אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דוחה - נידחיית

נוריתE
לפני 16 שנים • 4 בדצמ׳ 2007

דוחה - נידחיית

נוריתE • 4 בדצמ׳ 2007
גם לגבי גברים...

ישנם כאלו שאומרים, שאם את היית לא פעם, בצד הנידחה
בפגישות והכרויות, אז יש לך ,כאילו, "הירווחת" את הזכות
גם לדחות,
אבל מצד שני, יש כאלו שאומרים, שאם את מכירה היטב את " חווית" הדחיה, אז את אמורה בעצם, להיות יותר רגישה ולא "לסנן".(-כפי ש"סוננת" את)

אז...מי צודק?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 4 בדצמ׳ 2007
בטח שאחרונים.
אם סוננת בעבר ואתה מכיר את הכאב אז אסור לך לסנן את האחר אלא לחיות עם אדם שלא מתאים לך בעליל, לקלל כל יום את חייך וגם להקבר לידו באותו בית קברות.

מצד שני אולי הראשונים - אם נדחית בעבר אז יש לך הזכות עכשיו לבעוט לכולם בתחת.

איך נראה האישור? כמו הפתק הזה שדוחפים בת.ז. בו כתוב שאתה מוכן לתרום איברים אם משאית דורסת אותך?
icon_rolleyes.gif
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2007
לכל אחד ואחת הזכות לסנן ולברור את הפרטנר/ית העדיף/ה.
אין פה מקום לרחמים או התחשבות, לא מתאים אז לא מתאים.
יש דחיה עדינה ויש דחיה גסה, בכל מקרה זה פוגע וכואב.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2007
זכות לדחות לא צריך להרוויח. היא שם בכל מקרה.
בובונת​(נשלטת)
בובונת​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2007
אם ברור לך שמישהו לא מתאים לך (ורוב הפונים הם כאלו כי אני בוחרת רק אחד בסופו של דבר) יש לך את החובה לדחות אותו מייד ולא להשלות אותו.

אבל אפשר לעשות את הדחייה בעדינות ובנימוס אם כי למדתי שלפעמים אני צריכה להיות קצת אסרטיבית כדי להעביר את המסר icon_smile.gif ... בעיקר לכמה עקשנים שתמיד יודעים יותר טוב ממני מה טוב לי.

ומי שצריך להיפגע כדי להבין שהוא לא צריך לפגוע .... נו .... סביר שיש לו עוד כמה בעיות עם עצמו.

ב.
shoko​(מתחלפת){Rainbow}
shoko​(מתחלפת){Rainbow} • 4 בדצמ׳ 2007
אני חושבת שלא צריך לחיות עם מישהו שאת מרגישה שזה לא זה...

אבל!

אם דחו אותך בעבר, אני חושבת שכשאת דוחה מישהו, צריך לעשות את זה בדרך שאת חושבת שהיית רוצה שידחו אותך, עם כבוד והערכה, זה שהבחור שעומד מולך לא מתאים לך לא אומר שהוא לא מתאים לאחרות, וחבל סתם להוריד למישהו את הביטחון, הוא יכול להצליח מצויין עם מישהי אחרת...
א ו ר​(מתחלפת)
א ו ר​(מתחלפת) • 4 בדצמ׳ 2007
לדעתי זה תלוי בבן אדם..כול אדם מגיב שונה,בהתאם לאישיות..
כול אדם נדחה-דחה פעם..מה לעשות ככה זה בחיים לא כולם מתאימים לכולם אבל איך אותו בן אדם ידחה שוב פעם אדם אחר זה כבר תלוי רק בו ולא קשור אם פעם או נדחה..לפחות לדעתי..
Here And There​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 9 בדצמ׳ 2007
Here And There​(נשלטת) • 9 בדצמ׳ 2007
ציטוט: אבל מצד שני, יש כאלו שאומרים, שאם את מכירה היטב את " חווית" הדחיה, אז את אמורה בעצם, להיות יותר רגישה ולא "לסנן".(-כפי ש"סוננת" את)

אני חושבת שהרגישות לדחיות וההשפעה של זה עלינו, כלומר אם זה יגרום לנ להיות יותר רגישים כלפי אחרים, או דווקא לרצות לסנן יותר, זה תוצר של בגרות ולא של חוויה.
זו שאלה של התמודות.
אדם אחד יכול להעלב עד עמקי נשמתו מהדחיות אבל ירים את עצמו וינסה להפיק מזה לקחים.
אדם אחר ייפגע פעם אחר פעם ובמקום לנסות ללמוד מזה ינצל את זה כתירוץ לפגוע באחרים.
זה מאוד תלוי באופי ובבגרות הנפשית של האדם.

לגבי הזכות לדחות, זו זכות ששמורה לכולנו, תמיד.
מה שאמור לקבוע ולהנחות אותנו, בעיניי לפחות, זה האדם ממול.
שניה​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008
שניה​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2008
שאלה מוזרה.

את מנסה לומר שאם לא נדחיתי אף פעם (נניח לצורך הדוגמא icon_smile.gif ) אסור לי לדחות אף פעם ?

אולי כלובי ישים אייקון חדש - לא נדחיתי אף פעם...... (מעניין מה זה יעשה לתיבת הדואר שלי icon_rolleyes.gif )