ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובתה של מיקה

amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 14 בינו׳ 2004

תגובתה של מיקה

amy_​(נשלטת) • 14 בינו׳ 2004
מאחר ומיקה, שפחתו של MASTER OR, מנועה מלהגיב בפורום זה, אני מביאה כאן את תגובתה:

שלום

הרבה נאמר בפורומים השונים, אם אמת ואם לאו.
עד עכשיו נמנעתי מלהגיב באופן פומבי, מסיבה אחת: ה"קהילה" כפי שהצטיירה לי בתחילה הייתה מקום שבו אוכל להשתלב, שבו סובבים אנשים אשר לא מונעים ע"י אינטרסים אישיים אלו או אחרים, חוץ מאינטרס אחד, להיות פה, להביע תמיכה ולאהוב.
אבל כרגע, לפי החודשים האחרונים, ה"קהילה" האוהבת, המלוכדת, התומכת הזאת כביכול, ציירה לי תמונה מאוד כואבת: תמונה בה הכל פועלים מתוך אינטרסים אישיים, ללא אהבה, תמונה בה מניפולציות ותככים הם הצבעים השולטים בה.

היום כשהכל כבר נגמר, אך הזיכרון עדיין טרי, חקוק לנצח במוחי, אני אגיב, על הכל.
מאז ומתמיד משנתכם הייתה, שהכל נעשה כדי להגן על התמימים, על חסרי הישע, והכללתם אותי בהגדרה זאת. אני מקווה שתסלחו לי אם אגיד שמשנתכם, שהמנטרה ששינתם והגיתם בה כה רבות, הינה שקר והבלים.
אני איני מרגישה מוגנת כקליפת השום, אך זרוקה כמוה לפח, ה"קהילה" , כן אתם גרמה לי להרגיש כך. אני שימשתי כחייל פשוט במשחק שח מט רב מוחות, ובכן, החייל נהרג. אתם הרגתם אותו, אתם שבאתם להגן, לעזור, לתקן עוולות.

אתמול שוחחתי עם עמוס, היחיד שבא לברר את האמת, היחיד שבאמת רצה את האמת, ולא את השמועות והסיפורים. במהלכה של השיחה נשאלתי שאלות כאלו מגוחכות, שלעיתים התפוצצתי מצחוק, על שנשאלו בכלל. אני צוחקת בגלל דבריכם, כשאינכם מוצאים משהו מספיק מעניין, אתם לא בוחלים באמצעים ומיד הופכים את חיינו למעניינים יותר בעזרת שקר אחד או שניים.
עמוס אשר לו הסברתי ושטחתי את המצב כפי שהיה, הבין את האבסורד שבהם, וכיצד הדבר לא יכל היה להתרחש עם הנוכחים במקום.

חלילה לי מלומר שאינני אשמה בדבר, אני אשמה בכך שהכרתי אדם ברוך רוח, אשר עזר לי להרים את חיי מהרצפה, בלא תמורה.
גילי הצעיר אומנם משמש לי כפצצת מימן, אך, אינני היחידה בפורומים אלו, שאוחזת בפצצות מתקתקות אלו. ועצם זה שאוסרים את כניסתינו, חוסמים את כינוינו, אתם חושבים שזה באמת עוזר?, אנחנו חוזרים בניק, לבוש ואיפור שונים.
חלקנו מתמזל מזלנו ואיננו נופלים לידיים רקובות, אבל מה עם אלה מאיתנו שכן?
זה שתגידו לנו "תחזרו בגיל 18", לא יעזור לנו, אנחנו נפלו עמוק יותר ויותר.

לסיום,
את שלי אמרתי, את הקהילה הזאת אני עוזבת, עוזבת לחיק אנשים אשר באמת תומכים, אשר באמת מגנים ובאמת אוהבים. עוזבת לזרועותיה האוהבות של משפחתי, אימפריית האור .
אין לי עניין בפורומים, אשר הצנחה בהם שוררת.
אין לי עניין בקהילה אשר ללא הוכחות ורק רצונות-דם שופכת.

"מה לנו חלק בדוד ולא נחלה בבן ישי לאוהליך ישראל" (מלכים א', יב', 16).

מיקה
רכושו של מאסטר אור
היום יותר מתמיד.
Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 15 בינו׳ 2004
Rocco​(שולט) • 15 בינו׳ 2004
משתמש חדש

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 434

מיקה...
כולי תקווה ...שכל האמת תצא לאור....ומין הסתם זה יקרה ...
אומנם הקהליה היתה יותר עסוקה בהכפשות אי אלו או אחרות
ונקיון כפים ממקרה הזה....
כך זה כש"גדולים " רבים הקטנים נופלים...
אכן אינטרסים אישים וקטנים של אנשים עוד יותר קטנים הם המוליך המרכזי ב"קהילה"
ואת מין הסתם מצאת את עצמך בעין הסערה שקועה בביצה לא לך...
מקריאת הודעתך אני מבין שיש לך אהבה והערכה לאדון האור...
ואת מרגישה בטוחה ב"ממלכתו"....
אומר לך את האמת....קשה לי לי כאדם לקבל סוג של קשר כזה...
אבל אני לא מתימר לתת לך עוד "עצה" .
אולי את לא זוכה להערכה על פעולתיך ומחשבותיך מפאת גילך הצעיר
אבל בכל מצב סוג של קשר כזה תמיד יראה בעיני "כשר" אבל מריח לא טוב...!
אני רק מאחל לך טוב בכל אשר תלכי...
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 15 בינו׳ 2004
"מיקה
רכושו של מאסטר אור
היום יותר מתמיד."

ולסיכום, מה יש לנו ?
מי נתן למי וכמה ?

בעל האמפריה נתן לך, חום, הקשבה, יחס, המון המון יחס (- משהו שכל אדם זקוק לו)
ואת מה נתת ?
אז בואי נראה..
את נתת לו אותך.
את הכניעה שלך, את הגוף שלך, את הנפש שלך, את הרצונות שלך, את המודעות שלך גם מסתבר.
נתת לו הכל.

כמשקיף מהצד הייתי אומר שבעל האמפריה עשה עסקה טובה.
ואת ?

ואולי כדאי שתשאלי את עצמך, כך לבד.
מדוע אמר האדון שהוא רוצה לעזור לי ?
מדוע ?
באמת כדי לעזור לי ?
או שמא בכדי להגדיל את "האמפריה"
הרי מהי אימפריה ללא נתינים ? וככל שמספר הנתינים בפועל גדל, כך גם ה"אמפריה" גדלה (הנה עוד משהו שעזרת לו בו) ככל שה"אמפריה" גדלה, כך גם האגו העצמי שלו גדל.

אז מי עזר למי ?

נ.ב.
כולנו עושים טרייד אין כאשר אנו יוצרים קשר עם אחר, אני לא בא "להתלונן" על הטרייד אין שלכם
ואם הוא היה אומר לך באופן גלוי וביושר מה באמת את משלמת ומה הוא משלם, אז לא היה לי מה לומר.
אבל כשהבן אדם בא אליך בגישה של "אני בא לעזור לך" "אני רוצה לעזור למסכנים"
אז זה מגעיל אותי שמסתבר שבסופה של עזרה הפכת להיות "הרכוש שלו"
ושוב אני שואל - מי עזר למי ?
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 15 בינו׳ 2004
לא צריכה להיות גאונה גדולה , פשוט לקרוא את תגובתך , את תגובתו של "מאסטר אור" ,
את תגובתה של XXX" שהביא תום , וראו איזה פלא , אותה תיאוריה ,
אותן התרצות , אפילו אותן מילים בדיוק !
כולכם דבקים באותה "מישנה מסובכת וטהורה" , באותה הצדקה סוציאלית משהו.
אני יושבת כאן משתאה . זה יפה.
נהדר.
מקסים.
זולגת לי דמעה.

הכי הורסת אותי הטענה הבאה : "עבורי בדסמ אינו סקס".
– יובאו לראיה עשרות סיפורים טבולי סקס וזימה <אמת או פנטזיה – לא רלוונטי – המהות ידידי , המהות!>
שנכתבו ע"י מאסטר אור ושפחותיו ואף טרח לדחוף לכל אתר אפשרי ברשת.
תודה. בא לי להקיא .

העובדות אינן מופרכות , להפך .
העובדות מקבלות כאן חיזוק באופן כרוני כמעט.

העובדות הן :

שאת מיקה , עדיין לא הגעת לגיל 18 משמשת שפחה לגבר בן 43.
XX X שעדיין לא מלאו לה 16 בזמנו , שימשה שפחה לגבר בן 43 .
אותו גבר , יודע היטב בת כמה את היום , ועדיין הינך חלק מאותה "אימפריה" .
כולכן מודות שהייתן שבורות "על הרצפה" , פגיעות וזקוקות ליד מכוונת.
לטענתו אתן לא היחידות - ציטוט של "מאסטר אור" : "מאידך יש הרבה קורבנות מכל הגילים
והם כן מגיעים אלי אחרי שנוצלו או לא הובנו ונפגעו נפשית ואותם אני מרים מהרצפה
ומי שלא חפש לראות את האמת ואת התוצאות של העזרה שלי לא יראה".
אתן טוענות ששיקרתן לו בנוגע לגיל שלכן , גם אם נבחר להאמין לטענה זו ,
העובדה היא שגם לאחר שידע את גילכן האמיתי עדיין המשיך את הקשר בצורה כזו או אחרת , שהרי את עדיין שפחותו .
עמוס הנפלא , גם לאחר ששמע אותך מיקה , החליט שאין לאיש מקום בקהילה.

אני תוהה , מדוע גבר קדוש כמעט שכל חייו פעל למען רווחתם הנפשית של נוער במצוקה ,
מדוע גבר שיש לו כל כך הרבה לתת , כל כך הרבה אהבה , ניסיון וחמלה ,
בוחר להשקיע את כל מרצו , ימיו ולילותיו בבניית אימפריה שמושכת אליו שקרים ,
תככים מזימות <לדבריו!> , ולא במשפחה תומכת ואוהבת מהסוג הפחות שנוי במחלוקת ...או לפחות לנסות .
יתרה מזאת , נלחם בחירוף נפש להשגת הלגיטימציה והברכה לנוכחותו בפורומים ובמועדון .
זה באמת כל כך קריטי וחשוב אם האמפריה שלך ופועלך הסוציאלי מספקים ומפרה אותך באופן מושלם ?

ציטוט: כולי תקווה ...שכל האמת תצא לאור....ומין הסתם זה יקרה .

אתה יכול לסמוך עלי .

.
loren
loren • 15 בינו׳ 2004
האם בגלל שלקמי יש אויבים הוא החליט יום אחד לפתוח את בית השאנטי של הבידיאסאמ או שמא דווקא בגלל העובדה שקמי מנצל נערות קטינות במצוקה היא היא העובדה שבגינה יצאה קצפה של הקהילה עליו? חלאס עם הזיוני שכל לגבי האויבים- זה משנה את העובדה שהוא ניצל ומנצל נערות חלשות? מחר הקהילה תקום עלי אז בגלל זה אני אתחיל להסתובב עם קטינים שאספתי מהרחוב?
היכן השכל הישר שלך לכל הרוחות????
מיקה. אני מניחה שבחייך הקצרים עד כה עברת תלאות ויסורים. אני מניחה שגם לא ידעת מה פירוש המילה בית חם. אני מניחה שהאדם היחיד שהציע לך "חום" זה קמי. אבל את לא ממש מבינה את המושגים האלו באמת. לכן את וכל שאר הנערות הצעירות מביטות בו כאדם קסום.
בשבילך ובשביל שאר הנערות בעולם המנוכר קמי הוא האלטרנטיבה היחידה לבית ולמשפחה.
נכון עשה פשיין לדעתי, ששאל אותך מה המחיר שאת משלמת בשביל הסידור הזה.
מה את באמת מספרת בלילה לכרית ולא לנו?
הרהרתי רבות גם בביטוי הזה- אמפריית האור. אין לי ספק שזה עוד אחת משפע המניפולציות הפסיכולוגיות שקמי מפעיל עליכן- אמפריית האור היא הבית, החום, ההגנה. לאדם שלא חווה את המושגים הללו ( ואנחנו מדברים על מושגים מאוד בסיסיים) הרי הפיתוי להכנס לתוך הדבר הזה הוא עצום. אני מרשה לעצמי להקיש את הדברים הללו לגביך ולו רק בגלל העובדה שבגיל 16 את היית איתו. כל הורה היה דואג במצב כזה להרים את הילד שלו מהצווארון ולערב את הרשויות.
קמי כנראה דואג להגיע לבנות שאף אחד לא יחפש אחריהן, בנות שהגיעו מכאוס. שום הורה מתפקד לא היה נותן לשום ילד שלו להגיע למצב שבו את היית.
ואת שחוזרת היום למשפחתך- משפחת אמפריית האור ( שום משפחה לא מתנהלת אגב כך- זה מושג מעוות שקמי יצר כדי להשיג את שיתוף הפעולה שלכן כדי לשרת בשורה תחתונה את הצרכים שלו. דגש על הצרכים שלו ) חוזרת למשפחה שאולי אף פעם לא הייתה לך להוציא את "משפחת" האור. באמת צר לי עליך. אני רק מקווה שאת מבינה שחייך הם בידייך. את חייבת לעמוד על רגליך. את רוצה להיות שפחה שלו? תהיי. אבל תלחמי על חייך, תתגייסי לצבא. תעשי בגרות. את לא תשארי כל חייך עם קמי. נכון שעכשיו את חושבת שכן- אבל יש לי הפתעה בשבילך- לא תאמיני כמה החיים הם דינמים. את צעירה מאוד ועוד יקרו שינויים בחייך. את צריכה לדאוג לעצמך קודם כל.
אני מתעבת את הניצול הנורא שהוא עורך בכן. הוא הכיעור האנושי בהתגלמותו.
הוא חלאת האנושות. אין לי מילים לתאר את הגועל הנפש שאני רוחשת לו.
שאלוהים ישלם לו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 בינו׳ 2004
חבל על התגובות. כמו בכל כת שמכבדת את עצמה, יש כאן גורו ויש את מאמיניו העיוורים שמדקלמים כתוכים את המנטרות שנדחפו להם לגרון ולראש, וגם כן כמו בכל כת שמכבדת את עצמה, המנטרות הללו כוללות כמה היה להם רע קודם, כמה שהגורו הנפלא והמושלם עזר והציל אותם מתוך אלטרואיסטיות גרידא, ואיך כל שאר העולם מורכב מרשעים וצרי עין. אלה, משולבים באידאולוגיות רדודות וקלישאיות של אור, אהבה, רגש ורוחניות, ומתובלים בנפשות צעירות ובלתי מעוצבות, הם מתכון נפלא לאיטום החושים בפני ההגיון.