בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיחה דיסקרטית

זר​(שולט)
לפני 16 שנים • 19 בנוב׳ 2007

שיחה דיסקרטית

זר​(שולט) • 19 בנוב׳ 2007
להלן קטעים משיחה שנערכה לפני כמה זמן. הנוסח הסופי אושר לפרסום ע"י בת שיחי, אשר לצורך הפרסום אכנה אותה קארה.

---------------------------------------------------------------

קארה: היכרתי אותו לפני חצי שנה. היכרנו דרך אתר J-Date.

זר: הוא ידע מן ההתחלה על הנטיות שלך, על ה"קטע"?

קארה: למרות שבפרופיל שלו הוא לא כתב במפורש את המלים "שליטה", או "בדס"מ", או "סאדו", הוא טרח לכתוב שלדעתו מערכת יחסים בין גבר לאשה איננה שיוויונית במובן המקובל של המילה. הדרך הנכונה לדעתו היא שהגבר מוביל. זה כתוב שם במפורש, ואי אפשר שלא לראות את זה. זה עלה די מהר בשיחות שלנו, ואני הסכמתי עם ההגדרה הזאת.

זר: כן, אבל אני שואל האם סיפרת לו על הקטע ממש. לא על הובלה "ונילית", אלא על כל הדברים הקינקיים שאת יודעת.

קארה: לא, לא סיפרתי לו על זה כלום. העמדתי פנים כאילו שאינני יודעת כלום.

זר: למה לא סיפרת לו?

קארה: פחדתי להפחיד אותו. פחדתי שיברח.

זר: אני לא מבין ממה פחדת.

קארה: נו, אתה יודע, בן אדם נורמאלי, פתאום נופלים עליו עם כל הקטע, זה יכול להפחיד כל אחד.

זר: אבל את לא מחפשת כל אחד. את מחפשת אחד מיוחד.

קארה: כנראה שאתה צודק, אבל אני בכל זאת לא סיפרתי בהתחלה.

זר: מתי כן סיפרת?

קארה: אחרי כמה פגישות הוא שאל אותי אם שמעתי פעם על מושגים כמו, עבדות או גור.

זר: הוא גוריאני?

קארה: מסתבר שכן. הוא די בקיא בכל הסיפורים האלה, וגם די מתמצא בתיאוריה.

זר: מה ענית לו?

קארה: את האמת. ששמעתי על זה פעם, אבל אינני יודעת הרבה.

זר: את האמת, אבל לא את כל האמת.

קארה: כן, לא את כל האמת. על זה שאני סאבית ושהייתי בבדס"מ עוד לא סיפרתי לו בשלב הזה.

זר: למה?

קארה: רציתי לראות איך הוא יוביל את השיחה.

זר: ואיך הוא באמת הוביל?

קארה: הוא סיפר לי בקצרה על ג'ון נורמן, על הסיפורים שכתב, על התיאוריות שמאחורי, ועל זה שיש בעולם קהילות של "גור על פני הארץ".

זר: איך הגבת?

קארה: הקשבתי ושתקתי.

זר: למה שתקת?

קארה: כי הוא לא שאל אותי שום דבר, ולא נתן לי רשות לדבר.

זר: אני מבין.

....

זר: אז מה היה אחר כך?

קארה: סיפרתי לו על הכל.

זר: הכל כולל הכל? ממש?

קארה: כן.

זר: ואיך הוא הגיב?

קארה: בדיוק כמו שאתה היית מגיב באותה סיטואציה.

זר: אני מבין icon_smile.gif

....

זר: אז מה הוא רוצה עכשיו?

קארה: שאהיה שפחה גוריאנית שלו.

זר: ומה זה אומר מבחינתו?

קארה: שאוותר על הכל. שאהיה הרכוש שלו, שכל הרכוש שלי יהיה שלו, שהוא יקבע לי הכל בחיים, לימודים, עבודה, קריירה - הכל.

זר: את רוצה את זה?

קארה: אני לא יודעת.

זר: מה הדילמה?

קארה: תראה, אני מעריכה אותו מאוד, הוא הגבר הכי מושלם שהיכרתי. אני גם אוהבת אותו, ומאוהבת בו לגמרי.

זר: אז איפה כאן הדילמה?

קארה: עבדות גוריאנית בעיניו היא בלתי ניתנת להתרה. הוא דורש ממני גם הסכמה להמשיך להיות השפחה שלו, אפילו אם אפסיק לאהוב אותו. אני אהיה הרכוש שלו, כל עוד הוא ירצה בי, ואם לא ירצה בי מכל סיבה שהיא, יהיה זכאי למכור אותי לכל מי שיתחשק לו.

זר: ומה את חושבת על זה?

קארה: זה עושה לי פרפרים בבטן.

זר: איזה סוג של פרפרים?

קארה: משני הסוגים.

....

זר: אז מה בעצם את שואלת אותי? איך אני יכול לעזור לך?

קארה: תייעץ לי מה להחליט.

....

זר: מעניין אותי לשמוע תגובות של אנשים אחרים לשיחה הזאת. את מסכימה שאפרסם את עיקרי הדברים?

קארה: אני סומכת עליך שתעשה את זה באופן שלא יחשוף שום פרטים אישיים.
פרינססה​(נשלטת)

זו פנטזיה נחמדה

פרינססה​(נשלטת) • 19 בנוב׳ 2007
בעצם זה מזכיר טיפה (או אולי יותר מטיפה) חתונה בציבור האורטודוקסי השמרן.
כל רכושה והיא עוברים אליו. הוא הבעלים שלה והיא הרכוש שלו.
וגם אם האהבה ניגמרת חייבים להשאר.

יהיו כאלו שיתארו זאת כ"עבדות גוריאנית" ויעוותו את פרצופם.. אני רק מסירה את המסכה.
חיילת של תות ושוקולד

מדליק!

חיילת של תות ושוקולד • 19 בנוב׳ 2007
איזה מדליק! גבר חלומותיה עם פנטזיות גוריאניות!

היא יכולה לתפוס אותו במילה.

הוא אמר שכל עוד הם ביחד הוא לא מעביר אותה והיא יכולה להוציא ממנו הבטחה שהוא מעביר אותה רק כשהקשר נגמר.

כשהקשר נגמר והוא לא רוצה אותה והחליט למי להעביר אותה הוא יכול לחפש אותה בסיבוב. icon_razz.gif
ההבטחה שלה כתובה על הקרח.
ההבטחה שתשאר איתו כשהיא לא אוהבת אותו כי היא רכוש גם כתובה על הקרח, אבל הוא לא יודע. icon_razz.gif הוא לא יכול להכריח אותה להשאר.

בינתיים הוא בטוח שהוא גוריאני לפי התאוריה והיא נהנית מאחלה פנטזיה, כל עוד היא רוצה.

אם הוא יגזים וימאס עליה היא יכולה לעזוב והוא לא יוכל לעשות כלום.

היא רק צריכה לומר לו שהיא רוצה לספר לו מה היא מרגישה והוא יחליט מה לעשות.
אם הוא גבר חלומותיה הוא לא טיפש ואם היא מגלה שהוא טיפש היא יכולה לעזוב.
בגור אסור לפגוע ברכוש והיא יכולה לקרוא את הספרים ולצטט לו מחוקי גור. לא קראתי את הספרים אבל ראיתי באינטרנט. יש אחלה דברים בגור.

אם הוא יקבע לה לימודים ועבודה שהיא לא רוצה היא יכולה לדבר איתו על "השבחת הרכוש".

אם הוא יתעקש היא תמיד יכולה לעזוב אותו.

הוא ידע רק בסוף שכל ההבטחות לא לעזוב אותו כתובות על הקרח.

אצל הדתיים היא באמת נכנסת לעבדות עם ילדים ומשפטי גירושין כשהיא רוצה לברוח אבל פה הוא נמצא באשליה שהיא רכוש שלו והוא חי כמו בגור והיא נותנת לו לחיות באשליה.

אני בעד.
RIS
RIS

Re: מדליק!

RIS • 19 בנוב׳ 2007
חיילת של תות ושוקולד כתב/ה:
איזה מדליק! גבר חלומותיה עם פנטזיות גוריאניות!

היא יכולה לתפוס אותו במילה.

הוא אמר שכל עוד הם ביחד הוא לא מעביר אותה והיא יכולה להוציא ממנו הבטחה שהוא מעביר אותה רק כשהקשר נגמר.

כשהקשר נגמר והוא לא רוצה אותה והחליט למי להעביר אותה הוא יכול לחפש אותה בסיבוב. icon_razz.gif
ההבטחה שלה כתובה על הקרח.
ההבטחה שתשאר איתו כשהיא לא אוהבת אותו כי היא רכוש גם כתובה על הקרח, אבל הוא לא יודע. icon_razz.gif הוא לא יכול להכריח אותה להשאר.

בינתיים הוא בטוח שהוא גוריאני לפי התאוריה והיא נהנית מאחלה פנטזיה, כל עוד היא רוצה.

אם הוא יגזים וימאס עליה היא יכולה לעזוב והוא לא יוכל לעשות כלום.

היא רק צריכה לומר לו שהיא רוצה לספר לו מה היא מרגישה והוא יחליט מה לעשות.
אם הוא גבר חלומותיה הוא לא טיפש ואם היא מגלה שהוא טיפש היא יכולה לעזוב.
בגור אסור לפגוע ברכוש והיא יכולה לקרוא את הספרים ולצטט לו מחוקי גור. לא קראתי את הספרים אבל ראיתי באינטרנט. יש אחלה דברים בגור.

אם הוא יקבע לה לימודים ועבודה שהיא לא רוצה היא יכולה לדבר איתו על "השבחת הרכוש".

אם הוא יתעקש היא תמיד יכולה לעזוב אותו.

הוא ידע רק בסוף שכל ההבטחות לא לעזוב אותו כתובות על הקרח.

אצל הדתיים היא באמת נכנסת לעבדות עם ילדים ומשפטי גירושין כשהיא רוצה לברוח אבל פה הוא נמצא באשליה שהיא רכוש שלו והוא חי כמו בגור והיא נותנת לו לחיות באשליה.

אני בעד.

אולי ההבטחות שלה לא לעזוב אותו כתובות על הקרח אבל בינתיים היא מסרה לו כבר את כל הרכוש שלה.
RIS
RIS
RIS • 19 בנוב׳ 2007
.
ועוד דבר.
בעיני המודל הגוריאני הוא מודל משעמם, אפילו אם הוא לא מציאותי.
אבל מעבר להיותו מודל מפוהק ומתכון לחיים שבלוניים, צריך להבין שאותה גברת, נשוא השיחה ה"דיסקרטית", המוצאת בגבר הזה שהוא מושלם, שהיא אוהבת אותו ומאוהבת בו, תגלה חיש קל שעם כניסתה לחיים גוריאניים תיבנה חומה עבה בינה לבינו וסביר שחלק ניכר מהתכונות (שכרגע הן עדיין וניליות) שהופכות אותו לכה מושלם בעיניה, תעלמנה על מנת שלא לשוב לעולם.

והיא השאלה הנשאלת, אם היא פנתה לJ-DATE כי חיפשה קשר של קירבה עם גבר או כי חיפשה בדיוק את ההיפך הגמור.
BrutallDom
BrutallDom • 19 בנוב׳ 2007
.

אתה לא רציני זר : )

.
חיילת של תות ושוקולד
RIS כתב/ה:
.
אולי ההבטחות שלה לא לעזוב אותו כתובות על הקרח אבל בינתיים היא מסרה לו כבר את כל הרכוש שלה.
ועוד דבר.
בעיני המודל הגוריאני הוא מודל משעמם, אפילו אם הוא לא מציאותי.
אבל מעבר להיותו מודל מפוהק ומתכון לחיים שבלוניים, צריך להבין שאותה גברת, נשוא השיחה ה"דיסקרטית", המוצאת בגבר הזה שהוא מושלם, שהיא אוהבת אותו ומאוהבת בו, תגלה חיש קל שעם כניסתה לחיים גוריאניים תיבנה חומה עבה בינה לבינו וסביר שחלק ניכר מהתכונות (שכרגע הן עדיין וניליות) שהופכות אותו לכה מושלם בעיניה, תעלמנה על מנת שלא לשוב לעולם.

והיא השאלה הנשאלת, אם היא פנתה לJ-DATE כי חיפשה קשר של קירבה עם גבר או כי חיפשה בדיוק את ההיפך הגמור.

הוא כתב שהוא גבר חלומותיה ויש לה פרפרים בבטן.
אם היא יותר מבוגרת ויש לה רכוש משלה היא יכולה להיזהר. חשבתי על זוג צעיר ששוכר דירה ביחד ומתחלק בחשבונות.
בחורה עם רכוש משלה יכולה לפני תחילת הקשר להעביר את כל הרכוש להוריה ולבוא עם רכוש אפס. עקרונית היא העבירה לו את כל רכושה אבל אין לה רכוש. אם הוא רוצה אותה בגלל הרכוש הוא יוותר. הוא לא יקבל אותו.

הרכוש האמיתי שיש לה הוא הגוף והנשמה שלה והוא מקבל אותם לניסיון.

אם הוא יהיה להם טוב היא תשאר איתו ואם הוא לא ידע להתנהג כל ההבטחות שלה להשאר איתו ולהמסר לאחרים כתובות על הקרח. כשהוא ינסה היא יבין שאין דרך לחוזה כזה. icon_razz.gif

הוא לא חייב לנהוג כמו בגור כל הזמן. היא מנסה אותו. כשהם ירצו פנטזיה היא תדע את הכללים והם יכנסו לפנטזיה.

יכול להיות משחק נהדר לשליטה מלמטה. כשימאס להם הם יוכלו לעבור לפנטזיה אחרת.

אם הם יחליטו להתחתן היא תקבל עצות אחרות אבל אפשר לנסות אם הוא מדליק אותה.

במה היא מסתכנת? ההבטחה שהוא ימסור אותה או היא חיבת להשאר איתו היא בולשיט. הרכוש הוא לא בולשיט אבל היא יכולה לבוא בלי רכוש.
חיילת של תות ושוקולד
ועוד דבר.
אני מכירה קשר של גוריאנים שמצליח ונמשך כמה חודשים.

אי אפשר לחיות כל הזמן כמו בגור ועם אנשים אחרים הם מתנהגים כרגיל ונפגשים לקפה עם כולם. אנחנו בטוחים שבבית הם לא מתנהגים כל הזמן כמו בגור.

אם היא תראה שהוא התחרפן ושוכח שהוא על כדור הארץ ולא בפלנטה אחרת היא יכולה תמיד לעזוב.

אם יש לה פרפרים בבטן היא יכולה לנסות אותו.
זר​(שולט)
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007
זר​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
ברוטל כתב: "אתה לא רציני זר : ) " -- שיו, ברוטל, גילית את אמעריקא, כאילו דא icon_smile.gif

חיילת: יש אנשים שמתייחסים ברצינות להתחייבויות שלהם, כשהם מתחייבים הם מתכוונים למה שהם מתחייבים, ואח"כ הם עושים ככל יכולתם לעמוד בהתחבויות שנטלו על עצמם. קארה היא אחת מאלה. לא עולה בדעתה לשקר ולקבל על עצמה התחייבות מתוך הנחה שלא תצטרך לעמוד בה, כי אף אחד לא יוכל לכפות את זה עליה.

לגבי מה שקראת באינטרנט על גור, ועל החוקים שלהם, אולי לא שמת לב לחוק אחד מרכזי. האקסיומה של גור היא שמקור הסמכות הבלתי מעורערת הוא הגבר, והאשה היא שפחה מלאה שלו, לכל דבר ועניין. ובכלל זה, הגבר יכול לקבוע איזה חוקים נוספים שהוא רוצה, והוא יכול לשנות את החוקים האלה בכל פעם שמתחשק לו.

לריס: היא פנתה ל-J-Date כי ... (מחקתי מה שכתבתי, מפאת כבודה של האכסניה).
המלט
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007

Re: זו פנטזיה נחמדה

המלט • 20 בנוב׳ 2007
פרינססה כתב/ה:
בעצם זה מזכיר טיפה (או אולי יותר מטיפה) חתונה בציבור האורטודוקסי השמרן.
כל רכושה והיא עוברים אליו. הוא הבעלים שלה והיא הרכוש שלו.
וגם אם האהבה ניגמרת חייבים להשאר.

יהיו כאלו שיתארו זאת כ"עבדות גוריאנית" ויעוותו את פרצופם.. אני רק מסירה את המסכה.

הדברים שכתבת לגבי חתונה בציבור האורתודוקסי השמרן (היהודי, אני מניח) אינם נכונים עובדתית.

הוא אינו הבעלים שלה, והיא בודאי לא ה"רכוש" שלו.
לא כל רכושה עובר אליו.
לא חייבים להישאר.

ויש הרבה מקורות שיוכיחו, אבל אמרו שלא להגיד דברים במקום שאינם נשמעים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי נוב' 20, 2007 3:33 am, סך-הכל נערך פעם אחת