שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט הוא לא אלוהים

Christine Daae
לפני 16 שנים • 19 בנוב׳ 2007

יא אולוהים...

Christine Daae • 19 בנוב׳ 2007
ציטוט: חוסר הגמישות שלה הפתיע אותי ואילתרתי תרגילים שיתאימו יותר למצבה הפיזי הנוכחי.
אני לא מענה את עצמי על שלא צפיתי את זה מפני שלהבדיל מדומים או חיקויי דומים אחרים אני לא חושב שאני אלוהים.

"וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ: זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם. " (בראשית א', 27)
המקור למושג צלם אלוהים הוא בספר בראשית, שם מתואר שהאדם נברא בדמותו ובצלמו של האלוהים וזה מותרו מהבהמה...

על פי הרמב"ם כל האנשים נולדים בצלם אנוש, ורק אחרי עבודה תבונית ומוסרית מאומצת, בדבקות ברעיונות מופשטים ובהגעה אל איזונים נפשיים של דרך האמצע הנודעת, יש מתי מעט שזוכים להגיע לצלם אלוהים. אמנם היו אחרים שטענו שהאדם נברא בצלם אלוהים מתחילת הווייתו, והוא רק צריך להוציא אל הפועל את עצמו, ולהיזכר במה שהיה לו בילדותו. ובהמשך קו זה ישעיהו לייבוביץ טען כי צלם אלוהים אינו מתנת אל, אלא פוטנציאל שעל האדם לרכוש, והוא נבחן על פיו מעשיו.

סתם נושא למחשבה...

ולך, "דום דה לה שמטה" (כפי שאומרת ידידתי המרחפת...), קודם כל תהיה בן-אדם לפני שאתה מזכיר את היושב במרומים...
Mary Jane
Mary Jane • 19 בנוב׳ 2007
מזכיר את הבחור שופע התבונה שחשב שסאבית היא מטוס בשחקים עם מנוע אחד בוער
זה אתה?icon_smile.gif
dragon fly
dragon fly • 19 בנוב׳ 2007
Mary Jane כתב/ה:
מזכיר את הבחור שופע התבונה שחשב שסאבית היא מטוס בשחקים עם מנוע אחד בוער
זה אתה?icon_smile.gif

ההוא היה טייס לא? icon_wink.gif
אם שולט הוא טייס אז הוא מאלו שקרובים לאלוהים נכון?
eden1

Re: שולט הוא לא אלוהים

eden1 • 19 בנוב׳ 2007
דום תל אביבי כתב/ה:
אני מנהל קשר עם סאבית ותוך כדי הסאשנים הראשונים אני מגלה שלא אוכל לבצע איתה תרגילים מסויימים שחשבתי עליהם,בעיקר בגלל חוסר גמישות של הנשלטת.
חוסר הגמישות שלה הפתיע אותי ואילתרתי תרגילים שיתאימו יותר למצבה הפיזי הנוכחי.
אני לא מענה את עצמי על שלא צפיתי את זה מפני שלהבדיל מדומים או חיקויי דומים אחרים אני לא חושב שאני אלוהים.

אני המומה, הרסת לי ה כ ל!!!

שולט הוא לא אלוהים???????????????????? icon_eek.gif
BAHNG​(שולט){כלבלבית - }

חכם זורק אבן לבאר.........

BAHNG​(שולט){כלבלבית - } • 19 בנוב׳ 2007
חכם זורק אבן לבאר ו וכל אדם שני קופץ לבאר לבדוק אם זאת אבן החכמים
קצת הומור אנשים מה קרה לכם
להבה חשופה

Re: חכם זורק אבן לבאר.........

להבה חשופה • 19 בנוב׳ 2007
[quote="BAHNG"]חכם זורק אבן לבאר ו וכל אדם שני קופץ לבאר לבדוק אם זאת אבן החכמים
קצת הומור אנשים מה קרה לכם[/quote]

באבא יקירי icon_smile.gif

ממתי דברי "דום דה לשמטה" הם דבריי חוכמה? הומור? האר בטובך את עיניי איפה הומור ..חחחחחחח!!

ולך פותח השרשור דום תל אביבי !!

"אני לא חושב שאני אלוהים". כך כתבת נכון ?

וואלה דום דה לשמטה , לרגע אחד חשבתי שכהו עיניי , וצלם האלוהים בכבודו ורוח האלוהים גם
הגיעה לפורומים.

במחשבה שניה אולי ידידי באבא באנג צודק ויש בדבריי פותח השרשור הומור icon_smile.gif

להבה חשופה .!@!
אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 23 בנוב׳ 2007

Re: שולט הוא לא אלוהים

אלעד(שולט) • 23 בנוב׳ 2007
דום תל אביבי כתב/ה:
אני מנהל קשר עם סאבית ותוך כדי הסאשנים הראשונים אני מגלה שלא אוכל לבצע איתה תרגילים מסויימים שחשבתי עליהם,בעיקר בגלל חוסר גמישות של הנשלטת.
חוסר הגמישות שלה הפתיע אותי ואילתרתי תרגילים שיתאימו יותר למצבה הפיזי הנוכחי.

ותודה שהארת את עינינו למרכיב חשוב זה באישיותך. עכשיו אנחנו יודעים כל כך הרבה על עולמך הרוחני העשיר.
בהזדמנות זו אני ושולטים רבים אחרים רוצים להודות לך על חשיפה זו שבזכותה לא נהיה מתוסכלים כשלא נצליח לירות ברקים מקצות האצבעות, להצית שיחים באופן ספונטני על ראש הרים, או סתם לקפל נשלט/ת לגודל שיתאים להכנסתם לפאוץ' או שקית סנדביצים כדי לארוז אותם לדרך...
Afroditi
לפני 16 שנים • 23 בנוב׳ 2007

שולט הוא לא אלוהים?

Afroditi • 23 בנוב׳ 2007
שולט הוא לא אלוהים?

לא יכול להיות!!! icon_moon.gif icon_moon.gif icon_moon.gif