ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט אמיתי !!!

Cafe​(שולט)
לפני 16 שנים • 29 בנוב׳ 2007

שולט אמיתי !!!

Cafe​(שולט) • 29 בנוב׳ 2007
הנה ציטוט מתוך פרופיל מסוים (סתם דוגמא יש עוד המון כמוהו)

"לא כל אחד שליד שם הניק שלו יש התואר שולט, הוא אכן כזה.

שולט זו מהות !! זה לא 'טעם נרכש'."

משום מה מקובל פה שהמונח שולט מהוה איזשהו תואר כבוד.
יש שולטים אמיתיים, הראויים לתואר הנכבד, ויש סתם מתחזים עלובים.

ואני שואל:
בסדר. אני ליברלי ופתוח, אני מבין שיש אנשים שיש להם סטיות, וכל עוד הם לא פוגעים בזולתם, אני מכבד את זכותם להיות סוטים. (גם את זכותי להיות סוטה כמובן).

אבל מה כל כך מכובד בלהיות סוטה ???
למה שולט אמיתי זה יותר נחשב?

למען הסר ספק, אני לא שולט אמיתי. אני סתם חיקוי זול מתוצרת סין, כזה שמתפרק אחרי שבועיים icon_lol.gif
מכושפת
מכושפת • 29 בנוב׳ 2007
"שולט אמיתי" הוא מותג יוקרתי כמו התכשיטים המזויפים האמיתיים של הווארד שטרן. icon_twisted.gif

איך אתה משווה "שליטה אמיתית" לחיקויים הזולים תוצרת סין עם ההומור העצמי המשובח? הומור עצמי ובדסמ לא הולכים ביחד.

תגיד, כשהחיקוי לשולט תוצרת סין מתפרק אחרי שבועיים הוא והיא נוסעים לסין כדי להזמין את היבוא החדש?

אני רק שואלת. icon_rolleyes.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אישית, אני כן משתמשת במושגים "אדון אמיתי", "דום אמיתי" וכו', אבל אני מניחה שכוונתי היא אחרת. בעיני אדון/ שולט הוא קודם כל "מענטש"- סוג של גבר עם תכונות נעלות- מוסר, יכולת איפוק, הבנה דקה של דברים וכו'.
Cafe​(שולט)
מכושפת כתב/ה:
"שולט אמיתי" הוא מותג יוקרתי כמו התכשיטים המזויפים האמיתיים של הווארד שטרן. icon_twisted.gif

איך אתה משווה "שליטה אמיתית" לחיקויים הזולים תוצרת סין עם ההומור העצמי המשובח? הומור עצמי ובדסמ לא הולכים ביחד.

תגיד, כשהחיקוי לשולט תוצרת סין מתפרק אחרי שבועיים הוא והיא נוסעים לסין כדי להזמין את היבוא החדש?

אני רק שואלת. icon_rolleyes.gif

בא לך לנסוע לסין עם אדון מפורק, בתוך שקית נילון גדולה, ולחפש בשנחאי איפה מתקנים אותו?
אינמה צב​(לא בעסק)

התבקשתי להגיב

אינמה צב​(לא בעסק) • 29 בנוב׳ 2007
[הוא תמיד שוכח שהתגובות שלי לא נחמדות כי אני לא אוהבת לקרוא בפורומים ובבלוגים].
ואני עונה:
מה אכפת לי מהן ההגדרות הנדרשות?
יכול להיות שולט שזוחל על ארבע לרגלי שפחתו הנאמנה , ומתחנן ממנה לסשן, [מכירה אחד כזה] וגם הוא שולט, כי היא החליטה שהוא שולט שלה והוא החליט .
ייתכן שולט שאומר לסאביתו מה ללבוש, איך להתאפר, מה לבשל, איזו דיאטה לעשות, והוא שולט , כי הם החליט יחד שהוא השולט [לא חסרה ו'].
אני בטוחה שיש שולטים שחושבים שהם שולטים, אבל הם נשלטים כהוגן.
ויש אנשים שאוהבים נורא להפליק תוך כדי סקס, אבל הם שולטים בערך כמוני.
גם המוצא [תוצרת סין, גרמניה, פולין, עיראק או רומניה] לא הוכח כמנבא עליונות שליטתית.
אז מי אני שאבוא ואגדיר שולט? יגדיר כל זוג מהי שליטה בעיניו.
וסטיות?
זה מושג חברתי שלא קשור לחדר המיטות שלי, אז למה הוא צריך לעניין אותי?
אני יודעת שהשכנה שלי חושבת שאני סוטה מעצם הווייתי, ושהשכן המקסים שלי מלמעלה בכלל צריך אשפוז, כי הוא, רחמנא ליצלן, הומו.
אבל בעיני זו סטייה לישון במיטה אחת עם האיש שהיא נשואה לו, אז מדוע שאתחשב במונח שבעיני הוא יחסי לחלוטין ולא צריך לגעת לאיש , כל עוד עיקרי אמונתו מתבצעים בחדר מיטות פרטי לגמרי?
כלום איננו רע כל עוד איננו פוגע באחר.

זהו, אני חייבת לרוץ להכניס סטירה לעוזרת כי לא שטפה כלים בבוקר, לקנות קונדומים כדי להעניש את בן זוגי ששכח לומר לה מה לעשות, ולא לתת לאיש להכנס לי לתחת חודש. icon_razz.gif
Cafe​(שולט)

Re: התבקשתי להגיב

אינמה צב כתב/ה:
[זהו, אני חייבת לרוץ להכניס סטירה לעוזרת כי לא שטפה כלים בבוקר, לקנות קונדומים כדי להעניש את בן זוגי ששכח לומר לה מה לעשות, ולא לתת לאיש להכנס לי לתחת חודש. icon_razz.gif

חודש ????
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2007
קשקוש בלבוש , שולט זו נטיה , זה שמישהו שולט, לא עושה אותו בעל "תכונות יותר נעלות" מאף אחד ומאידך אם מישהו נשלט זה לא עושה אותו טמבל או בעל יכולת קליטה איטית .
חוץ מזה שאף אחד לא יכול לקבוע מה זה אמיתי או לא ושכל אחד יסתכל על עצמו ולא על החצר של השכן .

זה נראה לי מגוחך שאנשים שמים כל מיני משפטיי "חוכמה" בפרופיל שלהם בשביל להדגיש כמה הם שולטים דגולים וחכמים .
DanaDomme​(שולטת)

שולט "אמיתי"

DanaDomme​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2007
מי שעדיין מתעסק בשטויות האלה של שולט אמיתי / מלכה אמיתית וכו' עסוק בלקטלג, להשוות, למדוד ובעיקר בלהוכיח לעצמו כמה הוא יותר טוב מאחרים.
כדאי שיתחיל להנות במקום להתעסק בהגדרות המטופשות הללו.
Josephin​(לא בעסק)

Re: שולט אמיתי !!!

Josephin​(לא בעסק) • 29 בנוב׳ 2007
Cafe כתב/ה:
הנה ציטוט מתוך פרופיל מסוים (סתם דוגמא יש עוד המון כמוהו)

"לא כל אחד שליד שם הניק שלו יש התואר שולט, הוא אכן כזה.

שולט זו מהות !! זה לא 'טעם נרכש'."

משום מה מקובל פה שהמונח שולט מהוה איזשהו תואר כבוד.
יש שולטים אמיתיים, הראויים לתואר הנכבד, ויש סתם מתחזים עלובים.

ואני שואל:
בסדר. אני ליברלי ופתוח, אני מבין שיש אנשים שיש להם סטיות, וכל עוד הם לא פוגעים בזולתם, אני מכבד את זכותם להיות סוטים. (גם את זכותי להיות סוטה כמובן).

אבל מה כל כך מכובד בלהיות סוטה ???
למה שולט אמיתי זה יותר נחשב?

למען הסר ספק, אני לא שולט אמיתי. אני סתם חיקוי זול מתוצרת סין, כזה שמתפרק אחרי שבועיים icon_lol.gif

יש שולטים שמשחקים בקקה וקוראים לעצמם שולטים , כאילו, מה לא ברור במה שרשום בפרופיל אותו אתה מצטט.
היא מחפשת שולט ,אישית אני מעדיפה לקרוא לו אדון שהוא אכן גבר דומיננטי בחייו .
ולא אחד שאומר את המילה האחרונה בבית "כן, אשתי"ורץ לזרוק מהר את הזבל לפני שכפכף יעוף לכיוון שמוליק וחבורתו .
ואחר כך הוא נכנס לאתר מנפח שרירים "אני שולט!!" כשבעצם בחיי היום יום אשתו היא זו שלובשת את המכנסיים בבית והוא מסתובב סביב רגליה כפודל .
חסרים כאלה? בחייך.
להקרא שולט זה משהו שאתה צריך להרויח אותו כי בלעדי השפחה הוא לא שווה כלום .
או שאתה דומיננטי במהותך כחלק ממה שאתה או שלא .
משחקי כאילו שחקנו בגן הילדים, גדלנו מאז.

מי שיחשב שולט בעיניה לא בהכרח יחשב שולט בעיני האחרת .
אני לא מבינה על מה הגיחוך.