לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיחה דיסקרטית

זר​(שולט)
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007

על יוגה ושאר ירקות

זר​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
קארה התייעצה איתי. מצד אחד הפנטזיה, מצד שני הסיכונים. היא לא מחכה לעצות של הקוראים כאן, די היה לה בעצתי. אני זה שהבאתי את העניין בפניכם, כי אותי מעניין מה אתם חושבים.

אני לא רוצה להיכנס לסוגיית כמות הרכוש שיש לקארה לפני תחילת הקשר. אבל קארה היא בחורה מוכשרת ביותר, וללא ספק יווצר רכוש בעתיד. זה יכול להיות באופן ישיר ע"י עבודה מקצועית שלה, וזה יכול להיות באופן עקיף, ע"י עבודה מקצועית שלו, כשהיא בת זוגו התומכת. לפי החוק הישראלי, כל הרכוש הנצבר הזה אמור להיות משותף ומחולק ביניהם שווה אם הם נפרדים.

שימי אל ליבך, שרוב האנשים שמתחתנים לא עורכים הסכמי ממון לפני כן, ולרוב הם פשוט סומכים על טוב ליבו של הצד השני במקרה של פירוק הנישואין. נישואין לעניין זה אין פירושם בהכרח עמידה תחת חופה, או אפילו נישואי קפריסין. די בכך שהם גרים יחד, "ידועים בציבור".

יוגה היא אומנות הודית. כזאת היא גם הקאמה סוטרה. מי יודע איזו פנטזיות רצו במוחם של ממציאי היוגה?

אולי בא לך לפתוח כאן גלריה עם תמונות שלך בתנוחות היוגה השונות?
e-דית​(נשלטת)
e-דית​(נשלטת) • 20 בנוב׳ 2007
חיילת של תות ושוקולד כתב/ה:
מה הניתוח שלך, זר?

icon_question.gif icon_question.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 בנוב׳ 2007
ציטוט: האנשים של גור, לעומת זאת, מוצאם מכדור הארץ

ציטוט: אז בפעם הבאה שחוסם את דרכך איזה בריון קשקשים, אתה לא יכול להוציא מכלל אפשרות שהוא שגריר של גור, שבא לארץ

אז זה שגריר שבא לכדור הארץ מכדור הארץ, זר? טוב ניחא לא נהיה קטנוניים.

26 ספריו של ג'ון נורמן המתארים את אורח חייהם של גוריאנים כתובים בשפה דלה ומייגעת. איני יודע אם תורגמו לעברית, אבל גם אם כן, קשה לי להאמין שהשפה שופצה בעת תרגום. אורח החיים המתואר בספרים בוודאי אינו תואם את המציאות ולא יכול להתנהל בה בהתאם לחוקים (ויש המון) המפורטים באותם ספרים. הקשר של קהילות Gor ל- BDsM מוטל בספק מכיוון שגוריאנים אינם מאמינים בהסכמה של הנשלטת שכידוע, מהווה את הבסיס למה שאנחנו עושים פה. לעומת זאת קיימות קהילות BDsM עם נטייה גוריאנית, אך קשה לי להאמין שאחד מחבריה ילך לחפש לו נשלטת באתר הכרויות ונילי כי היא (הנשלטת) קודם כל צריכה להיות מודעת לאותם חוקים על פיהם מתנהל אורח חיו ולרצות בהם כחלק מחייה. אחרת, כפי שאמרה זאת חיילת, ברגע שיגיע יום שלישי בו לא בא לה, היא תראה לו את חור הטוסיק שלה ותלך. הוא, כמובן, יכול להשאר מאחור ולצטט את חוקיו הגיריאניים בתרגום לעברית או בשפת המקור.

ועכשיו תנסו להתחיל כל פוסט או תגובה במילה Tal כמו האנשים הקטנים והירוקים בשם Gor ולחייך כמו הגמד האמיץ בכובע פומפון.
זר​(שולט)

אופרציה רצינית

האמת שאינני מבין את השאלה "מה הניתוח שלך?", אלא אם פירושה, "מה אתה יעצת לקארה?"

מה שעשיתי, ומה שיעצתי לקארה, וכו' ... כל זה מחוץ למסגרת שאני רשאי להבין כאן בפניכם.
חיילת של תות ושוקולד

קהילות גור

חיילת של תות ושוקולד • 20 בנוב׳ 2007
אני חושבת שכדי שמישהי תכנס לקשר גוריאני היא צריכה להיות דווקא קרובה לאורח המחשבה הבדסמי של ההסכמה. גמד הזכיר את הבעיות עם קהילות GOR האמיתיות.

אני לא מכירה את ספרי GOR. לפי התאור של גמד לא תהיה לי סבלנות לקרוא אותם.
אם גבר בדסמי מפנטז על בדסמ בסגנון GOR, כשברור לו שיש הסכמה בכל שלב וכל פנטזית גור היא פנטזיה, הוא עושה בדסמ.
הזוג שאני מכירה הוא מה שגמד הזכיר: בדסמ בסגנון גור.
אני חושבת שהגבר לוקח דברים משם אבל לא את הכל.
אם צריך להתחיל כל משפט באיזו מילה כמו TAL לא ראינו סימן לחוק הזה. הם מדברים רגיל.

אם היא אוהבת אותו והוא בדסמ בסגנון גור, ולא קהילה אמיתית של גור, הרכוש שלהם וכל מה שירויחו ביחד יהיה כמו כל זוג.
כשזוגות נפרדים הם תמיד מתחלקים. היא יכולה לקחת את הטלוויזיה והוא את הכלב. אני יודעת שבכסף תמיד מתחלקים חצי חצי ולפי החוק, כמו כולם.
מה שקורה לכל הזוגות יקרה גם להם.

אם הוא יחתים אותה על חוזה שהוא לוקח הכל כי הם בגור הוא תמים.
בידיעות אחרונות היה סיפור על קהילת גור אמיתית וסיפרו שהמשטרה התערבה. אם היא תרצה לעזוב ותספר שהם היו בגור יתחילו לבדוק לו כל שקל בחשבונות כדי להגן עליה והוא יתחיל לראות כוכבים אמיתיים. icon_smile.gif אני חושבת שאם הוא יציג את החוזה שלהם הוא כורה בור עמוק מאוד לעצמו.

הבעיה הגדולה היא מה שגמד הזכיר על נשים שלא מבינות שהכל בכדור הארץ נעשה בהסכמה אבל אנחנו לא מכירים את קארה.

בשיעורי היוגה אנחנו בבגד גוף או בבגדי יוגה ובאתר הזה לא תהיה התעניינות בצילומים חסודים. icon_smile.gif
זר​(שולט)

יוגה למתחילים

"בשיעורי היוגה אנחנו בבגד גוף או בבגדי יוגה ובאתר הזה לא תהיה התעניינות בצילומים חסודים. " --- את תתפלאי לדעת איזה סוטים מסתובבים כאן באתר icon_smile.gif

מצד שני, מי מונע ממך לעשות את אותה יוגה בלי הבגדים? חתמת על טופס התחייבות למדריך? ואם חתמת, זה אומר שאת חייבת לכבד את חתימתך?
חיילת של תות ושוקולד
חיילת של תות ושוקולד • 20 בנוב׳ 2007
מואה? icon_wink.gif
אני מכבדת את כל ההבטחות והחתימות שלי.
צריך רק לשאול אותי מראש אם בא לי לחתום ואם זה לא יום שלישי... icon_wink.gif

מה הניתוח שלך לפנטזית גור? הגבר האלמוני באמת גוריאני או שגם אצלו החתימה הגוריאנית היא בערבון מוגבל מאוד?
RIS
RIS
RIS • 20 בנוב׳ 2007
.
הנקודה היא שאם זה גור אזי כמו שאמרתי - מתנוססת חומה בין הגוריאני (אולי הגויראני..? icon_biggrin.gif ), ובין השפחה/רובוטית שלו.

מעצם ההגדרה לא יכולה להתקיים קירבה או נגיעה במובן זה שקירבה או נגיעה מסלקות את הדיסטנס הגוריאני. אם יש קירבה או נגיעה (והסכמה) אז זה בדסם (לפחות לפי תפיסתי) ולא גור.

גור איננו באמת ניתן ליישום מפני שהדמויות בגור עשויות מקרטון ואם מסתכלים עליהן מהצד רואים שעוביין כעובי קרטון.

כמו שרמזתי למעלה - גור זה טוב לרובוטים.

וכדי למנוע לזות שפתיים או טיעוני נגד פיאודליים - עבדות מהסוג שהיתה נהוגה פעם על פלנטתנו הקטנה - נוסח רומא או קונסטנטינופול או ההרמונות הערביים - איננה גור.

ובכל זאת יש גם יתרונות בגור.
גור הוא רשימת מצאי ארוכה שמי שחייהם לוקחים אותם ליחסי שליטה יכולים למצוא בה עקרונות שאפשר לשלב אותם לתוך מירקם היחסים הבדסמיים שלהם, או ווטאבר...
זר​(שולט)

חחחחחתימה, טפו, מה נדבק לי לשון .....

אני לא יכול למסור יותר פרטים על המקרה הספציפי של קארה.

ולגבי החתימה שלך, את רוצה להיפגש איתי מחר (יום רביעי, יום בלי ש') ולחתום?
פייה{O}
פייה{O} • 20 בנוב׳ 2007
אם נתעלם לרגע מההיבט הקטן והשולי של ה'מציאות', בה יצור אנושי לא באמת יכול להחשב כרכוש (לפחות בעולם המערבי), ובמציאות, לא משנה למה היא מתחייבת כרגע - הרי תמיד יש באפשרותה לקום וללכת (בהנחה נוספת: שהוא לא פסיכופט שיחזיק אותה בכוח) -

נראה לי שהיא צריכה לשאול את עצמה אם היצר הבדסמי שלה ממלא את כולה ותופס את כל חייה,
או שהיא אדם יותר מורכב מזה, וחוץ מלהיות סאבית יש לה עוד שאיפות וצדדים לא קשורים בכלל לבדסמ באישיות - אם יש לה חברים, אם יש לה כישורים ויצירתיות ותשוקה מקצועית, אם יש לה מחוייבות למשפחתה, סקרנות להשכיל ולהרחיב אופקים וכו'.
אם היא אדם מורכב, למה שתבחר לדכא כל צד אחר באישיות שלה לטובת תשוקה אחת?
למה לא להנות מכל העולמות?