שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא החשק

לי-און
לפני 16 שנים • 22 בנוב׳ 2007

יפה אמרת

לי-און • 22 בנוב׳ 2007
יפה אמרת ראובן,

אבל אני מתריע על מצבים מסוכנים יותר שעלולים לקרות

או ששמעתי שקרו ורק בגלל שאני לא בטוח אז אני לא אומר

אני מדבר על מצב שהנשלט מאבד את עצמו לדעת

בגלל תאוות הבדסם,

ואגב אני לא קורא לו "מטומטם" זה מניפולציה של שולטות

שגם אחרים פה נופלים בה,

מונחים כמו בכיין, קמצן זה מה שמקבל הנסחט... וגם הן אומרות: "עוד פעם שרשור על בכו לי שתו
לי.." אתה מבין הנסחט זוכה לכינוי "קמצן"... מתוחכם אתה לא יכול להגיד שלא... הן כן יודעות את העבודה...

למרות שאלה שעולים פה "לשידור" זה רק קמצוץ מהמספר האמיתי של אנשים פה שאכלו אותה

פשוט מתביישים לעלות מה זה כיף להגיד "אכלתי אותה"

אני למשל שמרתי דברים בבטן שנים מה זה עוזר

אתה רק עוזר לתופעה להתפשט מבלי לתת יד למגר את התופעה

שוב פעם בוא נקווה שאני טועה וזה לא יגיע לשם,
עבד מחמד​(נשלט)
עבד מחמד​(נשלט) • 22 בנוב׳ 2007
אין לי בעיה עם מלכות ותשלום ואין לי בעיה עם מלכות שלא בתשלום שדורשות מתנות/קניות/ארוחות/חשבונות.
מי שלא נאה לו קשר עם אחת שכזו שפשוט לא יתקשר איתה.
ומי שגילה בשלב מתקדם שהוא בקשר עם אחת שכזו , שיפסיק את הקשר.
נכון שאנחנו פה מדברים על התחום של שולטות ונשלטים ,מלכות ועבדים אבל, גם לאחרון העבדים יש את החופש לקום וללכת.
ואם מישהי רימתה אותך באיזו צורה או נתנה לך לחיות באשליה מוטעית , לך ממנה.
ואם זה משהו פלילי קרימינלי חושפני אנא הזהר את כולנו ממנה
תומר​(מתחלף)

Re: תגובה

תומר​(מתחלף) • 22 בנוב׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
אין לי בעיה עם מלכות בתשלום, בכלל אין לי בעיה עם משהו שנעשה בהסכמה ואם לא היתה דרישה למלכות בתשלום הן לא היו קיימות. כל עוד קיימים "קליינטים" לתופעה הזו אז שיהיה לכולם בכיף.

מה שכן בזוי בעיניי הן אלה שלא אומרות מלכתחילה שהן מלכות בתשלום אלא עוטפות את זה בצורה של תשלום חשבונות וקניית מתנות וכד', אם את רוצה כסף תציגי את עצמך ככזו, למה לא להתחיל מהאמת?

מאידך, אף פעם לא צידדתי בבכיינות הזו של העבדים, אלה שמשלמים את חשבון הסלולרי של המלכה אבל אחרי זה בוכים שהם נוצלו, אתם לא נוצלתם אתם נתתם שינצלו אתכם, קחו אחריות ואל תתבכיינו כמו ילדות.

לפי מה שהבנתי lion לא פראייר ולא נפל בפח, זה מצויין, אבל להתבכיין בפורומים זה לא דבר סקסי כל כך lion icon_confused.gif בכל מקרה קשה למצוא מלכה, קשה למצוא בת זוג, קשה באופן כללי ולא רק כאן, אולי כדאי שתפסיק לחפש ופשוט תהיה כאן בשביל הכיף, הרי ממילא לא יוצא כלום ואתה מעביר כאן זמן אז לפחות תעביר אותו בכיף ובלי הלחץ של להכיר מלכה ומי יודע......

סתם כי אני מסכים לכול מילה!
דוקטור מרטינס​(נשלט)
ליאון - ההתבכיינות מוגזמת לטעמי.

לא שהבחורות שאתה מדבר עליהן , הן כאלו נוכלות ועוקצות בעעל שם בינלאומי
לא שהבחורים שאתה מדבר עליהם הם כאלו מסכנים, תמימים וחסרי כל שכל.
תרגיע , כולנו כאן אוכלוסיה בורגנית ממוצעת ומצויה.

תכל'ס
תסביר ברור מה אתה מחפש ותאמין לי שלא תיפול בשום פח.
תסביר שאתה מחפש קשר אהבה וזוגיות מאושרת לנצח עם קורטוב פאמדומי. תאמין לי אותה בחורה שמחפשת תמורה כספית כלשהי (ובצדק מבחינתה !) עבור אקטי השליטה , לא תתעניין בך יותר !

הבעייה היא בעבדים שלא מדברים ברור, מבטיחים הרים וגבעות בהודעות הפרטיות אני אהיה העבד הכי הכי בלה בלה בסשן הכי הכי חלומי וכו'...
מה חשבת שבגלל ההודעות הפרטיות והשיחות במסנג'ר השובות לב... השגת בחורה למימוש פנטזיותך ?....

לסיכום, תסביר מראש שאתה מעוניין בקשר אמיתי בזוגיות מקסימה לנצח ולא תיפול בשום פח !
אך אם תנסה להשיג דרך כל מיני הודעות ומסנג'רים ושיחות ונדנודים עדינים מתוחכמים ושובי לב להגשים פנטזיות או כל מיני ליקוקי רגלים אל תתפלא ואל תיתמם שלפעמים יש לפנטזיות מחיר !
HEAD MISTRESS

Re: ממש מצחיק

HEAD MISTRESS • 22 בנוב׳ 2007
כנוע ומאולף כתב/ה:
יש כאן מלכה שדרשה ממני להעביר לה כסף ופירגנה לך...
עד לאן תגיע הצביעות?

כנוע ומאולף, במשפט אחד הטלת צל כבד על כל השולטות שהגיבו בפוסט הזה.
לי-און

איך לא העברת

לי-און • 22 בנוב׳ 2007
" יש כאן מלכה שדרשה ממני להעביר לה כסף ופירגנה לך... "

איך לא העברת לה, עכשיו יצאת יותר בכיין ממני...

אצלי סך הכל היא העבירה לי רשימה לעשות לה קניות בסופר

וסתם ניתקתי אולי היא רצתה רק לחם וחלב,

אין לי טקט לפעמים...

אם היא המליצה עליו אז הוא זכה, לא נורא ננסה להיות יותר חכמים ולארג'ים
GREEK​(אחר)

Re: איך לא העברת

GREEK​(אחר) • 22 בנוב׳ 2007
lion כתב/ה:
" יש כאן מלכה שדרשה ממני להעביר לה כסף ופירגנה לך... "

איך לא העברת לה, עכשיו יצאת יותר בכיין ממני...

אצלי סך הכל היא העבירה לי רשימה לעשות לה קניות בסופר

וסתם ניתקתי אולי היא רצתה רק לחם וחלב,

אין לי טקט לפעמים...

אם היא המליצה עליו אז הוא זכה, לא נורא ננסה להיות יותר חכמים ולארג'ים

אולי היא רצתה קרם עיסוי מתלקק לרגליים כדי שיהיה לך יותר נעים בזמן שאתה מלקק לה
וחומר סיכה טוב יותר כדי שהיא תוכל לחלוב לך את הערמונית יותר בכיף
אבל סתם ניתקת אין לך טקט לפעמים icon_twisted.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2007
נשרף בלהבה כתב/ה:
ובואו אני אתן לכם גם דוגמה הפוכה:

מלכה (גם לפני שפגשת אותה) מבקשת ממך לנסוע אליה הביתה, ולשים לה על מפתן הדלת בונבוניירה מושקעת וקופסת סיגריות, וללכת...

ובסופו של דבר, דווקא זה שלא נשארתי לראות מי היא, עשה לה את זה, והיינו ביחד איזו תקופה.

לשולטים הגברים תמיד קל להעביר ביקורת, כי אין להם מושג על מה הם מדברים... במיוחד כשביחסי שולט - נשלטת (לגיטימיים, לא כשמדובר ברמאות), לא נראה לי שתופעת הניצול הכלכלי כסטנדרט כל כך מקובלת...

ומה היה קורה אם היית חושב שמדובר בניצול ולא היית מגיע ומשאיר לפיתחה בונבוניירה?

לזה בדיוק התכוון קוזו כשדיבר על נואשות.

ומה היה קורה לו השארת את הבונבוניירה ובזאת הסתיים הקשר?
זה נחשב ניצול?
תלוי... הדליק אותך, ריגש אותך? אולי אפילו גמרת פעם או פעמיים עם הפנטזיות בראש לפני שיצאת לדרך.
מה יגרום לך להגדיר את זה כניצול? זה שזה עלה לך כסף? או זה שלא הגעת לסשן?

איכשהו זה מזכיר לי שאמא שלי אמרה לי כשהייתי נערה לא לתת לבחורים לשלם עליי כי המשמעות היא ש"אני מחוייבת לתת להם" .... אותה גברת בשינוי אדרת - צורם, אבל מקבע את אותה נורמה פסולה בעיניי של סקס תמורת אתנן.

ובכל מקרה,
לכל אחד יש את הסטנדרטים שלו לגבי מה שהוא רואה כדרישה לגיטימית ומדליקה (בפרט שולקחים בחשבון שמדובר בדרישה שמגיעה לפני הכרות אישית), ומה שנחשב בעיניו כניצול כספי.

וכמו במקרים רבים אחרים - כשיש ספק אז אין ספק!
Tish Adams

Re: על הצביעות, או 'הצעה לתכנון כלכלי'

Tish Adams • 22 בנוב׳ 2007
ראובן כתב/ה:
הוגים יקרים,

משעשע לראותכם דנים בעקרונות מוסר, בעוד בחדרי חדרים אתם עושים דברים שהשתיקה יפה להם. הרשו לי לסבר את אזנכם: ניצול על צורותיו השונות היה קיים מאז ומעולם. למעשה, הניצול כרעיון קיבל את מלוא משמעותו בעידן הקפיטליסטי. אני מנסה לומר כי ניצול על היבטיו השונים הינו דiגמה מקובלת בכל רבדי החברה האנושית, מאז ומתמיד, אז נא לא להתחסד.

"Some of them want to use you / Some of them want to be abused" - כך שרה אנני לנוקס וידעה מה היא שרה. במובן הבדס''מי, הניצול מקבל משנה תוקף וזכות-קיום משום ששני הצדדים נהנים ממנו עד כלות, זאת בניגוד לניצול קפיטליסטי, למשל.

אנו, השולטים והשולטות, תמיד ניתן שירותים לשפחותינו ועבדינו הנאלחים - אנחנו נאלף, נקשור, נתיר, נרומם, נשפיל, נכאיב ונענג (וכמובן בסוף גם ננחם ונעשה aftercare, אינעל העולם). כל שאנו מצפים לו בתמורה הינו יחס הולם, ציות והכרת תודה. לדעתי, בכלל לא יזיק לעבד צ'חצ'ח ומתרפס להיטיב עם גבירתו גם במובן הכלכלי. מבחינת המלכה עצמה, אם היא מואילה לתחוב את עקב ה'פראדה' המחודד שלה לישבנו של עבד, היא בהחלט זכאית לגמול הולם (מה גם שלרוב, הנשלטים העצלים לא יטרחו לעשות חוקןicon_smile.gif).

מצד שני, אין הרבה מלכות עם עקב 'פראדה', לכל היותר עקב תוצרת סין מהתחנה המרכזית, וזה מביא אותנו אל עניין המציאות הכלכלית:

רוב האנשים בעולם השליטה, כמו ברוב קהילות-העניין, מגיעים מהמעמד הבינוני, מה שאומר שיש מגבלה כלכלית להשקעה בפטישים שלנו (הן מבחינת רכישת עקבי 'פראדה', הן מבחינת קרבן כספי הולם למלכה שלך - כן, אני מדבר אליך, עבד חובבן). כעת, הצעה לפורמט תכנון כלכלי לעבדים נאורים, שיודעים בסתר לבם שעליהם להרשות לגבירתם לנצלם גם מבחינה כספית:

נשתמש במודל המשכנתא כבסיס, משום שלקבל על עצמך מלכה, במובן הרציני של המילה, זה בערך באותה רמת חשיבות - דבר המקנה לך אושר ובטחון בחייך:

כאשר לוקחים משכנתא, ההחזר החודשי לא אמור לעלות על שליש מההכנסה החודשית. בהתאמה לעולם הבדס''מ, הבה נדבר על 'הוצאות קשיחות': הוצאות קשיחות הינן הוצאות הכרחיות - כגון שכר דירה, תשלומי רכב, מזון, לימודים וכו' - כלומר דברים שאנו חייבים לשלם. לאחר ההוצאות הקשיחות, נשאר בידנו סכום כסף מסוים להוציאו כראות עינינו, והוא נקרא 'הכנסה פנויה'. אני מציע, לפי מודל המשכנתא, כי עבד ירשה לעצמו להוציא שליש מהכנסתו הפנויה לטובת גבירתו, בלב שלם ובהנאה, בלי להתבכיין ולהתקמצן.

כעת, כמובן שמלכה ראויה תרצה להביא את העבד לקצה יכולת הנתינה שלו, גם מהבחינה הכלכלית, לפיכך, עבד צריך להגדיר לעצמו מהו השיעור המירבי מהכנסתו הפנויה, אותו הוא מוכן להשקיע בגבירתו. עבד טיפש וחרמן, שים לב: לעולם אל תשקיע בגבירתך יותר מ - 50% מכלל הכנסתך הפנויה, אלא אם כן אתה שואף לאבד את עצמאותך הכלכלית.

גבירה טובה, בדיוק כמו אדון טוב, תדע את הגבולות הסבירים של הניצול, ואפילו לפנק את העבד שלה בהרבה מובנים, לעתים גם דברים הכרוכים בהוצאות כספיות, אולם זה כבר לשיקול דעתה, כמובן.

כעת ברשותכם אלך לנחם שפחה בוכייה ולהכין לה כריך ותה אנגלי,
מאחל לכן ולכם הנאה וניצול ללא רגשות אשמה,
ראובן

יש כזה רק בעבד? icon_cry.gif
מסכימה אך במקרה המשכנתא, הייתי מתחילה מ20-22 אחוז.