לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Say my Name Bitch! היא פקדה

timgho
לפני 16 שנים • 17 בנוב׳ 2007

Say my Name Bitch! היא פקדה

timgho • 17 בנוב׳ 2007
יצאנו כחודש כשזה קרה.
כשהכרנו לראשונה היא הדהימה אותי לחלוטין. היא הייתה מושלמת בעייני. נמועת קומה - 1.58, שער בלונדיני עם עיניים ירוקות, גוף קטן ומחוטב עד כאב. מיד כשראיתי אותה הגבתי גופנית והזדקפתי עד כמעט כאב.
לקח לנו כמעט שלושה שבועות להכנס למיטה, כשבדרך היא עשתה לי טיזינג כמעט בכל דרך אפשרית... ההתחכחויות הרומזות, הנשיפות באוזני כשהתחבקנו, הבגדים שגילו קווי מתאר של גוף שרירי מושלם הטריפו אותי.

כשהגענו סוף סוף למיטה זאת הייתה אחת הפעמים הטובות ביותר שהיו לי בחיים. היא ידעה לפרוט על כל נים ונים שגירו אותי. היא ידעה איפה לגעת ואיך, איך לזוז ומה גורם לה להתגרות עוד יותר... היא ידעה אפילו איך לעכב את האורגזמה שלי כדי שאוכל לגמור בתיאום מושלם איתה.

במשך השבוע שלאחר מכן כמעט ולא יצאנו מהמיטה... היינו יוצאים לעבודה, חוזרים ממנה וקופצים מיד למיטה... אפשר להגיד ששפנים היו מתקנאים בנו...

אחרי שבוע באחת הפעמים המדהימות ביותר, לאחר כשעתיים במיטה, בעוד רוכבת עליי בפראות גנחה בקול "Say my name Bitch!"
"מה???" שאלתי בהפתעה, בטוח ששמעתי לא נכון.
"Say my name Bitch" חזרה, בקול רם יותר, מגבירה את מהירות רכיבתה עליי.
"מה????" שאלתי שוב, לא מאמין למה ששומעות אוזניי.
" Say my name Bitch" חזרה ואמרה, מביטה ישירות בעייני, מאיטה את הקצב של עליי. "או שאני קמה והולכת עכשיו"
היה רגע של שתיקה בחדר, כשעינינו נעולות יחדיו, שלפתע היא זזה שתי תנועות עם אחוריה, קוברת אותי עוד יותר עמוק בתוכה.
"כןןןןןןןןןןן........ דניאל............." נחלצה הצעקה מגרוני, כשהרגשתי את התנועות שקרבו אותי בצורה מסוכנת אל הסף.
"יפה...." היא אמרה, מתחילה להזיז עצמה במהירות מטורפת עליי, "שוב... מתוק שלי... Say my name Bitch"
"דניאללללללללללללל" נחלצה שאגה מגרוני כשאני מרגיש א ההתפוצצות מתקרבת.
"כןןןןןןןןןן" היא נאנחה, שולחת את גבה אחורנית, מפעילה לחץ גדול עוד יותר על איברי, מאפשרת לי להרגיש אותה פועמת עליי, בעוד ידי נשלחת ללטף את שדיה המושלמים.
סדרה של כיווצים מהירים הרעידו את גופה, וכשחשתי את מימיה נוזלים עליי, נרעד גופי, מטיח אל מעמקיה את מטעני.
היא התיישרה שוב, משאירה אותי בתוכה, מביטה בעיניי ומחבקת אותי....
"אתה יודע מה זה אומר נכון?" שאלה בחיוך חתולי
"מה" שאלתי בתמימות מנסה להסדיר את נשימותיי
"you`re my bitch now... וזה הולך לעלות לך ביוקר...." היא חייכה, עיניה הירוקות מנצנצות וגורמות לי לפחד בלתי מוסבר...

המשך יבוא
tsafon1

מקסים

tsafon1 • 17 בנוב׳ 2007
סיפור מאוד יפה
כבר מחכה להמשך
סטיית תקן

באמת יפה

סטיית תקן • 17 בנוב׳ 2007
אני מקווה שההמשך יהיה גם כזה
ג'וני
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007

וואו

ג'וני • 20 בנוב׳ 2007
עוד עוד!! icon_biggrin.gif
timgho
לפני 16 שנים • 21 בנוב׳ 2007

ההמשך

timgho • 21 בנוב׳ 2007
למחרת בבוקר, התעוררתי כשתחושה לא ברורה עוטפת אותי.
כשנמוגו קורי השינה מראשי הבנתי שהיא ערה, ועסוקה בלהעביר את ציפורניה על האשכים שלי, מה שגרם לזקפת הבוקר שלי רק להתעצם...
"hey bitch" היא לחשה באוזני, מעבירה את לשונה על תנוך האוזן, כדי לוודא שההשפעה שלה עליי תהיה מושלמת.
היי" אמרתי, קולי רועד מרוב תשוקה.
"רוצה קפה?" היא שאלה, ממשיכה ללחוש באוזני.
"למה לא..." עניתי.
לפתע הרגשתי את ציפורניה מתהדקות סביב אשכי. "אתה מתבלבל חמוד... אתה הכלבה שלי... זוכר?"
" כן" עניתי, רעד עובר בגופי.
"כן,מה"היא שאלה, ציפורניה משרטטות עיגולים על אשכי.
"כ ן גבירתי." עניתי.
"יפה" אמרה. "עכשיו תלכי להכין לי קפה."
ירדתי מהמיטה, פונה לכיוון המטבח, עושה מספר צעדים בכיוון כשלפתע שמעתי צליל חד חוצה את האוויר. כשנגע העור באחורי הבנתי מה היה פשר הצליל לפני שהרגשתי את הצריבה, והסתובבתי אלי, מרגיש את הצריבה החדה באחורי, מביט בה מחזיקה את חגורת מכנסיי ומחייכת.
"כלבה הולכת על ארבע... תלמדי את זה ומהר..." אמרה לי. "למרות שאני אהנה גם לחזור על השעור הזה...".
עיני ננעצו בעיניה לשנייה ארוכה. כראיתי אותה מיישרת את ידה ידעתי מה מצפה לי. החגורה הותירה סימן אדום על ירכי החשופה ואני גיליתי שאיברי מזדקר רק יותר לאחר ההצלפה.
"אני רואה שאת נהנית כלבה..." היא אמרה, חיוך חתולי מעטר את פניה. "אבל נטפל בזה אחרי הקפה" והצביעה בידה על הרצפה.
כרעתי על על ארבע והתחלתי לצאת מן החדר.
"מותר לך לקום רק כשאת מגיעה לשיש ורק כדי להכין לי את הקפה" חתך קולה הקר את האוויר.
הגעתי למטבח, והכנתי לה את הקפה. החזרה לחדר בהליכה על ארבע תוך מאבק על מנת למנוע מכוס הקפה להשפך הייתה אחת ההשפלות המטורפות שחוויתי בחיי.
"יפה כלבה" היא חייכה והתיישבה על קצה המיטה, לוקחת את כוס הקפה מידי.
"ועכשיו מותר לך להתנהג כמו כלבה ששמחה לראות אותי" אמרה.
בהיתי בה, לא מבין מה היא רוצה ממני.
סטירה אדירה טלטלה את פניי.
"לקקי את הרגליים שלי כלבה מטומטמת" אמרה.
וכך עשיתי. מעביר את לשוני על כל אחת מאצבעותיה בנפרד מלקק אותם ארוכות, מופתע לגלות עצמי נהנה מן המצב. נהנה עוד יותר כשהרגשתי את הריח של הגירוי נובע ממנה.
"בואי הנה כלבה" אמרה ומשכה את פני כלפי מעלה, מציבה אותם על קצה המיטה במרחק סנטימטרים ספורים ממקדשה.
"בגלל שאת לומדת מהר, ארשה לך לספק אותי. את תלקקי עד שאורה לך להפסיק". וכך עשיתי.
צללתי אל תוך מקדשה, מעביר את לשוני על שפתי אברה, מתעכב על גבעתה. נושף ולוקק, נוגע ומתרחק, מרגיש אותה מתגרה מרגע לרגע, עד שסגרה את שתי רגליה השריריות מסביב לפרצופי, הודפת את פי ולשוני יותר ויותר קרוב אליה, מניעה עצמה בתנועות קצובות על לשוני.
הגירוי היה מטורף. משהרגשתי אותה מתקרבת לשיא שלחתי את ידי אל איברי. היא הבחינה בי מיד. יד אחזה בשערותי ומשכה את ראשי אחורה. "שלא תעיזי כלבה. לא הרשתי לך". אמרה ומיד הידקה את אחיזתה שוב סביב ראשי. החדרתי את לשוני אל תוך מקדשה, מביא אותה לסדרה ראשונה של התכווצויות, מרפרף פנימה והחוצה, עד שחשתי אותה מושכת בחוזקה את ראשי אליה באמצעות אגנה, דוהרת על פני. הגברתי את מהירות לשוני ופי עד שהרגשתי אותה מתפוצצת על פניי, מיציה ניגרים על כולי.
משהיסדירה את נשימתה, שיחררה את רגליה מסביב פניי.
"יפה..."אמרה. "כלבה טובה... עכשיו מותר להנות כמו שכלבה נהנית" אמרה והצביעה על רגלה.
מבלי מילים הבנתי את אשר הותר לי והחלתי להתחכך ברגלה המעוצבת כמו כלב רחוב. הגירי המטורף שלי עלה מרגע לרגע עד שלבסוף, מקץ דקות ספורות החיכוך ברגלה הסקסית שהייתה עתה כל עולמי גרם לי להתפוצץ באורגזמה מטורפת.
היא שלחה את ידה אל שערי, מושכת אותי אליה, נושקת לי, וכך טועמת את טעמי מיציה על פניי. "יפה כלבה שלי... עכשיו ליכלכת... את יודעת מה את צריכה לעשות..." אמרה והצביעה על רגלה...

המשך יבוא...
(אם תבקשו...)
שפינוז_
לפני 16 שנים • 21 בנוב׳ 2007
שפינוז_ • 21 בנוב׳ 2007
פשוט מעולה
התחרמנתי
כ'ץ​(נשלט)
לפני 16 שנים • 23 בנוב׳ 2007
כ'ץ​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2007
אחלה סיפור icon_redface.gif !!
סטיית תקן