - מתקיפים בחמת זעם קדושה את המושג של "עולם של בדסם כבד".

מה כל כך כואב להם?
והשאלה מקבלת משנה עניין אם מביאים בחשבון שאלה אשר מתקיפים את עולמם של הכבדים כלל אינם מכירים אותו - לפי עדותם שלהם גם לא יכירו אותו לעולם!

מה נושך להם בישבן?
אחת התשובות המעניינות היא שזה נובע משליחות מוסרית וציבורית. הם באים לקרוע את מעטה האשליה והשקר מעל עיניהם של הכבדים השרויים בהלוסינציות מסוכנות ואשר עשויים לגרור לעולמם החולני והמטורף גם לייטים תמימים אשר בטרם יידעו לאן נפלו ימצאו את עצמם בקומונה של אדונים ושפחות 24/7 שואבים מים, חוטבים עצמים ונבעלים מבוקר עד ערב או - לחילופין - מקבלים מניקור פדיקור ומציצות מסביב לשעון.

.

כאחד ממספקי "אחת התשובות המעניינות", ההסבר שלי לסוגיית נשיכת הישבן די פשוט:

כמו בכל מצב שבו מישהו סקפטי לגבי קיומו של משהו, יש שתי אפשרויות: או שהמשהו קיים, או שלא.

על אורן זריף שמעתם? ועל אורי גלר? מאמינים שבאמת יש להם כוחות על טבעיים? הם ורבים אחרים טוענים דברים ברוח זו. אני וסקפטיים שכמותי טוענים שלא. בתגובה טוענים הזריפים והגלרים כי מדובר במשהו שלא ניתן להסביר ולא ניתן להוכיח, אבל מי שזה נגע בו - יודע שזה באמת קיים. יכול להיות שהם צודקים, ואני נשאר סקפטי פשוט משום שאינני מסוגל לחוות ולהכיר את מה שהם חווים ומכירים. ויכול להיות שדווקא אני צודק והם משלים את עצמם ואחרים.

אז מה עושים?
כל אחד מציג את העמדה שלו. אני מצדי אציג את עמדתי: אני אסביר לוגית מדוע אני חושב שלא סביר שלאדונים הנכבדים יש כוחות על טבעיים. אם אפשר, אני אספק כל מיני עובדות, דוגמאות וממצאים שתומכים בטענה שלי. אני אנמק את דעתי ואצביע על כך שיריביי לויכוח אינם מנמקים כהלכה את עמדתם אלא דורשים שפשוט יאמינו בה. אני אטען כי הסבר פשוט וברור תמיד עדיף על מיסטיקה.

הם מצדם לא יפנו לשכל, כי שם הם יפסידו. הם יפנו לרגש ולאמונה. הם ינסו לשלהב את דמיונם ואת רגשותיהם של האנשים, אשר משתלהבים בקלות מכל דבר שחורג מהרגיל ונוגע במופלא. הם ינצלו את השאיפה של האנשים למיוחד והשונה והקיצוני. הם יפנו לרצון של אנשים להאמין שאפשר להיות טוב יותר ממה שהם מכירים, ללכת רחוק יותר, לצלול עמוק יותר. הם יגידו שאי אפשר להסביר או להוכיח, אבל ינסו לשכנע שטוב וצריך להאמין.

ואתה יודע מה? זכותם. זכותם לנסות לשכנע בדרכם, למרות שיתכן שהם משלים את עצמם ו/או אחרים, ממש כפי שזכותי לשכנע בדרכי, למרות הסיכוי שאני טועה. מי משכנע יותר - טיעונים מיסטיים או טיעונים רציונליים - ישפוט כל אחד בעצמו, לפי דרך החשיבה שלו והדברים שבהם ברצונו להאמין.

מיותר לציין שכל מה שתקף לכוחות על טבעיים תקף גם ל"בדסמ אמיתי", נכון? icon_smile.gif