בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט הוא לא אלוהים

T O M​(שולט)
לפני 16 שנים • 17 בנוב׳ 2007

Re: שולט הוא לא אלוהים

T O M​(שולט) • 17 בנוב׳ 2007
דום תל אביבי כתב/ה:
אני מנהל קשר עם סאבית ותוך כדי הסאשנים הראשונים אני מגלה שלא אוכל לבצע איתה תרגילים מסויימים שחשבתי עליהם,בעיקר בגלל חוסר גמישות של הנשלטת.
חוסר הגמישות שלה הפתיע אותי ואילתרתי תרגילים שיתאימו יותר למצבה הפיזי הנוכחי.
אני לא מענה את עצמי על שלא צפיתי את זה מפני שלהבדיל מדומים או חיקויי דומים אחרים אני לא חושב שאני אלוהים.

אף אחד לא בא אליך בטענות על הסשן...
(לפני שפירסמת)
dahanc​(שולט)

יש האומרים...

dahanc​(שולט) • 17 בנוב׳ 2007
"אדוני, הוא האלוהים"... היא מיזדעקת מכאב ...לאחר הצלפה הגונה !

"אדוניי הוא האלוהים ,אדוניי.. הוא האלוהים.." ..זועקים בתפילת יום הכיפורים בבית הכנסת..!

אז אמרה..אז היתפללו..אז...מה הסיפור ? מי זה אלוהים.. ???

לטעמי לפחות אין חיה כזאת....
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
dragon fly
dragon fly • 17 בנוב׳ 2007
mו אל כמוך בקיצור icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מאסטר מיינד​(שולט)

דווקא כן אלוהים

מאסטר מיינד​(שולט) • 17 בנוב׳ 2007
דום תל אביבי כתב/ה:
אני מנהל קשר עם סאבית ותוך כדי הסאשנים הראשונים אני מגלה שלא אוכל לבצע איתה תרגילים מסויימים שחשבתי עליהם,בעיקר בגלל חוסר גמישות של הנשלטת.
חוסר הגמישות שלה הפתיע אותי ואילתרתי תרגילים שיתאימו יותר למצבה הפיזי הנוכחי.
אני לא מענה את עצמי על שלא צפיתי את זה מפני שלהבדיל מדומים או חיקויי דומים אחרים אני לא חושב שאני אלוהים.

זוהי הרי השאלה העתיקה ביותר, שרק ילדים עוד מתפעלים ממנה: "האם אלוהים יכול ליצור אבן שהוא לא יכול להרים?" ורק ילדים עוד מגלים בהשתאות שגם לאלוהים יש מגבלות. גם אלוהים לא יעשה מהנשלטת שבסיפור הקטן לעיל, שאולי יתרונותיה טמונים דווקא בראש טוב, נערת גומי.

אז מה שווה אלוהים שכזה?
שווה הרבה, מסתבר. אחרת לא היתה האנושות מחפשת לה בהתמדה אלוהים כזה או אחר, או שולט מסוג כזה או אחר.

כי אלוהים - זה המקורי מספר הספרים - דווקא מכיר בכך שאלוהים יכול להיות גם אדם נערץ, ועל כן הוא אומר למשה "ראה, נתתיך אלוהים לפרעה" (שמות ז' א'), ועל כן הוא קורא לשופט "אלוהים" (שמות כ"ב ח').
ומצד שני אלוהים - זה המקורי מספר הספרים - לא מתבייש להיקרא "מלך" ו"אדון", תארים אנושיים לגמרי לכל הדעות. כי זה מה שהתפקיד מחייב: להיות נערץ, וזה מה שמחפשי האלוהים זקוקים לו: מישהו שראוי להערצה, גם אם יש לו מגבלות. ואין הבדל עקרוני בין "אדון", מלך" ו"אלוהים".

אלוהים לא מתבייש בעולם שהוא שולט בו, ולא בעובדה שהוא שולט מוגבל. הוא לא ילד: הוא לא מנסה להוכיח לעצמו שהוא כל יכול על ידי הפיכת כדור הארץ לקוביה. וגם חשוב לו מאוד להגביל את כוחו ולהשאיר למעריציו בחירה חופשית אם להאמין בו או לא, כי בלי בחירה חופשית אין הערצה...

אז השולט הוא, עבור הנשלטים שלו, דווקא כן אלוהים, למה לא. אלוהים עם מגבלות ככל אלוהים, ובכל זאת ראוי להערצה. תשאלו את הנשלטים שלו למה.
*מנגינה*{התווים שלו}

תעצרו שניה

*מנגינה*{התווים שלו} • 17 בנוב׳ 2007
אולי כדאי להסביר קודם מזה אלוהים בכלל ואז לבדוק מי כן דומה לו ומי לא?
אז מזה או מיזה אלוהים?
dahanc​(שולט)
dahanc​(שולט) • 17 בנוב׳ 2007
dragon fly כתב/ה:
mו אל כמוך בקיצור icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

לא אחי...לא זו היתה כוונתי ! אני רק אדם וקודם כל בן אדם...רק אחרי
זה
חי למען הפנטזיה ותוא לא .... icon_biggrin.gif
calipso​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 18 בנוב׳ 2007

לגעת בשמים

calipso​(נשלטת) • 18 בנוב׳ 2007
"שולט הוא לא אלוהים"

אך רצוי שהוא יגרום לי לגעת בשמיים...

בכל אופן - אני עדיין מרחפת ..

תודה - XXX - אתה יודע ...היה מדהים
זרה מוכרת
לפני 16 שנים • 19 בנוב׳ 2007

Re: דווקא כן אלוהים

זרה מוכרת • 19 בנוב׳ 2007
מאסטר מיינד כתב/ה:

זוהי הרי השאלה העתיקה ביותר, שרק ילדים עוד מתפעלים ממנה: "האם אלוהים יכול ליצור אבן שהוא לא יכול להרים?" ורק ילדים עוד מגלים בהשתאות שגם לאלוהים יש מגבלות. גם אלוהים לא יעשה מהנשלטת שבסיפור הקטן לעיל, שאולי יתרונותיה טמונים דווקא בראש טוב, נערת גומי.

אז מה שווה אלוהים שכזה?
שווה הרבה, מסתבר. אחרת לא היתה האנושות מחפשת לה בהתמדה אלוהים כזה או אחר, או שולט מסוג כזה או אחר.

כי אלוהים - זה המקורי מספר הספרים - דווקא מכיר בכך שאלוהים יכול להיות גם אדם נערץ, ועל כן הוא אומר למשה "ראה, נתתיך אלוהים לפרעה" (שמות ז' א'), ועל כן הוא קורא לשופט "אלוהים" (שמות כ"ב ח').
ומצד שני אלוהים - זה המקורי מספר הספרים - לא מתבייש להיקרא "מלך" ו"אדון", תארים אנושיים לגמרי לכל הדעות. כי זה מה שהתפקיד מחייב: להיות נערץ, וזה מה שמחפשי האלוהים זקוקים לו: מישהו שראוי להערצה, גם אם יש לו מגבלות. ואין הבדל עקרוני בין "אדון", מלך" ו"אלוהים".

אלוהים לא מתבייש בעולם שהוא שולט בו, ולא בעובדה שהוא שולט מוגבל. הוא לא ילד: הוא לא מנסה להוכיח לעצמו שהוא כל יכול על ידי הפיכת כדור הארץ לקוביה. וגם חשוב לו מאוד להגביל את כוחו ולהשאיר למעריציו בחירה חופשית אם להאמין בו או לא, כי בלי בחירה חופשית אין הערצה...

אז השולט הוא, עבור הנשלטים שלו, דווקא כן אלוהים, למה לא. אלוהים עם מגבלות ככל אלוהים, ובכל זאת ראוי להערצה. תשאלו את הנשלטים שלו למה.

באופן לא מפתיע כלל,
חיכיתי לתגובה הזו.

ובאופן עוד הרבה פחות מפתיע והרבה יותר צפוי - היא הגיעה.

מה שמוזר זה רק העובדה שלא קראתי כאן נשלט/ת אחת/אחד שרואים בשולט שלהם אלוהים,
אלא רק שולט שחושב שנשלטים רואים בו ובדומיו ככזה.

מה זה אומר ?

שאולי יש פער כלשהו בין איך שאתה רואה את עצמך לאיך שאנשים אחרים רואים אותך ?

המציאות מלמדת
שככל שאדם יראה עצמו כפחות ראוי לאלוהות,
תהא בו הרבה יותר גדלות בעיני זולתו.
aka BODYGUARD

מה??????????????????????

aka BODYGUARD • 19 בנוב׳ 2007
שולט הוא לא אלוהים???????????????

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

מיתוסים שלמים נשברו לי... crying.gif
venus in our blood​(שולטת)

מה רבו מעשיך ה'.....את כולם בחוכמה עשית...

venus in our blood​(שולטת) • 19 בנוב׳ 2007

אולי בכ''ז כדאי ללמוד קצת מאדון-עולם...