אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים יעילים לעבדים שמחפשים

Silk & Ice​(שולטת)
לפני 20 שנים • 13 בינו׳ 2004

אליה וקוץ בה

Silk & Ice​(שולטת) • 13 בינו׳ 2004
מבחינתי אין כל בעיה ברשימת טיפים זו או אחרת, אלא מה? כל אותם טיפים של התנהגות אם הם נעשים רק כדי לרצות מלכה כלשהי שווים בעיני כקליפת השום.

לדוגמא: אם עבד שומר על דיסקרטיות - רק כדי "שילך לו" מה זה שווה ברמה האנושית ולאו דוקא הבידיאסאמית?
אם עבד נוהג בנימוס רק כדי להגיע לסשן מיוחל עם מלכה? אין לי מה לאמר אפילו. מי שאני מריחה אצלו ולו שמץ של זיוף עף אצלי רחוק מאוד...
עבד מוחספס ובלתי מנוסה ניתן לחנך (אם רוצים) עבד שמזייף....לא אצלי
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 13 בינו׳ 2004
את צודקת במאה אחוז,

אבל כמו שנאמר כבר בהקשר שונה לגמרי, חוקים נחקקים כאשר בלעדייהם אי אפשר יותר. כלומר, אם אנשים מטבעם לא היו גונבים לא היה צורך בהסדר המגדיר בחוק עונשים לגנבים.
או להבדיל (או שלא.....) אם חברי הכנסת היו בעלי מוסר גבוה לא היה צריך לחקוק את חוק חסינות חברי הכנסת כי ממילא לא היה צורך בו.

ולענינינו, טיפים לעבדים לא היו צריכים להכתב אם כולם היו יודעים איך להתנהג. כנראה שרבים מהעבדים שכאן או בכלל בארץ נוהגים ב"ישראליות" יתרה ועל כן פונים בסחבקיה לכל מלכה שנכנסת לכאן כאילו אכלו מאותו מסטינג. כמובן שלאחר שנענים בשלילה, ממשיכים באותו קו של "יש עוד אלף כמוך" או בנאצות ותגובות שלא לענין.

מיותר לציין שעדיף היה אם היו מתנהגים אחרת לנשים ובכלל אחד לשני, בלי קשר אם זה פורום של בדס"מ או לא, אבל כנראה זה קשה מידי לדרוש זאת מישראלים.
דני בוי

Re: אליה וקוץ בה

דני בוי • 13 בינו׳ 2004
Silk & Ice כתב/ה:
מבחינתי אין כל בעיה ברשימת טיפים זו או אחרת, אלא מה? כל אותם טיפים של התנהגות אם הם נעשים רק כדי לרצות מלכה כלשהי שווים בעיני כקליפת השום.

לדוגמא: אם עבד שומר על דיסקרטיות - רק כדי "שילך לו" מה זה שווה ברמה האנושית ולאו דוקא הבידיאסאמית?
אם עבד נוהג בנימוס רק כדי להגיע לסשן מיוחל עם מלכה? אין לי מה לאמר אפילו. מי שאני מריחה אצלו ולו שמץ של זיוף עף אצלי רחוק מאוד...
עבד מוחספס ובלתי מנוסה ניתן לחנך (אם רוצים) עבד שמזייף....לא אצלי

סתם בשביל הסקרנות כבוד המלכה סילק , איך מזהים עבד מזוייף או בעצם עבד שמזייף מתוך צביעות ?

בהתאם לתשובתך יש לי עוד מה לומר icon_cool.gif