לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיחה דיסקרטית

חיילת של תות ושוקולד
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007
חיילת של תות ושוקולד • 20 בנוב׳ 2007
בחורה שמסכימה עומדת בהתחייבות שלה יפה מאוד אבל נוקטת כמה צעדי בטחון. icon_razz.gif

אני חושבת שאם הוא לא עומד בהתחייבויות המוסריות שלו היא פטורה מההתחייבויות שלה.

אם יבוא לידידה שלך להמכר בתום הקשר או יש לה פנטזיות סרסרות וזנות היא יכולה להסכים אבל אם משהו לא מוצא חן בעיניה היא יודעת שתמיד היא יכולה לעזוב והוא יכול לקרוא ולצפצף icon_twisted.gif לפי הפתגם הידוע.

היא מתנהגת אליו יפה מאוד כשהיא נותנת לו אפשרות לחיות באשליה שלו.
לה אין אשליה כזאת כי היא יודעת שהיא תמיד אדם חופשי ויכולה לעזוב בכל רגע.

היא נותנת לו זמן לניסיון והוא צריך להצדיק את הציפיות שלה. אם הוא ישנה את החוקים ויהיה לה טוב היא תשאר איתו ואם יבוא לה להשאר איתו כשרע לה כנראה שטוב לה כשרע לה ובאמת טוב לה.

למאזוכיסט טוב כשרע לו אבל לא מאוד רע לו. icon_razz.gif

יש לה ארבע אפשרויות:

1. לותר על הגבר עם הפרפרים בבטן כי היא החליטה שהיא צריכה לקיים את ההבטחה למכירה ולסרסרות או הבטחה שהיא נשארת בעבדות.
2. לתת לו את הפנטזיה שלו כשהוא מאושר וחולם שהוא נמצא בגור והיא נשארת כשהוא מקיים את הציפיות שלה.
3. לחשוב שהיא רכוש ולתת לו לסרסר אותה או כל דבר אחר שהיא לא רוצה ולהשאר בקשר גם כשהיא רוצה לעזוב.

4.אם יהיה לה טוב היא הצליחה בהחלטה והיא נשארת כי טוב לה.

מה הניתוח שלך, זר?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 בנוב׳ 2007
גור? זה לא אלו מפלנטה אחרת?
אנשים ירוקים וקטנים עם אנטנות שיוצאים מהצלחת וצועקים: Take me to your leader?

ומי שקרא את שפתה הדלה של סדרת הספרים הללו והאמין בה - מגיע לו.

וריס אמר - משעמם. אי טי פון הום (-:
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אני חושבת, שזה מסוג הדברים שעובדים רק בפנטזיה. כמו פנטזיית אוננות קיצונית במיוחד- היא נפלאה עד האורגזמה. מייד אחרי זה היא הופכת להיות קצת איכסה, ותמה אדם מה מצא בה בכלל... icon_biggrin.gif

יש המון בעייתיות בהעברת כל הרכוש לידיו, למשל. בעייתיות שקיימת גם עם זוגות נשואים "רגילים" היום. לא חשוב כמה אהבה יש בהתחלה, כשהאהבה נגמרת, את לא רוצה לחלק הכל "חצי- "חצי" במקרה הטוב. וזה העניין- כשהאהבה נגמרת. כשהאהבה נגמרת כל העניין מאבד מטעמו.
למיטב ידיעתי, גם אין לפנטזיה כזאת כל תוקף חוקי. אף אחד לא יכול להכריח אותך "לעמוד בהסכם" כשהאהבה נגמרת, ומכירת אנשים אינה חוקית, לפחות בארץ.

לפעמים, כשמדובר בפנטזיות, טוב להכניס קצת מציאות והיגיון בריא לתמונה. רק כשמבינים מציאות מול פנטזיה, ניתן לעוף ולשחרר רסן עם הפנטזיה icon_smile.gif
זר​(שולט)

שמל"מ

זר​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
גמד, שדווקא אתה תצא חוצץ כנגד אנשים קטנים? icon_smile.gif

החייזרים של גור אינם הולכים על שתיים. אם נורא דחוף לך לקרוא תיאורים שלהם, לך לספרים. האנשים של גור, לעומת זאת, מוצאם מכדור הארץ, ובשל חוקי הברירה הטבעית של העולם הקשוח הם מתוארים כחסונים וקשוחים. ברנשים שלא כיף להיתקל איתם בסמטה צדדית.

אז בפעם הבאה שחוסם את דרכך איזה בריון קשקשים, אתה לא יכול להוציא מכלל אפשרות שהוא שגריר של גור, שבא לארץ על מנת לחטוף כמה בחורות יפהפיות כדי למלא בגור את המחסנים.

לגבי מה משעמם ומה לא, זה הרי ענין אישי, לא כן? לא אתפלא אם ישנם כאלה שמשעמם אותם לשמוע אנשים משעממים.

איימי, פנטזיה או מציאות, החיים הם הרי סרט ... icon_smile.gif

חיילת, בניתוח שלך את מתעלמת מהאפשרות שיכול להיות שהוא יחליט למכור אותה בשלב שהיא עדין אוהבת אותו.

כמו כן, זה שהיא מסכימה לתת התחייבות מסויימת, אין זה אומר שהוא חייב להוציא אותה לפועל. יכול להיות שהוא רוצה אותה ב"סטייט אוף מיינד" מסויים בתוך הקשר שלהם. יכול להיות שזה גם מה שהיא רוצה. אבל בשביל להיות בתודעה הזאת, אי אפשר לעשות את זה בכאילו, אלא רק על באמת.

ובנוסף, את מתעלמת מהכלי שנקרא "דאוס אוף מכינה", ולא אפרט יותר.
נוריתE
נוריתE • 20 בנוב׳ 2007
מצטערת להרוס את החגיגה
אבל הוא נשמ עלי כמו חולה שליטה שכל קשר בינו לבין בידיסמ
הוא מיקרי לחלוטין.
חיילת של תות ושוקולד

החיים הם גם פנטזיה

זר כתב/ה:

חיילת, בניתוח שלך את מתעלמת מהאפשרות שיכול להיות שהוא יחליט למכור אותה בשלב שהיא עדין אוהבת אותו.

כמו כן, זה שהיא מסכימה לתת התחייבות מסויימת, אין זה אומר שהוא חייב להוציא אותה לפועל. יכול להיות שהוא רוצה אותה ב"סטייט אוף מיינד" מסויים בתוך הקשר שלהם. יכול להיות שזה גם מה שהיא רוצה. אבל בשביל להיות בתודעה הזאת, אי אפשר לעשות את זה בכאילו, אלא רק על באמת.

ובנוסף, את מתעלמת מהכלי שנקרא "דאוס אוף מכינה", ולא אפרט יותר.

למה לא לפרט יותר על ה"דאוס אקס מכינה"? בפנטזיה שלי לא צריך אותה אבל אפשר לדמיין.
אני לא מכירה את הבחורה שאתה מספר אבל אם הייתי נפגשת באחד שעושה לי פרפרים בבטן והוא היה מספר לי על הפנטזיות שלו הייתי חושבת שהוא מאמי חמוד, שכבר בוטח בי כדי לספר את הפנטזיות הלא מקובלות שלו.
הייתי חושבת שברור שאני הרבה יותר חכמה ממנו והוא יחשוב לומר לי מה לעשות, אבל לא יודע שבכל שלב אני יכולה ללכת, אם ימאס לי, ואני נותנת לו להכנס לפנטזיה שלו.

הייתי חושבת שאנסה שליטה מלמטה ואצליח בקלות.

סרסרות וזנות הן מחוץ לתחום אצלי אבל יש נשים שבכלל זה עושה להן את זה.
יש כמה אפשרויות:
אם היא אוהבת שימסרו אותה לגברים אחרים או שנעים לה במחשבה שהוא יכול למסור אותה, היא יכולה להשאר איתו או לתת לו למסור אותה.
אם היא לא אוהבת, אבל המחשבה שהיא לא אוהבת והוא יכול למסור אותה עושה לה את זה, היא באמת אוהבת את זה. (מאזוכיסטים תמיד מעניינים icon_smile.gif ).

אם הוא היה חושב למסור אותי כל הסימפטיה לילד שבו, שאוהב פנטזיות, היתה נעלמת בשניה.
היו עוד דברים שהיו מעלימים לי את הסימפטיה בשניה.
לכל אישה יש גבולות.
כל אישה יודעת שההבטחה שלה כתובה על הקרח והמצב המחשבתי הוא ההחלטה שלה. אם היא רוצה את הפנטזיה שהוא שולט עליה היא נכנסת למצב המחשבתי.

הדבר החשוב הוא לקבוע לעצמה את הגבולות ולהכין בכל דקה את האמצעים לעזיבה. אם הוא עובר את הגבול היא יכולה לעזוב.

בגלל שהוא קובע את הכל היא יכולה בתאום איתו לקבוע כל סידור שהיא רוצה. שליטה מלמטה קלסית.

יש אצלנו זוג גוריאני שמסתדר יופי, אבל היא רחוקה מאוד מלהיות שפחה גוריאנית שלו.
הוא חכם ויודע מה פנטזיה ומה לא יכול להיות פנטזיה וכולם מפרגנים לקשר הנפלא שלהם. בגללם אני בעד גור. כל מי שיראה אותם יבין.

אני חושבת שגבר יכול להיות שליט גוריאני, מלך השמש או אדון הכוכבים אם הוא חכם. הכל פנטזיה. אם הוא טיפש הוא לא יכול לעשות גם בדסמ פשוט.
זר​(שולט)

תות ושוקולד

חיילת, ברור שקארה ואת שני טיפוסים שונים. ברור שהפנטזיות שלך ושלה שונות לגמרי. ברור שלך ההצעה שהנ"ל הציע לא קוסמת לגמרי.

אבל השאלה של קארה לא היתה אם את, חיילת, מוכנה לקבל את ההצעה. קארה שאלה האם היא יכולה לקבל את ההצעה הזאת.

נסי, אם את יכולה, להתייחס לעניין מנקודת המבט שלה.
חיילת של תות ושוקולד
איך אנחנו יכולים לדעת מה היא רוצה?
אני מכירה בחורה שנכנסה לקשר של גור אבל כיוון שהגבר קובע את הכללים הוא לא מתערב לה בלימודים ובעבודה ונותן לה את כל החופש של אישה בקשר רגיל. בבית הם מספרים שהם גוריאניים ונהנים מזה.

אני אומרת שהיא יכולה לנסות אותו ולראות במי היא התאהבה. אין לה סיכון כל עוד היא מבינה שכל הכוח נמצא בידיים שלה ולא שלו. הוא רק מפנטז שהכוח בידיים שלו.

אם היא באמת מוכנה להעביר את כל הכוח לידיים של גבר, שהיא לא ממש מכירה, שתהיה בריאה.
אני חושבת שגם בקשר ונילי אישה לא מעבירה את הכוח לגבר הונילי ומשאירה הרבה מהכוח בידיים שלה.

אתה מכיר אותה. אם היא מאלה שקופצות באנג'י ללא חבל, שתהיה בריאה.
זר​(שולט)

מה קארה רוצה

קודם כל, אינני יודע למה את קובעת שהוא בעבורה גבר שהיא לא ממש מכירה. בשעה שהשיחה נערכה הם כבר מכירים זה את זו וזו את זה חצי שנה. הקוראים יכולים להניח שחצי השנה הזאת לא התמצתה רק בפגישות במוזיאון למדע הגיאולוגיה או בחקר מאובנים.

את חוזרת ואומרת שאת מכירה זוג גוריאני. ומדברייך נדמה לי שאת חושבת שהם זוג מוצלח. מה עושה אותם ל"גוריאנים"? זה שהם קוראים לעצמם גוריאנים ותו לא? או שמא, בבסיסו של הקשר שלהם עומדות האקסיומות המקובלות של קשר גוריאני, גם אם הוא בחוכמתו בוחר לנתב את מציאות החיים בנתיב היותר נכון בעיניו?

לגבי מה שקארה רוצה או לא רוצה, אני לא רשאי לפרט. אבל ההגיון אומר שאילו לא היה בה כל רצון להיות בקשר מסוג זה, לא היתה לה כל דילמה, והיא היתה מסרבת בלי להתייעץ איתי בכלל.
חיילת של תות ושוקולד

Re: מה קארה רוצה

זר כתב/ה:
קודם כל, אינני יודע למה את קובעת שהוא בעבורה גבר שהיא לא ממש מכירה. בשעה שהשיחה נערכה הם כבר מכירים זה את זו וזו את זה חצי שנה. הקוראים יכולים להניח שחצי השנה הזאת לא התמצתה רק בפגישות במוזיאון למדע הגיאולוגיה או בחקר מאובנים.

את חוזרת ואומרת שאת מכירה זוג גוריאני. ומדברייך נדמה לי שאת חושבת שהם זוג מוצלח. מה עושה אותם ל"גוריאנים"? זה שהם קוראים לעצמם גוריאנים ותו לא? או שמא, בבסיסו של הקשר שלהם עומדות האקסיומות המקובלות של קשר גוריאני, גם אם הוא בחוכמתו בוחר לנתב את מציאות החיים בנתיב היותר נכון בעיניו?

לגבי מה שקארה רוצה או לא רוצה, אני לא רשאי לפרט. אבל ההגיון אומר שאילו לא היה בה כל רצון להיות בקשר מסוג זה, לא היתה לה כל דילמה, והיא היתה מסרבת בלי להתייעץ איתי בכלל.

אם היא מכירה אותו חצי שנה ומפנטזת על קשר גוריאני ובטוחה שהוא גבר חלומותיה עם פנטזית חלומותיה מי אנחנו שנגיד לה לא?

יש לה רכוש או שהיא דלפונית כמו כולנו והם שוכרים דירה ועובדים?

אנחנו לא יכולים לומר לה לא לעשות מה שהיא אוהבת אם אין לה רכוש והיא עוברת לגור עם גבר חלומותיה בפנטזיה שגם היא אוהבת.

אנחנו לא יודעים מה עושה את הקשר של הזוג הגוריאני קשר גוריאני.
אנחנו רואים שהיא מקבלת את ההחלטות שלה בעבודה ובלימודים ומתנהגת כרגיל בין חברים, אבל הם אומרים שהם גוריאנים ומבחינתנו אם הם אומרים הם יודעים.

אם שואלים אותם הם מסבירים על הדברים של גור.
ראיתי באינטרנט את עמידות היסוד של גור והן מדליקות. הזכירו לי את שיעורי היוגה שלי. ג'ון נורמן גנב את כל תנוחות גור מהיוגה ושינה אותן מעט מאוד.
אני עושה אותן בשיעורי יוגה בשינויים קלים בלי להיות בגור. icon_razz.gif

אני נשארת במחשבה שאם גבר הוא חכם הוא יכול להיות גוריאני, בדסמי, ונילי או כל דבר ואם הוא לא חכם לא יעזור שום דבר.