ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אונס בסעודיה

DEVIL EYES
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007

אונס בסעודיה

DEVIL EYES • 20 בנוב׳ 2007
אם חשבתם שמערכת המשפט בארץ לא תקינה
מה תגידו על זה
אשה הייתה ברכב עם גבר שהוא לא קרוב שלה
קפצו עליהם 14 חברי כנופיה
אנסו אותה

והיא נענשה בבית המשפט על זה שהיא הייתה במחיצת גבר זר
עונשה היה 200 הצלפות וחצי שנה בכלא.

A Saudi woman has been sentenced to 200 lashes and six months in prison after she was the victim of a gang rape.

The sentence against the 19-year-old Shia woman from Qatif, in the Eastern Province of the country, was passed because she was in the car of a man who was not a relative at the time of the attack, which contravened strict Saudi laws on segregation.

A court had originally sentenced the woman to 90 lashes and the rapists to jail terms of between 10 months and five years but increased the punishment after an appeal, saying the woman had tried to use the media to influence them.

According to the Arab News newspaper, the woman was gang-raped 14 times.

Her offence was in meeting a former boyfriend, whom she had asked to return pictures he had of her because she was about to marry another man.

The couple was sitting in a car when a group of seven Sunni men kidnapped them and raped them both, lawyers in the case told Arab News.

The former boyfriend was also sentenced to 90 lashes for being with her in private.

The victims' lawyer, Abdul-Rahman al-Lahem, was also ordered to face disciplinary action after he spoke to the media about the original sentence.

"My client is the victim of this abhorrent crime. I believe her sentence contravenes the Islamic Sharia law and violates the pertinent international conventions," he said.

"The judicial bodies should have dealt with this girl as the victim rather than the culprit.

"The court blamed the girl for being alone with unrelated men, but it should have taken the humane view that it cannot be considered her fault."

The crime of rape can carry the death penalty in Saudi Arabia.
DanaDomme​(שולטת)

מה יש להגיד?

DanaDomme​(שולטת) • 20 בנוב׳ 2007
חבורת מפגרים פרמיטיביים.
היודע איך

אין עליהם

היודע איך • 20 בנוב׳ 2007
גם לאנוס, גם לבדר את עצמם בהלקאה פומבית וגם לקבל לזה הכשר דתי...
כבוד!!!
jem's
jem's • 20 בנוב׳ 2007
אנחנו שופטים תרבות אחרת דרך העיינים שלנו וזה לא ממש נכון לעשות

אז אין מה להגיד בקשר לזה
אולי שם זה דבר רגיל טבעי וככה הם מאמינים
שלומציון

ובהזדמנות חגיגית זו

שלומציון • 20 בנוב׳ 2007
הייתי רוצה להמליץ לכם על הספר -
"פרספוליס " , סיפורה של ילדות . של מרג'אן סטראפי .
על ילדותה בטהרן . ספר קומיקס משובח ביותר .
בין שאר הזכרונות היא מדברת על זה שבתקופת המהפכה האיסלמית לא הוציאו להורג בתולות ,
גם היום לא , אונסים אותן קודם .
דוקטרינה​(שולט)

תגובה לעומריקו

דוקטרינה​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
כל בדיקה של התנהלות תרבותית נערכת לפי התרבות שמבצעת שיפוט ערכי נורמטיבי - על פי רצף נורמות ההתנהגויות המקובלות.

חטיפות לצרכי חתונה, אונס, אכילת בני אדם, טכסי בגרות אכזריים, מנהגי דת בלתי אנושיים - כל אלו אנו שופטים לפי מה שאנחנו כיום, לפי מה שאנו היננו בעצמנו.

ולכן, השיפוט שלנו את העונש שהוטל על הנאנסת. שבעיניים שלנו (וגם אני מצטרף) זה אכזרי לא פחות מאשר האונס.

דוק.
jem's

Re: תגובה לעומריקו

jem's • 20 בנוב׳ 2007
דוקטרינה כתב/ה:
כל בדיקה של התנהלות תרבותית נערכת לפי התרבות שמבצעת שיפוט ערכי נורמטיבי - על פי רצף נורמות ההתנהגויות המקובלות.

חטיפות לצרכי חתונה, אונס, אכילת בני אדם, טכסי בגרות אכזריים, מנהגי דת בלתי אנושיים - כל אלו אנו שופטים לפי מה שאנחנו כיום, לפי מה שאנו היננו בעצמנו.

ולכן, השיפוט שלנו את העונש שהוטל על הנאנסת. שבעיניים שלנו (וגם אני מצטרף) זה אכזרי לא פחות מאשר האונס.

דוק.

אני לא אומר שזה לא אכזרי אני רק אומר שזאת אתוצנטריות ואי אפשר לשפוט מעשה שנעשה בתרבות אחרת או בזמן אחר ע"י השוואה לזמננו או לתרבותינו
אפשר לשפוט דבר שקרא בתרבות דומה לשלנו או בתרבותינו
Ray OfLight

קשור לא קשור

Ray OfLight • 20 בנוב׳ 2007
אם תפשפש בתלמוד ובתנ"ך (מה שאני לא חושבת שתעשה)תמצא 2 חוקים קדומים (אשר מתבססים על חוקי קדם)על מקרי אונס העצוב בחוקים שכבוד הבחור (מן הסתם) כלל לא מוזכר אלא כבוד אביה וכבוד המשפחה.
עפ"י חוק אחד האנס מחוייב להתחתן לנאנסת במידה והיא רווקה וכמובן לשלם כסום כסף לאביה
בחוק השני אם אני לא טועה מדובר רק על סוג של "קנס כספי" כאמור באף אחד מהמקרים האונס לא נענש ולאף אחד לא אכפת מהבחורה.
לדעתי בחלק מהמגזרים בימינו המצב אינו שונה...

אני עשיתי עבודת סימנריון בנושא מקרי אונס בתנ"ך ומאוד לא היה פשוט למצוא חומר ממש הייתי צריכה ל"חפור" ....
עצוב עד מאוד
שפיץ רציני
שפיץ רציני • 20 בנוב׳ 2007
גם החבר שלה נאנס והוצלף
ככה שזה לא שהם כל כך שוביניסטים
כמו שהם פשוט ...

עומריקו כתב/ה:
אנחנו שופטים תרבות אחרת דרך העיינים שלנו וזה לא ממש נכון לעשות

אז אין מה להגיד בקשר לזה
אולי שם זה דבר רגיל טבעי וככה הם מאמינים

fishy.gif