בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לקחת את הנשלט\ת לסיבוב עם קולר ורצועה

סייאון​(שולט)
לפני 16 שנים • 10 בנוב׳ 2007

כן לקחתי כמה פעמים...

סייאון​(שולט) • 10 בנוב׳ 2007
הוצאתי אותה פעם אחת פה בבלוק שלה איפה שהיא גרה עם רצועה וביחד עם שני הכלבים שלה.
היה ממש מעניין icon_biggrin.gif היו אולי כמה אנשים שראו, אבל ככה היא נצמדה אליי כדי שלא יראו את הרצועה. וזה בסדר כי לא כל העולם צריך לדעת במיוחד לא השכנים שלה o.o
ועוד פעם, לקחתי אותה לטיול בשכונה שלי, שם לא מכירים אותה אז הסתובבתי איתה חופשי עם הקולר בחוץ, היה פשוט מקסים.
היא נהנת מהטיולים האלו, נכנסת לאופוריה icon_smile.gif
ICI
ICI

אלוף ומאלף

ICI • 10 בנוב׳ 2007
גדול אתה...
אני חייבת לציין שזה באמת מחרמן בטירוף בעיניי, פאק האנשים מסביב, זה חלק מהקטע בכלל,
אולי באמת זה משהו שיותר קל לעשות הרחק משכונת המגורים, לא להסתכן בדודות למיניהן,
אבל לדעתי- סחתיין עלייך....
icon_biggrin.gif
oforia

Re: כן לקחתי כמה פעמים...

oforia • 10 בנוב׳ 2007
סייאון כתב/ה:
הוצאתי אותה פעם אחת פה בבלוק שלה איפה שהיא גרה עם רצועה וביחד עם שני הכלבים שלה.
היה ממש מעניין icon_biggrin.gif היו אולי כמה אנשים שראו, אבל ככה היא נצמדה אליי כדי שלא יראו את הרצועה. וזה בסדר כי לא כל העולם צריך לדעת במיוחד לא השכנים שלה o.o
ועוד פעם, לקחתי אותה לטיול בשכונה שלי, שם לא מכירים אותה אז הסתובבתי איתה חופשי עם הקולר בחוץ, היה פשוט מקסים.

לא זכור לי שהיא נכנסה אליי icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
דולי .​(שולטת)

דולי .​(שולטת) • 10 בנוב׳ 2007
oforia כתב/ה:
סייאון כתב/ה:

לא זכור לי שהיא נכנסה אליי icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_biggrin.gif
NelieL

NelieL • 10 בנוב׳ 2007
סייאון כתב/ה:

לא אשכח זאת...
עוד היינו בתחילת העניינים- רק גישושים מסביב, פתאום בא לי ביציאה "יאללה, יורדים לטיול לילי, תביאי את הקולר שלך"...
-"מאסטר, אתה רציני?! עכשיו 10 בלילה, כל העולם ואשתו יכולים לראות אותנו!!!!אימאלה!!!!" אמרתי והחלפתי צבעים... על מה שאמרתי חטפתי אחר כך, ולא עזר כלום, חגר את הכלבים ברצועות שלהם(ארוכות כאלו מתכווננות- לא פייר! שלי עשויה חוליות ברזל, קצרה קצרה.. icon_redface.gif ) חגר אותי, ויורדים לטיול...
אחרי כמה דקות נעלמה המבוכה ההיסטרית שחשתי, ושקעתי בחוויה החייתית שלי, בחוויה של לספק אותו, ואת שביקש.
אפילו שיחקנו קצת בגינה, אני והכלבים ה... אחרים..
חזרתי מדדה אחריו, מחייכת, מסטולה מאושר לא ברור.

3>

אוחחח....
קטסטרופה{Adonai}

כן, עוד משהו חשוב שאתה צריך לדעת.

קטסטרופה{Adonai} • 10 בנוב׳ 2007
תתאשפז.

מהר.
SIVAN​(אחרת)

Re: כן, עוד משהו חשוב שאתה צריך לדעת.

SIVAN​(אחרת) • 10 בנוב׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
תתאשפז.

מהר.

איפה שאתה מאושפז icon_question.gif
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 16 שנים • 11 בנוב׳ 2007
red-cell​(מזוכיסט) • 11 בנוב׳ 2007
הסתובבתי בת"א עם קולר, בזכותה של הדומית הקודמת שלי, ישבנו גם בבית קפה.
אני הייתי מאוד נבוך, חצי היסטרי וניסיתי בכל כוחי להסתיר את הקולר.

זה לא הכי נעים, אם כי יש בזה קטע מאוד מחרמן. מיותר לציין שהיא נהנתה מההיסטריה ומהנסיונות הנואשים שלי להסתיר את הקולר.

המלצרית לא שמה לב או שלא עשתה מזה עניין גדול, למרות שהקולר היה די גדול.

היום כשאני בחו"ל יותר קל לי. לא פעם אנחנו מסתובבים ברחובות עם בגדי פטיש, אני עם קולר וקלי מושכת ברצועה. פה זה לא כזה ביג דיל וגם אף אחד לא ממש מכיר אותי, אז לא ממש אכפת לי (אם כי זה עדיין מביך בהתחלה).

אבל אני בספק אם הייתי עושה זאת בתל אביב.

אני חושב שלנשים יותר קל ללכת עם קולר, זה תמיד יכול להתפרש כאביזר אופנתי. אבל כל אחד ומה שנוח ומתאים לו.

אוף נהיה לי חם icon_surprised.gif
devotion​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 12 בנוב׳ 2007

Re: כן

devotion​(מתחלפת) • 12 בנוב׳ 2007
זאלופון כתב/ה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=6856&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

פשוט יפה.

תודה על ההקפצה .
נוריתE
לפני 16 שנים • 16 בנוב׳ 2007
נוריתE • 16 בנוב׳ 2007
גיבורים של נייר.