בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאהבת האולטימטיבית ...

אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 25 בנוב׳ 2007

Re: המאהבת האולטימטיבית ...

אוהב שולטות​(מתחלף) • 25 בנוב׳ 2007
calipso כתב/ה:
האם יש מעשים שעושים רק עם מאהבת ???

האם המאהבת יכולה להיות גם הזונה / השפחה הצייתנית ???

אני חושבת שהאישה האולטימטיבית היא שילוב בין השניים .

אני כן רוצה שהמלך שלי יוכל לעשות איתי הכל .

וכן רוצה להיות פעם האישה - פעם המאהבת ופעם הזונה ..

נשמע כמו הצעה שאין לסרב לה icon_smile.gif
דובדבן
לפני 16 שנים • 4 בדצמ׳ 2007

.

דובדבן • 4 בדצמ׳ 2007
Tיפוס כתב/ה:
אני חושב שטוני סופרנו אמר משהו בסגנון " השתגעת? את מנשקת את הילדים עם הפה הזה " ..

פשוט ענק!
חסר לב​(שולט)
לפני 16 שנים • 5 בדצמ׳ 2007

חסר לב​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2007
calipso כתב/ה:

אני חושב שההבדל הוא בגישה.
כשאתה הולך לפגוש מאהבת כל האנרגיה שלך שונה,אתה בד'כ משקיע לפני הפגישה וגם היא.
והפגישה היא לזמן קצוב כזה או אחר ולכן שניכם מנסים למצות יותר את הזמן.
לעומת זאת בקשר קבוע לא תמיד אתה משקיע וכן הצד השני,כי הרי היא תמיד פה.
וגם כל ההתיחסות שלך אליה שונה וחבל.
את מדברת על מצב שבו הזוג יודע לעשות הפרדה בין הזוגיות היום יומית לבין הרומנטיקה שלהם ואת זה קשה למצוא/לבנות.
אדון האש
לפני 16 שנים • 6 בדצמ׳ 2007

אידיאל

אדון האש • 6 בדצמ׳ 2007
מה שכתבת הוא האידיאל

אבל כמו כל אידיאל

הוא דבר הקשה (עד כמעט בלתי אפשרי) להשגה

בהחלט ההההחלום!!!
דראקן
לפני 16 שנים • 7 בדצמ׳ 2007
דראקן • 7 בדצמ׳ 2007
מערכת יחסים של בדסמ היא בכל זאת מערכת יחסים, ולנסות להפריד בין הדברים האלו רק מסבך את החיים. אצלי סאבית היא מאהבת (ולרוב גם מאהבת היא סאבית), כי כמו שאמרת, אם לא לשתף את אהובתי בפנטזיות שלי, אז את מי? אם היא לא תספק אותי, אז למה שאני אתן לה מעצמי? אין דבר שאני אעשה עם סאבית ולא עם מאהבת, כי המערכת יחסים היא בין בני-אדם, וכולנו כאלו.

נב: הציטטה היא לא של טוני סופרנו אלא של רוברט דנירו מהסרט המאפן הזה עם בילי קריסטל. ברח לי השם.
מאיה27
לפני 16 שנים • 18 בדצמ׳ 2007

מאיה27 • 18 בדצמ׳ 2007
חסר לב כתב/ה:
calipso כתב/ה:

אני חושב שההבדל הוא בגישה.
כשאתה הולך לפגוש מאהבת כל האנרגיה שלך שונה,אתה בד'כ משקיע לפני הפגישה וגם היא.
והפגישה היא לזמן קצוב כזה או אחר ולכן שניכם מנסים למצות יותר את הזמן.
לעומת זאת בקשר קבוע לא תמיד אתה משקיע וכן הצד השני,כי הרי היא תמיד פה.
וגם כל ההתיחסות שלך אליה שונה וחבל.
את מדברת על מצב שבו הזוג יודע לעשות הפרדה בין הזוגיות היום יומית לבין הרומנטיקה שלהם ואת זה קשה למצוא/לבנות.

עכשיו ברורה לי הסטטיסטיקה של הגירושים .
"כי היא הרי תמיד פה"........
דורון גונן
לפני 16 שנים • 19 בדצמ׳ 2007

דורון גונן • 19 בדצמ׳ 2007
calipso כתב/ה:

כן.

כן, בהחלט!

כן.

כן!

כן.
ראובן
לפני 16 שנים • 20 בדצמ׳ 2007

זונה במטבח, ליידי במיטה

ראובן • 20 בדצמ׳ 2007
קליפסו honey,

קראתי את הפוסט ואת התגובות לו ומיד חלפה לנגד עיני רוחי תמונה - אישה יפהפיה יושבת על אהובה ומשגלת אותו, בעודה מנגנת בכלי מיתר ושרה שיר.

תמונה זו לקוחה מסרטו של נגיסה אושימה, ''אימפריית החושים'', העוסק בתהליך שעבודו של גבר למאהבת האולטימטיבית שלו. זהו סרט נפלא שאכן מייצג נאמנה את רעיון המאהבת האולטימטיבית, ובוודאי טוב יותר מכל החרא ההוליוודי ממנו אנו ניזונים לרוב, אולם בסופו של דבר, זה רק סרט. ישנן דוגמאות רבות במיתולוגיה האנושית למאהבות כאלו, כך למשל אסתר המלכה (כן כן, ממגילת אסתר) - הרי היא, באמצעות הפות ההדוק שלה, כבשה את לבו של אחשוורוש ומנעה את מזימות המן הרשע (במגילה כתוב, אם אני זוכר נכון, שאחשוורוש התאהב בה משום ש''רחמה היה צר כאיילה'' icon_smile.gif)

מכשולים רבים עומדים בדרכה של אשה הרוצה להיות המאהבת האולטימבית, עבור הגבר שלה, במערכת יחסים משמעותית ומתמשכת: ראשית, העובדה כי רעיונותינו הרומנטיים ניזונים מאמנות בדיונית וקשה ליישמם במציאות, כך גם עניין השיגרה - שהיא האויבת של התשוקה. ישנו גם ההיבט המוסרי-חוקי: דברים רבים שאישה תרצה לעשות עם ועבור אהובה יהיו בלתי מוסריים ובלתי חוקיים בעליל (לא שזה נורא כל כך, פשוט זה עוד מכשול שיש להתגבר עליו, נפשית). לבסוף, ישנם המכשולים הגדולים באמת - העובדה כי לא נועדנו, גנטית, להיות מונוגמיים והעובדה כי את אמנות האהבה לא מלמדים בשום מקום, לפיכך כל מאהבת אולטימטיבית פוטנציאלית צריכה לפלס את דרכה שלה בכוחות עצמה (כך גם הגבר, אגב).

מצד שני, אני מאמין גדול ברעיון המאהבת האולטימטיבית ומנסה לראות פנים שלה בכל אישה, כמו גם ליצור יכולות כאלו בנשים המבקשות זאת. כל אישה נולדת עם הפוטנציאל הזה, פוטנציאל ההשראה והפיתוי המתמשך (לא הפיתוי הפשוט והחד-פעמי של זונה מטעם עצמה או מישהי שרוצה להתחתן, אלא פיתוי ממושך ופתלתל הנמשך חיים שלמים). אישה הרוצה לממש את הפוטנציאל הזה, הכלוא בנפשה, רחמה וחיוכה, עליה לשחרר עצמה מכל מיני רעיונות שווא הוליוודיים ופשוט לנסח את דרכה שלה באמנות האהבה.

אישה כזו, שהיא ספק אישה ספק אלה, אינה איזו 'מאטה הארי' פאם-פאטאלית. היא גם לא צועקת את אמנותה וידענותה (בהתאמה, נשים הלבושות באופן זול שצועק 'סקס', בדרך כלל לא יהיה להן מושג באמנות האהבה. גבר שרוצה מאהבת אולטימטיבית, טוב יעשה אם יבקש את הנשים השקטות, הבטוחות בעצמן וכוחן). אישה כזו הינה פשוט נעימה לגבר שלה באופן שהופך אותו לתלוי בה - כי אכן, רק איתה הוא יכול לפרוש כנפיים ולהרגיש חופשי באמת.

נקודה נוספת למחשבה: מאהבת אולטימטיבית, על מנת להביע את עצמה ואמנותה כראוי, זקוקה לגבר שהינו חזק ויודע בזכות עצמו. יתכן מאד כי גבר כזה לעולם לא יהיה שלה באופן בלעדי. יתכן והוא יחזיק עוד כמה נשים, או פשוט יהיה נשוי לאחרת, אבל הנקודה החשובה היא - הוא תמיד ישוב אליה, תמיד ירצה אותה ולעולם לא יוותר עליה, משום שהוא עצמו יודע כי רק איתה הוא יכול להיות עצמו באמת, רק איתה הוא עצמו באמת ובתמים.

ראובן
ערגה
לפני 16 שנים • 20 בדצמ׳ 2007

Re: זונה במטבח, ליידי במיטה

ערגה • 20 בדצמ׳ 2007
ראובן כתב/ה:
קליפסו honey,

מכשולים רבים עומדים בדרכה של אשה הרוצה להיות המאהבת האולטימבית, עבור הגבר שלה, במערכת יחסים משמעותית ומתמשכת: ראשית, העובדה כי רעיונותינו הרומנטיים ניזונים מאמנות בדיונית וקשה ליישמם במציאות, כך גם עניין השיגרה - שהיא האויבת של התשוקה....

.... לפיכך כל מאהבת אולטימטיבית פוטנציאלית צריכה לפלס את דרכה שלה בכוחות עצמה (כך גם הגבר, אגב).

מצד שני, אני מאמין גדול ברעיון המאהבת האולטימטיבית ומנסה לראות פנים שלה בכל אישה,

..... אישה כזו הינה פשוט נעימה לגבר שלה באופן שהופך אותו לתלוי בה - כי אכן, רק איתה הוא יכול לפרוש כנפיים ולהרגיש חופשי באמת.

נקודה נוספת למחשבה: מאהבת אולטימטיבית, על מנת להביע את עצמה ואמנותה כראוי, זקוקה לגבר שהינו חזק ויודע בזכות עצמו. יתכן מאד כי גבר כזה לעולם לא יהיה שלה באופן בלעדי. יתכן והוא יחזיק עוד כמה נשים, או פשוט יהיה נשוי לאחרת, אבל הנקודה החשובה היא - הוא תמיד ישוב אליה, תמיד ירצה אותה ולעולם לא יוותר עליה, משום שהוא עצמו יודע כי רק איתה הוא יכול להיות עצמו באמת, רק איתה הוא עצמו באמת ובתמים.

ראובן
[B]

אהבתי את התגובה שלך ראובן.
התפיסה שלך מצויינת בעיני. יש לך היכולת לראות פנימה ולהבין את הרצון ....
סימנתי את המשפטים שמצאו חן בעיני במיוחד, חלקם טובים או קלים יותר, אחרים פחות, אולם כולם מאוד נכונים בעיני.
שאפו icon_smile.gif.
reutmb​(נשלטת){The kayser}
לפני 16 שנים • 21 בדצמ׳ 2007

להיות הכל..

reutmb​(נשלטת){The kayser} • 21 בדצמ׳ 2007
אני בטוחה שאפשר להיות הכל, אבל לכל אחד "הכל" משלו
תמיד הייתה לי השאיפה להצליח להכיל כל אחד, כל מצב
היו תקופות בחיים שהצלחתי יותר והיו תקופות שהצלחתי פחות, עדין לא הגעתי למצב האולטימטיבי, וכמו שאחד המגיבים אמר צריך את השולט האולטימטיבי כדי להיות מאהבת אולטימטיבית, עם הזמן אני מאמינה שאנחנו לומדים אחד את השני ומבינים מהו המצב המושלם עבור כל אחד..
אני מאמינה שכן אפשר להיות הכל, כשאנחנו מאוחדים, מבחוץ אבל זה מתחיל מבפנים, האיחוד הפנימי הוא שמביא אותנו ליכולת להכיל הכל לדעתי, זה לא פשוט, זו למידה, זה תהליך...
אבל אפשרי לדעתי... בהצלחה icon_smile.gif