לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקי נאה בלתי נסבל

נילי ונילי
לפני 16 שנים • 11 בדצמ׳ 2007

Re: שאלת תם

נילי ונילי • 11 בדצמ׳ 2007
היודע איך כתב/ה:

מה עושה את אותן "טראנסיות" לנשים לכל דבר ולא לגברים בשמלות.

כבוד מינימלי כלפי זכות ההגדרה העצמית של האחר.
היודע איך

היודע איך • 11 בדצמ׳ 2007
נילי ונילי כתב/ה:
היודע איך כתב/ה:

זו תשובה לשאלה שלי?
כאילו, זה מה שעושה "אותן" לנשים?
נילי ונילי

נילי ונילי • 11 בדצמ׳ 2007
היודע איך כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
היודע איך כתב/ה:

זו תשובה לשאלה שלי?
כאילו, זה מה שעושה "אותן" לנשים?

אם הן לא פוגעות באף אחד ולא מפריעות לך, מה זה משנה לך איך הן מגדירות את עצמן? יש להן הזכות להגדיר את עצמן איך שבא להן ולך יש את החובה לכבד אותן.

וזה לגמרי לא המקום לנהל בו את הדיון הזה. זה לא נושא השרשור. אתה מוזמן להעלות את השאלה הזו בפורום טרנסג'נדרים ושם לנהל דיון מעמיק על מין ומגדר.
קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 12 בדצמ׳ 2007

בוקי נאה ובכלל .

קליבר​(שולט) • 12 בדצמ׳ 2007
טראני בוקר טוב .

א. בוקי נאה הנו כתב פרובוקטיבי ביותר , והראיה היא מפשט שניהל נגד עירית רמת גן על דו"ח שקיבל בגין כלבו שעשה את צרכיו בפארק הלאומי ברמת גן והבעלים , הוד עיתונאיותו , לא ניקה כאחד האדם .
ב. משטרת מחוז ת"א ניתקה את הקשרים איתו , ולמיטב הבנתי עדיין לא חידשה , אם כי יתכן שהם כן מוסרים לו ידיעות . בכל אופן כתב פלילי שדוברת המחוז בו מתרחש העיקר נמנעת מלמסור לו ידיעות , וקציני ושוטרי המחוז אסורים בשיחה איתו ( לפחות לא רישמית ) כנראה זכה בזאת ביושר .
ג. בוקי מתפרנס מעיתונות , מסיורי פשיעה וסיפורי פשע והרצאות על העולם התחתון ברחבי ת"א , עולם שהוא מכיר שנים ואף מסקר אותו די ביעילות . יש לו קשרים טובים במשטרה וגם אצל ה"סיטרא אחרא " הפושעים החל מהקטנים ועד "ראשי עולם הפשע " ( מענין אם יש שם בחירות או שפתק ההצבעה הוא בקוטר 9 מ"מ )
ולסיום :
לפני מספר שנים הגעתי במסגרת טיול ממקום העבודה לתל מגידו . המדריכה הסבירה על התל , על ההיסטוריה של המקום , הוציא מתיקה מעת לעת תרשימים , וממש הכירה כל אבן ואבן , מאחר והיא הייתה צעירה ונאה , אני לא חושד בה שהיא היתה שם בעת שבנו את המקום , בימי שלמה .
יחד איתנו הגיעה קבוצה נוספת המדירך שם היה איש מבוגר , עבה בשר ומסתיע במקל להליכה , הוא התחיל ממש דקות אחרינו , קבוצה של מטיילים גם הם ממקום עבודה , לאט לשא שמתי לב שהקבוצה שלנו מתדלדלת , ויש זליגה לקבוצה של המדיריך המבוגר , הצולע ..
הסקרנות אכלה בי .. ניגשתי לשמוע את המדריך השני , הוא תיאר שם תיאורים שלא נגעו אפילו בתיאורים של המדריכה הרצינית שלנו , לפי דבריו בכל מקום במגידו היו רציחות , פולחני הקרבת אדם של "הבעל" אורגיות עם קדשות ופרוצות , חילופי זוגות , יחסים הומוסקסואליים , ממש סדום של עמק יזרעאל .. או בשמה הנוצרי ARMAGEDON ( = הר מגידו - ארמגידו- ארמגדון אם לא ידעתם ) .
לאחר שנגמר הסיור ושתי הקבוצות ישבו לנוח , ניגשתי אליו ושאלתי , איך זה שהוא שמחרטט ומספר כל מיני מעשיות , כולם באו אליו , ואילו הבחורה הזו , שבאמת סיפרה את סיפור המקום
נותרה עם 2 אנשים , הוא הסביר לי .." אנשים רוצים שני דברים - סקס ואלימות אם אני מספק את הסחורה באים , הם לא מעונינים כ"כ באמת או בהיסטוריה הם באים בשביל הפיקנטריה
וכאן הוציא מתיקו את כל אותם צילומים ושרטוטים שהיו למדריכה הצעירה הנאה והרצינית שלנו .
" אני כמו בוקי נאה אמר לי המדריך המבוגר אם אספר בדיוק מה היה , מי יקח אותי לטיול הבא ? "
היודע איך

נילי

היודע איך • 12 בדצמ׳ 2007
זה בהחלט נושא השירשור.
מדובר על דברים שכתב בוקי נאה ואמורים היו לדעת פותח השרשור להוציא את הקהילה כולה למלחמת חורמה.
מאחר ולא כל כך ברור לי מה כל כך נורא/חשוך/שקרי במה שהוא כתב, אני לא מצליח להבין על מה הכעס.
הייתי שמח לקבל הסברים ותשובות לשאלתי ולא הרמות קול סמויות ונסיונות לסתימת פיות.
ים_yam​(לא בעסק)

Re: נילי

ים_yam​(לא בעסק) • 12 בדצמ׳ 2007
היודע איך כתב/ה:
זה בהחלט נושא השירשור.
מדובר על דברים שכתב בוקי נאה ואמורים היו לדעת פותח השרשור להוציא את הקהילה כולה למלחמת חורמה.
מאחר ולא כל כך ברור לי מה כל כך נורא/חשוך/שקרי במה שהוא כתב, אני לא מצליח להבין על מה הכעס.

היודע איך, זה בסדר, אתה יכול להגיד את האמת,
הרי כולנו יודעים שהשאלה שמעניינת אותך באמת היא האם בוקי נאה שוטף ידים אחרי שהוא עושה פיפי...
שלושוחציבלילה​(שולטת)

איפה הסיורים שלו?

אולי יהיו לי שתי ציפורים במכה?
גדלתי עליו.
עליו ועל ז'ול וורן.
אה, ועל סיפורי עלילות ורפתקאות זלמן שושי.
כן, אלו גיבורי ילדותי.
אני רוצה ללכת לסיורים.
מאז שהייתי בסיור אנדרגראונד באדינברו העקבות ציד המכשפות או הוצאות להורג ועינויים או משהו כזה, אה, מרתפי השטאזי, זהו, לא נתקלתי במשהו צבעוני כ"כ.
על מי הוא מספר?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: נילי

ים_yam כתב/ה:
היודע איך כתב/ה:
זה בהחלט נושא השירשור.

היודע איך, זה בסדר, אתה יכול להגיד את האמת,
הרי כולנו יודעים שהשאלה שמעניינת אותך באמת היא האם בוקי נאה שוטף ידים אחרי שהוא עושה פיפי...

rffl.gif rffl.gif rffl.gif

הורסת אחת icon_lol.gif
היודע איך

ים חחחחח

היודע איך • 12 בדצמ׳ 2007
למה חשפת?
אבל האמת, לא בגלל זה שאלתי.
הסיבה בגללה שאלתי את השאלה היא כזו (זה קצת חושפני אני מזהיר מראש):
כל חיי הבוגרים, הרגשתי שאני נפש של אם חד הורית מעיירת פיתוח שהתגלגלה בטעות לגופו של גבר גרוש מהמרכז.
לאחרונה החלטתי לפעול על מנת להתחבר לצד הזה באישיותי.
קראתי לעצמי אליס, התחלתי להגיד SEFTEMBER בחודש שאחרי אוגוסט, התחלתי לשאול את השכנות באילו ימים הן יכולות LEHAKFITS את הילדים לבית הספר, קניתי מגף אלגנט, עשיתי מנוי לויוה פלוס בשביל להיות מעודכן מה חרננדו אמר ללוסיה ואפילו התקשרתי פעם לאיריס קול עם לב שבור..

רציתי לדעת...האם עקב השינוי שחל במצבי אני יכול להתחיל לקבל נקודות זיכוי במס הכנסה?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: ים חחחחח

היודע איך כתב/ה:
למה חשפת?
אבל האמת, לא בגלל זה שאלתי.
הסיבה בגללה שאלתי את השאלה היא כזו (זה קצת חושפני אני מזהיר מראש):
כל חיי הבוגרים, הרגשתי שאני נפש של אם חד הורית מעיירת פיתוח שהתגלגלה בטעות לגופו של גבר גרוש מהמרכז.
לאחרונה החלטתי לפעול על מנת להתחבר לצד הזה באישיותי.
קראתי לעצמי אליס, התחלתי להגיד SEFTEMBER בחודש שאחרי אוגוסט, התחלתי לשאול את השכנות באילו ימים הן יכולות LEHAKFITS את הילדים לבית הספר, קניתי מגף אלגנט, עשיתי מנוי לויוה פלוס בשביל להיות מעודכן מה חרננדו אמר ללוסיה ואפילו התקשרתי פעם לאיריס קול עם לב שבור..

רציתי לדעת...האם עקב השינוי שחל במצבי אני יכול להתחיל לקבל נקודות זיכוי במס הכנסה?

מותק.

במס הכנסה לא יודעת אם תקבל/י נקודות,אבל הרווחת ביושר ת'מנוי ב"לאישה".
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif