ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא החשק

theslv​(נשלט)
לפני 16 שנים • 23 בנוב׳ 2007
theslv​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2007
האמפרי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
בעיניי גם כשזה לא ניצול זה לא מוסיף כבוד לבחורה. מלמד בעיניי על חמדנות, עצלות, תובענות וחוסר יכולת לפרנס את עצמך באמצעות כשרון או עבודה, אלא רק בזכות העובדה שבמקרה נולדת עם שחלות וגילית שיש מי שמוכן לשלם על כך מבלי שתצטרכי להזיז את השחלות שלך מהכסא.

אם גבר היה עושה דברים כאלה, אפילו אם בהסכמה ובלי להוליך שולל, הוא היה נתפס כפרזיט עלוב, מאד לא גברי ומאד לא מכובד. אבל מנשים, משום מה, מצפים לפחות.
האמפרי
האמפרי • 23 בנוב׳ 2007
לעומת זאת

theslv כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
בעיניי גם כשזה לא ניצול זה לא מוסיף כבוד לבחורה. מלמד בעיניי על חמדנות, עצלות, תובענות וחוסר יכולת לפרנס את עצמך באמצעות כשרון או עבודה, אלא רק בזכות העובדה שבמקרה נולדת עם שחלות וגילית שיש מי שמוכן לשלם על כך מבלי שתצטרכי להזיז את השחלות שלך מהכסא.

אם גבר היה עושה דברים כאלה, אפילו אם בהסכמה ובלי להוליך שולל, הוא היה נתפס כפרזיט עלוב, מאד לא גברי ומאד לא מכובד. אבל מנשים, משום מה, מצפים לפחות.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
האמפרי כתב/ה:
לעומת זאת

theslv כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

שנשחק בפירמידה? :

icon_lol.gif
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 25 בנוב׳ 2007
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 25 בנוב׳ 2007
נראה לי שחלק מהאנשים כאן פספסו בכלל את המהות של השרשור...

לא מדובר כאן על מלכות ש"סתם" מנצלות כלכלית. מדובר על מלכות שמרמות את הסאבים. ונכון, זה בדרך כלל ניצול של אנשים תמימים, שהיו פראיירים... אז מה? ממתי נהיינו חברה שמגנה על אלה שדופקים את החלשים ובמקום לגנות את התופעה, אומרת "בעיה שלכם, לא הייתם צריכים להיות פראיירים..."

אני אנסה להסביר שוב את הדוגמאות שהבאתי... במיוחד את דוגמת הבונבוניירה, שנראה לי שההקשר שלה התפספס לגמרי...

יש סאבים, שלא ממש מתים על ניצול כלכלי. אבל כשמדובר בדברים קטנים, מוכנים לזרום עם זה בשביל המלכה, במיוחד כשהם יודעים שמדובר במשהו די מקובל, ובמיוחד שיש גם מקרים בהם הדרישה היתה לגיטימית ואחר כך התפתחה לקשר יפה (וכאן משתלב סיפור הבונבוניירה. וכן, אני מודה שזה ריגש אותי מאד לא לדעת מי היא, אבל במקרה הזה זה היה לגיטימי, כי היא באמת חיפשה קשר בדס"מי, ולא רק את הבונבוניירה). ואת זה בדיוק כל מיני מתחזות כאן מנצלות.

ואני לא מדבר כאן על קשר של שליטה שכולל גם ניצול, שהוא לגיטימי מבחינתי, אם זה מה ששני הצדדים רוצים, או מוכנים לקבל. אני מדבר על בחורות כאן, שמנצלות את זה שכ"מלכה" היא יכולה לבקש ולנצל מראש, בלי שום כוונה שיהיה לזה המשך, אחרי שהיא תקבל את הכסף...

ומאלה צריך להיזהר ולהזהיר, ולא להאשים את המנוצלים שהם מטומטמים ופראיירים. והאזכור שלי לכלובי לא היה כדי שהוא יהיה הסופרמן שמגן על המנוצלים כאן... אלא רק על רקע העובדה שהוא יכול לזהות את האיי פי של נצלניות כאלה שכבר אותרו, ולמנוע מהם להיכנס בניק חדש.
לי-און

אני מודה

לי-און • 25 בנוב׳ 2007
תודה לך, הסברת את מה שהתכוונתי הכי טוב שאפשר,

רק אפשר להוסיף שאם לא נתלונן ולא נרים צעקה אז ימשיכו למלא את האתר

כל המתוחכמות למיניהן בשיטת חברה מביאה חברה...

ואז כנראה יתרחש מה שצפיתי לצערי,

האינטרס שכל האתר לא יהפוך מסחרי אגב צריך להיות גם של המלכות בתשלום

שכאמור אין לנו תלונות אליהם, להפך למי שמעוניין על פי הממצאים שלי הם הפתרון הזול...
אוהב שולטות​(מתחלף)

יפה

אוהב שולטות​(מתחלף) • 25 בנוב׳ 2007
מוצא חן בעיניי. אני אגב לא מוצא פסול בלשלם למישהי. נהפוך הוא. רק השאלה מה עושים.
חינם ... ניראה לי שהמחיר שאני אצטרך לשלם יהיה גבוה מידיי. לא רוצה להתחיל עם זה.
מאדאם אלינה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 26 בנוב׳ 2007

Re: יפה

מאדאם אלינה​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2007
אוהב שולטות כתב/ה:
מוצא חן בעיניי. אני אגב לא מוצא פסול בלשלם למישהי. נהפוך הוא. רק השאלה מה עושים.
חינם ... ניראה לי שהמחיר שאני אצטרך לשלם יהיה גבוה מידיי. לא רוצה להתחיל עם זה.

מי אשם לכם?
אם אישה לא יכולה להגדיר את עצמה בפרופיל כמלכה בתשלום,
ואתם רואים שעדיין לא התחלתם את הקשר אבל כבר מושכים ממכם את הכסף, למה אתם ממשכים בזה? icon_cool.gif

אצלינו, אצל מלכות בתשלום העניין די ברור, ולא עובדות על אף אחד, זה המצב, זה עולה כך,
למי שלא מתאים שלא אתקרב.

מי שאוהב את העניין נצלנות וזה הפטיש שלהם, ותאמינו יש המון כאלו, למה זו צריכה להיות בעיה של אנשים אחרים שיהנה לו, רק שידע שהתוצאות יכולות להיות מאוד כואבות אם הוא לא ידע לעצור את עצמו בזמן, אז מקסימום מנהל הבנק שלו יזכיר לו באיזה עולם הוא חי.

אתם גברים בוגרים, ואם אתם לא יודעים לתת דין וחשבון על מעשים שלכם אל תגיעו לכאן להבכיין,
שעשו אותכם.

אין דבר כזה כוס קפה בחינם, גם קפה עולה היום מינימום 8 ש"ח, ושני צדדים מבינים או שמשם ממשיכים ביחד או לחוד. אבל לבוא ולהגיד שאנו מלכות בתשלום חלילה נתרבה לכם כאן, אנו לא נכנסות לכאן לרוב, כאחת הסיבות שיש לכם מספיק "מלכות" אלעק, שעושות עבודה למופעת.
לא רק שהן לא גובהות ממכם 300 ש"ח לסשן בצורה ישירה, אלא מוצצות את הארנק כולו.

מי שנהנה מזה שיהיה לו בהצלחה מי שלא לא. עניין של יצוע וביקוש.
היודע איך

האמת

היודע איך • 26 בנוב׳ 2007
זה מתחיל להראות לי כמו משהו אחר.
נראה לי שלספר כמה זה משפיל, פוגע ומעליב זה סוג של הנאה בשבילכם.
זה כמו סשן השפלה שמאפשר לכם להנות מדמות הקורבן אבל בפומבי.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 26 בנוב׳ 2007
אלינה והיודע איך, הייתי ממליץ על קורס בהבנת הנקרא.

ורק עוד נקודה אחת, בנוגע לאיזכור של כלובי - זה לא שיש לי חס וחלילה תלונות כלפיו. להיפך. אני דווקא יודע שהוא עושה הרבה כדי לחסום שרלטניות כאן, ולא אחת כבר נמחקה מהאתר.