בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נעצור את זה ביחד!

Hell Fire​(מתחלף){שיר כאב}
לפני 16 שנים • 19 בנוב׳ 2007
Miss Tory כתב/ה:
ציטוט:
טורי את ממש מקסימה אבל אם היית משקיעה קצת יותר בילדים במצוקה אולי היינו נראים אחרת
וחוץ מזה אין רע בבהכנת ב"עח מכול סוג למאכל בייחוד כאשר יש לזה דרישה
הצדקנות והחסדנות שלכם ובייחוד שלך עומריקו מגעילה אותי
דרך אגב אין לי כלום נגד בעלי חיים אני מוצא בהם חברה נעימה ואפילו מזינה יחד עם זאת את הכסף שאין לי אני מעדיף להשקיע בנושאים אחרים יותר קיומיים
icon_smile.gif

תודה רבה
תרשה לי להחליט בעצמי אם מתחשק לי לעזור לילדים מסכנים שיש מי שידבר עבורם, או לבעלי חיים מסכנים, שאין.
גם אני אוכלת בשר, למרות שקשה לי המחשבה של מה קרה לו לפני.
ועדיין, חיות שאין טעם להרוג למען אכילה, או בעצם למען שום מטרה, אני מעדיפה להציל. ברשותך כמובן.

אני לא מעוניין לתת פרס לאותו בעלים שזרק את הבעל חיים שלו בכך שאני אקח אותו על עצמי ואם אפשר לנצל את זה למטרות חיוביות יותר אז מה טוב
ועדיף להמית בע"ח משוטט מאשר לתת לו למות בייסורים רעב מחלות ויתרה מכך שיתקוף אדם או בעלי חיים אחרים וזאת אפילו ללא מחלות שהרי אין מי שיחסן אותו וקל וחומר עם מחלות
ולא אני לא מכניס הביתה רחמים אני מכניס הביתה אהבה כבוד וגאווה
ואגב אכילת בשר נעימה לי מאוד המחשבה שהבעל חיים הנ"ל הומת למעני בושל למעני והונח למעני על הצלחת ואפלו הכינו לו רוטב
NelieL
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007

מה?!

NelieL • 20 בנוב׳ 2007
"ועדיף להמית בע"ח משוטט מאשר לתת לו למות בייסורים רעב מחלות ויתרה מכך שיתקוף אדם או בעלי חיים אחרים וזאת אפילו ללא מחלות שהרי אין מי שיחסן אותו וקל וחומר עם מחלות "
דבר ראשון- יש אנשים שמחסנים, גם חתולי רחוב, וגם כלבי רחוב, אני בהם, ויש עוד הרבה כמוני, שלא מסתפקים בלומר "אוי אוי אוי" או מעדיפים לדון את החיה למוות, כי זה קל יותר.
אוספים, עם כל הקושי, בודקים בדיקות, מחסנים/מטפלים עד להבראה, ומנסים למצוא מיקום בטוח יותר.
אלו שאין אפשרות- דואגים להטבת תנאי הרחוב שלהם.
נניח, עכשיו בגשם המטורף הזה, כשאתה יושב בבית החמיפ שלך, הם נרטבים וקופאים למוות שם בחוץ... אז אם הם לא אנושיים, לא אכפת לך?
מבחינתי חייהם יקרים כחיי ילד.

מדובר בחיים, אם שכחת, חיים יקרי ערך ככל חיים אחרים!

מה לעזאזל... מי שם אותך אלוהים?מי שם אותם שם בצבח תא אלוהים, יד קלה על המוות?בע"ח משוטט- עדיף לו כי ימצא בית, ואם אינו מוצא, עדיף שיחכה, עד שימצא.
כל ה"משוטטים" למינהם כיצד הגיעו לדעתך לתואר זה?- בידי האדם! אך ורק בידי האדם.
בידי אנשים לא אנושיים שזורקים לרחוב גורים שנולדו באשמתם כיוון שלא עיקרו/סירסו,
לפעמים עם ההורים ולפעמים ככה סתם, בתוך ארגז קרטון בגשם הנורא או באיזה חור שכוח אל-
לחסדי הגורל...
ולהתעללויות שעוברות החיות האלו ברחוב אין סוף, תאמין לי.
רוצים לשפר המצב? יש להשפיע על החינוך, חינוך לאהבת בע"ח, לערכיות, לשמירה על ערך החיים הקדוש, לאחריות(בעיקר של המבוגרים, שגורמים את רוב הצרות והכאב בעניין הזה בבורותם וחוסר אחריותם), לכבוד, לסירוס ועיקור עתידיים, להצלת חיות רחוב.
חינוך לחיים.

אני מוכנה להסכים עם המתה אך ורק במקרים בהם החיה סובלת סבל בלתי יתואר,
חולה אנושות, כואבת ואין דרך להצילה, ורק המוות ישקיט כאביה.
להמית אלפי מיליונים של כלבים וחתולים בריאים רק כי מישהו החליט שזה בסדר- במילא אין להם סיכוי למצוא בית-
זה רצח.
סייאון​(שולט)

Re: מה?!

סייאון​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
ייסאן כתב/ה:
"ועדיף להמית בע"ח משוטט מאשר לתת לו למות בייסורים רעב מחלות ויתרה מכך שיתקוף אדם או בעלי חיים אחרים וזאת אפילו ללא מחלות שהרי אין מי שיחסן אותו וקל וחומר עם מחלות "
דבר ראשון- יש אנשים שמחסנים, גם חתולי רחוב, וגם כלבי רחוב, אני בהם, ויש עוד הרבה כמוני, שלא מסתפקים בלומר "אוי אוי אוי" או מעדיפים לדון את החיה למוות, כי זה קל יותר.
אוספים, עם כל הקושי, בודקים בדיקות, מחסנים/מטפלים עד להבראה, ומנסים למצוא מיקום בטוח יותר.
נניח, עכשיו בגשם המטורף הזה, כשאתה יושב בבית החמיפ שלך, הם נרטבים וקופאים למוות שם בחוץ... אז אם הם לא אנושיים, לא אכפת לך?

מה לעזאזל... מי שם אותך אלוהים?מי שם אותם שם בצבח תא אלוהים, יד קלה על המוות?בע"ח משוטט- עדיף לו כי ימצא בית, ואם אינו מוצא, עדיף שיחכה, עד שימצא.
לפעמים עם ההורים ולפעמים ככה סתם, בתוך ארגז קרטון בגשם הנורא או באיזה חור שכוח אל-
לחסדי הגורל...
רוצים לשפר המצב? יש להשפיע על החינוך, חינוך לאהבת בע"ח, לערכיות, לשמירה על ערך החיים הקדוש, לאחריות(בעיקר של המבוגרים, שגורמים את רוב הצרות והכאב בעניין הזה בבורותם וחוסר אחריותם), לכבוד, לסירוס ועיקור עתידיים, להצלת חיות רחוב.
חינוך לחיים.

להמית אלפי מיליונים של כלבים וחתולים בריאים רק כי מישהו החליט שזה בסדר- במילא אין להם סיכוי למצוא בית-
זה רצח.

מסכים איתך בכל מילה!
צריך לצעוק לאנשים בפנים שאלו חיים ולא סתם צעצועים.
NelieL

כואב כל כך...

NelieL • 20 בנוב׳ 2007
ניסיתי לערוך את הודעתי, ולא יכולתי משום מה, אולי עדיף כך,
הכאב והתסכול שלי מהנושא הנורא הזה גלשו מעבר לרצוי.

כל שאני יכולה לעשות כרגע, הוא לשמוח שהכלבים שלי נמצאים על המיטה החמה שלי,
מול הקונווקטור, רגועים וחסרי דאגות,
ולקוות שלעוד כמה חסרי מזל- המזל יתהפך בקרוב, לפני שיגיעו לתחתית, אל המוות.

כלב זה לא צעצוע!
החיה אינה חפץ חסר חיים!
NelieL

מדובר בצבח ת"א

NelieL • 20 בנוב׳ 2007
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
ואני רוצה להוסיף תגובה קצת שונה.
איני חושבת שאגודת צער בעלי חיים הינה טלית שכולה תכלת, רחוק מזה,
אך לפחות במה שאני נתקלתי, גם עמותות אחרות לא יכולות להתהדר באותה טלית.
ישר כוח

מדובר בצבח ת"א באופן ספציפי!
Kate McCannon
Kate McCannon • 20 בנוב׳ 2007
הודעה חשובה

כתוצאה מבקשת דחייה שהגיש הלוכד אבי סעד נדחה הדיון המשפטי בעניין צו המניעה כנגד צב"ח ת"א, מגן לחתול ואבי סעד, מהתאריך המתוכנן המקורי (כלומר מחר יום ד' 21 לנובמבר 2007) למועד מאוחר יותר: ליום ה' 29.11.07 ב11:30. כמובן שגם ההפגנה שתוכננה במקור למחר נדחית בשבוע יחד עם המשפט לאותו מועד האמור לעיל. אתכם הסליחה.

אנו קוראים לציבור לבוא ולתמוך בעמותת "תנו לחיות לחיות" במאבק נגד צער בעלי חיים , מגן לחתול ואבי סעד.
בבית משפט השלום ת"א ביום חמישי ה- 29.11.07 בשעה 11:30 (הדיון ב12:30) ברחוב ויצמן 1 ת"א .

· אנו מבקשים מהציבור לנהוג בצורה תרבותית ומכובדת בבית המשפט
.
Hell Fire​(מתחלף){שיר כאב}

Re: מה?!

ייסאן כתב/ה:

לחסדי הגורל...
חינוך לחיים.

זה רצח.

הערכיות של החיים תלויה במשמעותם ,ערך ומשמעות אין הם שווים בינהם אחד לאחד .
הערך לחיים שלי כחיים ולאיכותם כתושב ביישוב מתוקן שלא נהנה רבות מפחי אשפה שתוכנם מרוקן על הכביש במקרה הטוב או גוויות מרקיבות ומעלות צחנה ושאר מיקרובים במיקרה הרע .ומאידך לא להכנע ללחץ לא הגיוני לאמץ לי בעל חי שגם ככה אין לי את הזמן או הפיננסים להעניק לו
שהרי ידוע וודאי שגם בעל חיים דורש יחס ואם המצב הוא שאותו בעל חי יזכה לחיי כלוב עלובים או לחילופין יגביר את הסכנה לחיים שלי ושל הסובבים אותי אין ברירה שהרי יש ספק אין ספק וערך חיי אדם וחיי בפרט חשובים פי כמה.
נכון שיש ביננו סאדיסטים המנצלים את המצב להתעללות מסיבות הידועות רק להם ונגד זה גם אני יוצא חוצץ .
דרך אגב נסיכת הדאנג'ן זה עוד בתוקף?????????
NelieL

איש לא אמר לך לאמץ.

NelieL • 20 בנוב׳ 2007
אבל איני חושבת שאתה צריך להיות(אתה או כל אחד אחר שיש לו לב ושכל בראשו)
בעד ההמתות והרצחים בצב"ח, בעד המצב הכללי שבו נמצאת המדינה שלנו מבחינת חיות נטושות.

והנסיכה- זה תמיד בתוקף icon_biggrin.gif
שמפניה
לפני 16 שנים • 22 בנוב׳ 2007

לכל מאכילי הכלבים והחתולים

שמפניה • 22 בנוב׳ 2007
הדיון נדחה ליום חמישי ב1130 . אני מקווה שיבואו לאולם. נקפיץ ביום רביעי הבא.
בינתיים קראתם שצריך להחזיר את המזון של תוצרת "דלפיום"?
משרד החקלאות פרסם אזהרה חמורה לכל מאכילי הכלבים והחתולים.
http://news.walla.co.il/?w=//1198184
בדקו את המזונות היבשים שאתם נותנים.