שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה באמת נסגר הדאנג'ן? מנהלת יפו העתיקה חושפת את האמת

009​(אחר)
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007
009​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2007
כדאי להוסיף שהשופטת ידועה כשופטת טובה ואהודה על עורכי הדין , המדובר בשופטת מיכל רובינשטיין בת זוגתו של נשיא בית המשפט העליון בדימוס השופט מאיר שמגר ואולי תבוא ישועתנו מאומץ ליבה של כבוד השופטת המלומדת שתבין מה באמת קרה ותשכיל לנהוג באומץ לב מול הרשעות וחוסר תום הלב של פקידי העיריה וראש העיר שהיטלו בנו חמש שנים בתואנות שוא ודרשו מאיתנו דרישות חסרות שחר ובדיעבד התברר שהם סימנו אותנו וכל הדרישות היו אחיזת עיניים ...........פשוט סיפור קפקאי והזוי..........שראוי היה לו שיגיע לבית המשפט העליון להרכב ראוי וגדול של שופטי בגץ שיכריעו בסוגיה ההזויה .
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
Venus in Furs כתב/ה:
הוא אשר אמרתי. "בגלל הסאדו" .

ואין מה להתפלץ ולהיות מופתע. מה שמפתיע זה שכל כך מעטים מבינינו מבינים את זה.

הקהילה התפתחה רק בשנים האחרונות בעזרת האינטרנט. התדמית של הסאדו בעיני ה'עם' אולי השתפרה, אבל בקרב הרשויות המצב קטסטרופלי. מפקחת מחוזית של הרווחה אומרת לי שעצם זה שאני כותב בלוג באתר סאדו ויוצא למועדון סאדו זה סיבה שהבן שלי לא יכול לישון אצלי. ככה בדיוק.

אז נכון שכל עוד אנחנו מתחבאים ושומרים על דיסקרטיות קנאית אנחנו כביכול מוגנים, אבל להגיד שאין אפליה כנגד סאדומאזוכיסטים, או כמו שמישו כתב פעם, ש'יש פה אנשים שסתם מחפשים מאבק כמו של ההומואים' זה פשוט בלתי מובן בעיני.

לתפיסתי, עד שבדסם לא יוכר כנטיה מינית לגיטימית ושפוייה, רק ירבו המקרים של אפליה והתנכלות מצד המדינה ומוסדותיה, שכן הקהילה מתרחבת, אנשים מתחתנים, ילדים נולדים..

ולגבי המועדון האהוב בכיכר קדומים, אין לי ספק שאם היתה מתארגנת מחאה מצידנו, שהיתה זוכה לסיקור תקשורתי, זה היה מפעיל לחץ על העירייה והיה נותן סיכוי לשינוי ההחלטה, מי יודע, אולי אפילו הענקת רישיון היסטורית.

לגבי התקשורת ונוס אתה נחשפת ואני מבין שלא תיהיה לך בעיה להחשף גם הפעם אם יהיה צורך בזה.
השאלה שלי איך הצלחת להגיע לטלביזיה אז ?
ואם כן אולי תנסה גם הפעם.
שורטת קינקית

שימוש בחוקי יסוד

שורטת קינקית • 18 בדצמ׳ 2007
אפשר להשתמש בחוקי היסוד: חופש העיסוק וחוק כבוד האדם וחירותו.

בהכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם משנת 1948(זכויות האדם והאזרח בישראל)

סעיף ב1: " כל אדם זכאי לזכויות ולחירויות שנקבעו בהכרזה זו, ללא אפליה כלשהי מטעמי גזע,צבע,מין, לשון, דת, דעה פוליטית או דעה בבעיות אחרות, מוצא לאומי או חברתי, קניין, לידה או מעמד אחר. "
סעיף ג': "כל אדם יש לו הזכות לחיים, לחירות ולביטחון אישי."
סעיף ו: "כל אדם זכאי להיות מוכר בכל מקום כאישיות בפני החוק"(משמע להליך הוגן, שיוון בפני החוק)
סעיף ז':
"הכל שווים לפני החוק וזכאים ללא אפליה ולהגנה שווה של החוק...."
סעיף יח': "כל אדם זכאי לחרות המחשבה, המצפון והדת. חירות זו כוללת את הזכות להמיר את דתו או את אמונתו ולתת ביטוי לדתו או לאמונתו, כפרט או בציבור, ברשות היחד או ברשות הרבים..."
סעיף יט': " כל אדם זכאי לחירות הדעה והביטוי, לרבות החירות להחזיק בדעות ללא כל הפרעה, ולבקש ידיעות ודעות ולקבלן ומסרן בכל הדרכים וללא סייגי גבולות."

ועוד 2 סעיפים...
סעיף ד': "לא יהיה אדם עבד או משועבד, עבדות וסחר עבדים יאסרו לכל צורותיהם."
סעיף ה': "לא יהיה אדם נתון לעינויים, ולא ליחס או לעונש אכזריים, בלתי אנושיים או משפילים".
ניקי666 niki
לפני 16 שנים • 19 בדצמ׳ 2007
ניקי666 niki • 19 בדצמ׳ 2007
הדאנגן לא יקבל רשיון ...למה ....?
קיראו והחכימו...........:

1.הוא מועדון סאדו של מין חריג וככזה חלדאי לא רוצה אותו בתחומו .

2.הוא לא שייך למשפחות פשע שיכולות להכריח את ראש העיר לתת להם לפעול בתחום הרשות .

3.יש חנייה במקום תמורת 10 שקלים ומשמרות המהפכה של חולדאי לא יכולים לרשום דוחות ולגרור רכבים .

4.מועדון הוא מועדון חברים שאפשר לעשן בתחומו שוב משמרות המהפכה נשארים ללא עבודה ובלי דוחות .

5.קהל טוב ונורמטיבי מייצג את האזרח הקטן שאפשר לנקוט נגדו יד קשה ובלתי מתפשרת .
sorerett​(שולטת)

עיתונות!

sorerett​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2007
עיתונות!
עיתונות!
ושוב, תקשורת ועיתונות!
לצאת עם זה החוצה ובגדול.

שכולם ידעו שבעירית תל אביב המפגינה נאורות ותמיכה לכאורה בחופש הביטוי בנושאים שונים (מצעד הגאווה למשל) - דווקא שם הם מדברים אחד בפה ואחד בלב.

וטוב שהתחבולות האמתיות נחשפות לאט לאט.
אני אופטימית לגבינו!
icon_twisted.gif
השרלילית​(פמית מתחלפת)

אז אני מבינה ש"יוצאים מהכלוב"

אני קצת משתוממת על ההפתעה שלכם מזה שכולנו מופלים לרעה בחברה שמשטור מיני הוא חלק כל כך אינטגרלי ממנה. האם פספסתם את המהומות סביב מצעדי הגאווה, בייחוד הירושלמיים?

מצרפת לכם לינק לכתבה שיצאה השנה בגוגיי בדיוק בנושא שיתוף הבדס"מ תחת המטריה הקווירית.
גם אתם קווירים icon_smile.gif , בעיניי.
מקווה לראותכם במצעדים, עם השלטים של "יוצאים מהכלוב" כמו שצעדתי בשנים האחרונות.
תזכירו לי למה אנחנו אמורים להתחבא בדיוק, ומעבר לרמת הפרטיות שכל אחד מאיתנו ראוי וצריך שתהיה לו בעיסוקיו המיטתיים, למה אסור לנו לומר בגלוי שאנחנו אנשי בדס"מ שבילויהם ומיניותם לגיטימיים לא פחות מסטרייטים וניליים למהדרין?
http://www.pridezine.com/content/article.asp?id=3071&fromCat=12&fromScat=132

על החתום
ענת אבישר [מה, את אומרת את השם שלך באתר של סוטים???????]
[מלך הדראג ג'יימס בונדג', המלכה קריאטיביטי אשר בחופשת מולדת בארץ ה"לא בעסק"]
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2007
ציטוט: מועדון הוא מועדון חברים שאפשר לעשן בתחומו שוב משמרות המהפכה נשארים ללא עבודה ובלי דוחות .

הכניסה מותרת לכל מי שמשלם. לפיכך - מקום ציבורי, ולכן, העישון בתוך המועדון אסור בתכלית האיסור. רק רציתי לציין את זה, שלא יתפלאו אחר-כך שהדאנג'ן שוב ייסגר, והפעם בגלל חוב של 67,000 שקל... icon_lol.gif

בכל מקרה, זה מרגיז מאוד, העניין הזה. אני מאחל לכל מי שמעורב הרבה הצלחה במאבק הזה, ומי ייתן והדאנג'ן ייפתח שוב, וכמוהו גם מועדונים אחרים, ברוח הליברליות המינית. icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2007
ברברה כתב/ה:
השאלה הבסיסית והחשובה היא האם סאדו מאזו זה חוקי?

אולי יש כאלה שחושבים שלא?

אין חושבים או לא חושבים.

סאדו מאזו כמו שנאחנו עושים הוא חוקי לגמרי.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2007
ציטוט: אין חושבים או לא חושבים.

סאדו מאזו כמו שנאחנו עושים הוא חוקי לגמרי.

ואת יכולה להיות ערבה לכל מי שעושה סאדו? לא נראה לי.

העיסוק בהאם בדסמ הוא חוקי או לא היא בלתי-רלוונטית לדיון, מכיוון שאין על כך דיון ציבורי או חוקי, וטוב שכך. זה סקס, נטייה\העדפה מינית, וכך זה נשאר - בחייהם הפרטיים של העוסקים בכך.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2007
כשכתבתי כמו ש*אנחנו* עושים, הכוונה היתה ל-SSC, שמירה וכיבוד הגבולות, מילות ביטחון ובלי להכניס אנשים לבית חולים כתוצאה מסשן.